Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kroņvīruss, meli un spekulācijas. Zināmais mazāk zināmajā.

Autors Draugu draugs


 Šobrīd pasaulē ir situācija, kad ir skaidrs vismaz tik daudz, ka neskaidrību ir vairāk kā īstas realitātes apjausmas. Visapkārt ir tik daudz pretrunīgas informācijas un, kas liekas uzkrītoši, nepamet sajūta, ka mūsu pasaules valdībām padomus dod vienots komandcentrs. Valstis rīkojas vairākos ar covid-19 saistītos jautājumos teju identiski, cita no citas pārņemot eksperimentālo praksi ar sabiedrību.Valstis rīkojās daudzējādā ziņā saskaņoti un netiek slēpts, ka viens no valdību padomdevējiem un vadlīniju pavēlniekiem ir PVO, aiz kura ir nomaskētas dažu labi zināmu multimijardieru biznesa intereses.
 
Šīs reizes video ir vairāk tieši par sabiedrības redzējumu visā šajā covidsērgas juceklī, kā arī tiek pieminētas dažas lietas, ko sistēmā strādājoši mediķi piemin klusiņām un ar lielu pasardzību, baidoties no sankcijām un savu darba iespēju zudumu.
Covid patiesība neeksistē, meli gan, ar ko dāsni piebaro sabiedrību valdību instruēti un apmaksāti mediji... Kā kāds jau ir sacījis:"Covid-19 beigsies pats no sevis, un, kad tas beigsies, tad atklāsies, cik daudz tautām ir varas cilvēku melots." Neviens cilvēks nezina visu patiesību, kas notiek īstenība, tomēr pat intuitīvi mēs apzinamies un jūtam, ka Covid-19 tā ir netīra spēle; tas ir projekts, kas izšķirs daudzu cilvēku likteņus ne tik daudz kādas slimības vai sērgas dēļ, par ko valdības cenšās pārliecināt mūs visus, bet gan no sistēmu melošanas, baiļu izplatīšanas, sabiedrības vajāšanu, šķelšanas un genocīdpolitikas sekām.
 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt