Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Komponists un dzejnieks Atis Priedītis saka skarbi:"Ir sazvērestības teorija un ir meli."

Autors Draugu draugs

Kādā portālā nesen lasīju šādu atziņu - pats dīvainākais, ka 90% gadījumu tieši sazvērestības teorijas piekritējiem ir taisnība.

Arī Latvijas vēsture to apliecina pilnībā. Kaut vai epopeja ar "čekas maisiem". Šobrīd var droši apgalvot, ka pilnībā ir cietusi krahu ideja par skaisto tīro tautas Atmodu un "Dziesmoto revolūciju". Cilvēki ir uzzinājuši, ka viss notika stingrā VDK darbinieku un kompartijas biedru kontrolē. Arī daudzi "tautas varoņi" un "gaišie bāleliņi" kā izrādās bija cieši saistīti ar čeku.

Komponists un dzejnieks Atis Priedītis saka skarbi:"Ir sazvērestības teorija un ir meli."

Šobrīd visos lielajos masu medijos tiek tiražēti un popularizēti citi meli. Tie gan ir saistīti ar jau sagruvušajiem - 80.tajos gados nav bijis nekādu VDK vajāšanu un neviens nopietni nav cietis. Pat izcili kultūras darbinieki pauž šādu nostāju. Neko sīkāk nedetalizējot, uzrakstīšu savu viedokli. Arī šoreiz taisnība būs sazvērestības teorijas piekritējiem. Un ir tikai laika jautājums, kad tas tika atklāti atzīts.

Kāpēc es šo visu rakstu? Manuprāt, meli par mūsu vēsturi turpina izkropļot arī mūsu šodienu, un mēs esam tur kur esam - viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Komentāri   

0 # Liepāja 2019-06-06 13:02
Ati, kādu Jūs redzat risinājumu šitai dilemmai?
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Atis Priedītis 2019-06-06 15:25
Cilvēkiem pašiem vajag aktīvi izmantot iespēju paust savu viedokli. Lielie masu mediji gan atsakās tos publicēt, bet ir sociālie portāli, ir iespējas rakstīt komentārus (gan atklāti, gan anonīmi) pie lielo portālu rakstiem. Lai vai cik tas liktos neticami, pat paši bijušie čekisti izmanto šo iespēju lai izstāstītu patiesību (protams, anonīmi).
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt