Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vakcinācija. Detaļas, kuras Tev ir jāzina.

 Cilvēce visos laikos ir meklējusi brīnumlīdzekļus savas veselības nosargāšanai un dzīves laika paildzināšanai. Lai arī vakcīnu sākotnējais viens no lielajiem mērķiem ir bijis visai cēls- apturēt un nepieļaut jaunas masveida saslimšanas un nodrošināt labāku imunitāti - tomēr jau vismaz pēdējo 30 gadu periodā bizness arī šeit ņem virsroku pār sirdsapziņu, propogandējot  un interpretējot informāciju tā, kā nepieciešams industrijai un tās starpniekiem, mūsdienu medicīnai.

 Ja Latvijā ir pazīstams teiciens :"Gods pār varu",-tad vakcinācijas projektu kontekstā var droši teikt:"Vara un bizness nosaka godīgumu jeb definē to patvaļīgi- tātad krāpnieciski, sabiedrībai informatīvi atklājot tik atšķaidītu informāciju, lai cilvēki   piekristu "brīnumlīdzekļu" eksperimentiem un nemeklētu padziļinātas atbildes."

Noskatieties interviju ar bulgāru speciālistu Plamenu Paskovu, kurš ļoti detalizēti atklās vairākas mazzināmas ar vakcīnām saistītas problemātikas. Cilvēkiem, kam rūp sava un savu bērnu veselība, sekojošo ir jāzina:

 

Lasīt tālāk ...

Mērķtiecība. Arnolda Švarcnegera stāsts.

 Notikumi, pieredzes, dzīves stāsti, atmiņas, pat mirkļa iespaids var kalpot kā iedvesmas avots un enerģija, lai sasniegtu iecerēto. Viens no dzīves galvenajiem un pamata uzdevumiem ir mūža darbs ar sevi, ar savu raksturu, pašapziņu, paradumiem un mērķiem. Cilvēki, kam ir nopietni mērķi, aug "nekad nepadoties" pieredzē. Neatlaidība un veselīga spītība nes darba augļus un gandarījumu. Ja gribi sasniegt dzīvē vairāk kā citi, ir daudzas lietas, ko ir jāmaina un jādara savādāk, nekā to dara šie citi. Darbs ar sevi, savu raksturu, patstāvība un pašizglītība, skaidri izraudzīti mēŗķi, laika vērtības izpratne dos papildus spēku un motīvus darīt labāko ko spēj. Ko labu dari, to dari no sirds. Ja jāmaina plāni, maini arī savu attieksmi pret laiku un izdevībām. Nekad svarīgas lietas neatliec uz nenoteiktu laiku!- nenoteiktība sekmē aizmāršību, aizmāršība paviršību, bet paviršības sagrauj cerību pat tad, ja kopumā rīkojamies pareizi. Precizitāte un noteiktība ir kā aizsargbruņas un stabilitātes garants. 

 Šoreiz Arnola Švarcnegera dzīves un pieredzes stāsts. Sekojiet videovēstījumam:

Lasīt tālāk ...