Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Sabiedrība asi kritizē valsts drošības iestāžu darbību un profesionālo kompetenci...

Mārupē aizvadītajās brīvdienās nogalināts bijušais tiesnesis Uldis Bērziņš. Sabiedrībai pieejamā informācija liecina, ka izdarīti vairāki mērķtiecīgi šāvieni un pieci no tiem sasnieguši Uldi. Izmeklētāji izslēdz varbūtību, ka tā būtu pasūtījuma slepkavība, uzskatot, ka šī bijusi bruņotas grupas laupīšana, kas nav saistīta ar nogalinātā bijušā tiesneša agrāko profesionālo darbību. 

Ja izmeklētāji jau sākumā, neveicot izmeklēšanu, var atļauties pavēstīt, ka lietas statuss te ir skaidrs, norādot vien uz bruņotu laupīšanu kā galveno versiju, rodas jautājumi par Latvijas speciālistu profesionalitāti. Ne bez iemesla un ne viens vien šīs ziņas lasītājs aktualizē savu viedokli, izsakot pamatotu kritiku sākotnējās versijas tendenciozitātei, kas izslēdz jebkuru citu šī skarbā notikuma versiju.

 Sekojoši pieminēšu vairākus spilgtus komentārus, kur cilvēki no tautas pauž savu redzējumu uz notikušo traģēdiju, kā arī savu kritiku un jautājumus:

Lasīt tālāk ...

Noziedzīgā lojalitāte okupantu varai.Čekisti un karjeristi arvien valda Latvijā. 17.pazīmes, kas to apstiprina.

Noziedzīgā lojalitāte okupantu varai.Čekisti un karjeristi arvien valda Latvijā. 17.pazīmes, kas to apstiprina. Ko čekisti, ziņotāji grib piemānīt, kam grib iestāstīt savus melus par savu nesadarbošanos ar represīvām okupantvaras struktūrām- vai Latvijas sabiedrībai?? Tauta nav idioti, bet gan tie, kas, patiesību un faktus slēpdami, tīši melo, tādējādi paši noticot saviem meliem un savam nevainīgumam- čekistu gadījumā. Kā man ir teikuši neviens vien disidents- LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU LIELAI DAĻAI NAV NEKĀDA NOJAUTA PAR TO, CIK PATIESĪBĀ DAUDZSKAITLĪGS BIJA UN IR ARVIEN LATVIJAS NODEVĒJU UN ZIŅOTĀJU PULKS. VIŅU NEPALIEK MAZĀK- AUG VIŅU NĀKAMĀ PAAUDZE...

 Tu vari nezināt detaļas, kā bija tad un tajos laikos, kad pakalpot čekistu un padomju varai daudziem lv inteliģences darboņiem likās goda lieta un iespēja sasniegt savas karjeras augstākās virsotnes, tomēr mums ir tagadne kā rezultāts 30.gadu Latvijas nodevības plānam, kas skaidri un nepārprotami liecina- ČEKISTI UN KARJERISTI ARVIEN VALDA LATVIJĀ...
 Turpinājumā 17.pazīmes, kas apstiprina okupantvaru darbību Latvijā:
Lasīt tālāk ...