Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Brīvvalstij Latvijai savas armijas nav!- lai dzīvo Lāčplēšu diena!?

 Mēs bruņojamies uz nebēdu. Miljonu miljoni aizplūst aizsardzības budžetā un it kā tik tālu viss būtu pareizi- "tādi nedroši laiki pienākuši"- mums skaidro varas struktūru spečuki. Bet, kā ir patiesībā?-vai armija, kuru nodokļu maksātāji baro tā kā lopus kaujamai dienai- vai šī pati Latvijas armija ir lojāla mūsu sabiedrībai un tautai?

Vispirms ir jāatzīst skarbu realitāti, kuru mazliet vēlāk pamatošu detalizētāk- mūsu brīvvalstij Latvijai savas armijas nav!- Mums ir militāristi, kuri pakļauti vietējo, pret valsti nodevīgo ielikteņu iztapībai svešu valsts varu, armiju virspavēlnieku un NATO sistēmas regulējumiem. Diemžēl to nākas atzīt atkal un atkal, ja skatamies uz procesiem valstī nevis pēc burta, bet pēc būtības un gara.

Lasīt tālāk ...

Latvijas valsts ir mafiozs veidojums- valsts mediju darbība atspoguļo visas sistēmas absolūtu degradāciju!!!

  Pietika vien pieķerties klāt vienai tēmai tā pamatīgāk, kas skar Latvijas varas noziedznieku biznesa un arī NATO intereses, lai kļūtu skaidrs, ka valsts, kuru saucam par brīvvalsti, ir brīvvalsts ilūzija- tāda ir mūsu Latvija!!! Sekojoši daži video, kur no sarunām par sabiedrībai jauno un daudziem ne gluži vairs svešo 5G tehnoloģijas tematiku, atklājas zili brīnumi un tas, ka valsts mediji nodarbojas ar melu, mobinga un diskreditēšanas kampaņām, apklusina diskusijas, nevis tās veicina un īsteno daudzas citas nelietības saskaņā ar varas noziedznieku pasūtījumu. Skumji ir arī tas, ka Latvijā valstiskā noziegumā  un genocīdpolitikas projektos pret pašu tautu ir iesaistīti tūkstoši, kas katrs savā ietekmes līmenī iznīcina Latviju un tās tiesiskumu.

 Lūk, solītie video kā piemēri, kuri dos Jums daudz atbildes par to, kādā, atļaušos teikt, pakaļā ir valsts ar izkārtni "4.maija republika". Spriediet par visu paši:

 Vispirms Latvijas valsts veselības inspekcijas "kompetence"  ELM un 5G tehnoloģijas un ar to saistīto risku jautājumos:

Pēc tam atrodiet brīvu brīdi noskatīties kārtējo valsts apmaksāto mediju "korekto" darbu, lai izzinātu patiesību par 5G un veicinātu diskusiju Latvijā; Jūs redzēsiet tiešu tēmējumu nevis, lai izzinātu un noskaidrotu atbildes, bet gan lai apklusinātu tos cilvēkus sabiedrībā, kas veicina sabiedrisko diskusiju. Kādam nolūkam tad kalpo valsts mediji- jā, ne pirmais tāds,- ka apkaro sabiedriski aktīvus cilvēkus, kas cenšas noskaidrot faktus un dalās uzzinātajā ar citiem?-

Lasīt tālāk ...

Kataloņi ierāda vietu Spānijas karalim un gatavojas vakara protesta akcijai. Tiešraide:

 Spānijas diktatūrai nē! - šāds sauklis Barselonas ielās pēdējā laikā nav retums. Arī šodien ierodoties Spānijas karalim Felipem VI, kataloņi viņu laipni palūdza doties projām. Ielās pieaug spriedze. Uz vakaru pulcējas tauta uz kārtējo protesta akciju. Spānijas valdības spēki ieņem ielas un ierodas papildspēki. Pagaidām klusums, iespējams, pirms kārtējās "vētras" :

 Lūk, video tiešraide:

Lasīt tālāk ...

3.11.2019.- globāla mēroga trauksme vai viltus trauksme?- neatkarīgi no tās pasaule dzīvo neziņā un bailēs, gaidot nākamos notikumus...

 Jau ilgāku laiku internetu un dažādas pasaules mediju platformas ir pārpludinājusi ziņa par 2019.gada 3.novembri, kad Amerikā, Sietlā notiks kāda nopietna provokācija, kura novedīs pie trešā pasaules kara. Drīz, pēc jau pieminētās provokācijas Sietlā, pēc paredzētiem teroraktiem, tiek pieļauta arī plašas militāras konfrontācijas aizsākšanās starp ASV un Irānu, Krieviju, Ķīnu, un tas ne tuvu ir viss no trauksmes ziņas signāliem. Informācijas par šo ir gana daudz, tāpat kā simtiem tūkstošiem un vairāk cilvēku viedokļu un diskusiju.

Interesanta var likties arī izvēlētā argumentācijas bāze šausmu notikumu paredzējumiem, kura izrādās precīzi ir brīdinājusi pasauli arī pirms 2001.gada 11.septembra teroraktiem, kuri satrieca daudzus un īpaši Ameriku nesagatavotu. Par pašu paredzējuma argumentāciju kāds no daudzajiem video atrodams šeit, spriediet paši:

Lasīt tālāk ...