Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Pārdomas par Latviju - 2020 bērnu un vecāku acīm, par dzīvi no cita skatu punkta.

Pārdomas par Latviju - 2020 bērnu un vecāku acīm, par dzīvi no cita skatu punkta:

Laikā, kad sabiedrība ir sadalīta un sašķelta vairāk kā nekad, ir vērts aizdomāties par pašiem mazākajiem un par bērniem, sadzirdēt to, ko tieši viņi saka par pieaugušo pasauli un vismaz mēģināt apjaust, kādu devumu un ieguldījumu jau tagadnē iesējam viņu apziņā un sirdī, viņu sirdsapziņā...

  Vispirms ievads un jau pēc brīža sapratīsiet, kādēļ to pieminu: 2020.gadā vēl pirms pavasara, kā jau daudzi to darīja, arī es rūpīgi sekoju notiekošajam Ķīnā, saistībā ar tolaik nezināmo Covid-19. Tolaik, tā kā informācijas bija maz un tā, kas bija, bija tendenciozi vienpusēja, vairākas nedēļas, meklējot atbildes, maldījos, taču netlaidīgi turpināju izzināt informāciju par C-19. Varu droši teikt, ka tās ir simtu simtiem stundas un tik pat rakstveida un video ziņojumi, kurus pētīju un kuros pieredžu un viedokļu krustugunīs esmu mēģinājis rast "savu ceļu", savu subjektīvo redzējumu, kas tas C-19 par zvēru ir, neskaitot desmitiem sarakstes ar cilvēkiem no visas pasaules, daļa no kuriem ir zinātnieki, kas, kā viņi paši atzīst, ir politiski totalitārās sistēmas apklusināti. Lielajos  ziņu kanālos pārsvarā  runā tikai tie, kas sadarbojas ar naudas varas interešu grupējumiem; godprātība un godīga zinātne šai sistēmai, globālas krīzes situācijā, izrādās nav vajadzīga...

Tik daudz kas ir uzzināts un sakrājies pa šo laiku, ka, šķiet, varbūt labāk paklusēt par skaudro realitāti, kurā dzīvojam un tomēr ir lietas, par kurām nevar nerunāt, un tas ir bērnu liktenis šajā visā politiskā un alkatības neprāta virpulī.

Lai taupītu Jūsu un arī savu laiku, ieskicēšu vien dažus iespaidus no pārdomu bezgalības:

Lasīt tālāk ...

Latvijas cilvēku stāsti iz dzīves kovidfašismā.

Savā pieredzē dalījās kāda sieviete Gunta : "Aizvakar(19.novembrī) es arī iegāju lielveikalā. Pie visām ieejām stāvēja apsargi vai info cilvēki, kas lika uzvilkt masku. Ejot garām info cilvēkam, izlikos, ka nedzirdēju... Iegāju pārtikas veikalā, un tur minūtes laikā atskrēja apsargs, prasa lai es uzvelkot masku. Saku, ka masku aizmirsu. Nākamreiz uzvilkšu... A viņš pretī, ka mani neviens bez maskas neapkalpos un ka man draud sods, un to pateicis aizgāja... Nedaudz sabijos, domāju, ka izsauks policiju, bet nē, atgriezās ar ķīniešu masku rokās, stiepa pretī un visai satrauktā balsī saka: "Še, uzvelc!" Es masku ieliku kabatā un sāku prasīt, vai tiešām viņš tam visam tic, tam "bīstamam" vīrusam. Sāku stāstīt par plandēmiju, fašismu, ko viņš atbalsta, un ka tas nav pareizi. Uz ko viņš ļoti saprotoši atbildēja: "Es nelieku vilkt dēļ vīrusa, bet dēļ pieņemtajiem likumiem. Veikalam draud 5000€ sods un policija visu dienu patrulē apkārt..."

Tātad, maskas nav priekš vīrusa, bet gan likuma izpildei...
Palika žēl cilvēks.. skaidrs, ka viņš tikai pilda savu darbu, nenolaižot acis no kamerām, lai nedod Dievs kāds neatrastos bez maskas... Veikala sods noteikti atsauktos uz viņa algu. Tuvu pensijas vecumam, skaidrs, ka pazaudējot darbu, citu vietā neatrastu... Apsolīju, ka uzvikšu un aizgāju. Protams, neuzvilku.. Piekrāvu grozu un iestājos rindā pie kases. Kamēr stāvēju, viena pārdevēja pamanīja mani bez maskas un nobļāvās tā, ka visi salecās... Kliedza pilnā rīklē, lai es uzvelkot masku. Ne mazākās cieņas un pieklājības, kā tādam sunim histēriski pa gabalu deva virsū. Es to noignorēju, jo uz tādu pazemojumu neuzskatu, ka kādam vispār būtu jāreaģē. Tiku līdz kasei, a tur kasiere pati sēž bez maskas, bet mani neapkalpošot. Es saku, lai tad viņa arī uzvelk masku. A viņa aizbildinās, ka viņai neesot jāvelk, jo, redziet, siena pretī, un atteicās apkalpot, draudot zvanīt apsargam...
Visas plandēmijas vēsturē es pirmo reizi salūzu, braucot mājās, nevarēju valdīt asaras... Tas pēkšņi bija tik skaidrs, ka es nepiederu šai pasaulei, šai sabiedrībai... raudāju ne dēļ tām pārdevējām, bet dēļ tā, kas mums visiem vēl stāv priekšā... Lai Dievs palīdz izturēt!!!"

Kādas sievietes skumja vēstule, ko saņēmu šovakar(20.11.2020.)

Sociālo tīklu platformās un dažādos e-pastos ļoti bieži pienāk ziņas no cilvēkiem ārzemēs, gan pašmāju un Latvijas iedzīvotājiem. Ir saņemti daudzi skarbi dzīves stāsti vai fragmenti no tiem, kā kovidfašisms turpina savu attīstību kolektīvā vājprāta, bezdievības un sabiedrības demonizācijas virzienā :

Notikums Latvijā, Rīgā, ziņa krievu valodā :

"сегодня в Риге в магазине Бета мою дочь, отказавшуюся надеть маску, выгнали с криками и поддержкой всех в очереди, толкали, руками хватали. Девка вся белая пришла домой.
Поражает, как быстро и легко люди приняли новые "правила", как быстро патология вдруг стала нормой, как легко простые люди готовы тебя распнуть, даже не задумываясь, ЧТО они творят...."

p.s. Uzpurnēni jau tagad rīkojas kā zombiju bars, kā šakāļi, kas gatavi saplosīt jebkuru, kas nepieder baram... Cik ātri pasaule mainījusies, pārtapusi izdzimteņu un necilvēku, mežoņu realitātē...

Kāds būtisks komentārs lv kovidpolitikas sakarā.

INFORMĀCIJAI: Nav nekādu likumu, noteikumu un pavēļu, kas pilnvarotu policiju kontrolēt Epidemioloģiskās drošības likuma un saistīto noteikumu izpildi! Likumā noteikts, ka kontroli veic Veselības inspekcija! Policija nelikumīgi pārkāpj savas pilnvaras! Ir tūkstošiem MK noteikumu - katram ir noteikta kontrolējošā institūcija. Administratīvo procesu arī drīkst ierosināt tikai šīs institūcijas amatpersonas - bet ne policija! LASIET LIKUMUS - UN PIESPIEDIET ARĪ POLICISTUS TOS LASĪT!

Līdzība par bēdu laikiem. Kā izdzīvot?

Izdzīvos nevis stiprākais, bet tālredzīgākais un sirdī bagātākais.

 

p.s.Tas, no kā visvairāk baidās kovidfašistu un tautu apspiedēju varas, ir, ka cilvēki, tā vietā lai kašķētos cits ar citu, izvēlēsies rūpēties un atbalstīt cits citu bēdu laikos.

Mūsdienu cilvēki mīl, respektē valdību melus.

Senos ne tik senos laikos tā laika biznesa intereses pārstāvošie demagogi pārliecināja "auna pieres", ka dzert grādīgos, ieraut dūmu - tas pat ir veselīgi un pat vīrusi nelīpot klāt! 😃 Laikam paejot atklājās meli un šie ir ne tuvu vienīgie sistēmas neliešu meli.

Arī tagadnē tiek gaudots vecais meldiņš, tikai citā izpildījumā, arvien pārliecinot "auna pieres", ka mutes drāniņas un uzpurņeļi sargā no vīrusiem... 😃 Un atkal paies laiks, līdz lielākajai daļai pieleks, ka tiekam krāpti merkantīlu varu interesēs.

Nez, kāds būs nākamais korporāciju b(p)iz(s)nesmeņu "cilvēku veselības glābšanas un nosargāšanas" projekts?

Mūsdienu cilvēki mīl, respektē valdību melus. Ļaunu sauc par labu, labu par ļaunu. Tos, kas atmasko sistēmiskas nelietības, mūsdienīši sauc par sazvērniekiem, tos, kuri pielien noziedzīgajām varām - par goda pilsoņiem... Kurp šī pasaulīte ripo? Vai tiešām nekurienē?!

Latvijas brīvības svinības? Vai tiešām?! - 18.novembra pārdomas.

Viena no visu laiku lielākajām dāvanām Latvijas tautai 2020.gadā būtu, - pakļaut Latvijas Saeimu, valdību, MK un visas noziegumus pret Latviju un cilvēci īstenojošās varas - tiesai un tautas tribunālam!

Šodien Latvijas varas kangari runās par senatnes varoņiem, kurus, ja vien viņi dzīvotu mūsdienās, paši nīdētu, pazemotu, slepkavotu, tādēļ ka viņiem cita sirdsapziņa, citas vērtības, kurām nav nekāda daļa gar iztapību svešu zemju noziedznieku varām, nav nekāda daļa gar gļēvulību, pērkamību un pašlabuma meklēšanu. Starp tautas interešu aizstāvjiem un cīnītājiem un kangariem ir bezdibenis un tomēr alkatīgā vara nespēj samierināties ar to, ka ir kādi, kas patiešām ir brīvi un atļaujas to, uz ko nav spējīgas izdzimteņu varas. 2020.gads skaidri apliecina varas nodevību pret tautu un ir pienācis laiks nopietnām izvēlēm, par kurām ir nepatīkami domāt, ja līdz šim esat ticējuši, ka valsts attīstās pareizā virzienā...

Šis audio ziņojums ir pārdomas par "mūsu valstī" notiekošo un par brīvību, kuru nozaudējām, "brīvības laikos".
Katra krīze parāda gan tautas draugus un labvēļus, gan tās ienaidniekus. Skumji to secināt, ka tie, kam bija mūs jāsargā nostājušies pret mums. Pret kangarismu un tautas nodevību ir jācīnās! Kā to darīt? - ir jārīkojas pēc labākās sirdsapziņas - jārīkojas patstāvīgi nevis jāpakļaujas noziedzīgām prasībām...
 
 
Pirms 100 un vairāk gadiem mūsu vecāki, vecvecāki, sentēvi necīnījās par to, lai nākotnes, mūsu gadījumā, tagadnes pašmāju kangari un sevšzemju politiskie ielikteņi varētu nesodīti postīt Latviju un mūsu ģimenes, sarīdot un sanaidojot cilvēkus savā starpā! Kovidpolitika šobrīd ir tikai aizsegs, lai viņi netraucēti turpinātu to, ko darījuši slēpti un atklāti visus šos "30 Jūdas grašu" gadus.
Šodien 18.novembris ir skumja piemiņas diena Latvijai, jo brīvība, pašnoteikšanās tiesības, nekas no tās, nav nosargāta.
Esam uz nopietnu izvēļu sliekšņa, kad mūsu tautai un arī tautām pasaulē nāksies cīnīties pret fašisma diktatūru!

Globālais fašisms aiz medicīnas maskas.

 Dzīvojam nepieteikta kara laikā, kad valdības un varas īsteno neslēptu genocīdu pret cilvēci un arvien vairākums sabiedrības ir akli, neredz to un baidās ieraudzīt, aizdomāties par faktiski notiekošo...

Fašisms un masku elle, represijas; varas īsteno noziegumu pret cilvēci un kā parasti tai ir daudz sabiedroto, kas pilda noziedzīgas pavēles sava atalgojuma dēļ:

Kā uzvarēt noziedzīgas varas?

 Kā uzvarēt noziedzīgas varas? - Šis jautājums 2020.gadā ir kļuvis aktuāls teju visām pasaules tautām. Kāpēc? - ja vien saprotam, kas notiek pasaulē un kas mūsu pašu zemē, mani komentāri, šķiet, būtu lieki.

Vēsture liecina par dažādiem ceļiem, kurus gājusi sabiedrība, lai mainītu pasauli, dzīvi savā zemē un savu likteni. Bieži vien tas ir bijis asinīm klāts ceļš, tomēr ir bijuši arī citi veidi, kā "komunicēt" ar nekrietnu cilvēku varām. Nesadarbošanās! - šim procesam ir daudzas formas un nianses, taču pat tā sauktā nevardarbīgā pretošanās, ir sabiedrības spēks un vara darbībā pret laicīgo uzuzrpatoru, okupantu, genocīdpolitikas īstenotāju varu. 

Pāris piemēri - viens no senākiem laikiem, otrs no ne tik seniem - Indija un Islande. Par Indiju un Gandija nepakļaušanās taktiku ir daudz dzirdēts, un ir vērts viņa atziņas atkārtot; savukārt par Islandi mazāk zināms, taču tieši pēdējā, pēc pašas sabiedrības iniciatīvas, nevien atteicās no korumpantu sadarbības - Eiropas savienības, bet arī salauza globālistu banku varu savā zemē, vismaz uz kādu laiku...  Šie piemēri parāda, ka ja tauta vienojas kopējā mērķī un grib pārmaiņas, tiecās pēc tām, pārmaiņas būs un nevienai varai nebūs vairāk teikšanas, kā vien tik daudz, cik sabiedrība to pieļaus, uzticēs.

Ir svarīgi meklēt veidus, kā mazināt noziedzīgu varu spēku un te katram savs darbs darāms, lai nedotu vietu velniem savā dzīvē. Lai dzīvotu cilvēkcienīgi, nevienam nav jāpakļaujas noziedzīgām sistēmām. Nevienam mirstīgajam nav Dieva dota vara dominēt pār citiem un izlemt viņu likteni. Katram ejams savs ceļš, gluži kā Rakstos sacīts:"Es dzīvoju un Jums būs dzīvot!" - katra mūsu dzīvei ir jēga, ja dzīvojam nevis vergojam...

 

Neatlaidība, cīņas spars, mērķtiecība. Bērns, kas mainīja tūkstošu likteņus.

Neatlaidība, mērķtiecība, spēcīgs raksturs un liels gribasspēks, ir īpašības, kas piemīt pat ne katram pieaugušajam cilvēkam. Taču ir cilvēki, kas jau bērnībā, saskārušies ar skarbu likteni, lielu trūkumu un apkārtējo nicinājumu, apsmieklu, ir tikuši tam pāri un sasnieguši ne vien savus mērķus, bet ar savu cīņas sparu un labo gribu "atvēŗa iespēju pasaules durvis", kas atnesa svētību un labāku dzīvi tūkstošiem citu bērnu un ģimeņu... 

Dzīves aspekti, kas nosaka likteni. Kam pieder Tava sirdsapziņa?!

Šajā audio ziņojumā padalījos ar savas dzīves pieredzi sistēmās, kādās dzīvojam mēs visi. Liela daļa no sabiedrības ir tādas domāšanas cilvēki, kas savas algas, karjeras dēļ pildīs jebkādas augstāk stāvošo pavēles. Personīgi izvēlējos citu ceļu, un šādu izvēli izdarīju patstāvīgi jau pirmajā dzīves gadu nogrieznī. Peldēt "pret straumi", būt opozīcijā sistēmām, nebūt nav pašmērķis, bet gan domāt ar savu galvu un, kas ļauns, to atmest, kas labs, to paturēt.

Šis stāsts atklās un liks aizdomāties par katra mūsu sirdsapziņas vērtībām vai arī to trūkumu. "Domāt kā visi", nozīmē nedomāt un nedzīvot savu dzīvi; domāt patstāvīgi un cienīt garīgās vērtības, tas ir vienīgais ceļš, kā nosargāt cilvēcību, lai arī kādas krīzes skartu mūsu pasauli. Šis laiks, kurā dzīvojam, nav izņēmums... Kam pieder Tava sirdsapziņa, tas nosaka Tavas brīvības, izaugsmes un dzīves brieduma lidojumu, vai arī tā robežas....

Amerikas sabiedrība dodas pretuzbrukumā liberāļu korumpētajām varām.

ASV. Prezidenta vēlēšanas ir noslēgušās ar neiedomājamu vēlētāju balsu krāpniecību un apvērsumu valsts mērogā, kā rezultātā pseidodemokrātu līderis un ieliktenis Baidens formāli uzvarējis. Viņš uzvarēja ar krapniecības un viltus palīdzību. Ir pienācis brīdis, kad amerikāņi pieprasa atbildes un atbildību no tiem, kas pieļāvuši šos noziegumus.

Dziesma no dziesmām, kura "pielips un prasīs atkārtojumu".

Katram vārdam ir liels spēks, ja tos izprotam un novērtējam. 

Dažkārt svešu valodu dziedājumus dzirdot, vārdus pat nezinot, melodija aizrauj un uzrunā, un kā nu ne, ja tie, kas savu darbu dara, atdod sevi un savas labākās spējas kopējam uzdevumam. Tādos brīžos katrs sadzird un izjūt atbalsi savā dvēselē ļoti personīgi.

Turpinājuma kāds ļoti skanīgs, it kā vienas sirds un dvēseles, sešu vīru dziedājums: