Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Masku balle/elle sākusies... Vai esi saņēmis atļauju elpot svaigu gaisu?!

Autors Draugu draugs

Kā zināms, no 12.maija aizsākās Latvijas varas gaiteņos pieņemts vājprāta lēmums par masku nēsāšanu, cenšoties ierobežot covid-19 izplatību. Piem., sabiedriskajā transportā, kā ziņo lielie mediji, masku nēsāšana nav obligāta, tomēr šoferiem tiek dotas tiesības neielaist transporta salonā pasažierus bez maskām. Pie reizes vēl kāds absurds - neobligātas un rekomendējošas prasības ievērošanu sabiedriskajā transportā jau pārbauda policija. Tādējādi mērķtiecīgi tiek izdarīts spiediens uz sabiedrību, lai tā rekomendāciju pieņemtu par kārtību, kādu, visticamākais, jau tuvākajā nākotnē apstiprinās likumdevēji, nosakot papildus cilvēktiesību ierobežojumus. 

 Vai pienākuši laiki, kad būs jāprasa atļauja par kaut cik svaiga gaisa brīvu elpošanu?

Izrādās, ka "svaiga gaisa nodokli" var ieviest arī šādā veidā, panākot, ka jau patreiz kāda sabiedrības daļa, bez ierunām pakļaujoties kolektīvam vājprātam, pàrdod savas tiesības uz veselību un dzīvību un jā, protams, kā parasti ir sistēmai lojāli ķēdes suņi, policisti un citi dežuranti, kas tumsonības politikai dos "zaļo gaismu". Jā, tieši tā to sauc un bez pārspīlējuma!

Apbrīnojami, ka, bēgot no vīrusa, cilvēki ar maskām nesaprot, ka ar ilgstošu uzpurņu nēsāšanu tiek radīti labvēlīgi apstākļi jebkādiem vīrusiem un elpceļu saslimstībām.

Tie, kas Latvijā devuši šādu rīkojumu un pavasarī, nesāt maskas, ir vājprātīgi un vàjprātību neattaisno fakts, ka daudzi citi Eiropas un pasaules valstīs tā dara.

Diemžēl dzirdīgas ausis un vēl vairāk apzinīgumu un skaidru sirdsapziņu varas gaiteņos grūti rast. Kurš "trekno galā" ir padomājis par sekām kaut vai īstermiņā(par ilgtermiņu jau būtu par daudz prasīts) kā masku nēsāšana atsauksies uz sabiedrības veselību un imunitàti kopumā? Lūk, par imunitāti jau tagad ir skaidrs - daudzi labticīgie masku fanāti, kas ar maskparādi būs aizrāvušies, sabendēs savu veselību.

Kamēr vēl gaisa temperatùra ir visai zema, problēma uzreiz netiks konstatēta; kad sāksies pastāvīgs laiks un ieceļosim vasarā, kad temperatūra svārstīsies no +25 līdz 30 un vairāk grādiem pēc Celsija, tad sāksies "īstā ballīte". Tad Viņķeles kundze varēs rīkot nākamo karantīnas diskotēku... Cilvēki, sevišķi vecāka gada gājuma, vasaras karstumā, "slèpdamies zem maskām", zaudēs samaņu, pieredzēs ģīboņus un citas neveselības pazīmes, kuras tikai saasināsies. Un tad covid-19 statistika, jo sevišķi gaidāmā rudens un ziemas laikā, piedzīvos "uzrāvienu". Vai valsts gatavojas nākamajiem nesertificēto masku iepirkumiem? Kādi vēl parazītu projekti ir padomā partokrātiju izdzimteņiem? - par to ir jārunā atklàti!

 Jau tagadnē, paejot vien īsam laikam, ir vērojama sabiedrības apziņas deformācija. Ir sastopami cilvēki, kuri pat pastaigā dodas ar maskām. Tas ir vājprāts, ka, staigājot parkos, pie ūdeņiem un citviet svaigā gaisā, ir redzami tādi, kas labprātāk tūkstoškārt ieelpo savu "izelpas produktu" nekā skābekli... Nedod Dievs, tādiem ir bērni, kurus viņi apmācītu "harakiri" un pašnāvības mācībai! Tā vien liekas, ka tādiem nebūtu iebildumu ilgstoši atrasties nevēdinātās telpās.

Apbrīnojami, kā pati valsts sistēma, masku pielietojuma jēgu neizprotot, pilnīgu vājprātu ir nosaukusi par tàlredzīgu un piesardzīgu rīcību. Ja tur ir kāda tālredzības pazīme, tad tikai genocīdpolitikas pret sabiedrības veselību un dzīvību virzienā. 

Kamēr sabiedriskā doma tiek veidota tā, lai cilvēki iedomàtos, ka ar masku nēsāšanu viņi sargā citus no savām slimībām, necik netiek skaidrots, kādu postu atstās "pārstrādāta gaisa" atkaluzņemšana īstermiņā un ilgtermiņā. Pieminēšu vien dažas pazīmes - koncentrēšanās spèju trūkums, miegainība, reiboņi, galvassāpes, darba spēju zudums un elpceļu un dažādu sirds un asinsvadu slimību, hronisku kaišu saasināšanās; masku nesātāji katrs pats agri vai vēlu, un jau vasaras karstumā, būs spiesti mācīties paši no sava neprāta kļūdām. Un šis nav gadījums, kad varētu teikt:"Labāk vēlāk nekā nekad!" Tā vien šķiet, ka Latvijā patiešām ir sācies kariņš, kurš, piedod Dievs, nezina ko dara vai arī neredz tālāk par savu saimnieku rīkojumiem un savu algu...

Valsts biznesa projekti ir labi zināmi; ar zodzmaņlaikiem bija par maz. Ir sācies jauns "veiksmes stāsts" un eksperimentu projekts un tam ir jàpretojas.

 Elpojiet brīvi un veseli, svaigu gaisu, ejiet ārā, nododieties daudzveidīgām aktivitātēm, audzèjiet savas imunitātes "muskuļus", labi saprotot, ka tajā galā, kas pretendē uz vienīgo pareizo un valsts viedokli, arvien tiks borēta baiļu terapija. Tas pat ir skumji, ka vārdi "paliec mājās" tiek parazītu varas nodrillāti. Rūpēsimies katrs pats par savu veselību un neļausim to laupīt laupītājiem un "cilvēks-prece" uzskatu paudējiem! 

p.s. Aicinu palūkoties arī kādā eksperimentā! - Eksperiments: izmēram co2 un gaisa mitrumu zem maskas.

Kā redzēsiet eksperimentā, lai pārbaudi varētu veikt, tiek lietota maskas imitācija, kas vien daļēji samazina gaisa plūsmu. Īstās maskas nedod pat ne tādu brīvību elpceļiem, līdz ar to mērījumu robežvērtības ir vēl augstākas. Jā, masku veidi ir vairāk kā daži un tomēr, lai noprastu, kas un kā notiek, tendence ir skaidra - tā netiek nosargāta veselība! Tas, kas tiek panākts kopsummā, ir savas imunitātes graušana, un tā ir "izcila" opcija, kā padarīt sevi gan par vīrusiem vieglāk uzveicamu, gan par tādu, kas infekciju var aiznest citiem...

https://www.facebook.com/janis.plavins/videos/3172496612800484/?__tn__=%2CdKH-R-R&eid=ARDiTAStjvJbJwSh27_wrMsJkd-JqbMRX6r7YDYVQlmTDdguFR_eZvCtA7VTsRUablRvsBv4pACReyLD&fref=mentions

Minēto eksperimentu trāpīgi papildina kāda cita portāla raksts par bīstamajām ppm robežvērtībam(tur gan tas minēts citā kontekstā, taču tas nemaina lietas būtību par ppm robežām) - https://www.la.lv/iekstelpu-klimats-atkarigs-no-mums-nevis-dabas - , no kura citēšu nelielu izvilkumu: 

“Kā CO2 ietekmē veselību? Pārsniedzot 2000 ppm, palielinās elpošanas biežums, cilvēks kļūst miegains, pie 5000 ppm sākas nopietnas veselības problēmas – paātrinās sirdsdarbība, rodas galvassāpes, reiboņi. Jo koncentrācija augstāka, jo tuvāk nāves robeža…

Tā iespējama, piemēram, ražotnē uzsprāgstot CO2 balonam. Taču 30 000 ppm iespējams arī nepietiekami ventilētā sporta zālē, kur visi sanākuši gatavoties pludmales sezonai…

Nepietiekami ventilētu telpu dēļ cilvēks zaudē 10–15 dzīves gadus, liecina Londonas Karaliskā institūta pētījums. Kāpēc? Jo ātrāk cilvēkam jāelpo, kas notiek nepietiekama skābekļa daudzuma apstākļos, jo organisms nolietojas ātrāk – tas strādā “avārijas režīmā”.

Kaimiņvalstīs veiktie pētījumi liecina, ja birojos CO2 līmenis ir zemāks par 800 ppm, cilvēkam pazūd tādi simptomi kā acu iekaisums, iesnas, citas elpošanas problēmas, galvassāpes, nogurums, uzmanības vai koncentrācijas zudums." Nav lieki uzdot jautājumu, kāda ir masku lietošanas īstermiņa/ilgtermiņa ietekme uz cilvēka veselību?! 

Kamēr tiek galvenais uzsvars likts uz maskas nēsāšanu, trūcīgi maz tiek skaidrots sabiedrībai, ka "nepareizi lietojot vienreizlietojamās un citas maskas, palielinās risks inficēties." Pat pareizi lietojot, masku nēsāšana rada vairāk veselības riskus nekā nenēsāšana. Visu izšķir nevis maskas esamība, kas turklāt slāpē elpceļu darbību, bet gan katra cilvēka individuālā imunitāte, cik tā ir kopta un sargāta. Kas savu imunitāti nesargā, to nenosargās arī labākās elpceļu maskas, respiratori un medicīniskās maskas, pat ja tās pareizi tiktu lietotas...

 Sejas maskas nav vajadzīgas veseliem cilvēkiem. Apbrīnojami, ka, ja agrāk veselajiem nevajadzēja, tad tagadnē, izrādās, vajag visiem...  Lūk, tas ir spilgts piemērs, kā deformējas sabiedrības un pasaules valdību kolektīvā apziņa, ieskaitot veselības "sargus" PVO... Sabiedrība tiek ievesta kaitnieciskās un bīstamās galējībās!

Lai nerastos pārpratumi par manis iepriekš sacīto, kas attiecās uz, piemēram, slimnīcu apmeklējumiem - jā, ir vietas, kur varētu būt drošāk īslaicīgi lietot maskas, tā kā dažādu infekciju intensitāte tur paaugstināta, tomēr ir svarīgi apzināties, kad pastāv izvēle starp lielāko ļaunumu, mazāko ļaunumu un labu izvēli, nav jāizvēlas "dzīve maskā", ja ir pieejams svaigs gaiss. Neviena valsts nedrīkst īstenot politiku, kas iznīcina cilvēku veselību pašos pamatos!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+4 # Līga 2020-05-18 13:19
Par vasaru piekrītu, cilvēki neizturēs tās mocības ar maskām. Tad, var cerēt, cilvēki sapratīs šo afēru. Baidos tik, ka būs par vēlu, ka saeima pieņems to kā likumu. Vienmēr esmu centusies būt no apzinīgajiem, bet man ar stundu pietika. Nopirku ne to lētako masku, bet tāpatās nevarēju brīvi elpot. Es nezinu, kā citi var sadzīvot ar elpas trūkumu. Brīžiem pat tumšs zem acīm palika pie lielākas slodzes. Atceros ar masku uz sejas nācās paskriet uz sabiedrisko transportu un pēc tam salonā bija sajūta ka ģībstu. Labi, ka bija vieta brīva kur sēdēt. Tas vēl bija pašā pavasara sākumā. Kopš tā laika maskas nelietoju un nevienam neiesaku.

Un tā kā nav nācies redzēt ar maskām pašus valdibas pārstāvjus un varas cilvēkus, tad rodas jautājums, kāpēc no mums prasa, bet paši no sevis nē? - atbildiet, lūdzu, ka to saprast? Vai ķēmošanās?
Atbildēt | Paziņot administratoram
+1 # Kristaps 2020-05-20 15:45
Tā nav ķēmošanās vien, tas ir viss pa īstam. Tas ir bizness.Viss pàrējais ir ausu aizmàlēšana.
Atbildēt | Paziņot administratoram
+2 # 666 2020-05-18 15:03
Ja maskas jalieto arī veseliem, tad maskas ir projekts, lai padarītu veselos slimus.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt