Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Bils Geitss. Zināmais, mazāk zināmais par viņu, viņa ģimeni un tās investīciju projektiem.

Autors Draugu draugs

 Bils Geitss un viņa ģimene. Reti kuram viņa vārds būs svešs. Aicinu palūkoties atsevišķās vispārzināmās un arī mazākzināmās realitātēs viņa dzīvē. Uzzināsiet arī plašāku informāciju par viņa tuviniekiem un par to, kur, cik daudz un kādos projektos viņš investē.  Noskatieties sekojošo videomateriālu:

 

 Ja rūpīgi noskatījāties video materiālu, Jūs pamanījāt, ka pat starp pašu Bilu un viņa sievu Melindu pastāv darījuma attiecības un neslēpta pērkamība. To apstiprina tāds absurds aspekts kā "savstarpējo attiecību līgums", kas pieļauj Bilam par noteiktu samaksu pārkāpt laulību. Šis aspekts var likties smieklīgs, taču tas daudz ko pastāsta par Bila Geitsa un viņa tuvākā cilvēka morāli un psiholoģiju - viņuprāt, šķiet, viss ir pērkams un jebkuru negodīgumu var nolīdzināt ar krietnu kaudzi naudas.

Ja viņi spēj cits citu korumpēt, nav brīnums, ka savu projektu un savu biznesu lobiju līmenī viņš sev ceļu ir sagatavojis ar "kukulīšu" palīdzību.  Multimiljardieris, bet ar deformētu morāles un godīguma izpratni. Nav vairs pàrsteigums, ka tādam bizness ir pārāks par visu un labdarība, kurā viņš dažkārt investē, ir teicams aizsegs viņa viltīgai korumpanta dabai...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt