Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Neiedomājamā dzīve. Mūsdienu cietumu realitātes.

  Cilvēki, kas kaut reizi dzīvē ir saskārušies ar savas brīvības atņemšanas realitāti, ir cilvēki, par kuriem vien retu reizi aizdomājamies. Ja viņi ir tur, tātad to ir pelnījuši- tā ierasts spriest daudziem. Un, kā nu nē, dzīves patiesība- ko sēsi, to pļausi- nav atcelta. Tomēr, lai arī sekas par savu nodarījumu, soda veidā nākas izciest īstajiem nozieguma veicējiem, jāatzīst, nav maz to gadījumu, kuros atklājas, ka cietumā pabijušais nav bijis vainojams noziegumos, kuros ticis apsūdzēts. Nepārprotami mēs uzzinām tikai daļu no šādiem stāstiem. 

Aicinu ielūkoties ilgstoši cietumā pabijušo cilvēku likteņos- vainīgo un nepatiesi apsūdzēto dzīves stāstos, no kuriem daļa savu brīvību tā arī nekad vairs nesaredz un arī to cilvēku dzīvē, kas tikai sava mūža nogalē no jauna iegūst citu dzīvi, kurai viņi mūsdienās vairs nav gatavi. Viņiem vairs nav nekā- ne ģimenes, ne draugu, ne māju, ne resursu parūpeties par sevi; ne velti daļa no viņiem izvēlas atgriezties tur, kur aizvadīts viņu dzīves lielākais laiks.Tikai mazākums no viņiem spēj izturēt "labāku dzīvi" brīvībā.

Turpinājumā video vēstījums:

Lasīt tālāk ...

Interesanti novērojumi dabā.

 Pasaule ir pārpilna ar pašas dabas veidotiem pārsteigumiem. Tuvākā vai tālākā mūsu planētas nostūrī, jebkur var uziet lietas un procesus, kas rada izbrīnu mūsos, un kur mūsdienu zinātnei ir tā iespēja rast arvien jaunas atbildes. Tiesa, jautājumi kā parasti krietni apsteidz iegūto atbilžu daudzumu un iespējas visu izzināt...

Sekojošā video atspoguļoti vairāki piemēri, ar kuriem parādīta mūsu planētas un mūsu dabas unikalitāte. Noskatieties! -

Lasīt tālāk ...

Viktora Šaubergera mazzināmās tehnoloģijas un atziņas.

 Ar izciliem zinātniskajiem atklājumiem nereti ir līdzīgi, kā ar atvadīšanos no aizejoša cilvēka, kas atvadu dienā saņem nekad nesaņemtu atzinības vārdu un ziedu kvantumu no desmitu desmitiem vai pat vairāk cilvēku vienlaicīgi. Cik daudz nav to gadījumu, kad savas dzīves laikā dažādu pētījumu autori un zinātnieki paliek savu laikabiedru nenovērtēti?! Dažkārt kāda cilvēka darbi, vārdi un atklājumi atrod savu atbalsi pēc vairākām desmitgadēm, tie turpina savu attīstību un ietekmi uz nākamo paaudžu sabiedrību, kurai tīk izzināt senāko dzīvesgudro cilvēku dzīvi, pieredzi un atziņas.

Šoreiz stāsts par Viktoru Šaubergeru un viņa dzīves atklājumiem. 

Lasīt tālāk ...