Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Ceha vai kolhoza labaratorija?-zinātnes viedoklim uzspļausim, citādi domājošos apņirgsim, visas diskusijas dzelmē noslīcināsim...

Autors Draugu draugs

Šoreiz stāsts par 5G inovāciju, ko arvien vairāk mediju platformas Latvijā apraksta, pārsvarā gan "vienā valodā"- tikai priekšrocību un iespēju izteiksmē. Lielajos medijos dažkārt parādās "erudīcijas ģēniji", kuri ar savu unikālo domu lidojumu pārcilā dažādās sabiedrības aktualitātes. Reizēm viņiem padodās sakarīgs stāsts, bet diemzēl pārsvarā lien ārā iedomība un pārākuma sajūta, apvienojumā ar vēlmi pazemot jebkuru, kas domā un redz citādi. Atgādina čekistu darbības stilu.  Ja pirms nedaudz dienām kāds portāls bīdīja apmaksātu rakstu par 5G dievišķo statusu un "neapšaubāmo izcilību un nekaitīgumu", tad šodien palīgos tika saukts demogoģijas asistentu kantoris "kolhozs.lv"(lasīt-cehs). Ir apsveicami, ka arī viņiem ir ko teikt par 5G inovāciju, taču diemžēl stāsts ir par attieksmi un tā ir klaji pazemojoša ikvienam, kas meklē atbildes un sekmē diskusiju par 5G tehnoloģijas plusiem un mīnusiem. Paliek jocīgi lasot, kā viņi nonivelē savos skricelējumos un tekstu savārstījumos savus pašiedomātās patiesības viedokļus tā, ka diskusijai vieta vairs nepaliek, kā vien kasīšanās par beztēmu, cik vieni gudri un pārgudri, bet citi bailīgi un atpalikuši...

 Sekojoši delfu sabiedroto "unikālā" raksta norāde:

https://www.delfi.lv

 Kāds komentārs, vēŗtējot "ceha" pazemojošo attieksmi pret Latvijas sabiedrību un 5G tehnoloģijas priekšrocību un risku diskusiju padarīšanu par izsmieklu:

"Cehs" pa lēto operē ar lietām, par kurām pašiem ir maz sajēgas un sajēgas nebūs, jo visam pieiet nevis no kritiskā un analitiskā skatu punkta, bet pašpārliecinātās iedomības bāzes.  Tā safabricēt tekstus arī es protu, tā ka pat "ceha" vārdu meistari aptaisīsies, bet tas nav vajadzīgs. Tā vietā lai pamatotu savu viedokli, ko dara "cehs" -pa lēto un primitīvi izsmej un apņirdz to, kas pašiem nedalec gluži kā gagārinieša faniem, kuri pēc elka lidojuma kosmosā un Dieva nesatikšanas tajā secināja, ka "tur neviena nav"... Tik profesionālu neaptēstību spilgti demonstrē modernie "kolhoznieki", panākot diskusiju nevis par 5G faktisko būtību un mērķiem, bet gan jēlu cepienu par to, kurš prot muldēt daiļāk. Izskatās nevis pēc gudrības un zināšanām, bet gan pēc pseidofilozofu plānprātībām, kuras tendenciozi parāda tikai viena viedokļa pozīciju un tās pamatā ir nevis apspriest un vērtēt, bet izsmiet, jo redz, cehinieki kā manipulatori ar savu vervelējumu nevis atsaucas uz zinātnes atziņām par 5G riskiem, bet gan izveido vairāku vēsturisku sabiedrības aizspriedumu un stulbumu kokteili un to vienādo ar 5G pretiniekiem, kuri cehā augstprātīgoprāt, ir, maigi sakot, bailīgi un atpalikuši.  
 Tā vietā, lai argumentētu savu pozīciju, veicinātu diskusiju un citētu arī zinātnes konstatējumus un bažas par 5G riskiem un armijas tehnoloģiju ieviešanu sabiedrības pārvaldē utml., cehs nododas kādas Agneses nopelšanai un viņi turpina "sulīgas pamācīšanas" un smadzeņu skalošanas kampaņas tālāk komentāros, kas ir ierasta praske pie viņu rakstiem. Tas ir krietni pa lēto un bezkaunīgi no "ceha" spriedeletāju puses. 
 
 Censdamies izlikties par attapīgiem, gudriem un ekspertiem visās lietās, Jūs parādat savu muļķību un nespēju pamanīt neko vairāk par savu pārākuma un iedomības pasaulē saražoto pašpietiekamo demagoģiju, kura neiztur nekādu kritiku.

Ceha vai kolhoza labaratorija?-zinātnes viedoklim uzspļausim, citādi domājošos apņirgsim, visas diskusijas dzelmē noslīcināsim...

 
 
 Ziniet, agrāk un arī tagad ir dažādas līderu skolas un , zinot, kā tās māca strādāt ar sabiedrisko viedokli, teikšu tieši:"Cehs strādā slikti un tās darboņi kā apdzērušies, nopīpējušies mākslinieki, kuriem par visu un visiem ir savs "izcilais" viedoklis, bet nekad kritiski nav saredzējuši savu darbību un saturiskàs pērles no malas- jūs vnk.vemjat tekstus, kas labi skan, lētas filozofijas veidā."Gribat diskusiju par 5G, ok, rīkojam zinātnes konferenci un ar pašmāju un ar ārzemju ekspertu līdzdalību! Bet to Jūs nedarīsiet, jo vieglāk taču ir papļūtīt te, nekā meklēt faktus, patiesību dažādu viedokļu krustugunīs.
 
 Cehs cenšas maksimāli aizskart un aizvainot visus, kas nedomā tā, kā viņi iedomājušies, neielaižoties nekādās diskusijās viņi apgrābsta dažādu autoru spriedelējumus un pretnostata tos pozīcijām, kuras vajag izsmiet un iznīcināt, nevis tāpēc ka kādi uzskati ir pierādīti kā maldinoši, bet tāpēc ka cehistiem ir savs unikālais, absolūti pareizais, spriedums par jebko- viņiem tīk līderība, slava un jo īpaši glaimi kaut vai melošanas vārdā.
 Cehistu darbības stilā pat ar Bībeles tekstiem, lēti manipulējot un izgriežot kontekstu, var pateikt, ka Dieva nav. Tikai noslēpjot teksta daļu, kura atklāj šīs prātulas atslēgvārdu- "to saka bezdievis". 
 5G kontekstā cehinieki vnk.māžojas un ņirgājas, nav ne kripatas viņu domu superlidojumā no zinātnes skaidrojumiem, kā vien tendencioza muldēšana, kuras segums ir "apmaksāta kampaņa"- lai aizvāktu diskusiju, lai izbēgtu no tās, ceha manipulatori izveidojuši konfliktu platformu par 5G tematiku, lai cilvēki vairāk nododas strīdiem, nevis dažādu viedokļu vērtēšanai. Ja mērķis ir graut Latvijas sabiedrības diskusijas par 5G inovāciju un ar to saistitām lietām, tad te cehs parāda savu pèrkamā meistara dotības visā krāšņumā, parādot nevis zinātnisko, bet savu psihoemocionāli iedomāto pārākumu par visu un visiem. Cehs un iedomība- sinonīmi būtībā, niansēs- lēti tekstu savirknèjumi, kontekstuāli brāķi un spriedelējumu bez saknēm un pamatiem. Cenšas paņemt sabiedrību uz emocijām, bezkaunīgi bārstot savu demagoģiju un pat ne puspatiesības, treknus melus. Atklāts paliek jautājums:"Kā uzdevumā intelektuālie kolhoznieki strādā?"
 
 Latvijā par 5G problemātiku diskusija nav paredzēta, kolhozu laika jaunā forma "cehs" izdarīs izvēli visas Latvijas sabiedrības vietā... Vismaz viņu "erudīcija" ir nepārspējama demagogu meistarklase, kā neloģisku un kontekstuāli izvarotu muldējumu ietērpt skaistā iesaiņojumā, tā lai Latvija notic kārtējam "veiksmes stāsta" eksperimentam.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt