Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Esi savas veselības noteicējs!

 Mūsdienās, ja ko cilvēkiem piedāvā bez maksas, tas daudzus dara aizdomīgus. Mūsu prāts un domāšana ir deformēti tik ļoti, ka mūsu uzmanība pārsvarā  ieslēdzas tad, kad par kaut ko jāmaksā, kad ir akcijas izpārdošana utml., bet tiklīdz pūles jāpieliek pašiem vai lai saņemtu ko par brīvu, iestājas neizskaidrojama pasivitāte, pat vienaldzība un neticība.

Turpinājumā citāds skats uz dzīvi un veselību; viedoklis, kurā ir vērts saskatìt savas iespējas uz labāku veselību un pašsajūtu:

Lasīt tālāk ...

Dzīves stāsti, kas iedvesmo.

 Katra cilvēka pieredzē ir aktivitātes un notikumi, kas pašus un citus var pozitīvi iedvesmot, tā teikt, dod motivāciju un enerģiju turpināt iesākto un sasniegt jaunus mērķus. Ar gadiem diemžēl notiek kāds pavērsiens, kas cilvēkus padara mazaktīvākus. Rezultātā lielākais vairākums sabiedrības iedvesmu smeļ savās atmiņās un citu dzīvē un ne tik daudz notikumos, kuru iniciatori ir paši. Aktivitātes un to intensitāte strauji krītas, lai gan var dzīvot arī gudrāk, tālredzīgāk un laimīgāk...

 Lūk, dzīves stāsts, kāds var būt cilvēks savos 70 un 80  un vairāk gados, ja regulāri atrod laiku darbam ar sevi, savu ķermeni, savu veselību un būtību.

Noskatieties video:

Lasīt tālāk ...

Bērnu vakcinācija un profesionālie meli. Pētījums, kas atmaskos industriju...

 Bizness un tikai bizness pāri visam. Lai arī kā medikamentu un zāļu industrija neapgalvotu pretējo un lai arī kā viņi melotu, ka vakcinācijas pretinieki ir sazvērestības teoriju piekritēji, viņi nespēj noslēpt tūkstošu tūkstošiem vecāku balsu pasaulē, kas dalās savos bēdīgās pieredzes stāstos- atgadījumos ar viņu bērniem pēc vakcinācijas. Šo stāstu skaits neiet mazumā. 

 Pat intuitīvi vecāki jūt, ka vakcinēt bērnus jo īpaši agrā vecumā ir, maigi sakot, aplamība. Vēl vairāk- tas ir neprāts- atļauties eksperimentēt ar savu mazuļu veselību! Izrādās, ka daudzu vecāku intuīciju apstiprina arī zinātniskie pierādījumi, kurus sekojošā video autors līdzdala saviem klausītājiem. Video materiālā pamanīsiet būtiskas atšķirības veselības kvalitātē starp bērniem, kuri tikuši vakcinēti un kuri nav pakļauti vakcinācijai.

 Aicinu ieklausīties stāstījumā, kurš atsauksies uz jau pieminēto pētījumu:

Lasīt tālāk ...

Esi vērīgs! Insulta priekšvēstneši neklusē... Veselība vairāk mīl apdomīgos!

 Pasaulē un arī Latvijā arvien vairāk cilvēku dzīves sagandē un dzīvību atņem insulti un ar to saistītās sekas. Lai arī cik pareizi- pēc pašu kritērijiem- mēs dzīvotu, vairums no mums lìdz galam neapzinās kādu ienaidnieku mūsos. Holesterīns. Par to, ko tas var nodarìt, šķiet, visi zina, tomēr kas attiecās uz katra mūsu dzīvesveidu, varam uzreiz nepamanīt, kā tas uzbrūk mums "no slēpņa".

 Turpinājumā kāds video, kurā tā autors vienkāršā valodā raksturo daļu no pazīmēm, kā atpazīt savas veselības un dzīvības apdraudējumu laicīgi. Noklausieties:

Lasīt tālāk ...