Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vai šodien ļausim aizkakāt ausis un sirdsapziņu ar politiķu svētku lišķīgām runām, vai arī paskatīsimies Latvijas realitātei acīs?

 Ir tāds teiciens:"Labāk rūgta patiesība, nekā salkani meli."

 Ja runājam par Latvijas brīvību, tad mums tomēr ir ar ko salīdzināt! Tas, kā ir patreiz, un kas notika pirms apmēram 100.gadiem, Latviju ierindoja tautsaimnieciski, politiski un stratēģiski gudru zemju pārvaldniekos, kurā tautas labklājības atziņas nebija īpaši jāizceļ, jo par to liecināja jaunās valsts darbi.

Savukārt pārlecot pāri desmitgadēm uz "pēcatmodas" laiku, esam raduši teju visās jaunās valsts nelaimēs vainot PSRS mantojumu visos valstiskuma un sabiedrības procesu, attīstības un vērtību līmeņos. Nenoliedzami, ka tas, kas noticis šajā starpposmā, ir atstājis savas sekas, taču neparspīlēsim, nekas un neviens mūsu pēdējo 30 gadu "brīvvalsts" varas cilvēkiem neliek tik ļoti nodoties genocīdpolitikai pret vietējiem iedzīvotājiem kā vien pašu varas cilvēku alkatība, mantrausība. Neslēpts parazītisms un vēlme iedzīvoties uz citu rēķina, kopā ar fanātisku iztapību svešu varu jūgam, tā ir pašu apzināta un brīva izvēle, kuras sekas skar visu Latviju mūsdienās.

 Pat, ja mēs salīdzinātu "atjaunotās" Latvijas politisko un "demokratiskās" attīstības kultūru, tradīcijas un tendences ar citām Eiropas zemēm, tad ar skumjām jāatzīst- esam, kā kuģis ar sūci, kā bumba ar laika degli. Taču nepārprotiet, ne pati zeme, ne tauta, bet gan mantrausīgu, negodīgu un degradējušos politiķu "valstiskās domāšanas" tuvredzīgās izvēles padara mūsu valsti par ļoti ievainojamu un nedrošu zemi. Mēs varam bruņoties līdz neprātam, bet, ja tautas vara tiks apzināti nodalīta no politiskās varas, kā tas ir līdz šim, tā arvien būs dzīvošanās uz ļoti plāna ledus, turklāt pēdējā...

 ŠODIEN LATVIJĀ UN PASAULĒ LATVIEŠI ATZĪMĒ SVĒTKUS, KURI PAPILDUS PASKAIDROJUMUS VECĀKĀM PAAUDZĒM, ŠĶIET, NEPRASA, TAČU, PAVĒRTĒSIM, KĀDS IR PAMATS MŪSDIENU LATVIJAS SVINĪBĀM? UN, KĀ VEICIES MUMS VISIEM AR MŪSU BRĪVĪBAS NOSARGĀŠANU?!? 

 Sekojoši, kāds komentārs bez glaimiem un bez pārspīlējumiem  par mūsdienu Latvijas brīvības godināšanu, neaizmirstot 1918.gada 18.novembra notikumus:

Lasīt tālāk ...

Sarunas ugunskura gaismā.

Sarunas ugunskura gaismā.Pavasaris un vasara daudziem ir iecienīts laiks, lai šad un tad pavadītu vakara un nakts stundu laiku nomodā. Laimīgi ir tie, kuri spēj raisīt padziļinātas sarunas klusumā un bez grādīgajiem. Īstenībā, kad sirds cilvēkam ir pilna, "mute runā" un ģimenes, draugu un paziņu lokā vienmēr būs dzīves iespaidi, kuros vērts padalīties citam ar citu.

Lasīt tālāk ...

Svētkus gaidot..

Svētkus gaidot..Mēdz sacīt, "pasaki, kādi svētki Tev ir nozīmīgi un ,kā Tu tos svini un Tu daudz pastāstīsi par sevi un savas dzīves vērtībām".

Cik cilvēki , tik svētki un pat vairāk un katram tie ir savi īpaši. No savas dzimšanas dienas līdz pat valsts svētkiem, no maziem un niecīgiem personīgi svarīgiem un priekpilniem atgadījumiem savā un savu vistuvāko dzīvē, līdz ievērojamiem notikumiem, kas skar mūs vairāk vai mazāk visus..

Lasīt tālāk ...