Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Protesti Francijā turpinās(16.nedēļa)

Autors Draugu draugs

Jau 16.nedēļas nogali Francijas sabiedrība iziet ielās ,lai protestētu pret savas valsts prezidenta Makrona politiku, aicinot viņu atkāpties. Lai arī Makrons pēc politiskās pārliecības ir "centrists", tauta ir pamanījusi ,ka tā ir tikai formāla prezidenta pozīcija,savukārt viņa īstenotā politika pierāda, ka viņš lobē ļoti bagāto intereses, ignorējot vienkāršās tautas gribu.. Protestu gaitā Makrons ir piekāpies dažām demonstrantu prasībām, bet citi nepopulārie lēmumi ir atlikti uz šī gada pavasara noslēguma laiku.. Paši franči paredz, ja prezidents nepiekāpsies arī atliktajos uz vēlāku laiku jautājumos, nopietnākā tautas varas konfrontācija pret laicīgo varu vēl ir priekšā un ,kā tas viss attīstīsies, laiks rādīs..

 Pasaule noraugās uz notiekošo no malas un arī Eiropas savienība ir krietni pasīvāka ,nekā ierasts citu pasaules valstu konfliktu gadījumos.. Francijas vara ir pieprasījusi un lūgusi, lai citas valstis un pasaules ietekmīgās organizācijas neiejaucas viņu iekšējā lietā, tomēr acīmredzami vietējais valsts aparāts nespēj un nespēs rast risinājumu un mierizlīgumu ar protestētājiem tuvāko mēnešu laikā..

Kas notiks tālāk, rādīs notikumi vasaras sākumā.. Tur nekas vēl nav beidzies un tik drīz vēl nerimsies tautas revolūcijas gars..

P. s. Internetā, piem. youtube.com meklētājsistēmā ir pieejami vairāki kanāli, kas nodrošina videotiešraides klātienē un daudzi no tiem ir aktīvi un pieslēdzas live režīmam tieši sestdienās, kad notiek visaktīvākās tautas demonstrācijas Francijas pilsētās. 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt