Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Patologanatoms par dzīvību, nāvi, C-19 un noziedzīgām pavēlēm, ko mēdz saņemt no priekšniecības.

 Mediķu aprindās ir zināms teiciens:"Ķirurgs visu prot, bet neko nezina… Terapeits visu zina, bet neko neprot… Tikai patologanatoms visu zina un visu prot, bet…par vēlu!"

Šajā video patologanatoms, slēpjot savu identitāti, dalās savā darba pieredzē un medicīnas prakses aizkulisēs.
Brīdinu, informācija ne katram būs viegli "sagremojama". Tie būs smagi stāsti no realitātēm, ar kurām saskarās jau pieminētie speciālisti. Materiāla otrā daļa atklāj dažas nozīmīgas detaļas arī par C-19, to, ko ārsti mums nestāsta.
 

Vai Ķīnas kārtība pārņems pasauli?

Kovid-19 afēra ir laiks, kad lielā steigā tiek un tiks ieviesti daudzi globālās mafijas psihopātu projekti. Īss stāsts par vienu no šādām nenormālībām, ko cilvēcei grib uzspiest kā normu un likumu - QR kodu uzraudzības un kontroles sistēma, kurā mēģinās saslēgt mūsdienu cilvēci.

Sekojoši īss ieskats vienā no globālistu projektiem, kā cilvēkus plānots kontrolēt, apklusināt un pakļaut. Vai Ķīnas "kārtība"ienāks pasaulē? - šajā virzienā tiks strādāts. Varbūt tas arī ir veids, kā "Ķīna iekaros pasauli"?! Vai Tev šāda kārtība liekas pieņemama?

 

C-19. Viņi to bija ieplānojuši jau iepriekš...

 Dokumentācija no 2017.gada par C-v-d-19. Kā gan kas tāds iespējams? Un tomēr tā ir pierādīta un pierādāma informācija.

Laiks steidz uz priekšu savu gaitu un atklājas arvien jaunas un jaunas negaidītas detaļas visā tajā, kur jau vairākus mēnešus ierauta visa pasaule.

Pamatmateriāla ziņojums krievu valodā.

Atbildes meklējot. Izzini pasauli, kurā dzīvojam!

Pasaule un zināšanas. Mēs zinām tikai niecīgu daļu no tā, ko saucam par patiesību un dzīves īstenību.

Kas meklē patiesību, tas atrod krietni vairāk nekā māca skolas un dzīves skolotāji; tāpat ir "jaunās atziņas", kuras realitātē ir aizmirstās vecās. Ikviena atziņa un zināšanas prasa rūpīgu to izvērtēšanu, tomēr tajā pat laikā ne tuvu visu varam pārbaudīt, tādēļ neviens nav pasargāts arī no kļūdām un aplamiem secinājumiem, tā nu notiek, ka sanāk gremdēties gan nezināmajā, gan dažkārt arī maldīties. Pat maldīšanās gadījumā tas ir ceļa posms un pakāpiens labāku sapratni un uz atziņas pilnību.
Vēsture, kas mums ir pieejama, kā liecina daudzi avoti, ir sagrozīti sagrozīta un tomēr tas nekādi nemazina cilvēku prātu ilgas un centienus rast atbildes. Katram dzīve un pieredze "piespēlē" savus jautājumus, savas atbildes, savus noslēpumainības dziļumus, ko ne vienmēr spēj raksturot rakstītais vārds un sarunas. Taču tie, kas turpina cītīgi meklēt, atrod atziņu plašumus, kas liekas kā bezgalība, Visums un arvien vairāk, tie, kas meklē, dzīves skolas atbildes vai vismaz būtiskas tās vadlīnijas, tās atrod....
 
Šis video ierosina pārdomas par esošās vēstures traktējumu un interpretācijām, par to, ko slēpj baznīca un Vatikāns, liekot jautāt, kam mēs ticam, uzticamies un kāpēc...
 

Globālo procesu aizkulises. Tas, ko varas noklusē.

Pasaules ziņas, kas tiek atspoguļotas ar Krievijas piemēru. Informācija nozīmīga un saistīta ar cilvēku uzraudzības, kontroles, šī laika sērgas projektu un citiem. Tiek atklāti runāts par masku režīmu, vakcināciju, par to, ko varas noklusē, kā arī par liberālisma un genocīda politiku, kas sabiedrību ieved nekurienē. Tā visa aizsegā plaukst valsts varu piesegta organizētā noziedzība, cilvēktirdzniecība, pedofīlija un sātanisms. No vienas puses tiek skandināti brīvības saukļi, no otras puses cilvēcei tiek aplikti moderno tehnoloģiju žņaugi. Tas nav par skaļu teikts. Vērtējiet visu paši.