Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Cik gājienus uz priekšu Tu spēj saredzēt? Ieskats cilvēku analītiskās domāšanas labirintos.

Cik gājienus uz priekšu Tu spēj saredzēt? Ieskats cilvēku analītiskās domāšanas labirintos.Cilvēka dabai jau kopš ienākšanas redzamajā pasaulē ir raksturīga vēlme visu izzināt. Ja agrā bērnībā visi esam "zinātnieki" un atvērti jaunām iemaņām, prasmēm, zināšanām un dzīves pieredzei, tad vēlākos gados  lielākais vairākums no mums kļūstam lēnāki un pasīvāki pret visu, kas jauns, zināms un maz zināms. Mēs soli pa solim paliekam vēsāki un vienaldzīgāki pret savu un citu dzīvi kopumā.Turklāt, pārtraucot meklēt atbildes uz dzīvei svarīgiem jautājumiem, mēs atsakāmies no savas atmiņas un analītiskās spriestspējas treniņiem.  

 Dzīve ir lielums un vērtība, kas katram apzinīgam cilvēkam prasa izvirzīt īstermiņa un ilgtermiņa mērķus un, lai ko sasniegtu, ir jāprot gudri plānot, paredzot vairāku darbību secību uz priekšu, kā arī alternatīvus rīcības soļus, spējot nepieciešamības gadījumā savus plānus restartēt un mainīt.

Cik gājienus uz priekšu Tu spēj saredzēt, lai būtu veiksmīgs savu nodomu īstenošanā?- pavērtēsim to katrs pats...

Lasīt tālāk ...

Domāšanas treniņi, ievads.

Domāšanas treniņi, ievads.Domāšana un treniņi.... Hmm, diezgan neierasta tēma, vai ne? Varētu jau šķist, galva uz pleciem ir, kamdēļ vēl vajag kādus treniņus domāšanai.. Visa dzīve taču ir viena domāšana un reizē treniņš. Vai maz vajag ko papildus?

Protams un pavisam noteikti, jā. Līdzīgi kā cilvēka organismam un ķermenim nepieciešams uzturs un aktivitātes, tāpat domāšana "prasa ēst" un "grib realizēt savu enerģiju" "neredzamās lietas un domu plūsmu darot redzamu, taustāmu un labumu nesošu sev un citiem"..

Lasīt tālāk ...