Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Francijā atkal iet karsti... LIVE.

 Vasara iet uz beigām, bet "karstums" atgriežās... Sabiedrības protesti, lai arī pèdējos mēnešos pieklusuši, tomēr šodien atkal manāmi saasinājušies. Francijā notiek aktīvs protests pret prezidenta Makrona politiku un  sadursmes pret valsts drošības spēkiem. 

Tiešraidei no notikumu vietas varat sekot līdzi:

Lasīt tālāk ...

Neatkarīgā zinātne progresē, kamēr oficiālā balstās uz veciem sasniegumiem.

 Jau dažus gadus iepriekš kāds brazīlietis izveidoja savu motociklu, kas ar 1litru ūdens var veikt līdz pat 500km garu distanci. Šis nebūt nav vienīgais neatkarīgo zinātnieku un speciālistu sasniegums, lai padarītu tehnoloģijas un visu, kas šobrīd piesārņo mūsu vidi, par, kā minimums, vismaz mazāk kaitīgu, tomēr investīcijas šajos projektos neatrod atsaucīgas lielo investoru sirdis. Kapēc, nav grūti noprast...

 Kā trāpīgi atzīmēja kāds šī video komentētājs facebook vietnē:"Хорошо что ещё жив потому что такие люди которые думают о будущем нашей планете умирают в странных ситуациях." Tulkoju:"Labi, ka (izgudrotājs) vēl ir dzīvs, jo tādi cilvēki, kuri domā par mūsu planētas nākotni, mirst neparastās situācijās". Diemžēl jāpiekrīt šī komentāra autoram.

Lasīt tālāk ...

Patiesība par 5G tehnoloģiju

Sabiedrība pasaulē un Latvijā atrodas informācijas juceklī, daudziem nesaprotot, kas notiek, bet vēl citiem nezinot, kam uzticēties. Tikai retais "rok padziļināti" un nonāk līdz 5G vēsturiskajiem aspektiem.

 Šoreiz palūkosimies plašāk uz 5G tehnoloģiju, ieskatīsimies tās niansēs, detaļās, vēsturiskajā pielietojumā un bīstamībās, kas apdraud mūs tagadnē:

Lasīt tālāk ...

Publisks pasākums pie prezidenta pils pārtop par pasākumu aiz slēgtām durvīm...

 Šorīt 26.08.2019. bija paredzēts PUBLISKS pasākums pie prezidenta pils valsts izglītības sistēmas jautājumu kontekstā. 

 Par to, kāds izvērtās tas publiskums, redzams sekojošā komentārā un video norādē:

Lūk, mīļie tautieši, te mums parādās mūsu valsts demokrātija visā krāšņumā. Tika medijos izziņots par publisku pasākumu PIE prezidenta pils šodien, pl.9-10, bet tā vietā, lai aizbēgtu no iespējamiem sabiedrības pārstāvjiem, prezis ar savu kanceleju sarāvās, paslēpās pilī. IDEĀLI- TĀDS SKAITĀS PUBLISKS PASĀKUMS LATVIJĀ! Sabiedriski aktīvus cilvēkus norobežo no politiskām diskusijām, gluži tāpat kā facebook un citviet tiek cenzēta, valstiski slēpta, un ierobežota informācijas tālāknodošana sabiedrībai.

 

 https://m.facebook.com/

Lasīt tālāk ...

Unikāls preparāts Eiropas savienībā, kā samazināt dzimstību un palielināt mirstību sabiedrībā.

Vai Jums liekas- šī ir kārtējā sazvērestība?- Tāda ir Eiropas savienības politika, kas, balsojot, vienojoties panāca slēptu genocīdpolitikas turpinājumu Eiropas savienības dalībvalstìs. Tas, par ko ir runa, pietiekoši skaidri ir izklāstīts sekojošā video(stāstījums krievu valodā):

Tā kā šis resurss tiek bloķēts, mēģiniet tam piekļūt šeit:

 

Lasīt tālāk ...

5G TEHNOLOĢIJAI būt vai NEBŪT LATVIJĀ?!!!

 Tā kā Latvijā jau gadiem referenduma iespējas ir pa lielam tikai teorētiskas un sabiedrības iesaistīšanās varas bīdītos projektos ir sistēmiski ignorēta un tīši slāpēta prakse, tad jautājumā, kas skars mūs visus 5G tehnoloģijas kontekstā priekšlikums varētu būt šāds:

 
"Visiem, kas brīvprātīgi atbalsta eksperimentus ar cilvēkiem, ieskaitot 5G  murgu,piespiedu kārtas pienākums iziet veselības un padziļinātu psihes pārbaudi un datus publicēt visas sabiedrības zināšanai valsts lielajos medijos un internetā", vai arī sekojoša alternatīva:

"Pieprasām, lai 5G tehnoloģiju atbalstošie saeimieši un valdībnieki rāda priekšzīmi un visi tie demagogu kantori, ieskaitot Kaščejevu, delfus, cehs.lv utt., lai viņi 10.gadus kļūst par eksperimenta žurkām. Tāpat viņi vairāk kaitē tautai, nekā dod labumu.  Tad lai pierāda, ka ir gatavi eksperimentam ar sevi. Un šitos nato vatastānas hroniku daiļpirdējus, izcilnieku manipulatorus arī pievienojiet kopējai masai. Efekts būs."
 
Lasīt tālāk ...

Starptautiskā petīcija. Apturēsim 5G uz Zemes un Kosmosā!

 Neskatoties uz Lv varas sistēmu pretestību, cenzūru,  informācijas ierobežošanu un pieejamās auditorijas bloķēšanu dažādās interneta vietnēs un 5G tehnoloģijas problemātiku slēpšanu, ir lietas, ko Latvijas sabiedrība nedrīkst nezināt- tie ir 5G tehnoloģijas riski, par kuriem runā pasaules zinātnieki, bet Latvijā pašmāju korumpētas un biznesa un Nato armijas tehnoloģijas atbalstošās muldētavas, zinātnieki, izcilības nekrietneļi, vairākums lielie mediji klaji melo, ka viss esot kārtībā.

 Vai Latvijas sabiedrība pieņems 5G eksperimentu ar mūsu tautu un mūsu bērniem, laiks pieņemt atbildīgu lēmumu ikvienam ignorējot un atmaskojot varas un politzombētavu kanālu  smadzeņskalošanu.

Dokumenta lasījumu ar mazu ievadu varat noklausīties šeit: (Piebildīšu, ka lasījuma autors ievadā atsaucas uz skaņas slāpēšanu vakardienas paredzētajā video tiešraidē facebook sistēmā, kad tika traucēta ziņojuma par 5G nodošana sabiedrībai.)

 

Vērtējiet paši, kāpēc lv varas cilvēki, ieskaitot vairākus lielos medijus, pašmāju zinātniekus un sabiedrībā zināmus cilvēkus apzināti melo un sagroza pasaules zinātnes atziņas par 5G tehnoloģijas būtību un patiesajiem mērķiem.

Lasīt tālāk ...

Pret Latvijas sabiedrību notiek karš...

Pret Latvijas sabiedrību notiek karš, un ilgtermiņa genocīdpolitika to tikai apstiprina.
 Latvijas cilvēki nav noteicēji savā zemē, visa mūsu brīvība un pašnoteikšanās tiesības ir deformētas līdz nemaņai, tā ir kā iedomu pasaules puzle, kuru regulāri uzfrišina valsts sistēmas demagogi, partijas un mediju pozitīvisma pasaku kanāli.   
Lasīt tālāk ...

Tavi domāšanas procesi nosaka Tavu ceļu iepretī panākumiem.

 Katrs cilvēks agrāk vai vēlāk aizdomājas par savām spējām, iespējām un to limitu. Esam dzirdējuši un arī šajā portālā dažkārt pieminu tādu terminu kā "izturības slieksnis". Cilvēkiem ir raksturīga attieksme pašiem noteikt savas ierobežotības un maksimumu. Cik bieži ir tā, ka mēs sakām:"Tas nav priekš manis, es neesmu tam gatavs, es to nevaru!"-un tamlīdzīgi?! Ir svarīgi svarīgi saprast, kas notiek mūsu smadzenēs. Tādos brīžos, kad mēs nosakām savu subjektīvo ierobežotību, lielā mērā apstājas mūsu izaugsme lietās, kurās vairs neuzdodam jautājumus, bet skaidri pasakām:"Es vairāk nespēju!" Smadzenes pieņem šo attieksmi un turpmāk to pārvērš rīkojumā un komandā, kas liek Tev darboties Tevis paša noteiktā limita diapazonā. Skolās par šīm lietām nestāsta, lai gan par šīm lietām ļoti vienkāršoti var pastāstīt un vajag stāstīt pat maziem bērniem.

 Ir jāsaprot, ka brīdī, kad paši sev nosakam limitus, "izslēdzas" mūsu domāšana, tā savā ziņā apstājas. Mēs pārtraucām domāt par to, kā paaugstināt jau sasniegto rezultātu latiņu. Te slēpjas kāds noslēpums, ko atklāj tikai tie, kas nekad nepadodās un uzdod sev jautājumus. Tas ir izšķiroši svarīgi! Tā vietā, lai pateiktu:"Es nevaru!"-attieksme, kas palīdz mums paplašināt mūsu iespēju diapazonu ir:"Kā es to varētu paveikt!?" Tas nozīmē, ka cilvēks nebeidz domāt attīstības un pašizaugsmes virzienā. Ceļā uz panākumiem jebkurā jomā izšķirošais faktors ir domāšanas procesi un attieksme pret savu ierobežotību. Cilvēkiem ir iespēja paplašināt savas robežas; ja uzdodam jautājumus sev, nododamies pārdomām, mēs saredzēsim vienmēr jaunas iespējas.

 Ar nelielu piemēru parādīšu, kā domāšanas procesi, kurus paši nosakām un izsaucam, ietekmē mūsu dzīves sasniegumus tādā šaurā un visiem svarīgā aspektā kā finanses un materiālais nodrošinājums.Resurss angļu valodā ar tulkojuma krievu valodā(intervija ar Robertu Kijosaki).

 

Lasīt tālāk ...

Eksperiments ar Latvijas sabiedrību 5G kontekstā uzņem apgriezienus; stratēģija nr.4- tehnoloģijas ieviešanas pretinieku tālākapstrāde- tumsoņi, mežoņi, māņticīgi ļautiņi, ieskaitot pasaules zinātnieku organizācijas, kas pēta 5G problemātiku...... :)

 Dažu pēdējo nedēļu laikā gandrīz katru dienu tiek cilāts jautājums par 5G Latvijā publiskajā un mediju telpā; alternatīvu un sabiedrības viedokļu apmaiņa notiek arī dažādos portālos, piemēram, facebook.

Nupat kā izskanēja Latvijas radio 1 raidījums "Zināmais nezināmajā", kas šajā reizē tika veltīts arī 5G problēmjautājumiem, taču atspoguļojums pēc būtības neko daudz neatšķīrās no citos Latvijas medijos paustajām "tēzēm", ka ar to viss lielā mērā esot labi, tikai māņticīgā un mazizglītotā tauta cepās un baidās no nezināmā gluži kā senos laikos.

 Aizsūtot jautājumus ne pirmo reizi studijā, tie, protams, netika izskatīti- labi, kam negadās...:)

Tika garāmejot un pavirši aplūkoti tikai daži sabiedrības iesūtītie "mazāk kaitīgie" jautājumi 5G bezvainības kultam.

Ja viss ar 5G ir tik ideāli, vai būtu satraukumam kāds pamats un vai ar citādi domājošiem Latvijā būtu jācīnās tik enerģiski kā padomju laikos, kad nedrīkstēja atstāt neizskalotu sabiedrisko viedokli?? 5G idejas pretiniekiem Latvijā pārmet fobijas un neizglītotību, māņticību, saistību ar kremli un ko tik vēl nē. Tajā pat laikā krietni lielākas bailes var konstatēt 5G glorificētāju pusē, kuri, ak nē, neļaus sabiedrībai saredzēt citādu redzējumu- tik uzbāzīgi un tendenciozi pasniegt viena viedokļa "pareizību", noliedzot un apšaubot desmitiem un simtiem pasaules atzītu zinātnieku un to darba grupu kopdarbus- vai tas iztur kritiku???

 LATVIJAS OFICIĀLA POZĪCIJA DEMOGOĢĒ UN MANIPULĒ, PULĒ SABIEDRISKO VIEDOKLI, RĪKOJOTIES NEKRIETNI, NEZINĀTNISKI, UZDODOTIES PAR PASAULES ZINĀTNES EPICENTRU!!! IR NOPIETNS PAMATS APŠAUBĪT LATVIJAS PAUSTO OFICIĀLO POZĪCIJU PAR 5G IZCILĪBU UN NEKAITĪGUMU, ZINOT, KA PAŠMĀJU ZINĀTNIEKI NEVIS VEIDO DISKUSIJU, BET APŠAUBA MILZĪGU SKAITU CITU PASAULES ZINĀTNIEKU KONSTATĒJUMUS JAUNĀS TEHNOLOĢIJAS SAKARĀ...

Izlasiet pēdējo rindkopu vēlreiz- tur ir daudz pateikts, kādā stilā un cik godīgi oficiālie kanāli strādā "sabiedrības labā"- par strādāšanu sabiedrības interesēs ir pamats šaubām...

"Mūsējie" apelē pie sabiedrības veselā saprāta, pie kritiskās domāšanas un ko tik vēl nestāsta-informācijas kodējums,- bet paši neko nedzird no tā, ko saka daudzskaitlīgie, citi ar citiem nesaistītie, daudznacionālo zinātnieku vēstījumi un brīdinājumi.

Domājiet paši un nepieņemiet  vietējo baronu pašpasludināto"veselo saprātu", kas ir tendenciozi vienpusējs.

 

Lasīt tālāk ...

Eksperiments ar Latvijas sabiedrību 5G kontekstā uzņem apgriezienus; trešais etaps- tehnoloģijas pretinieku ļoti personīga diskreditēšana, melu un manipulāciju kampaņas.

 Ja 2018.g. Latvijas telekomunikāciju līderi ar lepnumu ziņoja, ka plāno būt pirmie vai vieni no pirmajiem Eiropā un arī pasaulē 5G ieviešanā pašmāju teritorijā, tad šogad, kā zināms, tas ir noticis. Bez jebkādām diskusijām un bez nopietna izvēŗtējuma un ignorējot pasaules vadošo zinātnes organizāciju rekomendācijas, lv biznesa intereses mediju manipulāciju ietekmē saplūst ar sabiedrības un tautas interesēm, pēdējiem viedokli nemaz neprasot.  Par to, ka jau ir aizsākusies aktīva cīņa pret 5G idejas pretiniekiem pasaulē jau tika rakstīts, taču Latvijas gadījumā ir izveidota jauna fronte, no kuras uzbrukumi tiek veikti arī pret Latvijas iedzīvotājiem, kuri aktualizē ar 5G saistīto problemātiku. Taktisko uzbrukumu forma izpaužas viedokļu līderu un viņu atbalstītāju personīgā diskreditācijā. Ar provokatīviem un pazemojošiem tekstiem, ar jautājumiem, kas skar privāto dzīvi tiek mēģināts apklusināt to balsis, kas aicina nenoniecināt jau pieejamo zinātnes un pasaulē atzītu ekspertu darba grupu informāciju par 5G riskiem. Latvijas oficiālā pusē sevi ir pozicionējusi vairāk kā nekorekti, laužas cauri iedomība un augstprātība- kā kādā intervijā sacīja viens no Latvijas zinātniekiem:"Pasaules zinātnieku atzinumi par 5G riskiem neiztur kritiku!"- tātad esam paši zinošākie un ekspertu eksperti. Nav jābrīnās, ka dzimst viens veiksmes stāsts pēc otra, kad realitātei acīs netīk lūkoties... 

Lasīt tālāk ...