Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Bils Geitss un cilvēktirdzniecība. Zināmais nezināmajā.

Autors Draugu draugs

Pirms kāda laika pasauli parsteidza ziņas par kādu finansistu un miljardieri Džefriju Epsteinu, kurš tika apsūdzēts pedofīlijā un jaunu meiteņu izvarošanā. Apmaiņā pret izmeklēšanai nepieciešamo informāciju viņa cietuma sods tika būtiski mazināts, tomēr noziegumu informācija palika pie viņa. "The New York Times" ziņo, ka valdības eksperts esot pārliecināts, ka Epsteins miris pakaroties.

Zināmais nezināmajā ir tas, ka Epsteinam bija plaši kontakti ar ASV un citu zemju ietekmīgiem politiķiem, finansistiem un baņķieriem un pat reliģijas līderiem. Esot pat bijis draugos ar tādiem vīriem kā bijušais ASV prezidents Klintons, esošais prezidents Tramps un Bils Geitss, ar kuru esot bijuši, iespējams, savi kopējie "labdarības" plāni. Diemžēl viens no lielajiem noziedzniekiem un lieciniekiem ir aizgājis, taču izmeklēšana turpinās un, kā liecina 2020.gada kriminālziņas ASV, tad pat pandēmijas apstākļos tiek atklāti arvien jauni pedofīlijas un cilvektirdzniecības ķēdes posmi gan Amerikā, gan citviet pasaulē.

 Turpinājumā kāds video, kur vairāk parādīta Epsteina saikne ar Bilu Geitsu, atstājot vairākus līdz galam neatbildētus jautājumus pārdomām:

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt