Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Izglītojošs materiāls par to, kā tiek pārbūvēta pasaules kārtība covid-19 aizsegā.

Autors Draugu draugs

  Ja neesat redzējuši, noskatieties visu sekojošo video. Te daudz izzinošas vadlīnijas par to, kas notiek ne tikai Krievijā, bet visā pasaulē covid 19 sērgas aizsegā... Parādīti dokumenti, uz kuru pamata notiek pasaules kārtības pārbūve. Atklātas būtiskas detaļas. Jaunā pasaules kārtība paredz tikai lojālu cilvēku pasaules sistēmai eksistenci, parējie tiks "atstāti aiz borta" bojā ejai.

Cilvēku apziņu tiek plānots pārbūvēt atbilstoši sistēmu uzstādījumiem; cilvēku čipošana, izsekošana un kontrole ar moderno tehnoloģiju palīdzību vairs nav sazvērestības teorija. Tai ir dokumentāli pierādījumi. Cilvēki tiek un tiks šķiroti - sistēmai lojālajos jeb derīgos un otra kategorija, ja tieši runājam, iznīcināmos.

Tā kā šo tv raidījumu Krievijas TV aizliedza, ta autors visticāmākais savus ziņojumus turpmāk  līdzdalīs savā youtube kanālā. Aicinu paklausīties arī tajā, kā viņš komentē sava raidījuma slēgšanu. Ja skatījāties pirmo video, pamanījāt, cik sensitīvu informāciju nodeva sabiedrībai šis domātājs.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Komentāri   

-1 # mutinpudak 2020-05-12 22:25
Paskatieties youtube, kādus mēslus pēc tam tam Mihalkovam lej virsū pērkamie mediji. Paradokss vēl ir tajā, ka pret viņu apvienojusies gan kremļa mafija, gan kremļa mafijas lielākie kritiķi, ieskaitot Navaļniju. Sen nebija redzēta tāda vienotība starp pozīciju un opozīciju. Sakritība?
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt