Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Mūsdienu pasaule kā bumba ar laika degli. Pārmaiņas, kurām esam, neesam gatavi...

 Viss nemitīgi mainās - gribam to redzēt, atzīstam vai arī nē. Vēl vairāk - mūsu planētas iedzīvotājus var dalīt trijās, attieksmē pret notiekošo, grupās - bezrūpīgie un vienaldzīgie; satrauktie un neziņas nomāktie; pārliecinātie un paļāvīgie, ka viss būs labi. Dzīve rit savu gaitu un katrs no mums ir sajutis daļu no jebkuras jau pieminētās pieredzes, vai nu pašu izpildījumā, vai arī redzot cilvēkus sev līdzās. Tomēr ir kāda pasaules tendence, kas var likt aizdomāties- laikā, kad globālā mērogā kļūst nemierīgāk, mūsu planētas vadošās valstis realizē politiku, kas būtībā ir palīdzības cilvēcei imitācija. Teju visi pašpalīdzības projekti tiek pārvērsti kādu konkrētu spēku biznesa interesēs. Tas noved pie sekām, ka strauji pieaug to cilvēku skaits pasaulē, kas padodas neziņai un nolemtībai, vēl vairāk tas notiek ar bezrūpīgajiem un vienaldzīgajiem, kuru attieksmi pret notiekošo visapkārt var formulēt apmēram šādi:"Ja Jums nevajag, tad man arī nevajag"... Cilvēku vairākums ir padevušies nolemtībai un cieš no neziņas; zūd kolektīvās un sabiedrības kā kopuma pašapziņa. Pieaug to skaits, kas domā un cīnās, ja cīnās, tikai par sevi.

Par pasaules iedzīvotāju neziņu, nolemtību un vienaldzību, globālo pārmaiņu kontekstā, būs nākamais stāsts:

Lasīt tālāk ...

Sekojošo par ASV viņu sabiedrotie, arī Latvijas valdība nekad nepateiks:

  Latvijas valdība ir izraudzījusies ASV par savu tuvāko sabiedroto un stratēģisko partneri, bezatbildīgi ignorējot tādus šī partnera darbus, kā eksperimentēšana ar cilvēkiem. Cilvēku naivums un labticība var tiem likt domāt, ka, ja kas tāds ir noticis, tad tas bija sen un nekad vairs neatkārtosies. Par to kā bija sen, turpinājumā dokumentāls video materiāls teju stundas garumā, taču saturs ļoti nozīmīgs; vērtējiet paši:

Lasīt tālāk ...

Evolūcijas teorijas pasaciņas neiztur kritiku!

 Mūsdienu cilvēce gadu no gada arvien vairāk pārliecinās, cik melīgā pasaulē dzīvojam un cik ļoti šajā pozīcijā izceļās pasaulīgās autoritātes un pat zinātnes mašinērija. Diemžēl dzīvojam realitātē, kur melus klāsta mums jau sen un melu teorijas kalpo dažādām propogandas un biznesa interesēm... Šoreiz kāds stāsts, kas pieskaras no kara laiku specifiska atgadījuma un citiem notikumiem evolūcijas teorijas dogmām par miljonos gadu mērāmo vēsturi un to parāda, kā sistēmu, kurai uzticēties var tikai nenobrieduši prāti. Diemžēl pie meliem strādā un pasniedz tos tā, lai tos nespētu atmaskot kurš katrs mūsdienu domātājs. 

Lasīt tālāk ...

Bezmaksas elektrība. Vai tas ir reāli? Vērtē pats!

 Mūsdienu pasaules viena no globalizācijas laikmeta dogmām ir, ka nekas labs nav par brīvu, tomēr dzīvē ir neskaitāmi piemēri, kas liecina par pretējo. Turpinājumā izvēlējos gan nosacītu "bezmaksas pasākumu" procesam, kura rezultātā apķērīgi cilvēki var tikt pie pašu saražotas elektrības. Kāpēc "bezmaksas pasākumu" liku pēdiņas, iemesls vienkāršs- savus elektronikas atkritumus tomēr vajadzēs, lai nepieciešamo sistēmu dabūtu gatavu; tātad ieguldītais darbs un materiāli nebūs par brīvu, bet rezultāts gan... :)

 Vērtējiet paši! Lūk, video!-

Lasīt tālāk ...

45 mazāk zinami fakti par Mēnesi...

 Saule, Mēness un citas planētas. Ko gan par tām spriest, ja nezināmais par tām kriteni pārsniedz zināmo? Un tomēr, lai arī lielākā daļa cilvēku aprobežojas ar ļoti virspusēju informāciju ne tikai grūti izdibināmos jautājumos, bet dzīvē kopumā, tad ir vienmēr "sausais atlikums", kas meklē atbildes par notiekošo "aiz horizonta".

Turpinājumā video un tā autora 45 daudziem mazzināmās atziņas par Mēnesi :

Lasīt tālāk ...