Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Mūzika atpūtai un dzīvespriekam.

 Lai kas notiktu pasaulē, dabas ritms nemainās. Latvijas platuma grādos netrūkst pavasara vēstnešu. Jūra, meži, augu valsts, koku pumpuri, zāles stiebri, dzīvnieku pasaule un putnu dziesmas, - viss pamazām mostās. Kur paliekam mēs paši, kad daba ievieš kārtību savos resursos?!

 Kad pasaules notikumi nemieru sēj, atpūtas un mierīgas labsajūtas radīšanai jāpieliek vairāk pūļu. Mūzika - tīra un skaista, - ir labs līdzeklis, lai atgūtos un sakārtotu domas. Katra doma ir ceļš uz jaunām virsotnēm, uz labākiem nodomiem un mērķiem. Labu domu un jūtu izvēle un to kopšana prasa laiku, ko veltīt arī sev. Mierpilna mūzika vai klusums- savs laiks jārod visam. Galu galā mūsu veselībai tas nepieciešams kā ūdens, kas remdē slāpes. Laba veselība atpazīst labas mūzikas piepildījuma frekvences. Ir vārdi, kas uzrunā ikvienu; ir mūzika, ko sadzird katra sirds, tikai ar vienu nosacījumu, kad beidzot apstājamies un ļaujamies savām iekšējās pasaules pārdomām...

Izvēlies labo un to, kas Tavu iekšējo cilvēku nesaplosa, vēl vairāk to, kas piepilda ar jaunu spēku un dzīvotprieku! Dzīves grūtību nasta kļūst vieglāka, kad apzināti meklējam, domājam un ilgojamies pēc tā, kas ir labs un nemainīgi vērtīgs! Daba pati saka priekšā- ir jāprot klausīties un sadzirdēt  notiekošo ar savu sirdi un apziņu! Laba doma aizved tālāk par tikai labu omu un veselību, labiem mērķiem, sapņiem un nodomiem. Laba doma veido labu raksturu un paradumus, kuri maina mūs pašus un dara labāku pasauli ap mums!

Lasīt tālāk ...

Dzīves stāsti, kas iedvesmo.

 Katra cilvēka pieredzē ir aktivitātes un notikumi, kas pašus un citus var pozitīvi iedvesmot, tā teikt, dod motivāciju un enerģiju turpināt iesākto un sasniegt jaunus mērķus. Ar gadiem diemžēl notiek kāds pavērsiens, kas cilvēkus padara mazaktīvākus. Rezultātā lielākais vairākums sabiedrības iedvesmu smeļ savās atmiņās un citu dzīvē un ne tik daudz notikumos, kuru iniciatori ir paši. Aktivitātes un to intensitāte strauji krītas, lai gan var dzīvot arī gudrāk, tālredzīgāk un laimīgāk...

 Lūk, dzīves stāsts, kāds var būt cilvēks savos 70 un 80  un vairāk gados, ja regulāri atrod laiku darbam ar sevi, savu ķermeni, savu veselību un būtību.

Noskatieties video:

Lasīt tālāk ...

Esi savas veselības noteicējs!

 Mūsdienās, ja ko cilvēkiem piedāvā bez maksas, tas daudzus dara aizdomīgus. Mūsu prāts un domāšana ir deformēti tik ļoti, ka mūsu uzmanība pārsvarā  ieslēdzas tad, kad par kaut ko jāmaksā, kad ir akcijas izpārdošana utml., bet tiklīdz pūles jāpieliek pašiem vai lai saņemtu ko par brīvu, iestājas neizskaidrojama pasivitāte, pat vienaldzība un neticība.

Turpinājumā citāds skats uz dzīvi un veselību; viedoklis, kurā ir vērts saskatìt savas iespējas uz labāku veselību un pašsajūtu:

Lasīt tālāk ...

Esi vērīgs! Insulta priekšvēstneši neklusē... Veselība vairāk mīl apdomīgos!

 Pasaulē un arī Latvijā arvien vairāk cilvēku dzīves sagandē un dzīvību atņem insulti un ar to saistītās sekas. Lai arī cik pareizi- pēc pašu kritērijiem- mēs dzīvotu, vairums no mums lìdz galam neapzinās kādu ienaidnieku mūsos. Holesterīns. Par to, ko tas var nodarìt, šķiet, visi zina, tomēr kas attiecās uz katra mūsu dzīvesveidu, varam uzreiz nepamanīt, kā tas uzbrūk mums "no slēpņa".

 Turpinājumā kāds video, kurā tā autors vienkāršā valodā raksturo daļu no pazīmēm, kā atpazīt savas veselības un dzīvības apdraudējumu laicīgi. Noklausieties:

Lasīt tālāk ...