Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Atrastas brīnumzāles pret kroņvīrusu?- vai tiešām. Stāsts par to, kā tiek skalotas cilvēku smadzenes.

Bērnībā bērni tic vecāku pasakām, un lielākā daļa sabiedrības to uzskata par normālu. Bet, kad cilvēki aug un pieaugušā vecumā naivi tic melu pārpilnai varas propagandai, vai tas attiecas arī uz mūsdienu "normalitāti" un moderno izglītību, erudīciju un attīstību?

Kā tad var izskaidrot 2020. gada kovidiotismu, kad tik daudz cilvēku ne tikai naivi tic valsts propagandai, bet arī "ļoti apzināti" dara visu, ko prasa propagandisti ??!
Izrādās, ka uzvaru pār kovididiotismu "garantē" japāņu zāles "Areplevir" krievu versijas iegāde. : D
Un ir "aitas", kuras, neuzdodot jautājumus, krata galvu un dara to, ko propagandas kanāli viņiem saka. Cilvēku naivums, māņticība, nekritiska domāšana un bezatbildība attiecībā uz sevi un citiem ir katastrofāla.
 
 

Informācijas karš. Ir atmaskota melu pandēmija. Bija jautājumi? - ir atbildes!

 Informācijas karš ir karš, kurā esam iesaistīti visi, apzinamies to vai nē. Karš turpinās un tajā tiks noteikts cilvēces liktenis. Tieši ar katru domu un vārdu aizsākas tas, ko mēs saucam par dzīvi.

Diemžēl jāatzīst, ka ir spēki pasaulē, kuri savas domas un savu "pasaules kārtību" grib uzspiest citiem. Tas ir arī melu pandēmijas stāsts un viss, kas ar to saistīts, seko un sekos turpinājumā.

Šīs ziņas autors ne vien dalās savā pieredzē, kā informācijas kara ietvaros tiek apkarota viņa vārda brīvība, bet arī apkopojis vienuviet vairākas būtiskas vadlīnijas, kas saistītas ar covidpolitiku pasaulē, ar kuru tiek laupīta cilvēces brīvība.

Video krievu valodā.

 

Вы все еще верите в зомбоящик(ТВ)? Проверьте сами, как честно работают СМИ!

 Вот Вам пример один из тысячи, как работают СМИ и как создают дезинформацию и ложь, чтобы "поймать на удочку" наивных, властям верующих нетрезвых умов. А после получения дозы дезинформации наркоинформаны неспособны задать критические вопросы и проверить то, что считают правдой. Их бог - зомбоящик(ТВ), в таком мире живем, где вранье преподоют как неoпровержимую правду. Так "честно" работают СМИ во всем мире...

Dzīve ir vienlīdz skaista tās mazajos un netik mazajos notikumos un atgadījumos...

 Bailes, prieks, sajūsma, pārsteigumi, neveiksmes, prasme, uzdošināšanās un ne tikai - par to sekojošajā video. Ir daudz dažādu mūsu dzīves mirkļa iespaidi, atgadījumi un notikumi vai pat apzinātas darbības procesi un rezultāti, kas ir mūsu uzmanības vērti. 

Ja esam vērīgi, esam bagāti; ja pamanam nianses un detaļas arī labos notikumos un veselīgam humoram rodam savu vietu, esam un būsim tikai ieguvēji - arī noturīgākas veselības ziņā. 

Dzīve ir vienlīdz skaista tās mazajos un netik mazajos notikumos un atgadījumos.

Vērtējiet paši! -

Paralēlie notikumi pasaulē. Cīņa pret organizēto noziedzību.

 Slepenpolitika un notikumi pasaulē. Cīņa pret korumpētām valdībām un sātaniskiem spēkiem, pret cilvēku tirdzniecību un visām tās formām ir realitāte. Mēs esam ierauti cīņā ne pēc savas pašu izvēles...

 
 Vai aizvadījām karstu vasaru? Rudens un ziema būs 'vēl karstāka'! 
 

 

Patriotisms vai vājprāts?

 Skarbi stāsti par lojalitāti varai un sistēmai. Skats no malas. Ir cilvēki, kuri ir gatavi pildīt jebkādas pavēles, ja tas būs uzdots "no augšas".

Viens stāsta fragments un piemērs no vēlēšanām Krievijā šī gada septembrī; otrs stāsts no šī gada pavasara, kad visā pasaulē tika aktivizēts covididiotisms, par policistu, kas apliecina, ka gatavs pildīt jebkādas pavēles un rīkojumus.
Nav lieki pieminēt, ka tādi sistēmas nozombēti un viltus patriotisma piesātināti cilvēki ir katrā valstī un sistēmā. Tie ir cilvēki, kas gatavi sava atalgojuma un atlīdzības dēļ īstenot noziedzīgas pavēles. Šī ziņa krievu valodā.
 
 

'Šprices onkulis' draud pasaules iedzīvotājiem:"Jums izvēles nebūs!"

Jauni akcenti pasaules covidpolitikā.

Atklājas vairākas interesantas lietas, piemēram, ka slavenais "labdaris" B. Geitss pandēmijas laikā ir veicis milzīgas, vairāku simtu miljonu ASV dolāru "investīcijas" mediju platformu uzpirkšanā. Tiek atklāti paziņots, ka ierobežotas tiesības un brīvības būs vien pieejamas tiem, kas būs pieņēmuši covidvakcīnu un citus sistēmas uzstādījumus. Kam tā visa nebūs, būs izslēgti no sabiedriskām aktivitātēm, pat no darba iespējām, tiks liegtas ceļošanas un brīvas pārvietošanās iespējas utt.
No šī materiāla 10-ās minūtes ir pataupīts "saldais ēdiens", - kur šo to par cilvēces pakļaušanu un kontroli izpļāpājas tādi vīri, kā Putins un jau pieminētais Geitss, pēdējais no kuriem atļaujas pat sacīt:"Cilvēki uzvedās tā, it kā tiem būtu izvēle. Jums nav izvēles..."
 
Šī ziņa krievu valodā.
 

Manipulāciju vara. Ko likt tai pretī?

Aizejošais gads turpina aizritēt baiļu propagandas attīstības virzienā. Daudzi, kas ir covidisma nobiedēti, sāk ievērot rekomendācijas, kuras vēl pirms gadiem paši uzskatītu par neprātu un pat vājprātu. Bailes izslēdz domāšanu, precīzāk sakot, notrulina to līdz dzīvnieciskuma un vadāmības līmenim. Daudzi, kuri šodien izdara, viņuprāt, sava paša brīvo izvēli, pat neapzinās, ka ir padevušies kā aitas, ko ved uz nokaušanu un kā zivis, kam āķis ir lūpā. Piemēram, cilvēki uzpurnī un maskās, ir cilvēki, kas "iet pret dabu,"- kas cīnās nevis par dzīvību un tās nosargāšanu, bet pret dzīvību un veselību, pret imunitāti. Sistēma, savā sabiedrībai nolaupīto resursu pārbagātībā un ar savu pērkamo mediju palīdzību gan ir pamanījusies iegalvot un iebarot kā ēsmu pilnīgi pretējo un tai arvien ir daudz fanātisku, apdullinātu ticīgo, daļa no kuriem modīsies, bet citi turpinās sevi barot ar maldiem, nezinātnē balstītiem sistēmas "pareizajiem uzstādījumiem" un nepārprotamu tumsonību.

Par nožēlu jāatzīst, ka tie, kas labprāt lieto tās pašas maskas, lai it kā sargātu sevi no vīrusa, nemeklē atbildes tālāk par tām, ko viņiem ieborējusi sistēma. Viņiem ir gana ar to, ko citi viņu vietā izdomājuši. Cilvēcei jau pieejamā patiesība netiek meklēta, pat tas, cik ļoti uzpurņu lietošana ir tālu no zinātnes, tas viņus, šķiet, nerūp un neinteresē. Ja saka valdība, ja saka vara; ja saka komandieris, tad viņam vienmēr ir taisnība, pat, ja nav taisnība! - vai tā? - vai tas būtu mūsdienās cilvēkcienīgi?
Tad nu ko darīt ar manipulāciju varu? Jautājums ir:"Vai spējam kaut uz kādu laiku norobežoties no covidisma propagandas, lai padomātu ar savu galvu?" Būtiskās atbildes nebūs tālu jāmeklē. Manipulāciju vara pār mums beidzas tad, kad ir ieslēgta mūsu pašu neatkarīga un kritiska domāšana, kas spēj palūkoties ārpus fokusa, ko spekulatīvi ilustrē varas sistēmu uzraugi un kalpi. Tevi nevar vadīt, ja vadības grožus turi savās rokās un savā vislabākajā sirdsapziņā...

C-19. Viss notiek pēc plāna.Vai tiešām?

 C-19. Viss notiek pēc plāna... Drīz, viegli paredzams, atkal pienāks Grētas Turnbergas un līdzvērtīgu 'misionāru' laiks. Kāpēc?- nākamo mēnešu un tuvāko dažu gadu laiks to parādīs. Tam jau tagad ir dota sava veida "zaļā gaisma".

Pandēmija iekļaujas kādā citā projektā un, pavisam droši, ne vienā vien globalās mafijas darba plānā... Video, kurā tiek parādīts, kāda ir saistība starp Covid-19 un globālās sasilšanas un klimata izmaiņu projektiem un kā tas viss palīdz pasaules kārtības pārbūvē.
 

Ja dzimtbūšanas laiki un verdzība ir atcelta, tad, kāpēc mūsdienu nodokļu slogs liecina par pretējo?

 Dzimtbūšanas laiki Latvijā reiz bijuši, bet nav izbijuši, ja vērtējam varas un tautas attiecības pēc būtības.

"15. gadsimta beigās zemnieku klaušas bija 30—50 dienas gadā, 17. gadsimtā jau apmēram 5 stundas dienā."- vēstī ieraksts Vikipēdijā.
 
 
Vai kāds ir sarēķinājis, cik dienas gadā Latvijas godīgie nodokļu maksātāji ir spiesti nostrādāt valsts sistēmas un mašinērijas uzturēšanas labā?! Ar ko mūsdienu Latvijas( un arī pārējās pasaules)brīvība ir pārāka par seno laiku nebrīvi?
 
Verdzība un dzimtbūšana taču esot atcelta, tad, kāpēc tik daudzi bēguļo no brīvības un nespēj panest valsts nodokļu un parādu jūgu?! 
 
 

Baltkrievija. Kā pret režīmu un viņa algotņiem cīnās vietējās sievietes?

Kopš Baltkrievijas prezidents panāca vienošanos ar Krievijas prezidentu Putinu par atbalstu protestu slāpēšanā, Baltkrievijas pilsētu ielās parādījušies vīri maskās, bez kādām piederības zīmēm drošības iestādēm. Vietējie neslēpj, ka ir atmaskoti jau vairāki Krievijas pilsoņi, kas pilda algotņu un pasūtījuma, noziedznieku darbu režīma labā. Pat sievietes cīnās pret varas patvaļu un visatļautību.

Tramps aicina pasaulē izkaisīto ASV armiju atgriezties dzimtenē...

 ASV prezidents Donalds Tramps pavisam nesen paziņoja, ka ir par to, lai neskaitāmās ASV armijas daļas, kas izskaisītas pa desmitiem vietu pasaulē, atgrieztos mājās. Tam iebilst politiķi un īpaši tie, kuru galvenā misija un korupcijas uzdevums ir lobēt ASV ieroču industrijas kompāniju intereses...

C-19. Viņi to bija ieplānojuši jau iepriekš...

 Dokumentācija no 2017.gada par C-v-d-19. Kā gan kas tāds iespējams? Un tomēr tā ir pierādīta un pierādāma informācija.

Laiks steidz uz priekšu savu gaitu un atklājas arvien jaunas un jaunas negaidītas detaļas visā tajā, kur jau vairākus mēnešus ierauta visa pasaule.

Pamatmateriāla ziņojums krievu valodā.