Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Francijā atkal iet karsti... LIVE.

 Vasara iet uz beigām, bet "karstums" atgriežās... Sabiedrības protesti, lai arī pèdējos mēnešos pieklusuši, tomēr šodien atkal manāmi saasinājušies. Francijā notiek aktīvs protests pret prezidenta Makrona politiku un  sadursmes pret valsts drošības spēkiem. 

Tiešraidei no notikumu vietas varat sekot līdzi:

Lasīt tālāk ...

Aizliegtā filma "Vakcinācija". Autors: Roberts De Niro.

 Uzzināt patiesību, kad daudzbalsīgi visās malās skandē "vienu patiesību" ir grūti, bet ne neiespējami. Roberts De Niro savā filmā "Vakcinācija" parāda melus un riskus, kuros mēs dzīvojam. Viņš parāda arī saikni starp vakcinēšanu un tādu arvien pieaugošu un izplatītu cilvēces nelaimi kā autisms. Modernā medicīna un negodīgi, pērkami zinātnieki šādu varbūtību pat nepieļauj. Vakcinēšana tiek uzskatīta par kaut ko tādu, kas būtu neapstrīdami vajadzīgs, turklāt visiem. Par to, kā ir realitātē, lai runā Roberta De Niro dokumentālā, pasaules valdību un īpaši Amerikā aizliegtā, filma-"Vakcinācija". Aicinu- noskatieties!

Lasīt tālāk ...

Neatkarīgā zinātne progresē, kamēr oficiālā balstās uz veciem sasniegumiem.

 Jau dažus gadus iepriekš kāds brazīlietis izveidoja savu motociklu, kas ar 1litru ūdens var veikt līdz pat 500km garu distanci. Šis nebūt nav vienīgais neatkarīgo zinātnieku un speciālistu sasniegums, lai padarītu tehnoloģijas un visu, kas šobrīd piesārņo mūsu vidi, par, kā minimums, vismaz mazāk kaitīgu, tomēr investīcijas šajos projektos neatrod atsaucīgas lielo investoru sirdis. Kapēc, nav grūti noprast...

 Kā trāpīgi atzīmēja kāds šī video komentētājs facebook vietnē:"Хорошо что ещё жив потому что такие люди которые думают о будущем нашей планете умирают в странных ситуациях." Tulkoju:"Labi, ka (izgudrotājs) vēl ir dzīvs, jo tādi cilvēki, kuri domā par mūsu planētas nākotni, mirst neparastās situācijās". Diemžēl jāpiekrīt šī komentāra autoram.

Lasīt tālāk ...

Globālais terorisms- patiesība vai inscenējums?!

 Pasaule pēdējās desmitgadēs ir pieredzējusi vairākus šausminošos uzbrukumus un tūkstošiem cilvēku nāves. Vēl vairāk ir to, kas sakropļoti un ievainoti dvēselē un miesā uz visu savu mūžu. Cik daudz sāpju un pārdzīvojumu skāris ģimenes, kas zaudējušas savējos ļaunu varu darbības rezultātā. To visu ir grūti aptvert. Tajā pat laikā ir bijuši terorakti, no kuriem aizdomu ēna krīt pat uz oficiālām varàm- tie ir notikumi gan Krievijā, gan Amerikā, arī citviet.

 Septembris ir bijis spilgts teroristisku aktivitāšu mēnesis un pārpilns ar pasaules tautu asiņainiem stāstiem.

Lasīt tālāk ...

Kad domas apstājas jauna sākuma priekšā...

Kad domas apstājas jauna sākuma priekšā...Cilvèka mūžs aizrit strauji. Savas dzīves laika apzināšanās ir ne tuvu regulārs mūsu ikdienas draugs un sabiedrotais. Tomēr agrāk vai vēlāk šajā trokšņiem un satraukumiem piesātinātajā ikdienā nonākam savu mirkļa pārdomu "gūstā". Ir domas, atmiņas, kurās labprāt kavējamies; ir tādas, kuras ignorējam, jau pie pirmās to atskārsmes; taču ir arī citas domas, kuras atrod savu ceļu pie mums caur sāpēm un pieredzēm, tā teikt, notikumiem, kuri piespiež mūs domāt citādi, ne tā kā agrāk.

Lasīt tālāk ...

Videomateriāls par PSRS. Veltìts specdienestu demagogiem un cilvēkiem, kas atpazìst vēsturiskos melus un dokumentētus faktus.

 Savdabīgs kāda autora viedoklis par bijušo PSRS. Viens ir tas, ko zinām personīgi vai no sev tuvu cilvēku pieredzes, otrs ir tas, ko mācīja "padomju laikos; trešais ir tas, kā mùs māca un audzina mūsdienās. Ceturtais lai kalpo kā princips nr.1- padomāt ar savu galvu...

 Vēsture tiek interpretēta kā vien tīk politiskajām varām, bet vislabāk ir vērtēt viedokļus par dažādo politisko sistēmu reāliem darbiem un rezultātiem, kā un kāpēc bija tad, kas notiek tagad un analizēt, kurp virzamies nākotnē. Viens ir tas, kā viss izskatās uz papīra, pavisam cita lieta, kā ir realitàtē un praksē.  

 Runājot, piemēram, par aizgājušās PSRS sekām mūsu Latvijas valsts pārvaldes kontekstā - lv 4.maija čekistu, karjeristu un  prihvatizatoru republika uz papìra patiešām izskatās ļoti korekti; izceĺamies ar daudziem valstiskuma "veiksmes stāstiem", bet, kā ar tiem darbiem sabiedrības un tautas interesēs?- to laikam vislabāk pasaka tādi fakti, kā demogrāfiskā situācija Latvijā un cilvēku brīvprātīgā un daudziem apstākļu smaguma spiestā aizceļošana no savas tēvu zemes.

Lasīt tālāk ...

Mērķtiecība. Arnolda Švarcnegera stāsts.

 Notikumi, pieredzes, dzīves stāsti, atmiņas, pat mirkļa iespaids var kalpot kā iedvesmas avots un enerģija, lai sasniegtu iecerēto. Viens no dzīves galvenajiem un pamata uzdevumiem ir mūža darbs ar sevi, ar savu raksturu, pašapziņu, paradumiem un mērķiem. Cilvēki, kam ir nopietni mērķi, aug "nekad nepadoties" pieredzē. Neatlaidība un veselīga spītība nes darba augļus un gandarījumu. Ja gribi sasniegt dzīvē vairāk kā citi, ir daudzas lietas, ko ir jāmaina un jādara savādāk, nekā to dara šie citi. Darbs ar sevi, savu raksturu, patstāvība un pašizglītība, skaidri izraudzīti mēŗķi, laika vērtības izpratne dos papildus spēku un motīvus darīt labāko ko spēj. Ko labu dari, to dari no sirds. Ja jāmaina plāni, maini arī savu attieksmi pret laiku un izdevībām. Nekad svarīgas lietas neatliec uz nenoteiktu laiku!- nenoteiktība sekmē aizmāršību, aizmāršība paviršību, bet paviršības sagrauj cerību pat tad, ja kopumā rīkojamies pareizi. Precizitāte un noteiktība ir kā aizsargbruņas un stabilitātes garants. 

 Šoreiz Arnola Švarcnegera dzīves un pieredzes stāsts. Sekojiet videovēstījumam:

Lasīt tālāk ...

Dažas pārdomas pelēkām dienām...

 Ir tik ierasti, ka visam laika neatliek. Jo īpaši, ja jūtamies labi, esam veseli un lietas kārtojas it kā pašas no sevis. Kad saule spīd un dodamies dabā, mēs visi pazìstam to lādiņu, kad enerģija pāri plūst un gribās pagūt pēc iespējas vairāk. Bet, ko darīt pelēkajās dienās, ja tās iekrīt vēl brīvdienās kā šī, kad daudzviet Latvijā ilgstoši līņā un rudens pieskāriens sajūtams brāzmainajos vējos? Ieteiktu uzdrošināties un, atliekot uz brīdi iekavētos/plānotos darbus, rast un atraisīt savu brīvību dabas tuvumā- mirklis un pārdesmit minūtes tajā ir nenovērtējams spēks, kad atkal atgriezìsimies ierasto lietu virpulī. Vai saule, vai lietus, daba met izaicinājumu ikvienam- tas ir laiks citām aktivitātēm, arī atpūtai un savām pārdomām.

 

Lasīt tālāk ...

Latvijā bizness pāri visam?!

Drīz būs aizsteigušies divi mēneši, kopš Latvijā notiek varas izmisīgi centieni apkarot diskusiju par 5G sabiedrībā. VAI ESAM PAMANĪJUŠI KO UNIKĀLU?- Proti, ŠOBRĪD VARAS DEZINFORMĀCIJAS KANĀLU SAUKLIS "KRIEVI NĀK" PILNĪBĀ TIEK AIZĒNOTS AR AKTĪVU CĪŅU PRET 5G PRETINIEKIEM. Ļoti trāpīgi notiekošais mūsu zemē tiek vēŗtēts sekojošā rakstā(aicinu izlasīt to ikvienu!): https://nra.lv/

Lasīt tālāk ...

Facebook saturs Latvijas izcilnieku(drošībnieku) rokās??!

 Ja esat no cilvēkiem, kas aktīvi publicē savas pārdomas, vai dalās ar citu rakstiem, agri vai vēlu nākas/nāksies saskarties ar cenzūru dažādās sabiedrībā populārās interneta vietnēs. Šo pieredzi daudzu gadu gaitā ir nācies sastapt teju visur. Pēdējā laikā konstatējumus dokumentēju un vienu no tiem publicēšu arī te, lai sabiedrība redz, kāda ir Latvijas vārda brīvība, piemēram,  interneta aizkulisēs. Šis nebūs tas nopietnākais ierobežojums, ko redzēsiet/dzirdēsiet video, bet nelielu priekšstatu varēsiet iegūt...

https://m.facebook.com/

Lasīt tālāk ...

Koorporāciju komercnoslēpumi, arī valsts noslēpumi- genocīdpolitikas aizsegs.

Šķiet, visa pasaule zina faktu iz dzīves par ĢMO eksperimentiem ar cilvēci. Kad šī sazvērestība un "komercnoslēpumi" tika atmaskoti, kaitējums dabai un cilvēkiem arvien turpina savu ietekmi. 
 
 Ja agrāk pirms inovāciju ieviešanas notika eksperimenti, piem. ar žurkām, tad tagadnē, lietošu citu piemēru- 5G tehnoloģiju ieviešot, eksperimenti notiek(s) bez "starpposma-žurkas"- pati sabiedrība tiek nodota eksperimentiem.
 
Lasīt tālāk ...

Vai 5G tehnoloģija tikai industrijas mērķiem Latvijā?

Daudzi no mums, kas padzīvojuši "senos laikos", atcerèsies kādas multfilmas varoni- skudriņu Tipu, kura savā pasaulē visam notiekošajam "ticēja un neticēja". 

 Ja palūkojamies uz stāstiem, ko par 5G mērķiem saka pati telekomunikāciju industrija un pasūtījumu rakstu veidotāji, tad absolūtais vairākums akcentē industriālos mērķus un ieguvumus, pavisam nenozīmīgs ieguvums no 5G būs esošajiem interneta lietotājiem, jo pilnībā pietiekot ar jau esošo tehnoloģiju.

Taču viena lieta teju visos gadījumos tiek noklusēta Latvijas gadījumā- 5G kā armijas, specdienestu un Nato projektu tehnoloģija. Kas šo jautājumu ir pētījis, zinās, ka 5G pirmkārt ir ierocis, kas dod izcilas manipulāciju un acīm neredzamas iespējas ietekmēt sabiedrību. 

 Kamēr pēdējā laikā lielākie akcenti no 5G pretinieku puses tiek likti uz ļoti būtisko elektromagnētiskā starojuma problemātiku un riskiem, tas nekādā gadījumā nedrīkst aizēnot izpratni par 5G kā militāru resursu...

Lasīt tālāk ...

Ne kauna, ne goda, ne cieņas. Tikai apjucis vilku bars...

 Šovakar EČ kvalifikācijas turnīra ietvaros, izbraukumā savu piekto cīņu aizvadīja Latvijas futbola izlase, bezcerīgi piekāpjoties Austrijas izlasei, kura rotaļīgi izrēķinājās ar mūsu kājbumbas meistariem. Ja vērojāt spēli, zināsiet teikt, ka rezultāts 0:6 vēl "atzīstams par labu", ja ņem vērā, cik daudz momentos Latvijas vārtu vīrs spēja glābt.

 Kas notiek ar Latvijas futbolu?!- nothing special- degradācija. 

 Ja pirms šīs cīņas vēl tika lolota naiva cerība un doma, ka beidzot taču kungiem jāsaņemās un varbūt kādu papildus pārliecību un iedvesmu izlases vīriem dos "Rīga" kluba iespētais Eiropas līgas sacensībās, tomēr nekā- kā purvā brida, tā purvā grima un jo tālāk, jo bezcerīgāk. Ja lv izlases spēlētāji nespēj cienīt sevi, tad tur nekas un neviens nevar palīdzēt.

Lasīt tālāk ...