Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Viena balss, viena dzīve, viena atbildība...

 Ir tikai viena balss, ar kuru katrs var rēķināties; tikai viena dzīve, ko nodzīvot; tikai viens cilvēks, kuru spējam pa īstam mainīt - sevi pašu; un tikai viena valsts, kurā katrs var paveikt vismaz kādu labu darbu no savas puses.

Ar savu balsi un izvēli, ar savu pašiniciatīvu Tu vari paveikt savu mazumiņu; nobalso un atrodi vismaz vienu, kam pastāstīt par šo iespēju, tādējādi visiem kopā veidojot Latviju par tiesiskāk un godīgāk pārvaldītu zemi!

Tautas varai ir jāatdzimst katra paša sirdsapziņā, pirms labas pārmaiņas skars valsti kopumā.

https://www.latvija.lv/pv

Lasīt tālāk ...

Muguras sāpes. Ko darīt lietas labā? Vingrinājumi.

 Gadu bagāžai pieaugot, daudzi cilvēki saskarās ar sāpēm mugurā. Ja agrāk biji ļoti aktīvs un kustīgs, bet, tuvojoties pusmūžam, aktivitāte krītas, nebūsiet ne pirmais, ne pēdējais, kas pamanīsiet, ka sāpes parādās te šur, te tur. Dažkārt sajūta kā nodzītam zirgam- sāp visas maliņas... Nav noslēpums, ka tie, kurus moka muguras sāpes, tie kļūst daudz atvērtāki arī pret citām veselības likstām, kaut vai šī viena iemesla pēc- cilvēks vairs nespēj būt tik aktīvs kā agrākos gadus. Lai situāciju mainītu, var palīdzēt medicīnas speciālista, sporta ārsta ieteikumi, bet visbiežāk pamatdarbs ir jāizdara pašam.

Šīs reizes stāsts par muguras sāpēm ir aktuāls daudziem. Tiesa, vairums no mums labprātāk izvēlēsies pretsāpju līdzekļus, nekā iespēju domāt un meklēt atbildes par cēloņiem un to, ko savā dzīvesveidā vajadzētu pamainīt. Taču ir cilvēki, kuru domāšana ir citādi veidota, kuri uzskata, ka labāk veltīt laiku sev un nodarbībām savas veselības labā, nekā barot sevi ar pretsāpju tabletēm. Izvēle, protams, Tevis paša rokās- domāt ar savu galvu un parūpēties par sevi, vai arī ļauties īstermiņa ērtākajiem risinājumiem, kuri maksās arvien dārgāk, gadiem paejot.

Ja esi no tiem, kam muguras sāpes vēl nav gadījušās, vari uzskatīt sevi par visai retu izņēmumu;tajā pat laikā neaizmirstot, ka labāk ar sevi rūpīgi un apdomīgi strādāt visa mūža garumā, pat ja dzīvē piezogas tā realitāte, kad gribās sev maldīgi iestāstīt, ka laika vairs visam nepietiek un arī ar spēku ir tā, kā ir. 

 Turpinājumā videopamācības, ko teju katrs var darīt nosacīti vienkāršākajos muguras sāpju gadījumos?- tie ir dažādi vingrinājumi, pie nosacījuma, ka Jūsu muguras sāpju stāsts nav ielaista un dziļa trauma. Noskatieties un spriediet paši; ja Jūsu veselība Jums to atļauj un uzzinātais noder Jums, dariet to:

Lasīt tālāk ...

Aizliegtais paņēmiens?!- Atļautais paņēmiens...

  Vakar vakarā ne viens vien Latvijas iedzīvotājs noskatījās LTV 1 raidījumu:

 -"Aizliegtais paņēmiens- operācija 5G!?"- Notika diskusijas par 5G imitācija, kur tā vietā, lai rīkotu atklātu un godīgu diskusiju tiešraidē, 5G projekta glorificētāji, "speciālisti" nodevās montāžai, dezinformācijai un oponentu mobingam.
 
 KO JŪS TEIKTU PAR TIESAS PROCESA GODĪGUMU, JA ATĻAUTU IZTEIKTIES VIEN VIENAI NO PROCESĀ IESAISTITĀM PUSĒM?!
 
 Ak jā, pareizi, sistēmas kalpi gan atgādina, ka "paņēmiena" studija esot aicinājusi uz sarunu arī vienu no 5G projekta pretiniekiem, kurš esot atteicis, BET NEPASAKA, LŪK, KO :
 
Lasīt tālāk ...

Kapitālistu plāni pasaules sabiedrības debilizācijai. Krievijas stāsts.

Kapitālistu plāni pasaules sabiedrības debilizācijai. Krievijas stāstsPatērētāju sabiedrība jau sen tiek piebarota ar info drazām, un apzināti tiek padarīta par nedomājošu masu jeb, precīzāk sakot, par sistēmiski viegli vadāmu un analītiski vāji orientēties spējīgu plašajā informācijas gūzmā. Šī nelaime ir atradusi brīvu pieeju teju katrās moderno cilvēku mājās, mūsu bērni jau no mazotnes pierod pie jauna veida atkarības, kas notrulina un būtiski samazina veselīgu spriestspēju un tās attīstību.

Lasīt tālāk ...