Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Mūsdienu bīstamība, par kuru Latvijā tikai retais aizdomājas.

Autors Draugu draugs

 Mūsdienās tiek maldīgi uzskatīts, ka liela daļa sabiedrības Latvijā sāk dzīvot veselīgāk, ar ko skaidro, piemēram, dzīves ilguma pieaugumu. Jā, tāpat kā pastāv tāda lieta, ka tie, kam bija tendence degradēties- dzert, smēķēt utt.- to dara arvien vairāk; tad daudzi, kam patīk dzīvot veselīgāk un gudrāk, dara to vēl centīgāk.

 Ja, dzīvojot veselīgāk, prātīgi cilvēki no tabakdūmiem un citām smirdēm izvairīsies un alkoholu nedzers, tad mūsdienās ir problemātika, no kuras, īpaši pilsētvidē, izvairīties nav iespējams nevienam, lai cik veselīgam dzīvesveidam Jūs nebūtu nodevušies... Runa ir par veselībai bīstamu elektro magnetiskā starojuma pārlieku intensitāti. Tā ir teju visur un padarìs arvien vairāk cilvēkus Latvijā un pasaulē par jauna veida invalīdiem. Cilvēki meklēs risinājumu medicīnā, apkarojot simptomus, bet tas nelīdzēs. Ārsti nezinās patiesos cēloņus...

 Ieteiktu apskatīties šo failu un izlasīt kādu senāku vietējā zinātnieka novērojumus par e-magnētiskā starojuma pārsteigumiem Rīgā:

https://jauns.lv

 Latvijā, cik zinu, nav regulas, kas noteiktu jebkādus pieļaujamus rāmjus magnētiskajam starojumam. Ja Jums ir precīzāka informācija, lūgums, padalieties! Kā arī aicinu izteikt Jūsu viedokli par iepriekš minētā starojuma ietekmi uz Jums pašiem un to, kādēļ Latvijas valsts pārvalde, arī Aizsardzības un Veselības ministrija,lai gan rūpējas par fizisko drošību, bet pilnībā ignorē šo m-starojuma bīstami augstos rādītājus valstī un tā ietekmi uz tautas veselību? 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

Komentāri   

+2 # Angļu valodā 2019-06-30 15:45
Ieteiktu izlasīt šo:

https://wellnessmama.com/129645/emf-exposure/

Pamanīsiet tabulā, ka par Latviju datu nav- esam viena no eksperimentu zemēm.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt