Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Sabiedrība asi kritizē valsts drošības iestāžu darbību un profesionālo kompetenci...

Mārupē aizvadītajās brīvdienās nogalināts bijušais tiesnesis Uldis Bērziņš. Sabiedrībai pieejamā informācija liecina, ka izdarīti vairāki mērķtiecīgi šāvieni un pieci no tiem sasnieguši Uldi. Izmeklētāji izslēdz varbūtību, ka tā būtu pasūtījuma slepkavība, uzskatot, ka šī bijusi bruņotas grupas laupīšana, kas nav saistīta ar nogalinātā bijušā tiesneša agrāko profesionālo darbību. 

Ja izmeklētāji jau sākumā, neveicot izmeklēšanu, var atļauties pavēstīt, ka lietas statuss te ir skaidrs, norādot vien uz bruņotu laupīšanu kā galveno versiju, rodas jautājumi par Latvijas speciālistu profesionalitāti. Ne bez iemesla un ne viens vien šīs ziņas lasītājs aktualizē savu viedokli, izsakot pamatotu kritiku sākotnējās versijas tendenciozitātei, kas izslēdz jebkuru citu šī skarbā notikuma versiju.

 Sekojoši pieminēšu vairākus spilgtus komentārus, kur cilvēki no tautas pauž savu redzējumu uz notikušo traģēdiju, kā arī savu kritiku un jautājumus:

Lasīt tālāk ...

Noziedzīgā lojalitāte okupantu varai.Čekisti un karjeristi arvien valda Latvijā. 17.pazīmes, kas to apstiprina.

Noziedzīgā lojalitāte okupantu varai.Čekisti un karjeristi arvien valda Latvijā. 17.pazīmes, kas to apstiprina. Ko čekisti, ziņotāji grib piemānīt, kam grib iestāstīt savus melus par savu nesadarbošanos ar represīvām okupantvaras struktūrām- vai Latvijas sabiedrībai?? Tauta nav idioti, bet gan tie, kas, patiesību un faktus slēpdami, tīši melo, tādējādi paši noticot saviem meliem un savam nevainīgumam- čekistu gadījumā. Kā man ir teikuši neviens vien disidents- LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU LIELAI DAĻAI NAV NEKĀDA NOJAUTA PAR TO, CIK PATIESĪBĀ DAUDZSKAITLĪGS BIJA UN IR ARVIEN LATVIJAS NODEVĒJU UN ZIŅOTĀJU PULKS. VIŅU NEPALIEK MAZĀK- AUG VIŅU NĀKAMĀ PAAUDZE...

 Tu vari nezināt detaļas, kā bija tad un tajos laikos, kad pakalpot čekistu un padomju varai daudziem lv inteliģences darboņiem likās goda lieta un iespēja sasniegt savas karjeras augstākās virsotnes, tomēr mums ir tagadne kā rezultāts 30.gadu Latvijas nodevības plānam, kas skaidri un nepārprotami liecina- ČEKISTI UN KARJERISTI ARVIEN VALDA LATVIJĀ...
 Turpinājumā 17.pazīmes, kas apstiprina okupantvaru darbību Latvijā:
Lasīt tālāk ...

Meklējot atbildes...Kāda pieredze mūsu Latvijā, kas var likt aizdomāties...

  Šī gada 18.martā manā dzīvē ir aizsācies nekad līdz šim nebijis pavērsiens, kas būtiski ietekmējis manu dzīvi, dzīvesveidu, veselību, plānus un darbu ar šo vietni ieskaitot, liekot daudz ko mainīt biežāk nekā to gribētos... Atsevišķos rakstos tieši un citviet netieši esmu publicējis, parādot kādas sekas esmu izjutis, kā tautā mēdz teikt, "uz savas ādas", bet mazāk esmu pieminējis reālos vai iespējamos cēloņus. 
 Kāpēc par to runāju?- tālab, ka šī pieredze ar atšķirībām niansēs skar arvien plašāku sabiedrību Latvijā. Iespējams, ietekmē vai ietekmēs arī Jūs. Pieiešu šai lietai no kādas vēstules pozīcijas, kuru šorīt nosūtīju vienam dzīves pieredzes bagātam ar zinātni saistītam cilvēkam, ar kuru esmu pārrunājis dažus nestandarta notikumus savā un citu cilvēku dzīvē Latvijā, kas skar dzīves kvalitātes, dzīvības un veselības jautājumus no zināmi nezināmā skatu punkta. 
Lasīt tālāk ...

Mūsdienu bīstamība, par kuru Latvijā tikai retais aizdomājas.

 Mūsdienās tiek maldīgi uzskatīts, ka liela daļa sabiedrības Latvijā sāk dzīvot veselīgāk, ar ko skaidro, piemēram, dzīves ilguma pieaugumu. Jā, tāpat kā pastāv tāda lieta, ka tie, kam bija tendence degradēties- dzert, smēķēt utt.- to dara arvien vairāk; tad daudzi, kam patīk dzīvot veselīgāk un gudrāk, dara to vēl centīgāk.

 Ja, dzīvojot veselīgāk, prātīgi cilvēki no tabakdūmiem un citām smirdēm izvairīsies un alkoholu nedzers, tad mūsdienās ir problemātika, no kuras, īpaši pilsētvidē, izvairīties nav iespējams nevienam, lai cik veselīgam dzīvesveidam Jūs nebūtu nodevušies... Runa ir par veselībai bīstamu elektro magnetiskā starojuma pārlieku intensitāti. Tā ir teju visur un padarìs arvien vairāk cilvēkus Latvijā un pasaulē par jauna veida invalīdiem. Cilvēki meklēs risinājumu medicīnā, apkarojot simptomus, bet tas nelīdzēs. Ārsti nezinās patiesos cēloņus...

 Ieteiktu apskatīties šo failu un izlasīt kādu senāku vietējā zinātnieka novērojumus par e-magnētiskā starojuma pārsteigumiem Rīgā:

 

https://jauns.lv

 

Lasīt tālāk ...

Kāds komentārs: Latvija tiek pārvērsta par vēl pieejamāku dzertuvi igauņiem, lietuviešiem un pašmāju stiprās dziras tīkotājiem...

Akcīzes kariņi starp Latvijas valdību un Igaunijas pusi turpina savu gaitu. Atbildot uz kaimiņzemes politiku un samazinot nodokļus stiprajam alkoholam Latvijas valsts budžeta ieņēmumu vārdā, paralēli notiek diskusijas arī par ne tik stiprā alkohola un alus nodokļa samazināšanu. 

 Kā tad tā? 30.gadi brīvībā, bet valsts ir pārvērsta par Top 6 dzertuvi Eiropā un pasaulē, par azartspēļu, lombardu un ātro kredītu paradīzi, par zemi, kuru, nav brīnums, pametuši un turpina pamest ievērojama daļa tās gados jaunākā sabiedrība un ģimenes.

Lasīt tālāk ...

Ir pienācis laiks Patiesībai.

Ir pienācis laiks Patiesībai.Šobrīd jau var skaidri saprast - lielie masu mediji patiesus stāstus par "čekas maisiem" un to iemītniekiem nepublicēs. Ir pagājis apmēram pusgads un praktiski visas publikācijas ir veltītas tikai "stukaču" atmazgāšanai un pierādījumiem, ka nekas ļauns jau stučīšanas rezultātā nevienam nav noticis. Ir bijusi tikai viena Dombura intervija par "Helsinki 86" grupu un arī šī intervija saņem ļoti daudz kritisku aizrādījumu par neobjektivitāti.

Lasīt tālāk ...

Trokšņu, stresu līmenis Tavā dzīvē+kāds stāsts vasaras saulgriežu un plānprātīgu tradīciju kontekstā...

 Kā Jūs raksturotu savu ikdienu- stresu netrūkst, satricinājumu un nemieru par daudz, vai arī esat klusuma un miera cilvēks, kas viegli panes dzīves sarežģītības?

Mūsdienās ir ne viens viens trokšņmīlis, kas  teju bez pārtraukumiem dzīvo savā "bumsi bumsi" pasaulē, savos dzīves brīvajos mirkļos ķerot iespēju enerģiju un iedvesmu smelt savās iecienītajās dziesmās un mūzikā. Pat daudzas sporta un treniņu nodarbības ietver mūzikas ritmus, kas cilvēkus emocionāli uzlādē, bet loģiskās domāšanas līmenī izsmeļ, ja mūzikas ritmos dzīvojamies stundām ilgi. Ir arī tādi, kas pat naktsmiera laikā nepazīst mieru un klusumu, "uzvelk ausis un guļ mūzikā". Kādam tas palīdz iemigt?- jā!-bet, ne atpūsties! Patiesībā šis paradums ir kā kafijas tasīte "rīta mundrumam" un ilgtermiņā tikai iztukšo un aplaupa trokšņumīli, prasot arvien jaunas trokšņu devas, lai justos kaut cik komfortabli un lai "garīgais" nebūtu pavisam čābīgs.

Cilvēku vairākums pat nezina, kas ir dabīgs klusums un bez trokšņu atpūta, neapzinās vajadzību pēc tā un likumsakarīgi, rezultātā tiek bieži savu dzīves stresu un satricinājumu uzveikti. Esmu saskāries ar nevienu vien, kas pat baidās un vairās no klusuma un nespēj to panest ne mirkli arī dienas aktivitāšu laikos.

Pavērtēsim cēloņu un seku likumības mūsu dzīves attieksmēs pret klusumu un troksni un to, ko un kā izvēlamies, tiekot vai netiekot galā ar saviem satraukumiem un stresiem.

Lasīt tālāk ...

31.nedēļas nogali Francijas pilsētās nerimstās sabiedrības protesti pret prezidenta Makrona politiku.

Francijā jau aizvadīts vairāk kā pusgads aktīvā sabiedrības konfrontācijā pret prezidenta Makrona politiku.

Katru nedēļas nogali vairākviet paralēli notikuši sabiedrības protesta gājieni ielās, kuru lielākā daļa ir rezultējušies vardarbībā un sadursmēs starp protestētājiem un valsts drošības spēkiem, policiju. Kā saka paši franči, tad situācija valstī un komunikācija starp varu un tautu paliek aizvien bēdīgāka.

Lasīt tālāk ...

Tusētāju paaudzes varoņdarbi. Kā komunicēt ar izslēgtu smadzeņu indivīdiem?

Tusētāju paaudzes varoņdarbi. Kā komunicēt ar izslēgtu smadzeņu indivīdiem? Pusaudžu un jaunības trakums- laiks, kuram teju katrs ir gājis cauri un izbaudījis uz paša ādas vairāk vai mazāk savu un citu neprāta maksimālismu.Tomēr pasaule ir pārpilna ar indivīdiem, kuri no bērnu prāta un jaunības dulluma neizaug un nespēj atkopties arī pēc saviem 35, 45 un vairāk gadiem. Kā tad tā? Citi var, citi nē- draudzēties ar savām smadzenēm un sirdsapziņu. Pati par sevi izklaide, kas ietver lielāku jautrību nekā ikdienā nav nosodāma, neprāts sākas tur- kur tiek "izslēgta prāta darbība" un tiek nodarīts kaitējums sev un citiem, turklāt pilnīgā pofigismā(lasīt- vienaldzībā). Parunāsim šoreiz arī par moderno tusētāju paaudzi, par cilvēkiem, kas neciena ne sevi, ne citus, kuriem, sķiet, viss ir vienaldzīgs.

Lasīt tālāk ...

Kreditori nav Jūsu draugi, bet Jūsu ienaidnieki...

Kreditori nav Jūsu draugi, bet Jūsu ienaidnieki...Šodien valsts medijos klejo informācija par "Valmieras stikla škiedras" biznesmeņu nedienām ASV saistībā ar šī gada 10.jūnijā kāda kreditora pieprasījumu steidzami atdot vairāk kā 3miljonus ASV dolārus, kā iemeslu minot "stikla šķiedras" nespēju savlaicīgi pildīt finansu saistības un aizdevuma galvojuma līgumu kādai ASV finansu iestādei saistībā ar uzņēmuma projektu ASV un tā otro fāzi... Šī situācija Latvijas un svešzemju kapitālā balstītajam biznesa uzņēmumam rada neparedzētas grūtības atmaksāt parādsaistības arī pret citām bankām, tādējādi "valmieriešiem uzmesta  cilpa kaklā"... Vai tā ir nejaušība jeb tomēr biznesa taktika no ASV sadarbības partneru un kreditoru puses? Pavisam noteikti var teikt, tā nav nejaušība. Vai te slēpjas vēl kādi apdraudējumi vienam no lielajiem "Latvijas biznesa veiksmes stāstiem"? Paskatīsimies uz šo visu ļoti vienkāršoti un varbūt no daudziem svešāka skatu punkta un iegūsim kādu mācību, atziņu arī personīgākām pārdomām...

Lasīt tālāk ...