Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kroņvīruss. Amerika ir lieliska, jo?!? -

Autors Draugu draugs

 Kamēr prezidents Tramps jau publiski paziņojis savu nostāju, ka ilgi tā nedrīkst turpināties un savas valsts biznesiem nedrīkst slēgt durvis, dodot skaidru mājienu, ka daļa esošie jaunie ierobežojumi būtu jaatceļ, tikmēr viņa valsts pilsoņu tūkstoši jau ir tikuši pie saslimstības ar Ķīnas sērgu, diemžēl arī viņu pusē strauji pieaug to skaits, kurus infekcija uzveikusi. Kur tad ir tā bravurība un Amerikas lieliskums un lepnums un viņu sistēmiskā vēlme pamācīt citas valstis? Kur ir NATO un FEMA un citu ģeniālo organizāciju izcilība, ja jau krīzes pirmsākumos parādās smaga plaisa veselības aprūpes sistēmā un nespēja nosargāt savus pilsoņus? Un Eiropa, ieskaitot Latviju, vēl grib šādai pārvaldībai līdzināties?????- nedod Dievs! Iesaku ieklausīties, ko par jauno un ļauno situāciju ASV saka Ņujorkas pārstāvis:

New York Governor Cuomo says: 

"Peak number of cases is still 2 to 3 weeks away in New York
"We've procured about 7,000 ventilators. We need, as a minimum, other 30,000 ventilators. This is a critical and desperate need for ventilators [..] We need them in 14 days. Fema is sending 400 ventilators only. Federal action is needed to address this now through the Federal Defense Production Act"
"The numbers are higher in New York because it started here first, it has a lot of international travelers and has high density, but you will see this in cities all across the country, and in suburban communities. Where we are today, you'll be in 4 weeks or 6 weeks.
Probably "hundreds of thousands of people" have already had Covid-19, didn't know they had it, and recovered. Should be tested for antibodies so they could go back to work and keep the economy going"

https://abcnews.go.com/Health/coronavirus-live-updates-china-lift-lockdown-measures-wuhan/story?id=69763098

Amerikas situācijai ar sērgas izplatību viņu zemē var sekot līdzi te:

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/us/

Skumji to atzīt, bet lielvara, kuras sistēmām fanātiski cenšas izpatikt un līdzināties ne viena vien Eiropas valsts, parāda, ka jau krīzes pirmsākumos savus cilvēkus tā nespēj aprūpēt un nosargāt. Diemžēl te parādās nežēlīgā kapitālisma būtība, kurā parastais cilvēks ir tikai viena no precēm, un bizness ir pāri visam. 

 Esošās tendences pasaulē diemžēl liecina, ka Amerika, nepaejot ne desmit dienām, kļūs par vadošo Ķīnas sērgas perēkli pasaulē. Sistēmiskā nesagatavotība un varas cilvēku neapzinība arī tur novedīs pie milzīga posta un simtos tūkstošu jaunu saslimšanu. Neatkarīgi no tā, situācija kopumā pasaulē turpina saasināties.

 Parādās arī ziņojumi, ka vietām, atsevišķās valstīs, ir "uzlabojumi", diemžēl īstermiņa raksturs nedod nekādas pamatotas cerības uz drošību un situācijas stabilizāciju, kad pasaules valstu reakcija uz sērgas ierobežošanu nav vadlīnijās viennozīmīga. 

Kopēja situācija mūsu pasaulē ar kroņvīrusa izplatību un cīņas ar to rezultātiem pieejama šeit, datu uzskaites tiešraidē:

Paliek atklāts jautājumus:"Kas gan sargās cilvēci, ja tā pati ir pavirša un bezrūpīga sevis sargātāja?"

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt