Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Satiksmes ministrs atradis veidu, kā finansēt autoceļu uzlabošanu. Daži spilgtākie viedokļi un komentāri šīs dienas interneta mediju platformās:

Autors Draugu draugs
 
 
Satiksmes ministrs atradis veidu, kā finansēt autoceļu uzlabošanu- tiek apsvērta doma palielināt akcīzes nodokli dīzeļdegvielai- tā ir ziņa, kas šodien plaši figurē vairākos vadošos Latvijas medijos un interneta platformās.
 
Šī ideja izpelnījusies plašu sabiedrības kritiku; daži komentāri:
 
"Ideja varena!!! Viss loģistikas transports uz dīzeļdegvielas strādā. Pacelsim atkal cenu visam :). Personiskais transports ir neliela daļa no kopējās DD patēriņa. Protams, izeja būs - degvielas šopinga tūres uz LT apvienojumā ar LIDL u.c. veikalu apmeklējumu. Šādi turpinot, neiekasēs arī esošo nodokļu daudzumu."
 
"JKP, atturiet no plānprātības Linkaiti, citādi arī viņš kļūs par kaitēkli lv sabiedrībai... Bet nu, ja jau arī jkp pārstāvis grib pūst tajā pašā tautas nabadzību veicinošajā mafijas stabulē, tad pretīgi paliek ar šo politisko bezkaunību... Treknie, taču beidziet žņaugt tautu un vispirms samaziniet savas algas uz apm. 500euro (neto), varbūt tad Jūsu prātu apciemos "skaidrīte"."
 
"Cik neaptēstiem un stulbiem ir jābūt šādas idejas pārstāvjiem, lai jau tagad neredzētu, kā tas atsauksies uz kopējo tautsaimniecību un tautas nabadzības tālākpadziļināšanos.Neticu, ka Konservatīvie kļūs par vienotu fronti ar veco izzadzēju politisko grupējumu, uzskatot, ka tautas asinis var tikai sūkt bez sekām!"
 
 Aicinu izteikt arī Jūsu domas par satiksmes ministra domu lidojuma tālredzību, kā Jūs to redzat!

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt