Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

C-19. Viņi to bija ieplānojuši jau iepriekš...

 Dokumentācija no 2017.gada par C-v-d-19. Kā gan kas tāds iespējams? Un tomēr tā ir pierādīta un pierādāma informācija.

Laiks steidz uz priekšu savu gaitu un atklājas arvien jaunas un jaunas negaidītas detaļas visā tajā, kur jau vairākus mēnešus ierauta visa pasaule.

Pamatmateriāla ziņojums krievu valodā.

Globālo procesu aizkulises. Tas, ko varas noklusē.

Pasaules ziņas, kas tiek atspoguļotas ar Krievijas piemēru. Informācija nozīmīga un saistīta ar cilvēku uzraudzības, kontroles, šī laika sērgas projektu un citiem. Tiek atklāti runāts par masku režīmu, vakcināciju, par to, ko varas noklusē, kā arī par liberālisma un genocīda politiku, kas sabiedrību ieved nekurienē. Tā visa aizsegā plaukst valsts varu piesegta organizētā noziedzība, cilvēktirdzniecība, pedofīlija un sātanisms. No vienas puses tiek skandināti brīvības saukļi, no otras puses cilvēcei tiek aplikti moderno tehnoloģiju žņaugi. Tas nav par skaļu teikts. Vērtējiet visu paši.

Lielās "glābējšprices" tēma + ceļš uz mākslīgā intelekta kontroli. Stāsts no Krievijas.

 Jaunākā ziņa no Krievijas saistība ar sabiedrības vakcinācijas pasākumiem. Ziņas autors ļoti uzskatāmi un daiļrunīgi parāda sabiedrības domāšanu vai drīzāk nedomāšanu ar savdabīgu, visai teatrālu pieeju. Viņš atklāj to, ka liela daļa sabiedrības ņem pretī visu, ko valdības "liek galdā", neuzdodot it nekādus jautājumus par to, kas viņos tiek ievadīts.

Ziņas otrā puse vairāk veltīta mākslīgā intelekta tēmai un cilvēku kontroles sistēmām. Pasaule mainās strauji un tas nenotiek tikai tur, kur mēs neesam. Vērtējiet paši.

p.s. Pieminēšu, ka materiāls vien daļēji tulkots latviešu valodā, jo, visticamākais, youtube cenzūrsistēma to drīz vien nobrāķēs. Tā teikt, ir bijuši jau padsmit šādi gadījumi pēdējo 3 mēnešu laikā.

 

Franču virusologs Lūks Montanjē:"Epidēmijas ir uzveicamas pašu spēkiem."

 Sabiedrība ir PVO un citu medicīnas sistēmu radināta pie domām, ka vīrusi, infekcijas un epidēmijas ir kas tāds, ko var apturēt un kontrolēt ar medikamentu un vakcīnu palīdzību. Franču virusologs Lūks Montanjē saka pilnīgi ko citu. Viņš atzīst, ka vakcīnas nevar palīdzēt tajā, kas ir jāpaveic katra cilvēka imūnsistēmai. Un sērgas, epidēmijas ir uzveicamas pašu spēkiem bez ārējas iejaukšanās mūsu ķermenī un organismā.

Ceļš uz veselības nosargāšanu nav sarežģīts, ja vien esam labos draugos ar savu imūnsistēmu...
 
 
Lasīt tālāk ...

Profesors pierāda Dieva eksistenci.

 Videoliecība par profesoru, ķīmiķi Valitovu, kas paveica to, kas nebija pa spēkam slavenajam Albertam Einšteinam. Zinātnieks dalās savā pētījumu un personīgajā pieredzē, kā viņš no teorijas nonāca pie prakses, atklājot Spēku, kam pakļauts viss. Viņš atklāja, ka neiedomājamais Gaismas ātrums nav maksimālā robeža, vēl vairāk, jebkurš Visuma un galaktiku nostūris nav šķērslis, lai informācija kļūtu pieejama tagad un tūlīt  starp objektiem jebkādos attālumos. Laika izpratne ir lielums, kas ierobežo cilvēku prātus un apziņu, bet ne Dievu, kas lasa mūsu dzīves kā vienmēr atvērtu grāmatu, pirms tā uzrakstīta...

Lasīt tālāk ...