Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Aizliegtā filma "Vakcinācija". Autors: Roberts De Niro.

 Uzzināt patiesību, kad daudzbalsīgi visās malās skandē "vienu patiesību" ir grūti, bet ne neiespējami. Roberts De Niro savā filmā "Vakcinācija" parāda melus un riskus, kuros mēs dzīvojam. Viņš parāda arī saikni starp vakcinēšanu un tādu arvien pieaugošu un izplatītu cilvēces nelaimi kā autisms. Modernā medicīna un negodīgi, pērkami zinātnieki šādu varbūtību pat nepieļauj. Vakcinēšana tiek uzskatīta par kaut ko tādu, kas būtu neapstrīdami vajadzīgs, turklāt visiem. Par to, kā ir realitātē, lai runā Roberta De Niro dokumentālā, pasaules valdību un īpaši Amerikā aizliegtā, filma-"Vakcinācija". Aicinu- noskatieties!

Lasīt tālāk ...

ADS, lāzera staru un citas militārās tehnoloģijas, ko NATO ienes(īs) Latvijā.

 Ja esat ar armijas lietām uz 'Jūs', ieteiktu pasekot līdzi, kādas iespējas "strādāt ar sabiedrību" ir nodotas mūsu armijas cilvēku rokās un varas struktūrām. 

 Ja zinat vismaz nedaudz par 5G tehnoloģiju kā ieroci, Jūsu priekšstatus par to, kā tiek pārvaldīta, kontrolēta un apspiesta mūsdienu sabiedrība, bagātinās arī sekojoši pieminētās atsauces uz rakstiem un saturs tajās:

http://www.sakaru-pasaule.lv/

http://www.patrioti.lv/

 http://www.tevijassargs.lv/

Lasīt tālāk ...

Meklējot apslēpto..

Meklējot apslēpto.. Noslēpumi, brīnumi, atklājumi, neatbildēti jautājumi--tas viss vilina cilvēka prātu. Reizēm ir pārsteidzoši konstatēt, cik ļoti izteikta, pat jaudīga ir zinātkāre, kas mūs motivē un liek mums rīkoties jau no ļoti agras bērnības..

Mūsdienās ir samērā izplatīts tāds vārds kā "hakeri" vai urķi- šis apzīmējums ir diezgan piemērots termins, lai raksturotu cilvēka dabu. Mums tīk urķēties, rakņāties un meklēt ko īpašu noslēpumu un neatbildēto jautājumu pasaulē. Un, kad mēs ko atrodam, tas nereti kalpo kā papildus stimuls turpmākajiem meklējumiem.Tas dod milzīgu enerģiju un var radīt ieradumu, kura spēku var pielīdzināt cītīgas makšķerēšanas un zvejošanas paradumam.. 

Lasīt tālāk ...