Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

ADS, lāzera staru un citas militārās tehnoloģijas, ko NATO ienes(īs) Latvijā.

Autors Draugu draugs

 

Ja esat ar armijas lietām uz 'Jūs', ieteiktu pasekot līdzi, kādas iespējas "strādāt ar sabiedrību" ir nodotas mūsu armijas cilvēku rokās un varas struktūrām. 

 Ja zinat vismaz nedaudz par 5G tehnoloģiju kā ieroci, Jūsu priekšstatus par to, kā tiek pārvaldīta, kontrolēta un apspiesta mūsdienu sabiedrība, bagātinās arī sekojoši pieminētās atsauces uz rakstiem un saturs tajās:

http://www.sakaru-pasaule.lv/

http://www.patrioti.lv/

 http://www.tevijassargs.lv/

 Iespējas manipulēt, kontrolēt, vadīt un novest sabiedrību nekurienē pieaug. Militārās mahinācijas, viltības, lāzerieroču sistēmas letāliem un neletāliem mērķiem, kopā ar psihotroniem ieročiem ir plaši izplatīta prakse visā pasaulē. Latvijas drošības struktūras NATO politikas ietvaros neatpaliek. Tikai noklusējumā paliek jautājums:"Kāpēc laikā, kad Latvijas zinātnes attīstība ilgtermiņā bremzējas un netiek veicināta, sabiedrības noziedzīgas kontroles sistēmu un tehnoloģiju ieviešana it kā valsts drošības interesēm tas neskar? Kāpēc vara, slēpjoties aiz saukļa "krievi nāk" faktiski bruņojas arī pret Latvijas sabiedrību?"

Starp citu!- Ko sargās Latvijas karavīrs "bez ierunām pakļaujoties militārai disciplīnai" un "sargājot likumīgo varu", ja Latvijas sabiedrība reiz nāks pie atziņas, ka esošo varu pārvalda bandītiski režīmi? Kurā pusē nostāsies veselais saprāts vai tā atlikumi un laba sirdsapziņa, ja militāristiem vēl ir dārgas šīs vērtības? Bruņojamies mēs pat vairāk kā tikai līdz zobiem, bet tauta lēnām iznīkst valsts genocīdpolitikas sasaistīta. 

 Kā Jūs domājiet? Kā Jūs to redzat?

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

0 # Big boss 2019-09-05 21:17
Agrāk funktierēju, ka mūsu armija bruņojas pret austrumu kaimiņu, tagad šķiet, ka vairāk bruņojas, lai apslāpētu nākotnē paredzamos tautas dumpjus pret zaglīgo varu.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt