Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Smiekli un jautrība, kas neiztukšo un piepilda ar enerģiju.

Smiekli un jautrība, kas neiztukšo un piepilda ar enerģijuSakiet, vai bieži Jums sanāk ļauties smieklu varas mirkļiem ? Kad pēdējo reiz un, vai vispār Jums ir gadījies zaudēt kontroli pār saviem smiekliem ? Vai atceraties tos laikus, kad, iespējams, labprāt pats(i) stāstīji citiem jautrus atgadījumus iz dzīves un anekdotes, vai arī uzklausīji, lasīji citu smieklīgos stāstus? Šos stāstus ir vērts laiku pa laikam atcerēties, kā ne kā tie uzlabo veselību...

Lasīt tālāk ...

Kā nepieļaut politikas radītiem stresiem un citiem negatīviem procesiem sagraut mūsu labsajūtu un veselību?

Kā nepieļaut politikas radītiem stresiem un citiem negatīviem procesiem sagraut mūsu labsajūtu un veselību?Katram cilvēkam ir savs unikālais pacietības un izturības un sāpju panešanas slieksnis, kuru pārkāpjot, cilvēki sāk uzvesties neadekvāti savai faktiskajai būtībai; kā arī, ja savas robežas pārkāpjam bieži, vai arī to dara citi mūsu dzīvē, pastāv dažādi mūsu veselības apdraudējuma riski. Ko darīt, kā pasargāt sevi ikdienā no liekiem stresiem un kā nekļūt par kaitniekiem citu veselībā?

Lasīt tālāk ...

Tava atpūta ir Tava veselība..

Tava atpūta ir Tava veselība.. Palūkosimies uz atpūtu savā un citu ikdienā, kāda tā mums ir..  Vai tā mums sniedz tādu atjaunošanos un enerģiju, kādu mēs no tās sagaidām?

Ja runājam par miegu, tad tas ir vienīgais atpūtas veids un reizē efekts, kas jebkuru citu relaksējošu atpūtu padara nozīmīgu.. Respektīvi, ja cilvēks nav pietiekoši izgulējies nakts miegā, ikviens cits atpūtas veids nesniegs maksimālo gandarījumu.

Lasīt tālāk ...

Daži veselības principi, kas ikdienā bieži tiek piemirsti...

Daži veselības principi, kas ikdienā bieži tiek piemirsti...Maz ticams ,ka mūsdienu modernajā un apzinīgu cilvēku pasaulē būtu kāds ,kam nebūtu ne vismazākās sajēgas par veselīgu dzīvesveidu un tā principiem. Tomēr neskatoties uz informācijas par veselības lietām pārbagātību un lai arī cilvēku mūžam ir tendence pieaugt, lielas daļas sabiedrības kopējā veselība ir krietni novājināta un ne jau bez iemesla...  Runa ir ne tikai par dzīvesveidu un par to, ka mūsdienās cilvēki daudz vairāk laika diemžēl pavada telpās vai transportu salonos ,vai arī labiem dzīves noteikumiem, bet arī par tādu katra cilvēka bagātību kā atmiņa un tās vingrināšanu... 

Lasīt tālāk ...