Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Anekdote. "Starpgadījums protesta akcijā.."

Autors Draugu draugs

 Koļa ar Toļiku ierodas Nila saietā, bļaustās un bļaustās, auro un auro un tikai vienu teikumu viņiem pavēlēts skandināt un obligāti latviešu valodā -"Rokas nost no Nila ,rokas nost!" Sanākušā pūļa sauciens tik ļoti pārklājās, ka brīžam izklausījās un nācās dzirdēt :"ROKAM NOST NILU, ROKAM NOST !"

Garām iet iereibuši ceļu būves brigadieris ar saviem čomiem un izdzirdot pensionārus brēcam, tiek dots rīkojums attiecīgi pieregulēt ekskavatora kausa darbības ar smiltīm.. Pietuvojas skatuvei, kur runāja Nils, uzgāž smiltis .. Nils pazūd.. Brigadieris uzrāpjas uz skatuves un mikriķī dzērājcienīgi nodūc:"SASKAŅĀ ar darba loģisko secību, nākamais etaps būs BLIETES pielietošana".. Sanākušais pūlis , nesaprasdami lidz galam nedz valodu, nedz to, kas notiek,bet nodomādami, ka tas ir šova elements, un dzirdēdami vārdu "SASKAŅA" un kaut ko līdzīgu "rodnomu jaziku" vārdā "BLIETES" pauda ovācijas un turpināja saukt apdullušās brigādes prāt: "Rokam nost Nilu, rokam nost!"

Anekdote. "Starpgadījums protesta akcijā.."

Komentāri   

0 # FIB 2019-05-03 08:49
Ņiluškam anekdotē baigi nepaveicās, redzēsim, kā būs pēc Eiropas parlamenta vēlēšanām, vai veiksies labāk. Rīgas pašvaldības budžets taču gruntīgi izsaimniekots.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt