Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

ASV. Sankcijas un draudi tiem, kas Covid-19 pielīdzina gripai.

Autors Draugu draugs
Šis stāsts ir par senatoru Skotu Jensenu no Minesotas štata, par ģimenes ārstu ar 40 gadu medicīnisko pieredzi, kurš publiskā video ir paziņojis, ka ir saņēmis draudus pēdējo 2-3 mēnešu garumā sakarā ar viņa (covidhistērijas propogandistiem nederīgiem) paziņojumiem par covid-19 bīstamību, kā arī viņš ziņo, ka ir uzsākta izmeklēšana par viņa publiskajiem paziņojumiem saistībā ar jaunajiem koronavīrusa noteikumiem nāves apliecību aizpildīšanai un covid19 salīdzināšanai ar gripu.
Ārsts atmaskoja negodīgos jaunos koronavīrusa noteikumus, citējot dokumentāciju un vadlīnijas "no augšas", kas paredz, ka covid sērgu pieraksta arī tiem no dzīves aizgājušajiem, kuriem pat netika veikts covid-19 tests...
 
Tā kā notiek izmeklēšana pret pašu speciālistu, tad viņa stāstam, noprotams, būs turpinājums.
 
Šis gadījums parāda, ka covidprojektu sistēma nesaudzē nevienu, neatkarīgi no dienesta stāvokļa, kas atļaujas to atmaskot un mazina vai vājina viņu coviddogmu aktualitāti.
 
Interesanti, vai "Amerikas stāsts" un šāda tipa pieredze atceļos arī uz Eiropu un Latviju? Vai varbūt mums jau ir savi līdzīgi stāsti, kas palikuši noklusēti?! Savas domas un viedokli, lūgums, izsakiet komentāros!
 
 
 
 p.s.Tā nu ir noticis, ka sērgas izplatībā un no tās gūstamajā peļņā ieinteresētās puses sistēma nesaudzīgi uzbrūk arī mediķiem, kas godīgi atspoguļo covid-19 realitātes. Acīmredzot, pandēmija ir mākslīgi veidots projekts, kam sekos tik pat mākslīgs turpinājums, kam daudz piepalīdzēs baiļu propoganda un sezonālie mēneši rudenī uz ziemā, kad aiz ikgadējām saaukstēšanās un elpceļu slimībām,covidvājprāts un covidbizness uzņems apgriezienus...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt