Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

ASV. Cik daudz brīvības tur vēl ir atlicis?

Autors Draugu draugs

 ASV pilsoņu beztiesiskuma progress visai straujiem soļiem liek atgriezties tajos laikos, kad pastāvēja saimnieku/kungu un vergu attiecības. Varas cilvēki atļaujas tādu patvaļu, kas nekādā veidā nav pamatota likumos un viņu konstitūcijā.

Pārākumtiesības ieguvušas jaunu formu. Norādījumi no augšas, cilvēku izsekošana, kontrole un pat vajāšanas, ja Tu izmanto savas tiesības uz brīvību, smacē vietējo sabiedrību. Pat tāda vietējā tiesiskuma sardzes organizācija kā ACLU nostājusies valdības pusē un necīnās par savu pilsoņu tiesībām.
 
Šis video parādīs arī, kā strādā sistēmas mediji, - tas būs piemērs ar CNN. Arī viņi ir "ierauti līdz ausīm" sabiedrības dezinformācijas, manipulācijas un pakļaušanas projektos.
 
Vērtējiet un spriediet paši, vai tāda varas attieksme ir korekta un Jums pieņemama? Manuprāt tikai lojāliem vergiem un sistēmas kārtīgi nozombētiem ļautiņiem, cilvēku izsekošana, vajāšana, varas draudi un mūsu tiesību aizliegums nerada pretestību un riebumu.
Arī tehnoloģijas un droni tiek likti lietā, lai cilvēkus izsekotu un kā aitu baru dzenātu, dodot sistēmas "vienīgos pareizos" rīkojumus un padomus.
 
 Vai Amerika šodien būs Eiropa un arī Latvija rīt?