Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Pasaules veselības organizācija noziedznieku rokās?!

Autors Draugu draugs

 Kopš 2020, gada 10.aprīļa ASV "Your voice in the white house" jeb "Tava balss Baltajā namā" administrācijai ir iesniegta petīcija pret Bila un Melindas Geitsu fondu, ļoti iespējams, noziedzīgo darbību, pieprasot tā izvērtējumu. Ja Amerikas pilsoņi savāks vismaz 100,000 parakstu 30 dienu laikā no dokumenta iesniegšanas brīža, šis jautājums tiks ASV izmeklēts. Jāatzīmē, ka jau patreiz, 26.04. ir savāktas vairāk kā 438 tūkstoši balsu. Par šo procesu varat pārliecināties te:https://petitions.whitehouse.gov/

 Daudzi pasaules pilsoņi pazīst Bilu Geitsu kā biznesa cilvēku un multimiljardieri, vienu no bagātākajiem uz mūsu planētas. Nav noslēpums, ka Geitss savu naudu investē dažādos projektos, no kuriem vairāki, neiedziļinoties detaļās, var šķist kā labdarība. Tomēr ne viss ir tā, kā pirmajā mirklī izskatās. Geitsa jājamzirdziņš biznesā ir vakcīnu ražošana, farmācijas nozare un, protams, arī modernās tehnoloģijas. Viņa kapitāls mērāms nepilni 100 miljardi ASV dolāru - 2019.gada dati. (Atsauce uz to atrodama daudzviet, piemēram, šeit: https://www.youtube.com/watch?v=SM9VaEWnCRA )

 Ir kāda organizācija, kur jau pieminētais Bila un Melindas fonds investē apmēram 50% no summas, ko investē ASV, un ieguldījums pienākas PVO(pasaules veselības organizācija) projektiem. Tikai pašsaprotams ir jautājums par Geitsu interešu konfliktu:"Kā tas nākas, ka cilvēks un viņam pietuvinātie, kam ir vistiešākās personīgās intereses medicīnas un farmācijas biznesā, ir ticis par konsultantu, padomdevēju un metodoloģijas izstrādātāju pasaulei un valstīm, kas iesaistījušās šajā organizācijā?? Pavisam tādu ir 194, ieskaitot mūsu Latviju, kuras valdības pārstāvji šajā laikā, kad it kā pandēmija plosa puspasauli, bez jebkāda izvērtējuma un bez ierunām pakļaujas farmācijas biznesa interesēm. Valstis noslēgušas līgumus ar PVO. Jautājums ir ne tikai par kapitālu, ko iegulda katra no tām; jautājums ir ne tikai par to, kur resursi tiek izlietoti, bet gan vēl jo vairāk:"Cik liela ietekme un teikšana ir pašam Bilam Geitsam un viņa cilvēkiem uz PVO? - Kas un cik daudz šajā organizācijā nosaka metodoloģiskās vadlīnijas un kritērijus, kas ir obligāti valstīm, ja notiek epidēmijas un pandēmijas? - spriežot pēc naudas un kapitāla apjoma, galvenais diriģents ir Geitsu fonds. Ne velti ASV prezidents Donalds Tramps ir pieņēmis lēmumu atteikties no PVO līdzfinansēšanas un tieši šaja laikā, kad Covid-19 sērga aptvērusi pasauli. Tramps gan kā pamatiemeslu sadarbības ierobežošanai un pārtraukšanai min apstākli, ka PVO Ķīnas vīrusa pirmsākumos deva maldīgu priekšstatu par vīrusa nopietnību un vien, paejot vairāk kā diviem mēnešiem, nāca ar ziņojumu:"Ir sākusies pandēmija!" Neatbildēto jautājumu sēriju turpinot, cerams ASV tiesa izskatīs jautājumu:"Kādēļ PVO vilcinājās ar savu brīdinājumu pasaules valstīm un, kāpēc ilgstoši tika ignorēts, piemēram, Taivānas ziņojums, brīdinājums par to, ka jaunais vīruss ir ļoti bīstams?" 

 Ir noticis, ka nesavlaicīgi reāģējot uz pandēmijas izraisīto krīzi, sekas ir dramatiskas un tas, kas ir šobrīd redzams, ir vien tā sauktā leduskalna redzamā daļa. Sekas, nav nozīmes prognozēt, ir un būs smagas. Līdzīgi kā lielā daļā pārējās pasaules, arī Latvijā ierastā dzīve ir teju apstājusies. Pandēmijas ierobežojumu rezultātā cilvēki un vairums viņu ģimenes ir bankrota priekšā; daļa no sabiedrības, darba iespēju zuduma dēļ un nesaņemot no valsts cilvēkcienīgu atbalstu, nespēj nodrošināt sevi un savus tuviniekus. Esam savā ziņā sadzīti mājās un, Latvijas sabiedrības gadījumā, esam visai paklausīgi sistēmiskiem uzstādījumiem un prasībam, ievērot pašizolāciju, sociālo distancēšanos un, kam nepieciešams, karantīnu. Taču problēma ir arī citā apstāklī:"Kā izdzīvot tiem, kas nesaņem nekādu atbalstu?" - ar to saprotot, ka stāsts ir par vairāk kā dažām ģimenēm - turklāt arī tie, kas krīzes pabalstu saņem, ne viens vien saskaras ar šo pašu jautājumu.

Zināms, ka Latvijas valdība, cīņā pret sērgu, ir piešķīrusi papildus naudu PVO. Par to plašāk aprakstīts te:

https://www.la.lv/latvija-sniegs-atbalstu-cinai-pret-covid-19-nabadzigajam-valstim

Cik Latvijas iedzīvotājiem izmaksā ikgadu PVO projektu stutēšana, precīzu atbildi interneta resursos neuzgāju. Ja atrodiet, lūdzu, iekļaujiet šo atbildi komentāros!

Priekšstatu par citiem PVO finansētājiem varat atrast viņu mājas lapā; tiesa, tur parasti piemin vien lielākos investorus; to starpā arī Bilss Geitss un viņa fonds, Pasaules banka un citi... https://www.who.int/ru/about/planning-finance-and-accountability/financing-campaign

Parādās arī ziņojumi, ka, lai arī pavasara un vasaras laikā esošie ierobežojumi tiks mazināti, gada nogalē ar ierobežojumiem, iespējams, viss būs pa vecam. 

Līdz ar to jautājums:"Kā dzīvot tālāk? - kļūs arvien kliedzošāks. 

 Ir tāds teiciens, "kas maksā, tas pasūta mūziku". Interesanti būtu zināt, kādu "mūziku" PVO sistēmā pasūtījuši Bils Geits un viņa fonds? - uzzinot šo, būtu daudz saprotamāks šī laika krīzes scenārijs un stāsts ar, par un ap šo pandēmiju.

Pārlapojot interneta resursus, atrodami arī dažu Latvijā pilsoniski aktīvu cilvēku vēstījumi par Pasaules veselības organizāciju un Bila un Melindas Geitsu fondu sadarbību. Trāpīgs ziņojums ir, piemēram, te:

https://www.facebook.com/sandris.tocs/videos/3255249357827230/UzpfSTEwMDAxMTA4ODA2OTI0NToxMDY5NTkwOTYwMDg3MTYz/?story_fbid=1069590960087163&id=100011088069245&notif_id=1587876979673111&notif_t=story_reshare

Papildus varat ielūkoties šeit:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt