Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Aizliegtais paņēmiens?!- Atļautais paņēmiens...

  Vakar vakarā ne viens vien Latvijas iedzīvotājs noskatījās LTV 1 raidījumu:

 -"Aizliegtais paņēmiens- operācija 5G!?"- Notika diskusijas par 5G imitācija, kur tā vietā, lai rīkotu atklātu un godīgu diskusiju tiešraidē, 5G projekta glorificētāji, "speciālisti" nodevās montāžai, dezinformācijai un oponentu mobingam.
 
 KO JŪS TEIKTU PAR TIESAS PROCESA GODĪGUMU, JA ATĻAUTU IZTEIKTIES VIEN VIENAI NO PROCESĀ IESAISTITĀM PUSĒM?!
 
 Ak jā, pareizi, sistēmas kalpi gan atgādina, ka "paņēmiena" studija esot aicinājusi uz sarunu arī vienu no 5G projekta pretiniekiem, kurš esot atteicis, BET NEPASAKA, LŪK, KO :
 
Lasīt tālāk ...

Stīvs Džobss. Pēdējie vārdi...

 Pirms pāris dienām pasauli pārsteidza ziņa, ka "Apple" līdzdibinātājs Stīvs Džobss, iespējams, tomēr ir dzīvs, izraisot plašas diskusijas dažādos medijos. Arī Latvijas portāli nepalaida šo ziņu garām, piemēram, https://www.apollo.lv

Lai arī šis notikums, ko apraksta dažādās ziņu vietnes, visticamākais, ir tikai daiļrunīga sakritība, tomēr der atcerēties vismaz kādas no atziņām, ko apliecinājis Stīvs Džobss, neilgi pirms savas nāves:

Lasīt tālāk ...

Kādi ieteikumi, ko ne katrs spēs sagremot.Vienkāršosim tos...

Kādi ieteikumi, ko ne katrs spēs sagremot.Vienkāršosim tos...Cilvēka dabai liekas pieņemama pieredze, kad kaut ko iegūstam vieglā, ātrā un mums ērtā veidā, gluži kā pēc teiciena:"Tev viss ar karoti jālej mutē". Lai arī reizēm šo spārnoto teicienu lietojam kā aizrādījumu sliņķiem un tiem, kas negrib domāt un iedziļināties, paslinkot un nedomāt ir līmenis, kurā laiku pa laikam pakavējamies mēs visi- kāds vairāk, cits mazāk.

Esam visi dzirdējuši slaveno frāzi par velosipēdu, ko nav jāizgudro no jauna. Un daudz mūsu dzīvē ir lietu, kuras iekļaujas praksē:"Nopērc, lieto, labo, izmet, pērc jaunu", ar nebeidzamiem šīs procedùras atkārtojumiem lietu, mantu un laicīgo vērtību pasaulē. 

 Šoreiz kādi ar mūsdienām saistīti un ne vairs tik mūsdienīgi padomi, par kuriem parasti neaizdomājamies:

Lasīt tālāk ...