Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Informācijas karš. Ir atmaskota melu pandēmija. Bija jautājumi? - ir atbildes!

 Informācijas karš ir karš, kurā esam iesaistīti visi, apzinamies to vai nē. Karš turpinās un tajā tiks noteikts cilvēces liktenis. Tieši ar katru domu un vārdu aizsākas tas, ko mēs saucam par dzīvi.

Diemžēl jāatzīst, ka ir spēki pasaulē, kuri savas domas un savu "pasaules kārtību" grib uzspiest citiem. Tas ir arī melu pandēmijas stāsts un viss, kas ar to saistīts, seko un sekos turpinājumā.

Šīs ziņas autors ne vien dalās savā pieredzē, kā informācijas kara ietvaros tiek apkarota viņa vārda brīvība, bet arī apkopojis vienuviet vairākas būtiskas vadlīnijas, kas saistītas ar covidpolitiku pasaulē, ar kuru tiek laupīta cilvēces brīvība.

Video krievu valodā.

 

C-19. Viss notiek pēc plāna.Vai tiešām?

 C-19. Viss notiek pēc plāna... Drīz, viegli paredzams, atkal pienāks Grētas Turnbergas un līdzvērtīgu 'misionāru' laiks. Kāpēc?- nākamo mēnešu un tuvāko dažu gadu laiks to parādīs. Tam jau tagad ir dota sava veida "zaļā gaisma".

Pandēmija iekļaujas kādā citā projektā un, pavisam droši, ne vienā vien globalās mafijas darba plānā... Video, kurā tiek parādīts, kāda ir saistība starp Covid-19 un globālās sasilšanas un klimata izmaiņu projektiem un kā tas viss palīdz pasaules kārtības pārbūvē.
 

Ja dzimtbūšanas laiki un verdzība ir atcelta, tad, kāpēc mūsdienu nodokļu slogs liecina par pretējo?

 Dzimtbūšanas laiki Latvijā reiz bijuši, bet nav izbijuši, ja vērtējam varas un tautas attiecības pēc būtības.

"15. gadsimta beigās zemnieku klaušas bija 30—50 dienas gadā, 17. gadsimtā jau apmēram 5 stundas dienā."- vēstī ieraksts Vikipēdijā.
 
 
Vai kāds ir sarēķinājis, cik dienas gadā Latvijas godīgie nodokļu maksātāji ir spiesti nostrādāt valsts sistēmas un mašinērijas uzturēšanas labā?! Ar ko mūsdienu Latvijas( un arī pārējās pasaules)brīvība ir pārāka par seno laiku nebrīvi?
 
Verdzība un dzimtbūšana taču esot atcelta, tad, kāpēc tik daudzi bēguļo no brīvības un nespēj panest valsts nodokļu un parādu jūgu?! 
 
 

Tava mobilā viedierīce var tikt izmantota pret Tevi. Stāsts par cilvēku izsekošanu.

 Modernās tehnoloģijas un cilvēku izsekošana jau sen vairs nav jaunums. Tas aizsācies agrāk nekā sabiedrība, ja var tā sacīt, sāka uzdot šādus jautājumus. Ir cilvēki, kuri apzinās šo realitāti, ir tādi, kuri nē; ir arī citi, kuru attieksme ir aptuveni šāda - viņi saka - "Seko vai neseko, bet man nav ko slēpt."

Viena lieta ir, ka informācija no mums un par mums tiek pārtverta, cits līmenis ir fakts, ka mēs īsti nezinām, kā sistēmas uzraugi var mūsu personīgo informāciju lietot, iespējams, arī pret mums. Protams, baidīties no nezināmā un zināmā nav nedz veselīgi, nedz gudri, būt piesardzīgiem un tālredzīgākiem gan.
 
Šī ir video liecība, ar kuru dalās kāda sieviete, kā viņa ir pamanījusi agrāk neredzētu problēmu savā viedierīcē, kas liek uzdot jautājumus un meklēt atbildes. Vienu no atbildēm viņa jau atrada, ar to padaloties šī video pēdējā pusminūtē. Vērtējiet paši!
 

Latvijas 'demokrātijas stāsti', kurus jāzina visiem.

Kamēr runājam un šausminamies par notiekošo Baltkrievijā, Asv un citur, briesmu lietas notiek mūsu pašu zemē.

https://www.facebook.com/SabiedriskieSatversmesSargi/videos/2681744748809407

https://www.facebook.com/SabiedriskieSatversmesSargi/videos/449010409403407

 

 Kur ir Leviti, Kariņi un citi, kas tik cītīgi bļaustījās par netaisnību Baltkrievijā vēl pavisam nesen, bet kad līdzvērtīgs fašisms tiek realizēts pret pašmāju cilvēkiem, tad neliekas ne zinis? Ģirģen Sandi un Tev arī nebūs nekas sakāms jeb klusēšana ir piekrišana situācijā, kad atzīsti Latvijas fašismu par normālu praksi lv Olaines policijas un Rīgas tvaicenes medpersonāla sektantu izpildījumā?!?

Austrālija, Melburna. Sabiedrība pretojas covidierobežojumu politikai.

 Tas, kas notiek Austrālijā, ir aizsācies jau daudzviet pasaulē. Šī vairs nav cīņa starp varu un tautu, kad tiek prasīta kārtības ievērošana saistībā ar covid-19 ierobežojumiem. Cīņa, kā citviet liecina sabiedriskie aktīvisti, ir iegājusi jau citā līmenī, cilvēki tiek vajāti pat viņu mājās. Varas spēkiem ir dota atļauja ielauzties cilvēku privātīpašumos un veikt tā saukto kontroli, kura bieži beidzas ar cilvēku arestiem un vardarbību pret viņiem. Tas ne velti atgādina fašisma un arī čekistu laikus. Par šādiem notikumiem tiek ziņots ne tikai Austrālijas kontinetā. Viss, kas mums var likties tur un tālu, patiesībā ir tuvu, jo sagaida visu pasauli un tās ir brīvu cilvēku vajāšanas. No varām nav jābīstās, bet par brīvību nāksies cīnīties laikā, kad pērkamās varas turpinās stāstīt savu melu un propagandas stāstus, ka viņiem rūp cilvēku dzīvības un brīvības vērtības. Viņu politika un darbi liecina, ka tiek īstenots genocīds, turklāt globālā mērogā.

Bailes, verdzība un mūsdienas. Kāds stāsts par masku režīmu, kas pārņem pasauli.

 Audio ziņa par notiekošo pasaulē, kad daudzās valstīs jau ir ieviesta vai atjaunota masku režīma prakse. Tas sabiedrību sadalījis divās frontēs - masku lietotājos un pretiniekos. Ar pirmajiem ir varas, pret otrajiem tiek realizētas sankcijas, piespiedu un vardarbības politika. Tiesa arī pirmie saskarās ar piespiedu praksi, bet tā kā ir baiļu no vīrusa apdullināti, viņi neizjūt piespiedu politiku tik izteikti, jo viņu naivums un labticība varām, liek domāt, ka "masku balle" kalpo viņu drošībai. Kā parasti tas dzīvē notiek, daudziem ir jāapdedzinās, pirms parādās kādas samaņas pazīmes un tiek saprasts, ka ir aizsākusies ļoti netīra spēle un politika, ko bez pārspīlējuma var pielīdzināt fašisma praksei. Dažs atzīst, ka notiekošais covid-19 aizsegā pat pārsniedz hitlerisma necilvēcības.

Aicinu ikvienu domāt ar savu galvu un neļaut savu sirdsapziņu piesārņot ar visdažādāko valstu, organizāciju un viņu autoritāšu propagandu.
 
Šajā pasaulē viss sistēmiskais ir kļuvis pērkams un arī lielie mediji palīdz uzturēt šo pērkamības sistēmu, pildot politisko pasūtījumu.
 
Šis ir laiks, kad tautai ir jāuzticās, tēlaini sakot, debesīm un zemei, Dievam un dabas likumsakarību enerģijai, kā arī pašiem sev, labākajai sirdsapziņai, jāsadzird pašas tautas balsi. Tas pa spēkam būs vien tiem, kas spēs norobežoties no jebkādas valsts varas propagandas un domās ar savu galvu patstāvīgi. Uz to arī aicinu, katra vārda un domu vadlīnijas vērtēt kritiski.
Patreiz izšķirās, ja var tā sacīt, jaunās pasaules kārtības standarti un tradīcijas...
 
 

Ziņojums bailīgajiem, kas uzpurnī atraduši savu 'glābiņu" un ne viņiem vien.

 Negribu nevienu aizvainot, taču ir pienācis laiks runāt skarbi un tieši:

"Masku sektanti Latvijā, atmostieties, nāciet pie samaņas!!! Jums ir bail no sērgas? Esat iebiedēti? Kāpēc? Tāpēc ka neuzdošināties domāt ar savu galvu par visu to, kas notiek Covid-19 aizsegā. Tieši patstāvīgā domāšana un sava paša rūpīgi pārdomāta izvēle ir ceļš, uz ko aicinu! Ja Jūs arvien baidīsieties no mākslīgi radītās covidbaiļu ilūzijas, esiet informēti:

Jūsu cariņš un elles kundze Jums gatavo pārsteigumu.

Drīz Jūsu pakļāvīgā masku nēsāšana var tikt nostiprināta antikonstitucionālā likumā.

"Paldies" par Jūsu ieguldījumu covidvājprāta ierobežojumu veicināšanā!

Bet varbūt Jums tomēr ir palikusi kaut drusciņ kritiskā domāšana un esat spējīgi izrauties no stulbuma un baiļu burbuļa, vai varbūt no nelīdzsvarotas labticības un naivuma pērkamajām valdībām un varām. Jums ir vēl iespēja novilkt vergu uzpurni, lai to nogādātu neveselības ministrijas izdzimumiem, lai atēdas paši savu tumsonību! Ja Jums tomēr liekas, ka uzpurņu nēsāšana ir kā zinātniski pamatota un Jūs sargā, Jums ir tiesības arī ticēt meliem, tomēr ir vēl cerība, ka daļa no Jums nāks pie samaņas.

 Ar vēsu prātu palūkojieties, ko par maskām saka tie speciālisti, kuru atziņas valdības un varas noklusē; šī ir viena no saudzīgāk pasniegtajām videoziņām speciāli priekš uzpurņu nēsātājiem:Šis var būt pēdējais brīdis un dienas, lai masku elles pasākumus apturētu Latvijā. Ja kādiem to ir grūti saprast, tad ar uzpurnijas pasākumiem covidvājprāts tikai pieņemsies spēkā. Zilīšu valdībai ārpus degradētības projektiem un genocīdu pret tautu nekas cits nesanāk. Viņi rīkojas pēc savas dabas.

Nāk rudens izgreznot Latviju. Rudens savu darbu padarīs teicami. Ar ko atbildēs tauta?! Precīzāk, ar ko atbildēsi Tu, ja sistēmas izdzimteņi pieprasīs Tev bez ierunu paklausību kolektīvajam vājprātam un "masku ballei" ?"

Kad "masku balle" noved pie nevienam nevajadzīgiem konfliktiem. Pieredzes stāsts Latvijā.

 Audioziņa un īss video sižets no kāda negaidīta notikuma 28.08.2020. Jūrmalā. Sabiedriskajā transportā pieredzēju savdabīgu konflikta situāciju, kura visticamākais nenotiktu, ja vien kāda pasažiere savas uzvilktās maskas dēļ nerīkoties nekorekti, nerēķinoties ne ar vienu, tikai ar sevi. Necieņa rada provokāciju un saasinājumu un tas neved pie labām cilvēkattiecībām.

Šo pieredzi aktualizēju, lai arī citi cilvēki dalās savos stāstos, tā lai dažs labs tajā galā, kur ministrijas savus projektus īsteno, aizdomājās, kā covid-19 politika un cilvēkos radītās bailes noved pie sabiedrības konfliktiem. Dažkārt šķiet, ka varas gaiteņos domā vien par biznesa interesēm, savukārt cēloņu un seku izvērtēšana un tas, kā varas lēmumi ietekmēs sabiedrību, nenotiek.

Беларусь.Власть против народа. В поисках истины ...

 Никто незнает всю правду, но самое важное это искать правду и 'копать глубоко',сохроная нейтральность, чтобы заметить нюансы далеко за той информацией, которую преподоют государтсвенные сми и манипуляторы инфо-войны.

Важно, чтобы люди не останавливались на разных уровнах пропаганды разных властей.
 
Если посмотреть на ситуацию, которую создал режим Лукашенко, то там в Беларусие идет война против народа. Это не Сорос и не спецслужбы иностранные убивают народ, а режим лукавого фашиста.
Манипуляция с якобы наступающими иностранными врагами, с которой власти зомбируют свои народ, когда сама власть находится в конфликте с своим народам, это старая программа зомбировки. На пример в моей стране в Латвие власть зомбирует народ, что "русские нападают" и это делаеться год за год, неделю за недельой, похоже и в Беларуси власть свое насилие и ложь оправдывает воображаемыми иностранными врагами, чтобы любыми средствами, включая ложь, сохронить прежную власть.
 
Лукашенко знает, что уход с власти озночает трибунал для него и его ближайших сотрудников, исполнителей незаконной власти.
 
Спросите у Лукащенко - любит он деньги, любит он власть больше всего? - его дела показывает, что да, значит он на одну руку с Соросом и фашистами. Не возможно охранять свои народ убивая его и подовльая свободу выбора беларусского народа. Пройдут дни, месяца и годы и люди поймут, что правда была за простым народом. Непоймут это только люди зазомбированные, люди с каменным сердцем, которые отравились с пропогандой. Всем добра и Бог со всеми народами в это тяжкое, решающее время.

Bijušais Baltkrievijas IeM vadītājs Jurijs Zaharenko:"Lukašenko režīms ir ļaunāks par fašismu!"

 Ir pagājuši vairāk kā 20 gadi, kopš Lukašenko režīma noslepkavots agrākais viņa draugs, vēlāk IeM vadītājs, kritiķis un opozicionārs Jurijs Zaharenko.

Viņš ir viens no vairākiem "bez vēsts pazudušajiem" opozicionāriem, kas agrāk bija vienā komandā ar Baltkrievijas Aleksandru. Viņš ir bijis cilvēks, kas Lukašenko pazina jau no viņa darbības sākumiem, bijis sabiedrotais, līdz drīz vien pamanījis, ka valsts vara rīkojas noziedzīgi. Vēlāk kļuvis par Lukašenko opozicionāru, ap sevi pulcinot lielus valsts aparāta spēkus. Drīz pēc tam viņš tika "novākts no ceļa" , tāpat kā tie, kas turpmākajos gados cīnījās par Jurija Zaharenko lietas izmeklēšanu.
Ne viens vien no režīma vajātajiem ir bijis spiests lūgt politisko patvērumu citās zemēs.
 
JURIJS ZAHARENKO ATKLĀJ, KA LUKAŠENKO IR PIEPRASĪJIS BEZIERUNU PAKLAUSĪBU UN UZSTĀJIS UZ TO, KA IR JĀPILDA JEBKURA PREZIDENTA PAVĒLE. ZAHARENKO SACĪJIS, KA UZ CILVĒKIEM NEŠAUS UN VALSTS KONSTITŪCIJU NEPĀRKĀPS. PREZIDENTS UZ TO ATBILDĒJIS AR ATKLĀTIEM DRAUDIEM, KO VĒLĀK ARĪ ĪSTENOJIS, NOVĀCOT OPONENTU NO SAVAS POLITIKAS CEĻA.
 
Pēc Jurija vārdiem, tāda ir visa Lukašenko varas mašinērijas būtība, - "cilvēki, kas bez prāta pilda pavēles, vājākie paši pakļaujas, bet stiprākos piespiež pakļauties ; tas ir trakāk nekā fašismā!"
 

"Jaunās baltkrievu tautas" maršs. Tiešraide(ziņa papildināta, pl.21:55)

 Pēc pastrādātajām zvērībām pret baltkrievu tautu pēdējo divu nedēļu laikā, Lukašenko režīms ir devies uzbrukumā; viņš devies uzbrukumā visiem citiem, tos apvainojot valsts nodevībā, tikai ne sev un saviem piekritējiem. Prezidents pat pamanījies apbalvot drošības dienestus par nosargāto varu; par tautas slaktēšanu vieniem ticis apbalvojums, kamēr simtiem un tūkstošiem cilvēku ievainojumi, kropļojumi, salauztas dzīves un citi pieredzējuši nāvi.  Režīms draud ar sankcijām, ar spēka pielietošanu un nekas neliecina, ka tā ir tikai iebiedēšanas retorika... Kā ziņo vairāki Balkrievijas ziņu avoti, vairāki opozīcijas cilvēki ir nolaupīti, notiek slēpta izrēķināšanās; tiek izteikti draudi tiem, kas neiet kopsolī ar veco varu.

Šodien notiek Baltkrievijas tautas lielā sapulce jau no pl.14 pēc Latvijas laika. Viens no tiešraides kanāliem savus novērojumus komentē šeit, ik pa laikam pieslēdzoties notikuma vietai:

 Pienāk informācija no baltkrievu ziņu avotiem, ka Lukašenko režīms Minskā ir nobloķējis ceļu, kurp gājienā devušies vairāk kā 100,000 protesta dalībnieki. Tiek gatavota tautas apspiešana, pret tautu apvienoti armijas, milicijas, Omon un citu specvienību spēki. Ir nopietns pamats bažām, ka protesta akcijai, kuras pirmās stundas ir aizvadītas bez vērā ņemamiem starpgadījumiem, pieredzēs situācijas saasināšanos. 

Baltkrievi stāsta, ka pēdējās nedēļas laika Lukašenko un viņa varas pārstāvji ir izvērtuši represijas pret sabiedrībā aktīviem cilvēkiem, kas nesimpatizē varai; režīms centies iebiedēt tautu, mēģinot atrunāt no jebkādiem mēģinājumiem nonākt opozīcijā ar varu. Lukašenko ir pacenties pats personīgi piedraudēt arī baznīcu vadītājiem, kas atļāvušies viņam aizrādīt par režīma vardarbību pret tautu. Kā stāsta baznīcu vadītāji, cilvēki nāk uz baznīcu un stāsta briesmu stāstus, kā pazemoti, kropļoti, sisti un mocīti viņi paši vai viņiem tuvi cilvēki, daudzi no kuriem pat nav sasnieguši pilngadību.

 Jaunākā informācija liecina, ka vietā, uz kuru dodas protestētāji Minskā, sapulcināti vismaz 1000 specvienības kaujinieku un viņu tehnika.

Mazāk ticamais variants ir, ka šīs dienas varas savilktie specvienību spēki tiks izmantoti, lai vien sētu bailes tautā. Ir pazīmes, kas liecina, ka sekos provokācijas, lai legalizētu jaunus varas uzbrukumus mierīgajiem demonstrantiem. Skaidrs ir tas, ka tiek gatavotas represijas pret protestējošo baltkrievu tautu; cik plašā mērogā tas notiks šodien, sekosim līdzi! 

 Lukašenko dodas pie specvienību karavīriem un dod mājienu, ka tiks galā ar protestētājiem.

Vakarā ielās redzama armijas tehnikas pārvietošanās. Par armijas spēku mobilizēšanu pienāk vairākas ziņas no dažādām vietām Baltkrievijā. 

 

Specvienību un varas 'morāle'. Stāsts par cilvēka vērtību varas acīs un sistēmas visatļautību(18+).

 Katrai valstij ir savi cilvēku beztiesiskuma un neaizsargātības stāsti. Šoreiz kādas krievu sievietes stāsts un pieredzētais kaimiņzemē vēl pavisam nesen, pirms nepilnām divām nedēļām Baltkrievijā. Kādu pieredzi viņa ieguva drošībnieku iecirknī un kādu atbildi viņa saņēma no Krievijas vēstniecības, tas ir necilvēcības piemērs, un tā nav tikai viņu valsts attieksme pret saviem iedzīvotājiem.

Tomēr, lai arī kur ņirgāšanās un vardarbība pret cilvēkiem notiktu, tādas lietas ir nosodāmas. Tas viss prasa taisnīgu tiesu un atbildīgos par saviem nekrietnajiem darbiem. Kāda tad ir cilvēka vērtība mūsdienās no valsts varu puses? Manuprāt, to visspilgtāk parāda tieši krīzes situācijas, kurās nonāk šajā piemēŗā minēto un arī mūsu pašu valsts pilsoņi. Par to skarbs stāsts šajā video ziņā(materiāls ar subtitriem latviešu valodā).