Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Eksperiments ar Latvijas sabiedrību 5G kontekstā uzņem apgriezienus; pirmais etaps- sabiedriskās domas zombēšana...

Autors Draugu draugs

Vērīgākie, kas ikdienā lasa Latvijas mediju saturu un paši aktīvi pauž savu viedokli ziņu vietnēs, forumos un blogos, būs pamanījuši, ka Latvijā pēdējā laikā beidzot ir aizsākušās aktīvākas diskusijas par 5G bezvadu interneta inovācijām, tikai skumji, ka lielie un ne tik lielie mediji atļaujas atklāti sevi pozicionēt kā pusi, kura nevēŗtējot nekādus straptautiski zinātniskos skaidrojumus, atļaujas melot Latvijas iedzīvotājiem, ka 5G tehnoloģija ir nepārprotams jaunā laikmeta dieveklis, kam nav nekāda vaina, nekādu blakņu utml. 

 Kopš Latvija 2018.gadā oficiāli paziņoja, ka gatava uzņemties līderības lomu savā teritorijā 5G ieviešanā visā Eiropā un apsteidzot vairāk kā puspasauli šajā procesā, vārdi ir raduši piepildījumu darbos, turklāt, apmēŗam 70% no jau esošām 4G bāzes stacijām mūsu zemē var tikt lietotas 5G tehnoloģijas ieviešanai(to apstiprinājuši paši telekomunikāciju operatori). 

Kopš nesen ieviesta viena no pirmajām eksperimentālajām stacijām ar 5G tehnoloģiju, šķiet, Liepājā un LMT tīklā, parādās katru nedēļu jauni raksti lielajos medijos, kuri tendenciozi prezentē 5G unikalitāti, izcilās iespējas un priekšrocības, bet ne vārda nesakot par to, ko tas maksās sabiedrībai(veselības, brīvības un apspiestas demokrātijas u.c. veidā)- ne vārda par tehnoloģiju, kas tiek lietota armijas un izlūkdienestu vajadzībām, protestu akciju apspiešanai, hakerismā, cilvēku darbības neitralizēšanā attālināti un tiks izmantota plaši modernās sabiedrības kontroles mehānismā, kā arī jau ir tikusi eksperimentāli lietota dažās valstīs pūļu un protestu akciju dalībnieku savaldīšanai.

Satraucošs ir fakts, ka biznesa intereses atklāti lobē mūsu mediji, veicinot nevis diskusiju, bet veicot atklātu ņirgāšanās kampaņu par visiem, kas uzdod zinātnisku izvēŗtējumu prasošus jautājumus par 5G tehnoloģiju un ar to saistītajiem riskiem. Mēģinājumi radīt diskusiju par šo inovāciju tiek saistīti ar atpalikušu un bailīgu, plānprātīgu cilvēku novirzēm. Sanāk tā, ka ja esi cilvēks, kas padziļināti meklē atbildes uz būtiskiem jautājumiem, tu esi slims- to tieši un netieši pasaka mediju kantori savos rakstos un īpaši komentāros...

Eksperiments ar Latvijas sabiedrību 5G kontekstā uzņem apgriezienus; pirmais etaps- sabiedriskās domas zombēšana...

PAŠI ŽURNĀLISTI, PILDOT PASŪTĪJUMU, savu bezkaunību vēl vairāk izpušķo, norejot cilvēkus, kas redz ne tikai priekšrocības, bet arī nopietnu apdraudējumu, kas nav iedomu rezultāts, bet fakti, par kuriem pasaulē- Zviedrijā, Norvēģijā, Nīderlandē, Izraēlā, Austrālijā, Amerikā un daudzviet citur sabiedrība un zinātniskās konferencēs neklusē. LATVIJAS BRĪVDOMĀTĀJI UN LIELIE MEDIJI UZSKATA VISU PASAULI PAR MUĻĶIEM, BET SEVI PAR DIEVIEM, KAS PĀRĀKI PAR CITIEM, ATKLĀTI GVELŽOT MELUS, KA NEKĀDU FAKTU UN PIERĀDĪJUMU PAR 5G TEHNOLOĢIJAS ELEKTROMAGNĒTISKĀ STAROJUMU BĪSTAMO INTENSITĀTI ZINĀTNEI NAV- VĒLREIZ ATKĀRTOŠU, TIE IR ATKLĀTI MELI, KAS BEZKAUNĪGI LATVIJAS CILVĒKIEM GRIB IEGALVOT TOTĀLU BULŠITU, BEZKAUNĪGI NOLIEDZOT VISU, KO MŪSDIENU CILVĒKS VAR UZZINĀT, JA ATBILDES MEKLĒ PADZIĻINĀTI. Lai lielie mediji varētu izcilāk nostrādāt melu kampaņas, biznesa un pasūtījuma interesēs, tiek likti lietā viszemiskākie čekas laika paņēmieni, ar kuriem arvien ir bagātā lv pseidoizglītības un pseidovērtību sabiedrība. 

 Lai žurnālisti varētu slēpti piestrādāt naudas maisu interesēs, talkā pat tiek sauktas padomju laikam atbilstošas kolhoza vienības, piemēram, "ceha" veidolā, kur līdz plānprātības līmenim tiek salikti akcenti arī par 5G brīnumu tā, ka visa pasaule tiek padarīta par idiotiem, bet Latvijā, lūk, mēs visu zinām, mēs visu saprotam- "vsjo pod kontrolem". Šī te iedomības sērga lien ārā un tā vien prasa, kā līdzībā runājot- sadot pērkamiem tirliņiem pa ausīm- un atmaskot nelietības, ko šie veic lobējot biznesa un sava stulbuma intereses.

 Šonedēļ jau ik pēc pāris dienām parādās kāds raksts, kas stutē 5G tehnoloģijas "dievišķo statusu un nevainību"- pucē to neskaitāmi mediju sektanti; pat nesaucot vārdā, daudzi zinās tos saukt- viņi visi runā "vienā valodā"- atklātu melu, pat ne puspatiesību valodā, atklājot tikai priekšrocības un iespējas. Ir raksti, kur pat mediji slēdz iespēju sabiedrībai diskutēt un apspriest mediju saturu viņu komentāru daļās. Tātad "izvēle" paliek tikai starp vienu un tikai vienu krietni izpušķotu viedokli un lasīt vai nelasīt rakstu. Tas atgādina Maskavas un Krievijas situāciju, kur cilvēki, kas grib "vienu taisnību visiem" ir iekļauti filtrā "nesankcionētas darbības"- Latvijā padomju skola un sabiedriskās domas zombēšana nemaz neatpaliek, tikai citās formās un jaunajās "normās".

 Vērtējiet, vērojiet notiekošo un domājiet paši ar savu galvu! Visa patiesība nav ne vienā, ne otrā pusē, ne arī kaut kur pa vidu; 5G realitāti, kuru ievieš Latvijā bez jebkādām zinātniskām diskusijām vietējā sabiedrībā, ļaus mums pašiem nonākt pie vispārzināmās atziņas, ka "pēc kara visi gudri"- Latvijas politiķi un biznesa eksperimenta ieviesēji nebaidās riskēt ar savas sabiedrības veselību un dzīvību, savukārt, piemēra pēc, tādās zemēs kā Izraēla ar likumu aizliegta 5G ieviešana; Francijas skolās un citur aizliedz pat 4G internetu un ne tāpēc, lai skolēni vairāk nodotos mācībām. Savukàrt tos pašus jūdus kā nāciju mūsu prātvēderi slavē, kā gudrus un tālredzīgus, bet 5G jautājumā Latvijas eksperti gatavo unikālu, jaunu "veiksmes stāstu" ar paredzami sliktām beigām.

Ja cilvēks lv ir tik bezvērtīgs, tad tas ir ļoti vērtīgs vienai citai praksei- eksperimentiem...

Laiks un notikumu mijiedarbībā izkristalizēsies cēloņu un seku likumsakarības un viss, kas saucas īstenība un patiesība!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+2 # kautkas 2019-08-01 14:23
Lūdzu faktus un pierādījumus par 5g tehnoloģiju, kura vēl nemaz nepastāv studijā! :)
Atbildēt | Paziņot administratoram
-1 # Atbilde: 2019-08-01 18:48
Pieprasījums? Vispirms, ar ko būtu tas gods runāt? Esmu jau iepriekš ar dažu labu sarakstēs diskutējis un devis arī atsauces uz vairāku jomas speciālistu, darba grupu, neatkarīgu ekspertu atzinumiem, konferencēm, materiāliem, zinātnes pārstāvjiem, kas par to runā. Rezultāts, izšķiests laiks neauglīgā diskusijā. Es piedāvātu noorganizēt plašu un atklātu forumu bez anonimitātes un tad par šīm lietām parunāt pavisam atklāti. Ja der, organizējam. Ja nē, tad kāda jēga no sarunas turpinājuma. Ir cilvēki, kuri krāj atziņas un mācās; ir tādi, kas meklē pierādījumus gluži kā Gagarins Dievu kosmosā un nekad nenonāk pie izpratnes par citām realitātēm. To saku līdzībā par pierādījuma meklētājiem, kuru liela daļa nemeklē atbildes, bet gan vēl ērtāku pozīciju savu šaubu pavairošanai. Par Jums neko nespriedīšu- uz Jūsu pieprasījumu pagaidām atbildēšu ar jau izteiktā atklāta foruma organizēšanu lv, kas neaprobežotos tikai ar pašmāju speciālistiem vai viedokļu paudējiem.
Atbildēt | Paziņot administratoram
+2 # Edgars 2019-08-03 11:44
Ir viena laba ziņa, ka tajā pašā Amerikā ir aizsākušās asas diskusijas par 5G, kas tiek uzspiests vietējiem. Tehnoloģijas pārstāvji pat savās dokumentācijàs neslēpj kaitējumu veselībai un, kas interesanti, ka pilnīgi norobežo sevi no atbildības par ietekmi uz cilvēkiem. Tie idioti, kas smejās par šī starojuma ietekmi uz dzīvību, tiešām neapjēdz, ka ietekme un kaitējuma sekas visspilgtāk parādīsies ar nedaudzu gadu nobīdi. Protams, tiem, kas pīpo un dzer un vēl narkojās ir vienalga, kādā veidā lēnām mirst un par citiem pofig. Vieglāk paņirgt par jebko, nekā iedziļināties.
Atbildēt | Paziņot administratoram
+3 # Edgars 2019-08-03 11:59
Autoram: Latvijā nekāda nopietna publiska diskusija nenotiks, jo ir pārāk daudz neērtu jautājumu industrijas pārstāvjiem. Paskstieties, tagad pat "Gaismas pils" dziesmu Lmt firmele izmanto, lai reklamētu un sveiktu 5G ienākšanu Latvijā! Tas ir vienkārši apkaunojums cilvēku veselajam saprātam, pār kuru ņem virsroku kāre pēc vēl lielākas peļņas.

Bet par tiem vaukšķiem, kas lsm, jauns.lv, delfos un kur tik vēl bļaustās un grib iestāstīt, ka 5G ir nekaitīgs, jo neesot pierādījumu, nevajag atbildēt- viņi, kā jūs pareizi rakstījāt, nemeklē atbildes- vieni meklē kašķi, citi grib paspīdēt ar savu pārgudrību, citi aiz gara laika pļurkst par vienalga ko, bet ir arī pasūtījumu pildošā puse- to jūs pareizi nojaušat. Cilvēki Latvijas gadījumā nav vēl apjēguši situācijas bīstamību.

Viena lieta, ko jūs, autor, varat nezināt, ir apmēram 250pētijumu dokumenti par visiem 2,3,4, 5G, kas sākotnēji ir paredzēti tikai armijas vajadzībām. Tajos dokumentos ir skaidri izklāstītas problēmas, kas skars sabiedrību ilgākā laika posmā. Ja cilvēks tiek uzskatits par dzīvnieku, tad nav jābut pārsteigtiem, ka veselība nevienam augstākajos cilv.pārvaldes līmeņos nerūp.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt