Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Zemūdens pasaule nirēja acīm.

 Ja iesāksi skatīties šo video, liela varbūtība, ka noskatīsies to ar sev negaidītu aizrautību. Kādas īsfilmas fragmentā redzams ūdenslīdējs, kurš vienas elpas vilcienā paveic neiedomājumu darbu un atklāj zemūdens noslēpumainību. Gleznaini skati no zemūdens dzīves, mediatīvā fona mūzikas pavadījumā. Ir vērts palūkoties tajā virzienā kaut vai citu cilvēku acīm. Izbaudiet šo cita cilvēka pieredzi uz veselību! Ūdeņi turklāt nomierina arī tā rūpīgus vērotājus...

Lasīt tālāk ...

Atpūta mūzikas un mierpilnu ūdeņu skaņās...

Atpūta mūzikas un mierpilnu ūdeņu skaņās... Veids, kā vislabāk atjaunot savus spēkus, enerģiju un pie reizes saredzēt, ka dzīve ir patiesi skaista, ir vērojot dabas procesus un klausoties tās skaņās, padarot ieklausīšanos par savu ikdienas sastāvdaļu.

 Ir cilvēki, kas apzināti izvēlas mierpilnu mūziku vakara izskaņā, vai savus mazos liekot gulēt. Taču ir vērts dabas skanējumu ienest savās mājās un savā būtībā arī dienas aktīvākajā daļā. Miers sekmē padziļinātu domāšanu un, kurš gan būtu tik bagāts ar dzīves laiku un iespējām, lai to izšķiestu steigā un nemiera varā?- Vispirms daudz nedomājot, tad stresojot cilvēki blandās savā dzīvē un ar savām raizēm piesārņo arī sev tuvo cilvēku apziņu un pašapziņu. Miers un labsajūta nāk līdz ar apzinātu tā meklēšanu un izvēli- pārējais viss ir kā vilnis okeānā, tas turpina savu noteikto, ciklisko ceļu no ūdens dziļumiem uz izlaušanos iepretīm debesīm. Ieklausīsimies šoreiz okeāna un džungļu skaņu pasaulē:

Lasīt tālāk ...