Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Ir pienācis laiks Patiesībai.

Autors Atis Priedìtis

Šobrīd jau var skaidri saprast - lielie masu mediji patiesus stāstus par "čekas maisiem" un to iemītniekiem nepublicēs. Ir pagājis apmēram pusgads un praktiski visas publikācijas ir veltītas tikai "stukaču" atmazgāšanai un pierādījumiem, ka nekas ļauns jau stučīšanas rezultātā nevienam nav noticis. Ir bijusi tikai viena Dombura intervija par "Helsinki 86" grupu un arī šī intervija saņem ļoti daudz kritisku aizrādījumu par neobjektivitāti.


Un nav bijis neviena materiāla par tiem gadījumiem kad VDK vajāšanas un stučīšana beidzās ar upura nonākšanu psihiatriskajā slimnīcā, pašnāvību vai bojā eju "nelaimes gadījumā". Nav bijis arī neviena raksta par aizliegtajiem radošajiem cilvēkiem, kuriem arī šobrīd ir ļoti lielas problēmas publicēties. Jo gandrīz visas lielās izdevniecības un lielos masu medijus (arī TV un Radio) turpina kontrolēt "bijušie".
Tiem, kuriem tas šķiet maznozīmīgi minēšu vienu konkrētu skaitli. Katrs aizliegtais komponists neizmaksāto autortiesību dēļ (tās tiek maksātas tikai tad ja dziesma tiek publiski atskaņota koncertos un pa Radio un TV) ir cietis apmēram 50 000 Eiro zaudējumus. Ja ņem vērā to, ka autortiesības tiek izmaksātas vēl 50 gadus pēc autora aiziešanas uz citu pasauli, šī summa kopā jau sasniedz apmēram 100 000 Eiro.
Latvijā šādi aizliegtie komponisti ir vairāki, tikai par viņiem rakstīt ir kategoriski aizliegts. Lielie masu mediji šādu informāciju atsakās publicēt. Tāpēc atliek tikai viens - sākt pašiem atklāti par visu rakstīt. Es jau to regulāri daru - izmantojot sociālos portālus un komentēšanas iespējas pie lielo portālu rakstiem. Esmu izdevis arī vairākas grāmatas (par savu naudu neatkarīgajās izdevniecībās).
Arī daudziem citiem cilvēkiem ir savas atmiņas par vajāšanām 70.tajos un 80.tajos gados. Ir veltīgi cerēt, ka oficiālie mediji savu politiku mainīs. Mums ir viņiem jāpalīdz. Jāsāk iespēju robežās visas atmiņas publicēt pašiem. Agri vai vēlu tad mainīsies arī lielo masu mediju attieksme. Melus un puspatiesības sāks nomainīt objektīva un patiesa informācija.
Lai mums izdodas!

Ir pienācis laiks Patiesībai.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt