Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Eksperiments ar Latvijas sabiedrību 5G kontekstā uzņem apgriezienus.Otrais etaps- kaščeja bezsmertnija rēgs jeb mērķtiecīga zombēšana pārtop smadzeņu skalošanā propogandas interesēs.

Autors Draugu draugs

Kamēr Maskavā notiek sabiedrības protesti, ignorējot pulcēšanās brīvības aizliegumus no vietējās varas puses, Latvijā sākušās dzīres un svētki daža telekomunikācijas tīkla biznesa ietekmē- ir aizsācies 5G tehnoloģijas ieviešanas laikmets un eksperiments ar sabiedrību. Svētku gaisotni un jauna veiksmes stāsta kultu cenšās veidot ne tikai ar reklāmu, reklāmrakstu starpniecību, bet arī klaji melojot, ignorējot jau pieejamo informāciju par 5G interneta riskiem. Sabiedrība Latvijā ir sadalījusies divās nometnēs, no kurām tehnoloģijas ieviešanas pretinieki tiek nolieti ar meliem, izsmieti, pazemoti un padarīti par fobiju mocītiem, naiviem un stulbiem tirliņiem. 5G aizstāvju sekatntiskà attieksme ir ļoti īsā laikā tik tālu degradējusies, ka pasaules atzītās zinātnes un alternatīvo zinātnieku pētījumus par 5G kaitīgumu vienādo ar kremļa un Maskavas pasūtītu projektu, jo, lūk, ir kādi blogeri Krievijā, kas par ßo tematiku taisa troksni, tāpat lv "patrioti" ir parūpējušies par to, lai kremlisma politisko smirdējumu piedēvētu ikvienam, kas Latvijā sabiedrību aicina uz aktīvu diskusiju par 5G inovāciju un tās ieguvumiem un riskiem. 

Ko te daudz piebilst?- meli un nodevība pret savu tautu ir iecienīta prakse Latvijas zemē. Labāk, lai cilvēki nedomā, neuzdod biznesam neērtus jautājumus. Savukārt melošanas prakse 5G sakarā un bumbuļu piesiešana Putina režīmam par to, it kā viņš stāvētu aiz 5G pretinieku projekta, neiztur pat niecīgāko kritiku. Ja pasaulē ir tūkstošu tūkstošiem kanālu, kas runā atklāti par 5G riskiem, tad pašā krievzemē "pamošanās" un pretinieku kustība ir labi ja daži desmiti blogeri.  Tātad Latvijas "latvietis" grib iegalvot, ka vairāk kā puspasauli ir nozombējis Putina mafijas režīms, turklāt piekukuļojis simtiem un tūkstošiem zinātnes cilvēku Asv, Austrālijā, Beļģijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Izraēlā un citviet un apvārdojis desmitiem miljonu jaunās pasaules kārtības pretinieku sabiedrību no visas pasaules???? - iedomīgie lv pseidopatrioti, kas čekistu sektas aizsegā jauc galvu Latvijas sabiedrībai ar dezinformāciju, ielāgojiet- Jūs nekādi neesat gudrāki par pārējo pasauli!

 Šie te meli par kaščeju bezsmertniju, kuru apzināti veido, uzbur un ar to demagoģē lv pērkamās varas un mediju surogāti, cenšoties visur saskatīt mauzoleja miroņu pirkstu, ir vienkārši šokējošs stulbums, ar kuru atkal un atkal, zombējot sabiedrisko viedokli Latvijā, tiek klārēts:"Krievi nāk!" 

 Šī te fobija par "visuvareno mātuškinu paradīzi" un tās iespraukšanos itin visā kas notiek pasaulē ir politiski šizofrēniska novirze, ar kuru regulāri tiek barota un smacēta Latvijas sabiedrība. 

 Kad Francijā izveidojās "dzelteno vestu" kustība, arī tad 4.maija režīmvalsts savu iedzīvotāju prātus bombardēja ar dezinformāciju, ka, lūk, "kaščejs bezsmertnijs" pie vainas- tikai viņš ir spējīgs sacelt sabiedrību kājās, jo, lūk, bija uzietas bildes, kur tautas protestu laikā divi indivīdi bija pacēluši Krievijas karogu un bija pat pamanāms arī Psrs asinssārtais plīvurs... Vienu brìdi pat "melnos" vainoja par dueta veidošanu ar kremliniem. Šī balss pieklusa, tagad jauns cepiens. 

 Nožēlojami, ka kopējā gaudojumā un "slava sovetskomu kolhozu" dziedājumā, propogandējot 5G dievišķo statusu un nevainojamību, iesaistījušies teju visi Lv lielie mediji un pat ir politiķi mūsu zemē, kuri nostājas melu un maldinātāju pusē, kas izvairās no diskusijas par 5G pilna spektra mērķiem. Latvijas sabiedrībai tiek uzvilktas/uzspiestas rozā brilles, lai redzam tikai un vienīgi plusus, bet kritisko pusi lai nevērtējam, gluži tāpat kā komunistu laikos bija aizliegts kritizēt valsts varu un tās vadītājus. RUNĀSIM TIKAI PAR POZITĪVO... TĀDU DEMOKRĀTIJU PAUŽ MŪSU MEDIJU KVANTUMS, PĒRKAMAS VARAS UN BIZNESA INDUSTRIJAS IEDVESMOTI...

 Ja nav sorosīti, ebreji, krievžìdi pie vainas 5G universālās tehnoloģijas pretinieku kustības izveidošanā, tad lv lenteņu prāt, patiesais organizators ir čekists Vladimirs un viņa specdienesti(ironija)... Bez ironijas sakot, Latvijā sabiedrībai bezkaunīgi pūderē smadzenes ar dezinformāciju tādā līmenì, ka varam vien sacensties ar Krievijas propogandas kanālu (h)REN TV...

 Nezinu, kā Jums, bet man nepatīk meli un vienalga, vai melotājsistēma ir ražota Lv, Rus, Asv vai Ķīnā vai pat Es un Nato kopražojums.

Starp citu es varētu ieteikt čekistu zombētavai nākamo tematu, kur varētu reklamēt kremlinu "visuvareno"- tā ir Honkonga un Ķīna un pie reizes arī Rīgas centrāltirgus tualetē.

 Neļaujiet varai un medijiem Jūs zombēt; pārbaudiet viedokļus abu pušu frontēs un Jums būs lielāka apjauta par to, kas patiesībā notiek ar 5G un, kā interesēs tas kalpo!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt