Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Koronavīruss un Latvija. Kāds komentārs:

Autors Draugu draugs

Vēl nesen Latvijas pusē dzirdējām daža ministra slavas dziesmas saviem kolēģiem un sistēmas sargiem, ka mūsu pusē nav neviens saslimšanas ar Ķīnas vīrusu gadījums. Tad nāca pirmais, otrais un citi gadījumi, kuri, dienām ejot, sāks straujāk pieaugt, ja vien netiks melots. Tendences pasaulē parāda, ka esam nezināma pavērsiena priekšā. Par Ķīnas sērgas attīstību viedokļi dalās. Ja Latvijas pusē, tās sistēmas kalpi un bijušie un esošie, saka, ka ar pavasari un vasaru viss būs jau beidzies, tad citāds redzējums ir ārzemju speciālistiem, kuri tika daudz nespekulē ar iedomātu un vēlamu realitāti. 

 Šodien Latvijas vadošie mediji informē, ka ar koronavīrusu sasirdzis jau astotais mūsu valsts iedzīvotājs.

 https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvija-apstiprinati-jau-astoni-covid-19-saslimsanas-gadijumi.d?id=51950693

Turpinājumā kāds viedoklis Latvijas situācijas kontekstā:

Šodien Latvijā jau astoņi?- pēc divām nedēļām 308 vai nopietnāk, ja valsts iztiks tikai ar Kariņa lūgumiem nedoties uz zemēm, kur plosās vīruss..

 Ziemās, kad tiek praktizēta zemledus cope, sabiedrība vārās par tiem jefiņiem, kuri lien uz ledus, kad tas jau taisās atrauties no krasta- apdraud sevi. Tad pasakiet, dāmas un kungi, ar ko labāki, gudrāki ir tie vecāki, kuri paši un vēl savus bērnus aizved izslēpoties uz Itāliju vai citviet, kur koronavīruss "aug augumā"? -a varbūt paveiksies, i izslēposies, i vīruss neķers. Bet, ja nē, ko tad?- tikai "slakterveidīgie nothingspeciālisti" un pofigisti var bezrūpīgi atļauties eksperimentus ar sevi un saviem tuviniekiem. Pareizi būtu tos tirliņus visus atstāt uzreiz karantīnā, lai sērgu nenes tautā, bet par bērniem žēl- ir vecāki, kam izklaide svarīgāka par veselību un veselo saprātu...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt