Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Pasaules valstu krīze strauji padziļinās.

Autors Draugu draugs

 Par covid 19 šoreiz nerunāšu, bet par tā sekām gan mazliet ieminēšos. Arvien vairāk valstīs krīzes situācijas ierobežojumi ir radījuši sabiedrības nemiera apstākļus. Katru dienu pienāk ziņas par arvien jauniem un jauniem valstu iekšpolitikas satricinājumiem.

Sabiedrības ievērojama daļa neslēpj, ka ir bezizejas priekšā, ka trūkst resursu, lai pabarotu savas ģimenes. Ne tuvu katra valsts ir spējusi sniegt "drošības spilvenu" jeb atbalstu saviem iedzīvotājiem. Viens no slijtākajiem scenārijiem sagaida valstis, kur sabiedrība tiek sadalīta divās frontēs - tādi, kas, valsts sistēmas kontrolieru prāt, ir pelnījuši palīdzību un tie, kam nekas nepienākas.

 Šī ir tā situācija, kad katram valstu nepārdomātam solim sekos bumeranga efekts. Tagadnes situāciju var pielīdzināt sausam mežam vasaras karstumā, kur viens uguns zibsnis var pārņemt visu mežu.

 Ja lasām ziņas par krīzes padziļināšanos citās valstīs, tas neapstāsies tikai citās zemēs vien. Pasaule ir vienota un saistīta arī ciešanās; šī krīze ir globāla.

Aizdomāsimies paši - Vai Latvijas cilvēkiem klāsies vieglāk, ja valsts savus pilsoņus krīzes situācijā šķiro - atbalstāmajos un neatbalstāmajos? Jau tagad iezīmējas tendences, ka cilvēki vairāk baidās nevis no covidsērgas, bet no strupceļa un bada, ka savas ģimenes nevar pabarot, par pārējo nerunājot. Pavasaris, vasara - to vēl tauta izvilks, bet, kad "nāks rudens izgreznot Latviju", juku laiku krīze, saglabājoties esošajai politiskajai nostājai, padziļināsies.

P.s. Kas notiek citviet pasaulē covid 19 ierobežojumu rezultātā, internets pārpilns ar ziņām. Spilgts piemēru netrūkst. Par to tiek ziņots arī šeit:

https://www.delfi.lv/news/arzemes/demonstranti-libanas-pilseta-demole-bankas.d?id=52092941

 Tas, kas notiek visas pasaules mērogā, visai tràpīgi pateikts vārdos:"Klusums pārtop vētrā"...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+3 # Andris 2020-04-28 12:10
Nav pat jāskatās uz ārzemēm,mums pašiem jau liels trūkums. Laucinieki izdzīvos,bet ko ēdīs nabadzīgākie pilsētnieki,vot to es nezinu.Mums slimības un nāves gadījumu, arī pašnāvības pieaugs dēļ bezcerības varbūt pat vairāk nekā no tā covid19
Atbildēt | Paziņot administratoram
-2 # Bomāris 2020-04-28 12:34
Ko jūs,uztraukumiem nav pamata.varēs tak pudeles lasīt un nodot.10centus sola,maizei un desai sanàks reizēm.
Atbildēt | Paziņot administratoram
+2 # Gunita 2020-04-28 12:55
Tādi laiki pienākuši, ka tie nodrošinātākie patreiz Latvijā ir pensionāri un nabaga invalīdi. Pārējie, tieciet galā, kā protat. Un vēl tās ģimenes, kas saņem atbalstu 200-300euro no valsts. Ar to var izdzīvot, godīgi samaksāt rēķinus? Apsprāgt nenosprāgsim, bet no kreņķiem gan daudzi aizies pāragri.
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Aivars 2020-04-28 13:04
www.youtube.com/watch?v=WL5XqwUr7lo
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # No Vācijas 2020-04-28 13:13
Kas tas par failu, ko no Vācijas nevar apskatīt?
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Mareks 2020-04-28 14:07
No Latvijas arī nevar atvērt. Rāda, ka nav pieejams. Varbūt bloķēts?
Par ko bija tajā video, Aivar?
Atbildēt | Paziņot administratoram
+1 # ITA 2020-04-29 10:39
Neķeriet kreņķi, ir sūdīgi, būs vēl sūdīgāk, bet izdzīvosim! Zinu no politiķu sarunām, ka ES tagad būtiski mīkstinās covid ierobežojumu pasākumus un ļaus sabiedrībai atgriezties pie darba. Tad daudzi rausies melnās miesās, lai sagatavotos ziemai. Bet ziema, tā gan būs skarba tiešā un pārnestā nozīmē.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt