Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Cik izmaksā covidkarantīnas politika cilvēcei?!

Autors Draugu draugs

Šis ir stāsts tikai vadoties no Amerikas situācijas. Cik daudz baisāka būtu realitāte, ja tiktu apkopota visas pasaules valstu informācija par sekām, ko radījusi karantīnas un kopējā Covid-19 "piesardzības" politika.

Teikšu līdzībā, ja glābjot slīcējus, tiek radīti apstākļi, ka noslīkst slīcējs, glābēji un slīkšanas daudzo gadījumu dēļ cilvēki tiek spundēti mājās, lai nepieļautu saskari ar ūdeni un risku noslīkt, tad tas nebūt neliecina, ka izvēlētā metodika ir korekta. Tādā gadījumā tā drīzāk atgādina padomju armijas ģedovščinas taktiku, kad tika praktizēts kolektīvais sods -"pat ja viens vainīgs, cietīs visi"... Un visai līdzīgā situācijā pasaules valstis ir novedusi PVO ar savām galējībās balstītām vadlīnijām.

Jautājumi, kas paliek neatbildēti ne vien Amerikas, bet arī visas pārējās pasaules kontekstā: "Kādas ir covid ierobežojumu sekas īstermiņā un kādas tās būs ilgtermiņā? Vai šādus aprēķinus valstu varas veiks jeb viss sabiedrības veselības pasliktinājums un mirstības pieaugums tiks norakstīts uz kroņvīrusa rēķina?" Jā, to neviens tagad nezina un droši vien arī neuzzinās pēc gadiem, tomēr, ja pasaules covidprojektu sistēma būtu kaut mazliet caurspīdīga un godīga, tā proporcionāli līdzvertīgi atspoguļotu gan covid, gan tuberkulozes, vēža un citu arvien aktuālo pasaules iedzīvotāju saslimstību datus gan tiešraidē, gan pasūtītu plašsaziņu avotiem to atspoguļot, lai cilvēki var salīdzināt informāciju un izdarīt secinājumus paši, kas ir kas.

Taču faktiskajā situācijā pasaulei tiek PVO un to partneru sistēmu piespēlēts "viens fokuss" un tas ir covid projekts, ap ko grozās viss un "visa patiesība"... Tas vien liecina, ka vispasaules uzmanība tiek noturēta kā tajā stāstā par tiem aklajiem un ziloni, kur katrs satausta savu daļu un izdara "visas patiesības" secinājumus par pašu ziloni, tikai ar tādu piebildi, ka par "visu patiesību" tiek atzīts tikai viena aklā secinājums - covidbiznesmeņa pārstāvis... :) Kā interesēs pastāv PVO un valstu vienotā covidpropoganda, kas tik ļoti tendenciozi tiek pasniegta, ka teju rada iespaidu, ka citas problēmas pasaulē vairs neeksistē?!

Cik tad izmaksā covidkarantīnas politika cilvēcei? - tas neatbildams jautājums, vai ne tā? Un tomēr katram uz to sava personīgā atbilde zināma.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt