Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Eksperiments ar Latvijas sabiedrību 5G kontekstā uzņem apgriezienus; trešais etaps- tehnoloģijas pretinieku ļoti personīga diskreditēšana, melu un manipulāciju kampaņas.

Autors Draugu draugs

 Ja 2018.g. Latvijas telekomunikāciju līderi ar lepnumu ziņoja, ka plāno būt pirmie vai vieni no pirmajiem Eiropā un arī pasaulē 5G ieviešanā pašmāju teritorijā, tad šogad, kā zināms, tas ir noticis. Bez jebkādām diskusijām un bez nopietna izvēŗtējuma un ignorējot pasaules vadošo zinātnes organizāciju rekomendācijas, lv biznesa intereses mediju manipulāciju ietekmē saplūst ar sabiedrības un tautas interesēm, pēdējiem viedokli nemaz neprasot.  Par to, ka jau ir aizsākusies aktīva cīņa pret 5G idejas pretiniekiem pasaulē jau tika rakstīts, taču Latvijas gadījumā ir izveidota jauna fronte, no kuras uzbrukumi tiek veikti arī pret Latvijas iedzīvotājiem, kuri aktualizē ar 5G saistīto problemātiku. Taktisko uzbrukumu forma izpaužas viedokļu līderu un viņu atbalstītāju personīgā diskreditācijā. Ar provokatīviem un pazemojošiem tekstiem, ar jautājumiem, kas skar privāto dzīvi tiek mēģināts apklusināt to balsis, kas aicina nenoniecināt jau pieejamo zinātnes un pasaulē atzītu ekspertu darba grupu informāciju par 5G riskiem. Latvijas oficiālā pusē sevi ir pozicionējusi vairāk kā nekorekti, laužas cauri iedomība un augstprātība- kā kādā intervijā sacīja viens no Latvijas zinātniekiem:"Pasaules zinātnieku atzinumi par 5G riskiem neiztur kritiku!"- tātad esam paši zinošākie un ekspertu eksperti. Nav jābrīnās, ka dzimst viens veiksmes stāsts pēc otra, kad realitātei acīs netīk lūkoties... 

 Tas,uz ko uzstāj 5G tehnoloģijas pretinieki Latvijā, ir nepieciešamība pēc nopietnas diskusijas, kur abu pretējo viedokļu pamatotība tiek kritiski vēŗtēta, taču, tā vietā, lai komunicētu, skaidrotu, pamatotu un caur viedokļu krustugunīm nonāktu pie kaut cik pieņemamiem kopsaucējiem abām viedokļu pusēm, notiek, vienvārdsakot, ņirgāšanās.

Tiek fanātiski mēģināts apslāpēt un apklusināt to balsis, kas veicina diskusiju par šo jaunās paaudzes 5G "brīnumu".

Nepietiek ar to, ka aktīvākie atbilžu meklētāji ir troļļu apsmieti, pazemoti, provocēti uz kašķiem un strīdiem; ikviens, kas grib saņemt atbildes uz saviem jautājumiem, tiek padarīts, kā jau šī raksta sērijas otrā daļā minēju, par kremļa mafijas aģentiem. Vai nākamais solis būs politiska izrēķināšanās ar 5G idejas pretiniekiem?- šai tendencei jau "aug kājas".

Jā, šis ir tikai sākums 5G infokarā ar biznesa interesēm Latvijā! Kurā pusē nostāsies alkatīgā politiskā sistēma, tur jautājums neprasa atbildi.

Patreizējā realitāte ir:

Ikviens, kas aktīvi komunicē, neslēpjot 5G ēnas puses, tiek pakļauts informatīvām un trollisma represijām interneta vidē. Piemēri tālu nav jāmeklē- ar pazemojumiem un zemisku attieksmi ir pilnas gan lielo portālu lapas, kur ir raksti par iepriekš minēto tematiku un īpaši to komentāru daļās, kā arī dažādos forumos un facebook vietnē cilvēku sarunas tiek padarītas par absurdu, tiek jaukts gaiss, lai cilvēki nevis domātu un vēŗtētu pieejamos atzinumus, bet gan nodotos bezjēdzīgiem strīdiem par to, kurš prot labāk izteikties-sabiedriski manipulatīvā taktika- filozofiskā debilizācija.

Arī citviet pasaulē 5G pretinieki tiek nolieti ar mēsliem- tā ir medaļas viena puse; otra- atsaucība uz atklātu diskusiju sabiedrībā tiek ignorēta.Tas notiek arī pie mums. ACĪMREDZOT DISKUSIJA PAR ŠO TEMATU LATVIJĀ NAV VAJADZĪGA; IR VAJADZĪGA TIKAI NAUDA, LIELA NAUDA UN JAUNAS IESPĒJAS, KAS VISMAZ BIZNESA INDUSTRIJAI UN TĀS CEĻA BRUĢĒTĀJIEM IENESĪS VĒL VAIRĀK NAUDAS, VARAS UN POLITISKO MANIPULĀCIJU RESURSUS VALSTĪ.

Paliek aktuāli vien daži jautājumi:"Kurp mēs virzamies un kāpēc Latvijā valda tik liels cinisms un tik bezkaunīga, degradēta attieksme lietās, kas skar un ietekmēs visu mūsu veselību, dzīvību, brīvību un nākamo paaudžu dzīves realitātes?"  Kāpēc Latvija ir palikusi par izmēģinājumu un eksperimentu poligonu? Vai Latvijas cilvēks mūsu politiķu acīs ir "izmēģinājuma trusītis", vai arī esam tik iedomīgi kļuvuši, ka pārējo pasauli uzskatām par idiotiem un citus nedzirdam, bet saprātīgu loģiku un kritiku 5G "nevainojamam" kultam ignorējam?

 Sabiedrības vairākuma viedokli ir viegli nozombēt, it īpaši, ja aiz ieinteresētās puses slēpjas liela nauda- par visu padomāts, atskaitot vienu-neparedzamību. Lai cik sašķelta nebūtu Latvijas sabiedrība, diskusija par 5G Latvijā notiks- visas balsis nekad netiks apklusinātas cīņā par cieņpilnu dzīvi, atbildīgu politiku un sabiedrības nostājas respektēšanu.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt