Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Francijā atkal iet karsti... LIVE.

 Vasara iet uz beigām, bet "karstums" atgriežās... Sabiedrības protesti, lai arī pèdējos mēnešos pieklusuši, tomēr šodien atkal manāmi saasinājušies. Francijā notiek aktīvs protests pret prezidenta Makrona politiku un  sadursmes pret valsts drošības spēkiem. 

Tiešraidei no notikumu vietas varat sekot līdzi:

Lasīt tālāk ...

Neatkarīgā zinātne progresē, kamēr oficiālā balstās uz veciem sasniegumiem.

 Jau dažus gadus iepriekš kāds brazīlietis izveidoja savu motociklu, kas ar 1litru ūdens var veikt līdz pat 500km garu distanci. Šis nebūt nav vienīgais neatkarīgo zinātnieku un speciālistu sasniegums, lai padarītu tehnoloģijas un visu, kas šobrīd piesārņo mūsu vidi, par, kā minimums, vismaz mazāk kaitīgu, tomēr investīcijas šajos projektos neatrod atsaucīgas lielo investoru sirdis. Kapēc, nav grūti noprast...

 Kā trāpīgi atzīmēja kāds šī video komentētājs facebook vietnē:"Хорошо что ещё жив потому что такие люди которые думают о будущем нашей планете умирают в странных ситуациях." Tulkoju:"Labi, ka (izgudrotājs) vēl ir dzīvs, jo tādi cilvēki, kuri domā par mūsu planētas nākotni, mirst neparastās situācijās". Diemžēl jāpiekrīt šī komentāra autoram.

Lasīt tālāk ...

Patiesība par 5G tehnoloģiju

Sabiedrība pasaulē un Latvijā atrodas informācijas juceklī, daudziem nesaprotot, kas notiek, bet vēl citiem nezinot, kam uzticēties. Tikai retais "rok padziļināti" un nonāk līdz 5G vēsturiskajiem aspektiem.

 Šoreiz palūkosimies plašāk uz 5G tehnoloģiju, ieskatīsimies tās niansēs, detaļās, vēsturiskajā pielietojumā un bīstamībās, kas apdraud mūs tagadnē:

Lasīt tālāk ...