Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Covid propaganda Latvijā ik uz soļa.

Autors Draugu draugs

Ja pavērtējam, kā un kas notiek informācijas telpā, internetā, tv, radio, sabiedriskās un publiskās vietās, tad, domāju, ir teju neiespējami nepamanīt covidsērgas politisko uzstādījumu propagandas pēdas. Atgādinājumi un visa veida pamācības skan tik uzkrītoši bieži, ka rada riebumu un automātisku pretestību. Pat intuitīvi var apjaust, ka ir kādas "jaunās vērtības", kuras sabiedrībai tiek vienkārši un bezkaunīgi uzspiestas. Un tas nav stāsts par piesardzību un labo gribu, ar kuru valsts vara nāk pie tautas; tas ir stāsts par politiku, kas nāk viltus un pseidozinātnes atzinumu aizsegā ar superpadomiem, kas iekrāso fašisma propogandas aprises. Jā, un tas nebūs nekāds mierinājums, tā notiek daudzviet pasaulē.
Ja šī ziņa agrāk vai vēlāk sasniegs Latvijas veselības un citu ministriju politiķus, tad lai tiek uzdots jautājums, kā interesēs ir iedarbināta tik uzmācīga un "vienīgo pareizo viedokli formējoša", vadlīnijās aplama, PVO sistēmā izkukuļota propaganda? Cilvēkiem iz tautas netiek dots pat atelpas brīdis, tiklīdz cilvēki dotas sabiedriskās vietās vai cenšas uzzināt ko jaunu internetā, radio vai Tv. Pasaule un Latvija, šķiet, pārvērtusies par Covidplanētu, kuras politiķu vienīgā lielā interese ir zinātniski absurdi, pieņēmumos un māņticībā balstīti, nepamatoti sabiedrības brīvību un tiesību ierobežojumi.
 Šis video par pieredzēto Jūrmalā, lietojot sabiedrisko transportu. Arī tajā propagandas mašinērija bezkaunīgi skalodama skalo Latvijas iedzīvotāju apziņu. Jautājums, kas paliek neatbildēts un lai tas rada diskusiju sabiedrībā:"Kas ir šādas propagandas pasūtītāji un patiesie labuma guvēji; kādi projekti tiek, vai tiks realizēti tā visa aizsegā?"
 
Uzrakstiet savu viedokli komentāros un cienīsim viens otru viedokļu dažādībā! Paldies! :)
 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt