Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vakcinācija, piespiedu medicīna - sātanisms, fašisms ar humānisma masku.

  Pasauli turpina terorizēt covidārprāta politika. Pārsteidzoši ir tas, ar kādu fanātisku centību valstu valdības cenšas pārspēt cita citu vājprātīgu lēmumu īstenošanā savu valstu iekšienē. Un ne velti pati sabiedrība spiesta nonākt pie jautājuma:"Kādi ir patiesie mērķi visām šīs mākslīgi izraisītās krīzes vadlīnijām?"

Aicinu uz šo visu palūkoties no cita skatu punkta, proti, "no kurienes aug kājas" šī laika globālajiem projektiem? Turpmākie piemēri un detaļas, protams, nesniegs pilnu spektru problēmas daudzpusībai, drīzāk ieskicēs atsevišķas nianses, lai katrs pats varētu nonākt pie pamatjautājuma un izvērtēt to:"Kas ir noticis; kas notiek un kurp tiekam virzīti?"

 

Lasīt tālāk ...

Jūra, debesis un dabas vērošana.

 Kad rītos un vakaros nereti jūras piekrastē dodos, apvienoju lietderīgo ar patīkamo. Sportiskās aktivitātēs viena lieta, dabas vērošana - cita lieta un abas ir nedalāmi saistītas. 

 Padalīšos ar dažiem mirkļa iespaidiem no pēdējo dienu jūras un debesīm, kas saplūst ar to un citām dabas izpausmēm:

Lasīt tālāk ...

Krievijas galvenās izlūkošanas pārvaldes pārstāvis:"Rudenī mūs sāks nogalināt."

 Līdzīgi kā Latvijā, tā arī Krievijā valsts propogandē covid-19 otro vilni, kurš sāksies rudenī. Krievijas izlūkošanas pārvaldes speciālists saredz ne tikai vēl drastiskākas cilvēktiesību ierobežojošas tendences savā zemē, bet arī tautas sacelšanās pret pastāvošo varu un revolūcijas priekšvēstnešus. Paralēli atsevišķi sabiedriski atzarojumi gatavojas reālai karadarbībai savā iekšzemē. Cilvēki bruņojās un piedalās kara mākslas apmācībās. Kā tas attiecās uz Latviju? - to neviens nezina, bet tas, ko zinām, ir fakts, ka gan Krievijā, gan Latvijā un daudzviet citur pasaulē tiek vai tiks realizēti kopēji projekti, tādi kā piespiedu medicīna, obligāta vakcinācija, mikročipu politika un vairāku citu sabiedrības kontroles sistēmu ieviešana. Tas varētu likties neticami mūsu laikos un cilvēkiem, kam šāda informācija sveša, tas viss ir kā pilnīgs murgs, tomēr ļoti ātriem soļiem lietas kārtojas tā, ka pieaug varas un tās sargātāju pilnvaras, visatļautība un nesodāmības apziņa.

Valstu valdības rīkojas labi zināmu multimiljardieru megakoorporāciju pasūtījuma interesēs, mērķtiecīgi pildot korupcijā piesegtu politiku. Pasaules valstu pārvaldes ir tik ļoti korupcijā sasmērējušās, ka cits citu piesegdami, savas zemes, tautas resursus un cilvēku likteņus ir pārvērtuši par politbandu biznesa projektiem, kur esošajā rotēšanas sistēmā izdzimteņi cits citu bīda un noziedzību piesedz. Ir jābūt visai akliem un labticībā apdullinātiem, lai nepamanītu globāla un vietēja mēroga tendences.

Pašsaprotami, ka sabiedrības ievērojama daļa nepakļausies varas genocīda politikai un ar dziesmu padziedāšanu rudens protesta akcijās demonstrācijas nebeigsies. Paralēli tam visam arī bada problemātika pasaulē vēl vairāk saasināsies un tas skars arī mūsu zemi. Ir jāsaprot, ka tas, kas skar Krieviju, ļoti lielā mērā ietekmēs arī Latviju. 

Turpinājumā video, kur armijas speciālists dalās ar savu tuvāko mēnešu notikumu redzējumu:

 

Lasīt tālāk ...

Cik neierasti silta ziema, tik auksts pavasaris. Nez, cik karsta būs vasara?!

 Pasaule mainās arī Latvijas platuma grādos. Nebūs maz to cilvēku, kas par pēdējā pusgada nogriezņa laikapstākļiem sacītu, ka šādu ziemu un pavasari īsti neatcerās savā mūžā.

Līdz vasarai vēl apmēram mēnesis, bet silto dienu pavasarī, kad gaiss iesilis līdz ierastajam līmenim, ir bijis maz un arī pēdējās dienas maija otrajā pusē ir rudenīgi drēgnas. Taču, kā tautā mēdz teikt:"Nav ļaunuma bez labuma"; pavasarī vērojamā skaistuma uzziedēšana, daudzkrāsainība turpina savu attīstību, un, domāju, piekritīsiet, arī šādā pavasarī ir ko redzēt. Nav lieki uzdot jautājumu, kad atgriezīsies pavasarim cienīgs siltums un kāda būs gaidāmā vasara?

Lasīt tālāk ...

Masku dullums pārņem pasauli.

  Kad politiķi dod padomus mediķiem un zinātniekiem un, kad gala vārdu saka vispārējā korupcija, tas rezultējas situācijā, kurā esam nonākuši patreiz, kad sistēma pakļauj apdraudējumam visus. Visi tiek pakļauti uzpurņu terapijai un, ja runājam precīzāk, masku politikas teroram. 

 Sekojošajā video garāmejot pieminēšu Latvijas situāciju ar tās masku politiku un tajā iekļāvu arī kādu citu videomateriālu, ar kuru netieši gribu pateikt, ka pasaules valstu radītā masku politika tās disidentiem uzliks cita veida aizsegu. Sistēmas uzstādījumiem nelojālie un atkritēji būs kā bandīti - vienalga, ar vai bez maskas. 

Lasīt tālāk ...

Sporta lietu kuriozi. Treniņš mājās.

Padalīšos šìs dienas stāstā. Kamēr mazie bauda pusdienas, bet veļas mašīna taisa savu troksni, iecerēju uz brīdi nozust blakus istabā, kur neviens mani labi neredz, lai realizētu savu mājas treniņu programmu. Tā nu gadījās, ka nekur tālu netiku, vismaz pagaidām. Kamēr veicu atspiešanos no grīdas, manu mirkļa došanos projām bija piefiksējusi meita, kurai trīs gadi. Redzēdama, ka veicu pumpēšanos, viņa bez kavēšanas, bez maz vai deguns pie deguna, noliecās un noteica:"Skaties tēti, es arī tā māku!"

Lasīt tālāk ...

Masku "karnevāla" sekas būs smagas. Veselības ministrija nodarbojas ar neveselības veicināšanas propogandu. Jautājums:"Kā interesēs?"

Sākšu ar savu pieredzi:

 "Savas dzīves lielāko daļu esmu pieturējies pie veselīga dzīvesveida; nododos dažādām veselību stiprinošām aktivitātēm, daudz kustos, sportoju, nav sveši arī citi veselīga dzīvesveida noteikumi. Tā kā nedzeru grādīgos un nesmēķēju, arī darba dzīvē, cik tas atkarīgs no manis, esmu pieturējies pie tālredzības un piesardzības principiem. Kas attiecās uz maskām, mans profesionālais darbs nereti prasīja pat 5-7h dienā ar dažādām maskām. Protams, ne vienā piegājienā un ar atelpas brīžiem no "dzīvošanās" maskā. Pa divdesmit un vairāk gadiem, kopš tās aktīvi lietoju, man ir vēl tagad krietnas rezerves un man ir maskas gan no lētā gala, gan mediķu, armijnieku un avārijas seku novēršanas speciālās maskas. Pēc labākās sirdsapziņas esmu centies kopt un sargāt savu veselību, protams, neiztiekot arī bez mācīšanās no savām kļūdām - tās neatkārtot.

Iz dzives atceros vienu kopsakarību - ikreizi, kad sanāca dienas laikā ilgstoši lietot elpceļu maskas, respiratorus vai ko nopietnāku ar filtriem, rezultāts bija identisks - sekoja saaukstēšanās, galvas sāpes un ne tas vien. Bieži to pārvarēju, tā kā biju draugos ar sportu un aktīvu dzīvi dabā un uz ūdeņiem. Tagadnē ģimenes situācija mani ir piespiedusi, ka savu profesionālo darbu nevaru veikt, līdz ar to maskas nelietoju un, mazs pārsteigums, vairs mani neskar saaukstēšanās slimības. Agrāk saaukstēšanos norakstīju uz caurvējiem utml., tagad pat dzīvojoties tajos un turpinot arī aktīvi sportot, jūtos kā no jauna piedzimis."

 Masku problemātika:

Lasīt tālāk ...

Anekdote par masku nēsātājiem.

Sarunājas 4-gadīga meitene Anna ar savu mammu par cilvēkiem, kas nēsā maskas.

Mazā pieiet pie loga un ierauga cilvēkus ar sejas maskām. Mammīt, Tu teici, ka šajos laikos daudzi slimo. Vai tie cilvēki ar tiem uzpurņiem ir tie veselie vai slimie? 

Lasīt tālāk ...

Masku balle/elle sākusies... Vai esi saņēmis atļauju elpot svaigu gaisu?!

 Kā zināms, no 12.maija aizsākās Latvijas varas gaiteņos pieņemts vājprāta lēmums par masku nēsāšanu, cenšoties ierobežot covid-19 izplatību. Piem., sabiedriskajā transportā, kā ziņo lielie mediji, masku nēsāšana nav obligāta, tomēr šoferiem tiek dotas tiesības neielaist transporta salonā pasažierus bez maskām. Pie reizes vēl kāds absurds - neobligātas un rekomendējošas prasības ievērošanu sabiedriskajā transportā jau pārbauda policija. Tādējādi mērķtiecīgi tiek izdarīts spiediens uz sabiedrību, lai tā rekomendāciju pieņemtu par kārtību, kādu, visticamākais, jau tuvākajā nākotnē apstiprinās likumdevēji, nosakot papildus cilvēktiesību ierobežojumus. 

 Vai pienākuši laiki, kad būs jāprasa atļauja par kaut cik svaiga gaisa brīvu elpošanu?

Lasīt tālāk ...

Kāds komentārs par policistiem, kas pārsniedz savas pilnvaras.

 Kā atpazīt īstos mentus? - tie ir fanātiski cietpauri, kuri, pieturās pie čekistu morāles - "pat ja mentam nav taisnība, viņam ir taisnība" un vienalga, kāda būs pavēle, tie to pildīs. Spilgts piemērs Krievijā. Kāds "poličaiņiks" apliecināja vājprātu šaut uz iedzīvotājiem, ja tāds būs "uzkazs" , rīkojums no priekšniecības...

 
Lasīt tālāk ...

Pasaulē pieaug drošības spēku visatļautība un konfrontācija ar iedzīvotājiem.

Pienāk ziņas no daudzām valstīm, ka Covid-19 krīzes aizsegā pieaug policijas un citu drošības spēku nelikumīgas un prettiesiskas darbības. Vietām izceļās sadursmes un nopietna konfrontācija starp valdības spēkiem un iedzīvotājiem.

Ir valstis, kuras šajā laikā lielos apjomos iepērk bruņojumu un ieročus, tā it kā gatavotos lieliem nemieriem.
Gan sabiedrībā, gan valstu drošības spēkos nav vienprātības un notiek šķelšanās. Tas ir priekšvēstnesis tam, ka veidojas pamatne nopietniem nemieriem un turpmākās nedēļas, mēneši aizritēs pilsoniskās nepakļaušanās un diemžēl neizbēgami arī vardarbības zīmē.
 
Šajā video iekļauti vien divi piemēri - viens no Krievijas, otrs gadījums Ukrainā, kas vairāk gan ieskicē drošības spēku noskaņojumu un situācijas saasināšanos.
 
 
 
 
 
Lasīt tālāk ...