Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

ĢMO saturošie produkti. Ar ko ir bīstama soja un kukurūza?

 Mazliet par mūsu uzturu, veselības un neveselības tēmu.

Šis laiks un gēnu inženierijas projekti turpina savu "uzvaras gājienu", samaitājot to, kas agrāk ticis uzskatīts par veselīgu uzturu. ĢMO ir nepārprotami pārpilni veikalu plaukti un tikai retais pievērš uzmanību tam, kādu uzturu izvēlas, vēl mazāk tiek domāts par sekām, pie kā noved neapzinīga dzīve. Un tomēr ir lietas, ko var darīt katrs, lai sargātu sevi un savu ģimeni, mūsu katra lielāko dāvanu - veselību un dzīvību, tik, cik katram mums tā dota.

Lasīt tālāk ...

Dzīves trokšņi, daba un mūzika.

 Pasaule mainās? - šķiet, lieki pieminēt vienu no lielajiem iemesliem, kas radījis pārmaiņu domino efektu. Ko dari Tu?

Kad teju visapkārt pasaules un Latvijas ziņu kanālos mums tiek atgādināts "palikt mājās", tiek lielāks akcents likts uz to, ko nedrīkst un nevajadzētu darīt nekā uz to, ko varam paveikt. Gan miera, gan nemiera un neziņas laikos arvien pastāv neskaitāmu jauno iespēju pasaule, kura katram ir sava. Atliek tajā ielūkoties, pamanīt un izdarīt savas izvēles. Labi sabiedrotie ceļā uz vērtīgām un pārdomātām izvēlēm ir mierpilnas mūzikas skaņas un dabas skatu vērošana jo īpaši klātienē. Šī iespēja pieder gan ne katram, tomēr reizēm, kad to varam darīt attālināti un vismaz "citu acīm", tas bagātina mūs daudzējādā ziņā, stiprinot mūsu imunitāti un vairojot dzīvesprieku. Apzināts dzīves restarts ir vajadzīgs. Regulāra izvēle, - paiet uz mirkli "no visa" malā un ļauties pārdomām un dabas, skaistas mūzikas pieskārieniem, - tas atspirdzina un ļauj saredzēt realitāti, kurā dzīvojam, daudz plašāk.

 Labu nevajag pārāk daudz, nereti pietiek ar kādu nedalītas uzmanības piecminūti vai pavisam neilgu brīdi, lai atjaunotu savas enerģijas krājumus sekmīgai dienai.

 Precīzi pirms diviem gadiem kāds padalījās savā youtube kanālā ar šo. Veltiet mazu brīdi, lai ieklausītos! -

Lasīt tālāk ...

Mūzika atpūtai un dzīvespriekam.

 Lai kas notiktu pasaulē, dabas ritms nemainās. Latvijas platuma grādos netrūkst pavasara vēstnešu. Jūra, meži, augu valsts, koku pumpuri, zāles stiebri, dzīvnieku pasaule un putnu dziesmas, - viss pamazām mostās. Kur paliekam mēs paši, kad daba ievieš kārtību savos resursos?!

 Kad pasaules notikumi nemieru sēj, atpūtas un mierīgas labsajūtas radīšanai jāpieliek vairāk pūļu. Mūzika - tīra un skaista, - ir labs līdzeklis, lai atgūtos un sakārtotu domas. Katra doma ir ceļš uz jaunām virsotnēm, uz labākiem nodomiem un mērķiem. Labu domu un jūtu izvēle un to kopšana prasa laiku, ko veltīt arī sev. Mierpilna mūzika vai klusums- savs laiks jārod visam. Galu galā mūsu veselībai tas nepieciešams kā ūdens, kas remdē slāpes. Laba veselība atpazīst labas mūzikas piepildījuma frekvences. Ir vārdi, kas uzrunā ikvienu; ir mūzika, ko sadzird katra sirds, tikai ar vienu nosacījumu, kad beidzot apstājamies un ļaujamies savām iekšējās pasaules pārdomām...

Izvēlies labo un to, kas Tavu iekšējo cilvēku nesaplosa, vēl vairāk to, kas piepilda ar jaunu spēku un dzīvotprieku! Dzīves grūtību nasta kļūst vieglāka, kad apzināti meklējam, domājam un ilgojamies pēc tā, kas ir labs un nemainīgi vērtīgs! Daba pati saka priekšā- ir jāprot klausīties un sadzirdēt  notiekošo ar savu sirdi un apziņu! Laba doma aizved tālāk par tikai labu omu un veselību, labiem mērķiem, sapņiem un nodomiem. Laba doma veido labu raksturu un paradumus, kuri maina mūs pašus un dara labāku pasauli ap mums!

Lasīt tālāk ...