Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kroņvīruss un citi fakti. Pasaule radikālu pārmaiņu priekšā. Zināmais un nezināmais.

Autors Draugu draugs

 Kāds senlaikos sacījis šādus vārdus:"Ko es saku, to es saku visiem- esiet nomodā!" Šos vārdus, tie, kas tos ne reizi vien ir lasījuši, dzirdējuši un sapratuši, zina par biblisko šo vārdu izcelsmi un jēgu. Taču mūsdienu pasaules un šī laika spilgtāko notikumu kontekstā jāteic, ka "būt nomodā", tas ir izšķiroši svarīgi- tas nozīmē, būt vienmēr apdomīgiem, saglabāt skaidru apziņu, būt uzmanīgiem, vērīgiem un piesardzīgiem, jo pār pasauli nāk notikumi, kurai tā nav sagatavojusies.

Interesanta ir sakritība(?!), ka mūsu pasauli ir mocījušas lielākas epidēmijas/pandēmijas reizi simts gados un četrus gadsimtus pēc kārtas, laika posmā no 1720- 2020 gadam.

https://lifter.com.ua/raz-v-100-let-na-zemlyu-prihodit-bolshaya-bolezn.-sovpadenie-14859?fbclid=IwAR3mnFbWl3cPzhqNjwPxJQNSPnk4VDSVuqIay6tQDC9KdfE39ogMLaS57Uo

"Cilvēce būs neziņā, gaidot lietas, kas nāks pār pasauli un sirdis daudziem pamirs izbailēs, redzot notiekošo." Vai tas nozīmē, kā šur tur tiek minēts, pēdējo dienu sākumu?- atbilde katram pašam jāatrod. Taču tas nozīmē pirmo dienu sākumu, kad visa pasaule tiks piespiesta domāt, turklāt katram ar savu galvu. Kad viss notiek tik pēkšņi, cilvēki jauno notikumu iespaidoti iekļūst sava veida pārdomu lamatās, no kurām ilgstoši nevar izkļūt, jo īpaši tāpēc, ka process vēl turpinās un nav zināms, kas darīsies "aiz horizonta"... Kad globālas problēmas samilzt, šīs dienas top par laiku, kad, izdarot savas personīgās izvēles, atbildīgi cilvēki izjutīs iekšēju spiedienu, daudz spilgtāk apzināsies "ko sēsi, to pļausi" likumsakarības. Pasaulē viss ir saistīts, esam cieši kopā. Kad cieš viens, cieš visi. Tāds ir stāsts arī par šī laika koronavīrusu un cilvēces bēdu laiku. Kolektīvā un personīgā atbildība ir izšķiroši svarīgas!

Kad tik strauji mainās notikumi pasaulē un Ķīnas vīruss turpina savu uzvaras gājienu, nebūt nav vienkārši izbēgt no domām par šo procesu. Esmu sastapis cilvēkus, kuri neslēpj, ka gribās pievērsties nopietni arī citām lietām, taču tas ne pārāk padodās; daudz pārdomu aizņem zināmais un nezināmais par jau pieminēto sērgu un tās straujo izplatību pasaulē.

Dažas detaļas, kuras vajadzētu ņemt vērā:

 Kad 6.martā rakstīju:"Līdz 2020.gada 6. martam pl.12 pēc Latvijas laika, pēc oficiāliem datiem, Ķīnas vīruss ir aptvēris 92 pasaules valstis. Saslimstība konstatēta 98,814 cilvēku, no vīrusa atguvušies 55,642 cilvēki. Slimība neatgriezeniski uzveikusi 3391 cilvēku. Saglabājoties pēdējās nedēļas tendencei, divu nedēļu laikā esošie dati vismaz divkāršosies.

 Ja sākotnēji Ķīna un Āzija sajuta vīrusa spēka intensitāti, tad tagad tas izpleš savu aktivitāti citviet pasaulē. No Eiropas valstīm patreiz vislielākās bažas ir par Itāliju, kur pēdējās diennakts laikā no vīrusa mirušo skaits pieaudzis par 40 cilvēkiem, sasniedzot 149 bojā gājušo kopskaitu."- tad tagadne ir vēl daudz skumjāka nekā gribētos atzīt- 20.03., pēc divām nedēļām, Ķīnas sērga ir aptvērusi 182 valstis, atņēmusi dzīvību 10,079 cilvēku; pavisam saslimuši 249,847 pasaules pilsoņu un no sērgas atguvušies 88,564 cilvēki, un tā ir tikai oficiāla statistika. Kas darīsies ar pasauli pēc vēl divām nedēļām, ja saglabāsies esošā tendence?- to negribās pat pieminēt, bet visi šī brīža dati, kas attiecās uz saslimušo skaitu un sērgas uzveiktajiem, palielināsies vismaz trīskārši(!!!).  

Der pieminēt, kas attiecās uz cilvēkiem, kas atveseļojušies, tad pavisam to šobrīd ir 88,564, no kuriem 70,430 ir Ķīnas iedzīvotāji. Ja skatamies, kas un kā attīstījies pēdējo 14 dienu laikā, tad varam secināt, ka tikai 17,112 cilvēki ir atguvušies no kroņvīŗusa pārējā pasaulē. Turkāt vēl kāds būtisks moments- pēdējo 3 dienu laikā, no 4500 cilvēkiem, kas atradās intensīvajā terapijā, viņu skaits, kas cīnās par savu dzīvību, līdz šai dienai pieaudzis vēl par 2500 cilvēkiem. Atveseļošanās pārsvarā ir uz Ķīnas rēķina- vismaz pagaidām.  Ja skatamies uz īstermiņa datiem, tad redzams, ka riski saslimt ar kroņvīrusu pasaulē strauji pieaug, tikai laika jautājums, kad tas būs ielauzies jebkurā mūsu planētas zemē.

Aizdomājieties paši par šo- ko tas nozīmē, ja tieši divu nedēļu laikā ir teju 150 tūkstoši jaunu saslimšanu un nomiruši vairāk kā 6,600 cilvēku un tieši pēdējo 72h laikā šie dati pieredzējuši vismaz 30% pieaugumu? Apmēram 25,000 jaunu saslimstību katrā no pēdējām divām dienām.

 Patreiz pasaulē valstis "pamodušās" un sargā sevi kā nu katra prot, taču redzams ir tas, ko var nepārprotami saukt par cīnīšanos ar sekām. Tas notiek pēc tam, kad daudzie brīdinājumi no Ķīnas un vēlāk Itālijas ir tikuši pārējās Eiropas un pasaules ignorēti. Latvija, par nelaimi, diemžēl ir spilgts necīnīšanās un bezrūpības, bezatbildības piemērs; kaut cik manāma samaņa radās vien pēc 13.03.2020.

Neskatoties uz dramatisko saslimstības pieaugumu un drastiskajiem ierobežojumiem Itālijā un citviet pasaulē, lai iegrožotu sērgu,vēl arvien ir valstis un iedzīvotāji, kuri šo visu neņem pārāk nopietni, vai arī ignorē pilnībā. Cilvēku neapzinība, bezatbildība ir galvenā katastrofa, kura padziļinās kroņvīrusa radīto pasaules krīzi. 

 Ir cilvēki, kuri cer uz pavasari, ka tas sakārtos visu un būs atkal labi. Eksperti, protams, izsaka dažādus redzējumus(minējumus)- dažs no tādiem paredz, ka ar vīrusu izslimos visi un tā radītais cilvēku "pļaušanas laiks" nebeigsies tuvāko divu gadu laikā, par ekonomisko recesiju, krīzi un, precīzāk, sabrukumu nemaz nerunājot.

Ko darīt, kad viss notiek šādi?

Atbildes īsti nav nevienam, jo zināms, ka pat tie, kas sevi sargā, ne tuvu vienmēr spēj sevi nosargāt. Tomēr ir vispārzināmās vadlīnijas, kuras noteikti jārespektē un vēl ticība Dievam un katram saviem spēkiem. Par sevi un savējiem pavisam noteikti ir jāparūpējas. 

Kamēr pasaule ilgus gadus ir biedēta ar kodolkatastrofas draudiem un pēdējos gadus ar terorismu, mūsdienās ir noticis citādi- esam pieredzējuši bioloģisko terorismu. Ne velti reiz 2015 gadā kādā konferncē Bilss Geits izpļāpājās, ka mūsdienu draudi ir nevis šie(kodolieroču uzbrukums), bet gan vīrusi un pandēmijas.

Viedokļu dažādībai iekļaušu arī šo kāda latvieša video materiālu, kurš facebook vietnē ir piedzīvojis īsā laikā daudzkārtēju bloķēšanu un dzēšanu. Ja tā informācija būtu tik ļoti aplama, tad, kāpēc to dzēš? Tā vien liekas, ka "lielāka kaitniecība" esošai sistēmai ir alternatīva viedokļa un neērtie uzdotie jautājumi. Manuprāt, ir vērts paskatīties uz notiekošo no dažādiem skatu punktiem; šis būs viens no tiem:

 Iepriekšējā video autors uzdeva jautājumu:"Kāda ir patiesība par kroņvīrusu?" Viņš uzdeva vēl vairākus pakārtotus un būtiskus, uz vīrusa problēmas izzināšanu vērstus, jautājumus. Vai Latvijas demokrātijā un "bezcenzūras" paraugvalstī ir kaitīgi, ka cilvēki domā un meklē atbildes?!- par to varat aizdomāties katrs pats.

 

Kas šo jautājumi ir pētījuši padziļināti, tie zinās teikt, ka ir tādas valstis kā ASV un Ķīna un ne tās ir vienīgās, kuras nelikumīgi uztur simtiem bioloģisko un bakteriālo ieroču rūpnīcas. Zinātne un specdienesti zina šo eksperimentu labaratorijas, pasaule sekas apzināsies caur viņu kļūdām vai apzinātām darbībām. 

 Pasaule mainās un mainīsies līdz nepazīšanai. Ja par Itāliju zinām, ka tur "viss slēgts", Ķīnā uz daudzām iespējām "durvis aizbetonētas", tad esiet informēti, kara un pandēmijas laika likumi pārņems visu pasauli. Citur ātrāk, citur vēlāk, bet tas būs.

https://eutoday.net/news/politics/2020/troops-paris?fbclid=IwAR1-gfSy_0j3JsUpwerp_Qvqo65dnHz7h8t3ewOY-haKdzDq93NhtYjk-f8

 Vēl ir kāda realitāte, kurai visai maz tiek pievērsta uzmanība, bet kura "aug augumā"- mirst ārsti, glābjot citus; bieži aptrūkstas tas, kas liekas tik pašsaprotams- specifiskas lietas pašu veselības aizsadzībai. Citiem viņi palīdzējuši, paši sev nevar palīdzēt...

https://www.tvnet.lv/6928367/italija-no-covid-19-miris-arsts-kuram-medicinas-precu-trukuma-del-nacas-stradat-bez-cimdiem?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=share-buttons&utm_content=6928367&fbclid=IwAR0hOjfGcyvLK6OF67mybmKlMhkm2VUYTvvx8x_5ZGm_yk3JsNpZeGCp6qg

Ir vēl daudzas citas realitātes, kuras kļūs tikai spilgtākas nedēļām un pāris mēnešiem paejot, ja vien nenotiks Dieva brīnumi... Partikas apgādes tīkli valstīs neiztiks bez, maigi sakot, sarežģījumiem. Jau šonedēļ oficiāli ir izteikti brīdinājumi Eiropā. Secinājumus no tā izdarīt, domāju, nav grūti.

ŠIS IR JAUNU IESPĒJU LAIKS UN LAIKS, KAD DAUDZAS LIKUMĪGĀS IESPĒJAS TIKS PASLUDINĀTAS PAR KRIMINĀLI SODĀMU DARBĪBU KOPUMU.

 Tie, kas pamanījuši, ka pedējās pāris nedēļās parādās cerību raksti no Ķīnas par it kā uzveikto kroņvīŗusu, der zināt, ka tā ir vairāk propoganda, nekā faktiskā realitāte. Jā tur ir uzlabojumi, turklāt krietni, ja var ticēt oficiālajai versijai, tomēr skatot "pāris soļus uz priekšu" lielam optimismam vēl nav nekāda pamata.  Lūk, kāds komentārs par Ķīnas situāciju :

"Ķīnieši pāragri svin panākumus. Ja viņi gribēs nosargāt savu valsti no sērgas "otrā un trešā viļņa", vismaz viena lieta, ar ko viņiem būs jārēķinās, ka savas robežas būs pamatīgi jāsargā, svešos jeb iebraucējus bez jebkādām atlaidēm visus kā viens jāpārbauda. Ja tā ir daļa no uzvaras, nezinu, bet, ja skatās plašāk, viņi nedzīvo uz citas planētas... Tā kā vēl ilgu laiku uzvara pār vīrusu, ja arī kādā reģionā būs manāma kāda pozitīva tendence, būs vien ļoti ļoti nosacīta... Tā pasaule, kuru pazinām līdz 2019.gadam, būs mainījusies radikāli."

 Citi un blakus aspekti:

Vieni no tiem attiecās uz informāciju- tā tiks pamatīgi cenzēta. Ja es atļautos rakstīt visu to, ko uzticami ārzemju cilvēki darījuši zināmu, es saņemtu kārtējo sveicienu no valsts drošības dienestiem. To saku, nevis lai biedētu un manipulētu, bet gribu Jūs pamudināt pašiem pamatīgi rakņāties dažādu un pat pretrunīgu viedokļu resursos par šī laika aktualitāti. Paralēli aicinu pievērst uzmanību dažiem noklusējumā aizgājušiem projektiem- cilvēku kontroles sistēmām- tādām kā čipošana un 5G vadāmu cilvēku kontroles projektiem. Tas viss nekur nav pazudis un iet savu attīstības gaitu, jā, tieši kroņvīrusa sērgas aizsegā. Cilvēki paši labprāt izvēlēsies virsvadību savu baiļu un panikas dēļ- tieši tie, kas vēl šodien izceļās ar nedomāšanu, paviršību, pofigismu un ņirdzīgu attieksmi pret notiekošo. Realitātes apzināšanās notiks. Cita lieta, ka vieni būs, kas saglabās piesardzību un diemžēl nebūs draugos ar sistēmu un citi(lielākā daļa), kas pieņems jauno pasaules kārtību. Jūs paši brīnīsieties, kā tas var būt, ka atsevišķu sazvērnieku "netīrākie meli"(varas cilvēku prāt), sāk uzkrītoši piepildīties teju visiem acīmredzami. Jaunā pasaules kārtības un cilvēces kontroles sistēma piedzīvos savu "rītdienu". "Šodien" ir tikai sējas laiks, kas rezultēsies "ne pirkt, ne pārdot" bēdu laikos tiem, kas jauno tehnoloģiju kontroli nepieņems. Tas izklausās tik pat neticami vēl šajā mirklī, kā atzinums, ka pienāks diena, kad vakcinācija būs likumā nostirprināts un obligāts pasākums visiem parastajiem mirstīgajiem. Starp citu, ir lielvalstis pasaulē, kur tas(obligāta vakcinācija) jau ir noticis...

 Apkopojumā teikšu tieši:"Viedokļi un redzējumi var būt dažādi un tā tam būs būt; taču, kas jāzina visiem, ir viena lieta- daudz rūpīgāk kā līdz šim "jātur acis vaļā" un palikt nomodā, kad daudzi vēl guļ. Ir svarīgi sargāt sevi un citus, cik tas atkarīgs no mums pašiem. Karantīna nedod iespēju pārcelties uz citu planētu. Ir jādzīvo tālredzīgi un gudri. Kā teica reiz senos laikos kāds man zināms mācītājs:"Labāk kļūdīties piesardzības virzienā, nekā paviršības virzienā."

Spriedīsim par visu paši, citu domas paturot zināšanai pie sevis. Katram pašam jāatbild par sevi un savām izdarītajām izvēlēm." 

 Atcerēsimies, ka neviens cilvēks nepretendē uz precīzas un pilnīgi patiesas un patiesībai atbilstošas informācijas statusu.Ir milzums daudz dažādu interpretāciju un kontekstu, un tā ir vesela zinātne. Zināms ir tas, ka ir starp mums cilvēki, kuri mēdz meklēt atbildes un katrs mēs to daram, kā protam. Katra viedoklis ir viedoklis, lai kāds tas būtu. Viedokļu dažādība ir veicināma; tajā nedzimst patiesība, dzimst tikai oficiālo un alternatīvo viedokļu vadlīnijas izpratnei par vēsturi un notikumiem, kuros dzīvojam... Katram pašam priekš sevis ir jārod atbildes. Ja tas netiek darīts, tad domāsim tā, kā mums liks citi, kuru viedoklis dominēs pār mūsu redzējumu.

 SARGIET SEVI UN CITUS! Jūsu personīgais labas sirdsapziņas piemērs un tālredzīga rīcība būs labs ieguldījums arī citu veselīgākā un gudrākā domāšanā. Ja satraukumam un panikai nav pamata, tad vienmēr ir pamats domāšanai.

PS: Izlasiet sekojošo un sapratīsiet, kāpēc viss ar to kroņa sērgu nav tik vienkārši:

Ja lasat angļu valodā, ieteiktu izlasīt šo.

//medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca">https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca

Ja ērtāk saprast krievu valodu, tad izlasiet šo:

https://habr.com/ru/post/491974/?fbclid=IwAR2-R1pUx1uDoqCz26F4Tarkp1XW6uUNXlarG2R9sWWZ-hjXPGcrKJfUFBM

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Komentāri   

-1 # Krista 2020-03-20 16:55
Neticu,ka būs tik briesmīgi, neticu! Nevar būt mūsdienās,ka visa normālā dzīve apsīks dēļ kaut kāda vīrusa. Pie mums tikai 100 saslimušo un tas nav nopietni!!!!! Un tas,kas notiek jūsu pieminētajā Itālijā un Ķīnā, to vēl nevar zināt. Pienāks silts pavasaris un viss beigsies. Citu domu nemaz nepieļauju!
Atbildēt | Paziņot administratoram
+2 # Mareks 2020-03-20 18:04
Krista, es rakstu par tendencēm, izejot no faktiskās un oficiālās informācijas, kas attiecās uz tiem skaitļiem un statistikām. To matemātiski katrs pats var aprēķināt- nekā sarežģīta. Protams, iekļauju arī savu subjektīvo viedokli un katram ir tiesības uz to, gluži tāpat, kā Jūs labprātāk dzīvojaties pašas stingri noteiktu domu pasaulē. Negribu Jūs apvainot, bet varbūt pati nemanat, Jūsu striktā nostāja- tā ir Jūsu pašas radītā, iedomātā pasaule, pie kuras pieturaties kroņvīrusa jautājumos. Jūs strikti nosakāt, ka pienāks pavasaris un viss būs beidzies. Ja nepieļaujat citu domu, tad nepielaujat varbūtību, ka var būt arī slikts scenārijs. Es negribu, ka ta būtu, bet saprotu, ka par to ir jārunā, lai nav lielais pārsteigums tad, kad tas notiks. Ja būs citādi, paldies Dievam!
Atbildēt | Paziņot administratoram
+1 # John 2020-03-20 18:20
ES izjuks, bet vispirms globālā ekonomika.
Atbildēt | Paziņot administratoram
-1 # John 2020-03-20 18:22
Līķus Itālijā ved jau ar karavīru auto sazin kur. Nav kur likt, tāpat kā Irānā.

https://www.youtube.com/watch?v=7wOvkEh0TJg
Atbildēt | Paziņot administratoram
-1 # antipaavests 2020-03-20 20:29
Cita lieta,ko nepateicat: daudzi uznemumi tiks slegti. Kas attiecas uz partikas uznemumiem, daudzi mazie, videjie, seviski auglu un darzenu tirgotaji pazudis. Bet lielie nespes visus apgadat. Sarezgita situacija bus pavisam noteikti.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt