Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Dažs secinājums par sociālo platformu informācijas cenzūru.

 Nezinu, kā sokas citiem, kas regulāri publicē sava vai citu viedokļa rakstus. Mana pēd. laika pieredze ir visai jautra jo īpaši youtube, - neatkarīgi no tā, vai tulkoju citu cilvēku video materiālus un tajos dalos, vai arī dalos paša veidotajos materiālos, cenzūra un bloķēšana ir mana ikdiena. Matemātiski to varētu raksturot šādi, notiek atlase: 60% tiek cauri cenzūrai, 40% tiek "noņemti no trases". Jautri, vai ne? :D

Pamostamies realitātē...

Covid-19 pandēmija? Vai tiešām?!?

 Plašāks stāsts un pārdomas par to, no kurienes pandēmijai "kājas aug". Ieraksta tapšanas laikā centos sazināties ar Latvijas Veselības ministriju un vairākiem tās pārstāvjiem, lai arī viņiem uzdotu precīzi definētus jautājumus par pandēmijas kritērijiem utml.

Iegūtās pieredzes un lv ministrijas "klusēšanas dēļ" izlēmu sazināties arī ar kādu bijušo PVO darbinieci un zinātnieci no Kanādas, Olgu Sheean, kura ir atmaskojusi Pasaules Veselības organizāciju korupcijā un melos, viņai uzdevu līdzīgus jautājumus. Varu piebilst, ka jau esmu saņēmis atbildi no minētās Kanādas zinātnieces, ka covid-19 nekvalificējas kā pandēmija...
 
 
Lasīt tālāk ...

Latvijas cenzūras mašinērija strādā centīgāk par čekas laiku fanātiķiem.

 Šodien(tas bija 2020.gada 8.jūlijā) rīta agrumā pamanīju kādu sensitīvas tēmas video par covid-19 un maskām youtube, kurš vēl arvien ir (bija pieejams pārdesmit stundas un šorīt, 9. jūlijā arī ir bloķēts) pieejams nebloķēts te: https://www.youtube.com/watch?v=Siu_d73mIwY Šo materiālu iztulkoju latviešu valodā un pārpublicēju arī sava youtube kanālā. Paradoksāli, ka Latvijas iekšlietu ministrijas, izcilnieku un citas sociālos tīklus uzraugošo sistēmu marionetes dažu minūšu laikā nobloķēja tieši latviešu auditorijai un latviešu valodā tulkoto materiālu. Ja vēl būtu autortiesību pārkāpums, varētu saprast ierobežojumus, bet to nav! Vienīgais, ko lv iekšlietu ministrijas uzraugošie youtube gaiļi spēja izpļaut, tas ir stāsts par "pārkāptajām youtubes politikas vadlīnijām"... :D Interesanti, vai Latvijas gadījumā youtube uzraugiem ir SAVA ļoti individuālā youtubes politika? :D Jautājums:"Kā izskaidrot šādu vājprātīgu sistēmnieku centību cenzēt un bloķēt saturu? Nez, kas šos čekas un ušmerikāņu 4. maija republikas kucēnus dīda?" Veiksmes stāstu zemes iztapoņas laikam jūtas "zirgā". LV cenzisti patiešām aptrakuši, iztapība svešām varām viņiem ir svēta lieta. Soroseļi savairojušies un skumji, ka tādi aplipuši ap Latvijas varas un valsts pārvaldības sistēmām.

ARĪ ŠO VIDEO LV JAUNĀS PAAUDZES ČEKISTI BLOĶĒJUŠI. Tas ir īsts sasniegums - ziņa noturējās vairākās stundas, bet tad nāca cenzūras laiks... Jautrība sit augstu vilni... :D

Lasīt tālāk ...

Masku nēsāšana - liekulība vai vājprātība, vai arī abējādi?

 Amerikā un citviet pasaulē pat vasarā dēļ Covid 19 tiek izvirzīta obligāta prasība lietot maskas ārpus savas mājas. Konkrētajā video pieminēts, ka masku neprāts tiek pieprasīts pat no bērniem, no 10 gadu vecuma.

Tas, ko nesaka valstu varu, sistēmas mašinērija un ideotukrātija, ir - maskas tieši sekmē vispārēju imunitātes pazemināšanos un saasina visas citas saslimšanas, jo īpaši elpceļu un sirds slimības.
Nav jabrīnās, ka tieši valstīs, kur maskas tiek padarītas par obligātu prasību sabiedrībai, cilvēku saslimstība būtiski pieaug pat vasaras mēnešos un nav nozīmes tam, vai tas ir covid vai cita kaite, ar uzpurņu nēsāšanu cilvēki paši "atver durvis" uz daudzskaitlīgām kaitēm.
 
Konkrētā video daļa ir veltīta eksperimentiem, kur ar sertificētas ierīces palīdzību tiek noskaidrots, kas darās aiz maskas, plastikāta vairoga vai auduma un lakata, ko pasaulē daudzi cilvēki lieto kā sejas aizsegu bez ierunām pakļaujoties pašiznīcināšanās procesiem.
 
Iztulkoju šo video, diemžēl tiklīdz ievietoju to youtube un šeit, savā blogā, tā youtube, kā jau tas pēd. laikā notiek bieži, bloķēja šo video.
 
 Iesniedzu apelāciju ar šādu tekstu: "Kuru noteikumu esmu pārkāpis? Vispirms atbildiet Jūs, lai redzu Jūsu vadlīnijas likumības pamatojumu!  Bet, ja neesat spējīgi tiesikumā un taisnīguma principos balstīt savu nostāju, tad, ko cenzējat?! Kurš pasūta Jums "mūziku", ka savas algas dēļ rīkojaties nekrietni, pieļaujot slimīgu satura un auditorijas cenzūru?"
 
Maz ticams, ka viņi spēs korekti atbildēt.
 
 
 
 
Lasīt tālāk ...

Edvards Snoudens : top koncentrācijas nometnes visā pasaulē!

 Edvarda Snoudena vārds daudziem papildus jautājumus neprasa. Viņš ir cilvēks, kas atļāvies nostāties pret valsts drošības sistēmu ASV, atmaskojot varas nelietības un cilvēku izsekošanas tiesību un brīvību pārkāpumus, neslēpjot, ka šī ir globāla problēma, kura šī laika Covid -19 politikas rezultātā pieņemās spēkā.

Snoudens sekojošajā video sižetā atklāj savu redzējumu, kā mainās un kā mainīsies šī pasaule un cilvēku privātā dzīve, mūsu cilvēktiesības un brīvība pandēmijas krīzes aizsegā. Viņš neslēpj, ka ir lietas, ko tomēr varam ietekmēt un kur savs darbs darāms ikvienam, lai globālā un cilvēku kontroles un uzraudzības sistēma negūtu to varu, kas pienākas katram no mums - mūsu izvēles tiesības.

Intervija gan tika veikta maijā, šis tas varbūt ir zaudējis aktualitāti; šis tas nozīmīguma ziņā kļūst vēl būtiskāks, turklāt vismaz daži paceltie jautājumi šobrīd ir vēl labāk saprotami. Uzzināsiet arī kādas Snoudena pieminētās vadlīnijas, kuru aktualitāte nezūd un nemainīsies arī tad, kad covid sērga aizies aizmirstībā...

 

Lasīt tālāk ...

PVO atzīst - covid19 vadlīnijas balstītas pieņēmumos!!!

 PVO atzīst - covid19 vadlīnijas balstītas pieņēmumos!!! Esam spekulāciju un manipulāciju varā.

Dažkārt ir vērts atskatīties uz to, kas un kā bijis, pievērst uzmanību detaļām un niansēm, lai pamanītu, cik korektā situācijā atrodamies.
 
Sekojošajā video vienkāršos vārdos PVO pārstāve neslēpj, ka izraudzītās Covid-19 politikas vadlīnijas un visas pasaules vadošo speciālistu modelēšana ar esošās pandēmijas realitātēm, ir tikai pieņēmumi un varbūtības.
 
No tā izriet, ka piedalamies globālā eksperimentā, kurš arī tā turpinājumā būs ar daudziem netīkamiem pārsteigumiem.
 
 
 
Lasīt tālāk ...

Hroniska masku nēsāšana - veselīgi vai bīstami? Jautājumi un atbildes.

 Covid-19 radītā situācija pasaulē ir saasinājusi diskusiju par masku un respiratoru "plusiem" un "mīnusiem".

Neviens viens speciālists atklāj, ka masku nēsāšana, ja esat vesels, Jūs nevis sargā, bet gan Jums kaitē; savukārt, ja ar Jūsu imunitāti ir viss kārtībā, Jūs "nesalauzīs" neviens vīruss.
 
Šajā video tā autors pievēršas uzpurņu lietošanas/nelietošanas detaļām un niansēm, kas ļauj kritiski novērtēt šī laika masku lietošanas politiku gan valstīs kopumā, gan katra paša personīgajā dzīvē.
Sapratni par masku lietošanas/nelietošanas praktisko pusi pastiprina autora stāstījums par vīrusa izplatības ceļiem, tā spēku un ierobežotību. Arī humors tiek likts lieta, parādot absurdu, uz ko "parakstās" ļoti daudzi aizrautīgi masku lietotāji, kuri neapzinās nedz masku lietošanas jēgu, nedz to, ko, kur un kāpēc dara, par sekām nemaz nerunājot...
 
Ko par "masku balli" domā Tu, uzraksti savu viedokli komentāros?
 
 
Lasīt tālāk ...

Profesors Pols Erū atklāti par 5G.Koorporācijas pašas nosaka cilvēkiem "drošos"veselības kritērijus.

 Tehnoloģiju laikmets ietekme mūs visus un nosaka arī politekonomiskos procesus mūsu valstī, tālab iztulkoju kāda zinātnieka interviju par kādu mūslaiku aktualitāti.

Kanādas Makgila(McGill) medicīnas universitātes profesors Pols Erū dalās savu pētījumu rezultātos, stāsta par elektromagnētisko starojumu un 5G ēru, atklājot riskus, kas tikai pateicoties spēcīgam koorporāciju biznesa interešu lobijam, netiek godīgi atspoguļoti.
 
Lasīt tālāk ...

Dakteris stāsta par vakcināciju un tās radītajām sekām.

 Mihails Svatkovskis - medicīnas zinātņu kandidāts, ārsts ortopēds, flebologs(vēnu ārsts), podiatrs(speciālists ārstnieciskajā pēdas kopšanā un atveseļošanā) pats pēc savas iniciatīvas veica pētījumu savas valsts kādā apgabalā, izmeklējot bērnus un nonāca pie skaudrām atziņām.

Savā stāstījumā viņš piemin arī tādas tēmas kā vakcīnas un tās saturošie smagie metāli. Viņš detalizēti parāda, kāda ir saikne starp mūsdienās plaši izplatītajām bērnu un visas sabiedrības slimībām un vakcināciju.

Tiek uzdoti daudzi jautājumi, ļaujot katram pašam aizdomāties par realitāti, kurā dzīvojam.

Intervija tulkota latviešu valodā.

Lasīt tālāk ...

Amerikas realitāte pārvēršas anarhijā. Masu protesti iezogas arī citviet pasaulē.

 Nemieri turpina plosīt ASV. Pavisam noteikti jāatzīst - nepaliek labāk, nekļūst mierīgāk, situācija valstī kopumā pasliktinās.

Ja vietām ir ievesta Nacionālā gvarde, lai kontrolētu situāciju un tas ir kaut cik nostrādājis par labu tam, lai situācija nepasliktinātos. Tad ir lielpilsētas un štati, piemēram, Ņujorka, kur gubernators nav devis akceptu armijas palīdzībai kārtības sargiem, atsaucoties uz vēsturisko pieredzi, ka tas ne pie kā laba nenovedīs. 

Lasīt tālāk ...

Amerika pēdējo desmit dienu nemieros...

 Kopš 2020.gada 25.maija visas pasaules uzmanība pastiprināti pievērsta notikumiem Amerikā, kur pēc tam, kad tika policista nogalināts cilvēks, izcēlies arvien strauji pieaugošs sabiedrības protestu dumpis.  ASV sabiedrība sadalījusies divās frontēs - tādos, kas aicina uz mieru un grib nosargāt to un grupās, kuriem miers, tiesiskums un likumība nav pa prātām.

Šī ir īsfilma par to, kā nepilnu desmit dienu laikā, kopš policists noslepkavoja Džordžu Floidu, mainījusies Amerika.

Šis piemērs parāda, cik trausla un ievainojama ir cilvēku kārtība un spēja citam citu cienīt. Te parādās arī cilvēcības tik ļoti pretrunīgās vērtības...

Lasīt tālāk ...

ASV nemieri. Donalds Tramps sola drīzu risinājumu.

 Pēc tam, kad protestu vētra ir aptvērusi vairāk kā 70 ASV lielpilsētas, Donalds Tramps nācis klajā ar paziņojumu, ka, pat ja gubernatori kavēsies ar Nacionālās Gvardes iesaistīšanu pilsētu nemieru slāpēšanā, Amerikas prezidents to izdarīs viņu vietā. Šī brīža protestu formu viņš pielīdzināja iekšzemes terorismam.

Šis ir tas brīdis Amerikai, kad jebkurš mēģinājums rast risinājumu novedīs pie vardarbības uzliesmojumiem, līdz kamēr visatļautība tiks iegrožota.
 
 
 
Lasīt tālāk ...

Situācija Amerikā ir ārpus kontroles.

  Situācija ASV ir kļuvusi sprādzienbīstama. Ja vietām ir notikuši salīdzinoši mierīgi protesti, tad tendence ir par labu agresivitātei un vardarbības pieaugumam. Patreiz vairākus mēnešus propogandētā melu pandēmija ir zaudējusi savu aktuālitāti; cilvēki ir noguruši no covid-19 apmāna un varas visatļautības. Džordža Floida nāve ir izprovocējusi psiholoģisku sprādzienu Amerikas sabiedrībā.

Cilvēki neslēpj savu vilšanos, savas dusmas, pieaug naids un rasu nemieri. Vardarbība un mērķtiecīgi uzbrukumi gan likumsargiem, gan viņu un citu cilvēku īpašumiem un transporta līdzekļiem. Protestos un demonstrācijās apvienojas cilvēki ar dažādiem lozungiem un saukļiem. Jau līdz 30. maijam vien ir uzskaitītas vairāk kā 200 nodedzinātas ēkas, vēl vairāk marodierisma, laupīšanu un citu noziegumu, kuri strauji pieaug.

 Kas attiecās uz maradierismu, arī starp policistiem netrūkst nekrietni cilvēki, kuri haosa situācijā atļauj laupītājiem netraucēti iztukšot veikalus, bet tos, kas likumsargiem norāda uz pārkāpumu, dzen projām. Šeit īss sižets; galveno notikumu vadlīniju un situācijas detaļu atstāstījums latviešu valodā:

Lasīt tālāk ...