Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Atļaujies domāt plašāk! Esi pats- dzīvo savu dzīvi!

 Ja gribi dzīvot pēc jau gatavas sistēmas, ievēro tās noteikumus. Ja gribi sasniegt tik daudz, kā veiksmīgākie no sabiedrības, domā un dari kā viņi. Ja gribi sasniegt vairāk kā daudzi citi un piepildīt savu dzīves aicinājumu, dari savādāk kā dara viņi un vienmēr domā ar savu galvu!

Neatkarīgi no sava sabiedriskā stāvokļa, lietās, kurām nododies, Tu vari piepildīt savus sapņus un nodomus, bet Tev jākļūst par ekspertu procesos un aktivitātēs, kas liek Tavai sirdij pukstēt straujāk. Izzini pasauli, izzini savādāk, kā to dara citi- iemācies domāt un saredzēt "ārpus rāmja" un " ārpus sistēmām", atrodot veidus radīt jaunu, savu individuālo redzējumu. Domājot ar savu galvu, Tu daudz skaidrāk un precīzāk spēsi izprast nianses, kā domā sabiedrības vairākums un kā domā tie, kas sevi uzskata par tās ideoloģiskajiem un citu līmeņu kontrolieriem.

Lasīt tālāk ...

Kroņvīruss. Lietas, par kurām nez kāpēc nelabprāt runā oficiālie mediji.

 Cilvēki, kas ikdienā lasa daudz un dažādus ziņu avotus, vietējos un ārzemju medijus, noteikti būs pamanījuši tādu informatīvā kara tendenci, kas nepieļauj varbūtību, ka sabiedrībā katrs pats var darīt ko vairāk sevis un savas ģimenes veselības labā, nekā tikai ievērot karantīnu kroņvīrusa radītās krīzes laikā. Ja oficiālā vara un tās paspārnē esošie, kontrolētie ziņu avoti visus citādi domājošos "saliek vienā maisā", nosaucot tos par tumsoņām, spekulantiem un cita veida nejēgām un neliešiem, tad ar ko nodarbojas pati oficiālā sistēma?- tā vietā, lai cilvēkus mudinātu ievērot līdzsvara principus, galvenais akcents tiek likts teju tikai uz karantīnas nepieciešamību, pie reizes netiek parādītas praktiskās dzīves vadlīnijas, kā šajā trauksmainajā laikā cilvēki varētu labāk sakārtot savu dzīvi, apmierināt savas un savu tuvinieku pamatvajdzības un pie reizes darīt labāko, lai sargātu sevi un savējos.

Nožēlojami maz tiek runāts par savas imunitātes stiprināšanu, par soļiem, kuri cilvēku pašapziņu celtu un liktu katram pašam rīkoties apzinīgāk. Tā vietā valstu vadītāji uzvedās kā tādi apokalipses laika sektanti, kuri jauno un ļoti skarbo realitāti saslēdz "pareizas uzvedības ierobežojumu diktatūrā". Taču pastāv iespēja ar informāciju rīkoties arī saudzīgāk pret jebkuru sabiedrību, parādot pozitīvu iespēju piemērus, neiedzenot cilvēkus depresijā, nomāktībā un galu galā, ļaujot katram pašam apzināties, ka lai arī kādi laiki pienākuši, ir jādzīvo tālāk un, protams, to jādara apzinīgi, tālredzīgi un ticot, ka "tur aiz mākoņiem arvien ir saule", un šis smagais periods visai pasaulei nav nolemtība uz mūžiem...

Papildus aicinu ieklausīties sekojošā viedoklī:

 

Lasīt tālāk ...

Vecums nav šķērslis. Arī labas lietas notiek pasaulē...

 Kad mazais cilvēkbērns iemācās spert pirmos soļus, drīz pēc tam, dienām un nedēļām ejot, pacietība trūkst un solis pārtop paātrinājumā. Bērniem patīk skriet, patīk kustība un tās mainīgā intensitāte. Tas pieder pie attīstības. Cilvēkam pieaugot, lielākā daļa sabiedrības samierinās ar pasivitāti un slinkumu. Taču vecums nav šķērslis, ir cilvēki, kuri spēj visu savu mūžu aizvadīt godam, kustībā un aktivitātēs daudz neiepaliekot jaunākajām paaudzēm, kurām tīk sportiska izkustēšanās.

 Turpinājumā video, kurā redzami cilvēki ļoti sirmā vecumā un kuri spēj paveikt to, ko dažs nav spējīgs, tā sauktajos, spēka gados. Noskatieties, visticamākais, pozitīvas emocijas arī Jums neizpaliks:

Lasīt tālāk ...