Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kāds būtisks komentārs lv kovidpolitikas sakarā.

INFORMĀCIJAI: Nav nekādu likumu, noteikumu un pavēļu, kas pilnvarotu policiju kontrolēt Epidemioloģiskās drošības likuma un saistīto noteikumu izpildi! Likumā noteikts, ka kontroli veic Veselības inspekcija! Policija nelikumīgi pārkāpj savas pilnvaras! Ir tūkstošiem MK noteikumu - katram ir noteikta kontrolējošā institūcija. Administratīvo procesu arī drīkst ierosināt tikai šīs institūcijas amatpersonas - bet ne policija! LASIET LIKUMUS - UN PIESPIEDIET ARĪ POLICISTUS TOS LASĪT!

Līdzība par bēdu laikiem. Kā izdzīvot?

Izdzīvos nevis stiprākais, bet tālredzīgākais un sirdī bagātākais.

 

p.s.Tas, no kā visvairāk baidās kovidfašistu un tautu apspiedēju varas, ir, ka cilvēki, tā vietā lai kašķētos cits ar citu, izvēlēsies rūpēties un atbalstīt cits citu bēdu laikos.

Spiegierīces mūsdienu realitātē. Iespējas vai drīzāk apdraudējums?!

 Daudzi cilvēki pat nenojauš, kā darbojas mūsdienu tehnoloģiju viltīgā pasaule. Kādiem, ļoti iespējams, to pat negribētos zināt, taču citi, kas meklēs atbildes, atradīs gana daudz :

 Spiegu ierīces, modernās sistēmas, iespējas un tehnoloģijas kā ieroči pret cilvēci. Daudz interesantu faktu, pēc kuriem tēma par pasaules un cilvēku drošību "būs izsmelta" - dzīvojam laikmetā ar izteiktu ievainojamību un neaizsargātību, tajā pašā, kurā valstu valdības bruņojas un "audzē aizsardzības muskuļus", tajā pat laikā parastajai tautai kļūstot arvien apdraudētākai. Tas viss ir tikai kā sava veida "attīstības" posms ceļā uz mākslīgā intelekta dominanci pār cilvēci...
 
Konkrētais video parādīs dažādus "sīkus āķīšus", tā sauktos, spiegtehnoloģiju gadžetus un radīs priekšstatu, kā tie darbojas praksē. Materiāls plašs un detalizēts. Protams, visu nevaram paredzēt, visu nevaram apjaust un arī nevajag; no visa nejēdzīgā nevaram sevi un vismaz sev tuvos cilvēkus nosargāt, tomēr, kā minimums vismaz kādas pamatlietas, šķiet, vajadzētu zināt.
 

Dzīves aspekti, kas nosaka likteni. Kam pieder Tava sirdsapziņa?!

Šajā audio ziņojumā padalījos ar savas dzīves pieredzi sistēmās, kādās dzīvojam mēs visi. Liela daļa no sabiedrības ir tādas domāšanas cilvēki, kas savas algas, karjeras dēļ pildīs jebkādas augstāk stāvošo pavēles. Personīgi izvēlējos citu ceļu, un šādu izvēli izdarīju patstāvīgi jau pirmajā dzīves gadu nogrieznī. Peldēt "pret straumi", būt opozīcijā sistēmām, nebūt nav pašmērķis, bet gan domāt ar savu galvu un, kas ļauns, to atmest, kas labs, to paturēt.

Šis stāsts atklās un liks aizdomāties par katra mūsu sirdsapziņas vērtībām vai arī to trūkumu. "Domāt kā visi", nozīmē nedomāt un nedzīvot savu dzīvi; domāt patstāvīgi un cienīt garīgās vērtības, tas ir vienīgais ceļš, kā nosargāt cilvēcību, lai arī kādas krīzes skartu mūsu pasauli. Šis laiks, kurā dzīvojam, nav izņēmums... Kam pieder Tava sirdsapziņa, tas nosaka Tavas brīvības, izaugsmes un dzīves brieduma lidojumu, vai arī tā robežas....

Atrastas brīnumzāles pret kroņvīrusu- vai tiešām? Stāsts par to, kā tiek skalotas cilvēku smadzenes.

Bērnībā bērni tic vecāku pasakām, un lielākā daļa sabiedrības to uzskata par normālu. Bet, kad cilvēki aug un pieaugušā vecumā naivi tic melu pārpilnai varas propagandai, vai tas attiecas arī uz mūsdienu "normalitāti" un moderno izglītību, erudīciju un attīstību?

Kā tad var izskaidrot 2020. gada kovidiotismu, kad tik daudz cilvēku ne tikai naivi tic valsts propagandai, bet arī "ļoti apzināti" dara visu, ko prasa propagandisti ??!
Izrādās, ka uzvaru pār kovididiotismu "garantē" japāņu zāles "Areplevir" krievu versijas iegāde. : D
Un ir "aitas", kuras, neuzdodot jautājumus, krata galvu un dara to, ko propagandas kanāli viņiem saka. Cilvēku naivums, māņticība, nekritiska domāšana un bezatbildība attiecībā uz sevi un citiem ir katastrofāla.