Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kāds komentārs: Latvija tiek pārvērsta par vēl pieejamāku dzertuvi igauņiem, lietuviešiem un pašmāju stiprās dziras tīkotājiem...

Autors Draugu draugs

Akcīzes kariņi starp Latvijas valdību un Igaunijas pusi turpina savu gaitu. Atbildot uz kaimiņzemes politiku un samazinot nodokļus stiprajam alkoholam Latvijas valsts budžeta ieņēmumu vārdā, paralēli notiek diskusijas arī par ne tik stiprā alkohola un alus nodokļa samazināšanu. 

 Kā tad tā? 30.gadi brīvībā, bet valsts ir pārvērsta par Top 6 dzertuvi Eiropā un pasaulē, par azartspēļu, lombardu un ātro kredītu paradīzi, par zemi, kuru, nav brīnums, pametuši un turpina pamest ievērojama daļa tās gados jaunākā sabiedrība un ģimenes.

Ātrākais ceļš, kā paņemt naudu no tautas un aplaupīt to, un kas varas cilvēkiem prasa vismazāko domāšanu, ir radot vidi, kur cilvēki izvēlas atpūsties un "krāt spēkus" reibumā. Degradējoši ieradumi un paradumi ir Latvijas 30gades stratēģiskais un nākotnes vīzijas pamats, kas iet kopsolī ar parazitāru biznesu lobēšanu.

Latvija nav vajadziga kā plaukstoša valsts veco komunistu bandītiskajai pārvaldei, kur bērni var sasniegt augstākas dzīves virsotnes nekā viņu priekšgājēji un vecāki. Latvijas cilvēki un nākotne ir ierauta parazītpārvaldes biznesa politikas tirdzniecībā, kur stučītāju paaudzes pie varas esošie izdzimumi brīvi un likuma aizsegā spekulē ar tautas likteni, pārdodot lv sabiedrību genocīdbiznesu interesēm, kuras naudas dominance valsts budžetā noved pie rezultāta, ka sabiedrība degradējas arvien straujāk. To izjūtam ne tikai mēs Latvijā, bet vēl smagāk piedzīvo kaimiņi lietuvieši...

Apskatiet kaut vai sekojošā stāsta atzinumus un lidzīgu netrūkst internetā, kur var redzēt genocīdpolitikas sekas Latvijā, Lietuvā un ne tikai: https://www.google.com/

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

Komentāri   

0 # Gita 2019-06-25 14:40
Traģiski, trūkst vārdu Kozlovskis gan nupat radio 1 programmā Tomsonam centās iegalvot, ka šis neesot alkohola biznesa lobijs. Ka tā esot budžeta glābšana. Bet, kā var glābt budžetu, gremdējot ar politiskiem lēmumiem nāciju?? Žēl, ka Tomsonu Aidi neizdevās sazvanīt.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Paskatījos 2019-06-25 14:48
2008.gadā Lv bija 27.vietā pasaulē stiprā alkohola lietošanas ziņā, pēc Godmaņa un Dombrovska "veiksmes stāsta" daļa tautas pameta valsti, bet tie, kas palikuši ,izrādījies, dzer ārprātīgi vairāk... šis laikam bùs pirmais pasaules čempionu tituls, ko iegūs Latvijas valsts kopā ar leišiem un baltkrieviem. Drūma ironija, pat ļoti.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt