Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Mūzika, kas var uzrunāt ikvienu...

 Savs laiks darbiem, savs atpūtai. Visus darbus nekad neapdarīt, visus labos vàrdus nekad neizteikt, tālab ir klusums un dabas mūzika tajā, lai klausītos, ieklausītos un iemācītos runāt dabas valodā- no sirds uz sirdi.

Mazliet piestāj un ieklausies dabas vēstījumā, kas katram bùs individuāls un pietiekoši skaidrs, lai rastu atpūtu un mieru nesteidzīgās pārdomās.

Lasīt tālāk ...

Daži soļi, kā sadzīvot ar tropisko karstumu...

Daži soļi, kā sadzīvot ar tropisko karstumu... Brīdis, kad veidoju šo rakstu, ir ne tuvu tas patīkamākais, jo uz savas ādas nākas izbaudīt karstuma dūriena sekas. Pavisam pēkšņi, negaidīti, bet tā tas ir sagadījies. Parasti, pirms šāda tipa un negaidītiem brīžiem, mēdzam domāt, ka bīstamība jau mani neskars, līdz kādreiz dzīvē tas notiek pirmo reizi. Teju katrs pieaugušais zina, ko nozīmē iedegt saulē par daudz un baudīt nepatīkamas sekas, taču arī tie, kas slēpjas no pārlieka saules karstuma dienas vidū un UV starojuma tā intensitātes periodos, ne vienmēr spēj sevi nosargāt. Karstuma dūriens vasarā Tevi var sastapt un apdraudēt arī jebkurās sliktas gaisa cirkulācijas telpās- darba vietā, sabiedriskā transportā, mājās un citviet. Paskatīsimies, ko varam darīt, lai sadzīvotu ar tropisko karstumu mūsu platuma grādos un Latvijā...

Lasīt tālāk ...

Kad plāni atkal jāpārplāno... Kāds šī pavasara stāsts gaidāmajai vasarai...

 Dzīve ir pārsteigumu pilnu un laiku pa laikam to, ko esam ieplānojuši, nākas pārcelt, atlikt vai pat nedarīt vispār. Tā vienkārši notiek un visi mēs esam pakļauti šādai pieredzei- cits vairāk, cits mazāk. Tas rada dzīves situācijas, ar kurām ir jārēķinās- gribam to vai arī nē. Ir cilvēki, kuri pēc šādas netīkamas pieredzes izlemj vispār neko daudz neplānot(nedomāt un nestrukturizēt savus plānus), lai nebūtu atkal jājūt diskomforts, kad kārtējo reizi ikdienā iecerētais nenoris tik raiti kā gribētos.

Lasīt tālāk ...