Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Atrastas brīnumzāles pret kroņvīrusu?- vai tiešām. Stāsts par to, kā tiek skalotas cilvēku smadzenes.

Bērnībā bērni tic vecāku pasakām, un lielākā daļa sabiedrības to uzskata par normālu. Bet, kad cilvēki aug un pieaugušā vecumā naivi tic melu pārpilnai varas propagandai, vai tas attiecas arī uz mūsdienu "normalitāti" un moderno izglītību, erudīciju un attīstību?

Kā tad var izskaidrot 2020. gada kovidiotismu, kad tik daudz cilvēku ne tikai naivi tic valsts propagandai, bet arī "ļoti apzināti" dara visu, ko prasa propagandisti ??!
Izrādās, ka uzvaru pār kovididiotismu "garantē" japāņu zāles "Areplevir" krievu versijas iegāde. : D
Un ir "aitas", kuras, neuzdodot jautājumus, krata galvu un dara to, ko propagandas kanāli viņiem saka. Cilvēku naivums, māņticība, nekritiska domāšana un bezatbildība attiecībā uz sevi un citiem ir katastrofāla.
 
 

Krievijā policija nodarbojas ar pašdarbību, piesedzoties aiz karantīnas, kura viņu zemē nav ieviesta.

  Jau daudzkārt ir ziņots, ka saspīlējums starp varas iestādēm, likumsargiem un sabiedrību pieaug visā pasaulē. Aicinu palūkoties, kā ar situāciju tiek/netiek galā kaimiņvalsts Krievija.

Sekojošajā videierakstā likumsargi aptur kādu autovadītāju, kurš izrādās labāk orientējas policijas un savu pilsoņa tiesību jautājumos, nekā paši policijas darbinieki. Situācija visai spilgti ieskicē, kā likumsargi mēģina pildīt pavēli un likumu, kuru nemaz nav, tādējādi maldinot sabiedrību un lielu daļu no tiem pakļaujot sodu politikai. Tas ir sava veida rekets un nepārprotama dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana covid-19 situācijas aizsegā. Šis video uzskatāmi demonstrē, cik liela nozīme ir tam, ka spējam orientēties savās tiesībās, pienākumos un valsts likumos. Noskatieties un pārliecinieties paši! -

Lasīt tālāk ...

Intuīcija - iespēja vai slazds?!

 Ar intuīciju daudzi mūsdienu cilvēki saprot kaut ko teju pārdabisku, ko citi spēj "nolasīt",  citi ne tik ļoti. Kādus tik vēl kultiskus, glorificētus nosaukumus tai nepiedēvē. Intuīcijas mistifikācija liecina par to, ka cilvēkiem ir tendence "braukt no viena grāvja citā", no vienas galējības, uz citu nejēdzību.

Intuīcija savā būtībā arvien ir tikai un vienīgi subjektīva cilvēka dzīves gaitā iegūts pieredzes, zināšanu, pārdomu , atmiņu, atziņu kopums, kas nemitīgi papildinās un, kas dažkārt "atver durvis uz augstāko matemātiku" nākotnes notikumu paredzēšanā; tā mums liek sajust, ka esam ko pārdabiski paredzējuši, - to daļa sabiedrības glorificē un sauc par "sesto prātu". Tā sakot, cilvēki neizprot ne šī vārda jēgu, nedz aicinàjuma būtību, ko tas ietver; cilvēki nepazīst sevi un trūcīgi maz pazìst savu intuīcijas pieredzi...

Lasīt tālāk ...