Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Pasaulē pieaug drošības spēku visatļautība un konfrontācija ar iedzīvotājiem.

Autors Draugu draugs
 Pienāk ziņas no daudzām valstīm, ka Covid-19 krīzes aizsegā pieaug policijas un citu drošības spēku nelikumīgas un prettiesiskas darbības. Vietām izceļās sadursmes un nopietna konfrontācija starp valdības spēkiem un iedzīvotājiem.
Ir valstis, kuras šajā laikā lielos apjomos iepērk bruņojumu un ieročus, tā it kā gatavotos lieliem nemieriem.
 
Gan sabiedrībā, gan valstu drošības spēkos nav vienprātības un notiek šķelšanās. Tas ir priekšvēstnesis tam, ka veidojas pamatne nopietniem nemieriem un turpmākās nedēļas, mēneši aizritēs pilsoniskās nepakļaušanās un diemžēl neizbēgami arī vardarbības zīmē.
 
Šajā video iekļauti vien divi piemēri - viens no Krievijas, otrs gadījums Ukrainā, kas vairāk gan ieskicē drošības spēku noskaņojumu un situācijas saasināšanos.
 
Nemieri starp sabiedrību un drošības spēkiem pieaug daudzviet pasaulē, ieskaitot tādas valstis kā Vācija, Austrija, Austrālija, Amerika, Anglija un daudzas citas.
Sabiedrībai nav pieņemama valstu covidvājprāta politika.
 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+1 # Ingars 2020-05-15 18:53
Par Krieviju jau nemaz nav pārsteigumu.Tur takš tas ir normāli sist cilvēkus. Ja neklausīs pūķinam,izrēķināsies. Bet tas ments,kas saka, ka šaus uz cilvēkiem,ja būs tāds prikazs, nu tas ir daunis. Tādus tik vajag sistēmai. Latvijā jau tādu ar netrūkst.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt