Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vēstījums Latvijas baznīcu līderiem un ticīgo kopienai.

 Video ziņojums, kurā aktualizēju jautājumus baznīcai, to līderiem, kā arī tās lomai Latvijas "brīvvalstī" pēdējo trīsdesmit gadu laikā, kad brīvība, tiesiskums un taisnība mūsu zemē tiek mērķtiecīgi izskausti.

Ar ko nodarbojas baznīcu vara laikā, kad laicīgā vara atļaujas neslēpti realizēt visatļautības un genocīdpolitikas projektus?
Kāpēc baznīcu vadītājiem, šķiet, nav sava neatkarīgā viedokļa un redzējuma situācijā, kad atkal un atkal tiek vai tiks paplašināta covidvājprāta ierobežojumi?
Kāpēc ir vērojama tik gļēva, padevīga, bezierunu paklausība nekrietnai valsts pārvaldes sistēmai, apvienojumā ar noziedzīgu klusēšanu no ticīgo kopienas vadītājiem laikā, kad Latvija ilgstoši ir noziedzīgu varu un spēku nomākta? Šoreiz jautājumu vairāk kā atbilžu, bet, ja arī Jums ir kas piebilstams vai sakāms, runājiet, rakstiet, lai katrs jēgpilns un vērtīgs vārds turpina savu darbu mūsu sabiedrības labā!
 
 

Libāna, Beirūta. Diena, kuru negaidīja neviens...

2020.gada 4.augustā notika milzīga eksplozija Libānas galvaspilsētā Beirūtā, pēc pirmo dienu apkopotajiem datiem vadoties, atņemot dzīvību vismaz 100 cilvēkiem, vismaz 4000 ievainojot un izpostot pilsētu kā pēc atomkara. Dokumentāli kadri, kuros redzami 2 spēcīgi sprādzieni un to radītās sekas. Šis ir mūsdienu pasaules kārtējais brīdinājuma un trauksmes zvans, kas atkal liek aizdomāties par to, kādā pasaulē dzīvojam un par to, pie kā noved merkantīlas šauru interešu loka cilvēku biznesa intereses, kad tās tiek nostādītas drošības un atbildības vietā. Skumjš stāsts, kā mācība visai pasaulei un ikvienam no mums. Stāsts par tālredzību un atbildību pret sevi un citiem.

Šī ziņa ir apsteigusi pasauli īsā laikā, daudzkārtīgi un, dienām un gadiem paejot, aizies daudzu cilvēku aizmirstībā, līdz, gribam vai nē, atsevišķu ietekmīgo bezatbildība vai ļaunpratība novedīs pie nākamajām cilvēces traģēdijām. Tādā pasaulē dzīvojam, tāds ir mūsdienu visu laiku izglītotāko paaudžu "progresa un attīstības" rezultāts, kas nez kāpēc rezultējies tādās nekrietnu cilvēku izpausmēs kā kolektīvā alkatība, vienaldzība, pērkamība un bezatbildība. Tā visa sekas, tas jau ir atsevišķs, nebeidzams katras dienas stāsts...

Lasīt tālāk ...

Kroņvīruss, meli un spekulācijas. Zināmais mazāk zināmajā.

 Šobrīd pasaulē ir situācija, kad ir skaidrs vismaz tik daudz, ka neskaidrību ir vairāk kā īstas realitātes apjausmas. Visapkārt ir tik daudz pretrunīgas informācijas un, kas liekas uzkrītoši, nepamet sajūta, ka mūsu pasaules valdībām padomus dod vienots komandcentrs. Valstis rīkojas vairākos ar covid-19 saistītos jautājumos teju identiski, cita no citas pārņemot eksperimentālo praksi ar sabiedrību.Valstis rīkojās daudzējādā ziņā saskaņoti un netiek slēpts, ka viens no valdību padomdevējiem un vadlīniju pavēlniekiem ir PVO, aiz kura ir nomaskētas dažu labi zināmu multimijardieru biznesa intereses.

Šīs reizes video ir vairāk tieši par sabiedrības redzējumu visā šajā covidsērgas juceklī, kā arī tiek pieminētas dažas lietas, ko sistēmā strādājoši mediķi piemin klusiņām un ar lielu pasardzību, baidoties no sankcijām un savu darba iespēju zudumu.
Covid patiesība neeksistē, meli gan, ar ko dāsni piebaro sabiedrību valdību instruēti un apmaksāti mediji... Kā kāds jau ir sacījis:"Covid-19 beigsies pats no sevis, un, kad tas beigsies, tad atklāsies, cik daudz tautām ir varas cilvēku melots." Neviens cilvēks nezina visu patiesību, kas notiek īstenība, tomēr pat intuitīvi mēs apzinamies un jūtam, ka Covid-19 tā ir netīra spēle; tas ir projekts, kas izšķirs daudzu cilvēku likteņus ne tik daudz kādas slimības vai sērgas dēļ, par ko valdības cenšās pārliecināt mūs visus, bet gan no sistēmu melošanas, baiļu izplatīšanas, sabiedrības vajāšanu, šķelšanas un genocīdpolitikas sekām.
 
Lasīt tālāk ...

Krievija, covid-19. Piespiedu vakcināciju plāno uzsākt 2020.gada oktobrī.

 Krievijas vara grib būt pirmā vai viena no tām valstīm, kas atļausies realizēt piespiedu vakcināciju sabiedrībā pret Covid-19. Pašas vakcīnas izstrāde prasījusi vien divas nedēļas un to testējuši 76 cilvēki. Vakcīna jau "sen" esot gatava, arvien notiek pārbaudes. Bet brīvas izvēles tiesības cilvēkiem tiks liegtas. Ja strādā valsts aparātā, esi skolotājs, dakteris utjp., katrs, kam saskare ar lielām ļaužu masām, tiks pakļauts piespiedu vakcinācijai. Tā visa aizsākums plānots sākot ar šī gada oktobrī. Tādas ziņas sāk parādīties interneta resursos. Šis video ir tikai niecīga daļa no jau pieejamās informācijas par genocīdpolitikas realizētāju plāniem.

 

ASV. Cik daudz brīvības tur vēl ir atlicis?

 ASV pilsoņu beztiesiskuma progress visai straujiem soļiem liek atgriezties tajos laikos, kad pastāvēja saimnieku/kungu un vergu attiecības. Varas cilvēki atļaujas tādu patvaļu, kas nekādā veidā nav pamatota likumos un viņu konstitūcijā.

Pārākumtiesības ieguvušas jaunu formu. Norādījumi no augšas, cilvēku izsekošana, kontrole un pat vajāšanas, ja Tu izmanto savas tiesības uz brīvību, smacē vietējo sabiedrību. Pat tāda vietējā tiesiskuma sardzes organizācija kā ACLU nostājusies valdības pusē un necīnās par savu pilsoņu tiesībām.
 
Šis video parādīs arī, kā strādā sistēmas mediji, - tas būs piemērs ar CNN. Arī viņi ir "ierauti līdz ausīm" sabiedrības dezinformācijas, manipulācijas un pakļaušanas projektos.
 
Vērtējiet un spriediet paši, vai tāda varas attieksme ir korekta un Jums pieņemama? Manuprāt tikai lojāliem vergiem un sistēmas kārtīgi nozombētiem ļautiņiem, cilvēku izsekošana, vajāšana, varas draudi un mūsu tiesību aizliegums nerada pretestību un riebumu.
Arī tehnoloģijas un droni tiek likti lietā, lai cilvēkus izsekotu un kā aitu baru dzenātu, dodot sistēmas "vienīgos pareizos" rīkojumus un padomus.
 
 Vai Amerika šodien būs Eiropa un arī Latvija rīt?