Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Patiesība par 5G tehnoloģiju

Autors Draugu draugs

Sabiedrība pasaulē un Latvijā atrodas informācijas juceklī, daudziem nesaprotot, kas notiek, bet vēl citiem nezinot, kam uzticēties. Tikai retais "rok padziļināti" un nonāk līdz 5G vēsturiskajiem aspektiem.

 Šoreiz palūkosimies plašāk uz 5G tehnoloģiju, ieskatīsimies tās niansēs, detaļās, vēsturiskajā pielietojumā un bīstamībās, kas apdraud mūs tagadnē:

 Aicinu sabiedrību Latvijā šim jautājumam pievērst plašāku uzmanību, jo šī 5G tehnoloģija pasaules valstis, arī Latviju padara par armijas poligonu, kur sabiedrība zaudē savu vēsturisko nozīmi un cilvēcības vērtību.

 Neguliet, mostieties, atveriet acis un sirdsapziņu. Šis nav stāsts par kārtējo tehnoloģiju, politiku, biznesa interesēm, bet par resursu, kas samazinās līdz minimumam mūsu tiesības pašiem noteikt savu un sabiedrības attīstību. Visus nozīmīgos procesus 5G tehnoloģija saslēdz iespējā reāli vadīt un ietekmēt ikvienu personīgi. Personalizēts saturs- šis termins attiecas arī uz 5G un to, kā ikviens var tikt manipulēts šo sistēmu neapturot.

 Šobrīd Latvijā tiek dalīts 3mijardu euro ieguldījums no ES, kas ir paredzēts 5G ieviešanai Latvijā pāātrinātos tempos, kamēr sabiedrība vēl nav pamodusies un apjautusi problēmas būtību.

Intensīvi tiek apkarots 5G pretinieku viedoklis un īpaši pakalpīgi ir Latvijas tautas nodevēji, kas cīnās par kumosu no 3mijardu euro "dāvanas".

 Sabiedrība, neskatoties uz pretestību un varas diktatūru, mobilizējas pretdarbībai un drīz Jūs arvien spilgtāk redzēsiet Latvijas un Nato kopražojuma "filmu" par to, kāda ir lv faktiskā demokrātija. Esam totalitāras pārvaldes vadīti.

 Izkāpiet no varas demagoģijas burbuļa un pamostieties realirātē! 5G tehnoloģija ir nenovērtēta bīstamība Latvijā, kuru nedrīkst lietot pret sabiedrības interesēm.

Jums neviens nejautā, vai Jūs to gribat vai nē- Jūsu, mūsu bērnu mācību iestādes, mūsu darba vietas, pat mūsu mājas tiek okupētas ar armijas tehnoģijas ligzdām jeb bāzes stacijām. 

 Pajautājiet paši sev, kāpēc Jums neprasa atļauju un pamēģiniet iebilst!- Jūs pamodīsieties citā Latvijā...

 Patreiz ir svarīgi, lai sabiedrība tiktu informēta par visu, kas jau zināms par 5G tehnoloģiju. Lai cilvēku domā, diskutē un neļauj varai melot, krāpt un aplaupīt tautu! Tuvojas laiks iziet ielās- tas ir tik paredzami. Genocīdpolitika saņems skarbu tautas atbildi.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt