Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Aizliegtais paņēmiens?!- Atļautais paņēmiens...

Autors Draugu draugs
Vakar vakarā ne viens vien Latvijas iedzīvotājs noskatījās LTV 1 raidījumu:
 -"Aizliegtais paņēmiens- operācija 5G!?"- Notika diskusijas par 5G imitācija, kur tā vietā, lai rīkotu atklātu un godīgu diskusiju tiešraidē, 5G projekta glorificētāji, "speciālisti" nodevās montāžai, dezinformācijai un oponentu mobingam.
 
 KO JŪS TEIKTU PAR TIESAS PROCESA GODĪGUMU, JA ATĻAUTU IZTEIKTIES VIEN VIENAI NO PROCESĀ IESAISTITĀM PUSĒM?!
 
 Ak jā, pareizi, sistēmas kalpi gan atgādina, ka "paņēmiena" studija esot aicinājusi uz sarunu arī vienu no 5G projekta pretiniekiem, kurš esot atteicis, BET NEPASAKA, LŪK, KO :
 
 Ltv 1 piedāvāja iekļauties viņu samontētajā video. 5G pretinieks prasīja raidījuma vadītāja parakstu par to, ka netiks veikta oponenta sacītā cenzùra, nesaskaņota konteksta un interpretācijas izmaiņas. To "Aizliegtais paņēmiens" negarantējot- TIEŠI TV RAIDĪJUMS ATTEICĀS NO "VIENA TAISNĪBA UN VIENI NOTEIKUMI VISIEM" GODPRĀTĪBAS PRINCIPA GARANTIJAS; VIŅI ATTEICĀS PIEKRIST, KĀLAB KOMUNIKĀCIJA TIKA PADARĪTA PAR BEZJĒDZĪGU UN SAMONTĒTU DEZINFORMĀCIJU, TURKLĀT BEZKAUNĪGI REALIZĒJA AR 5G PRETINIEKIEM UN AUTORIEM NESASKAŅOTU VIŅU MATERIĀLU FRAGMENTU LIETOŠANU SAVĀ RAIDĪJUMĀ SABIEDRĪBU MALDINOŠIEM MĒRĶIEM...Tā ka tikai loģiski, ka uz diskusijas imitāciju daudz zākātais Andris nepiekrita.
 
Spriediet paši, kā intereses pārstāv Ltv 1, kā arī par to- 
Kurš gan kuru atmaskoja melos? 
 
Latvijas "eksperti" savā elementā nodevās apgalvojumam, ka "elektromagnētiskam starojumam nav(kaitīgas) ietekmes".Vai tiešām?
 
Padomājiet vēlreiz par sekojošo:
 
Kurš kuru beigās atmaskoja melos? Izveidojot samontētu raidījumu, valsts kā pasūtītāja interesēs, nepiedaloties nevienam oponentam, tiek izdarīti secinājumi, kuri, pārtulkoti angļu valodā, rezonētos apkaunojumā Latvijas korumpētajai valstij. Tikai mēs, vietējie, esam ilgtermiņā apraduši ar meliem; iznesot tos ārpusē un parādot tos pasaules zinātnei, mēs izdzirdētu:"Bravo,Latvija- veiksmes(melu) stāsti nebeidz savu uzvaras gājienu". Šī trijotne(raidijuma viesi) "bez jebkādām šaubām darīja godu" Latvijas zinātnei, kārtējo reizi "pierādot", ka lv ir pasaules zinātnisko atziņu epicentrs, vadošie eksperti elektromagnētiskā starojuma kompetencēs. Tikai, piedodiet atvainojiet, ar zinātniski recenzētiem rakstiem lv spečukiem ir pavisam bēdīgi. Nu, ko darīt- ēst un "atstāt pļeku" tad visiem gribās un ja vēl par to maksā...
ŠAJĀ VALSTĪ VISS IR KĀRTĪBĀ- BRAVO EKSPERTIEM, BRAVO "AIZLIEGTAJAM PAŅĒMIENAM", KURŠ SAVU GODPRĀTĪBU UN SPĒKU DEEMONSTRĒ TIKAI IERAKSTA UN MONTĀŽAS VEIDĀ! ATKLĀTA UN PUBLISKA DISKUSIJA PAR 5G, PIEDALOTIES ABU VIEDOKĻU PĀRSTĀVJIEM, IR BĪSTAMA VALSTS EKONOMIKAI, POLITISKAJAI VARAI UN VISPIRMS UN VISBEIDZOT NATO PROJEKTIEM LATVIJĀ! Biznesa intereses pāri visam, bet tautai "fizikas ābeci" grib mācīt... Pie mums mediji strādā "izcili godprātīgi", pie mums vienas taisnības jēdziens vienmēr ir spēcīgs, kamēr neļauj izteikties oponentiem, kamēr viņu tekstu kontekstuāli un interpretācijas līmenī nesagrauj. Profesionālisms un godīgums?!

 

"Aizliegtais paņēmiens" nenodrošina diskusiju tiešraidē, bet aizliedz arī izvairīties no cenzūras, kas paslēpta atslēgvārdā- montāža.

Sabiedrībai ir jāzina ne tikai 5G priekšrocības, bet arī riski un domājoši cilvēki grib zināt patiesības abas puses...

Veselīgākam līdzsvaram mūsu "Atļautā paņēmiena" redzējums:

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Komentāri   

+1 # Big boss 2019-09-05 21:12
Visu neskatījos, bet, cik redzēju, raidījuma viesi bija manāmi satraukušies? Nez, kāds tam iemesls, ja tas 5G neesot bīstams? Viņķelìte jau pavisam škrobīga bija, pat žēl cilvēku palika, ka liek stumdīt melus uz paplātes letiņiem. Veselības ministrei nav labi ar veselību.
Atbildēt | Paziņot administratoram
+1 # nemuzikants 2019-09-06 12:53
Latvijā,kā zināms,neviens nav atcēlis tradīciju pildīt pasūtījumu.
Kas tad notiktu, ja korumpētajiem nauda vairs neinteresētu?Pat nevaru iedomāties tādu scenāriju. :D
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Sisqo 2019-09-14 01:19
Semināra vadītājs R.Grīnhofs - mūziķis, Lienītei stacionārais telefons strādā bez elektrības. Lustīgs pasākums viņiem tur... :D
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt