Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kapitālistu plāni pasaules sabiedrības debilizācijai. Krievijas stāsts.

Autors Draugu draugs

 Patērētāju sabiedrība jau sen tiek piebarota ar info drazām, un apzināti tiek padarīta par nedomājošu masu jeb, precīzāk sakot, par sistēmiski viegli vadāmu un analītiski vāji orientēties spējīgu plašajā informācijas gūzmā. Šī nelaime ir atradusi brīvu pieeju teju katrās moderno cilvēku mājās, mūsu bērni jau no mazotnes pierod pie jauna veida atkarības, kas notrulina un būtiski samazina veselīgu spriestspēju un tās attīstību.

 

Palūkojieties uz mūsdienu sabiedrību no malas, kādi mēs esam savos, piemēram, brīvajos mirkļos un īpaši savā atpūtā, kad varam atļauties nosacītu pasivitāti; kādi mēs esam, kad dodamies ar saviem bērniem pastaigā vai jebkur citur, kad neesam pienākumu nodarbināti?- Mēs, sabiedrības lielākā daļa, sēžam savos telefonos u.c. ierīcēs. Mūsu uzmanība ir vairāk kā dalīta, kad mūsu bērni no mums prasa mirkli nedalītas uzmanības katru dienu. Mēs apzogam sevi un jo īpaši savus mazos. Vai Jums nešķiet dīvaini, ka, ja agrāk bērni savos 2 un 3 gados bez interneta radītām aizkavēm attīstībā un bez smadzeņu bojājumiem spēja brīvi runāt, apgūt dzejoļus, dziesmas, ne viens vien arī lasīt, tad tagadnē "planšešu bērni" pat savos 4 un 5gados vēl arvien savā attīstībā stipri iepaliek, daudzi neprot runāt un izteikties. Vēl skarbāk tas atsaucas un atsauksies informācijas izprašanas ziņā. Bērni kļūst nevis nepaklausīgāki vecākiem, bet gan vispirms svešāki saviem vistuvākajiem cilvēkiem un arvien vājāk uztver un saprot dzīves loģiskos rīkojumus, prasības, pienākumus un to, ko bez visa tā vecāki savai jaunajai paaudzei saka. Vai tas nozīmē, ka vecāki par maz laika atrod saviem bērniem un tieši sarunām ar saviem mazajiem?- Jā un vēl vairāk- vecāki, ar retiem izņēmumiem, nevelta saviem tuvākajiem nedalītas uzmanības laiku, mums viss notiek pastarpināti. Mēs esam šī laikmeta tehnoloģisko iespēju apžilbināti, apmāti, savā ziņā pat nolādēti.

CILVĒKI PALIEK ARVIEN ATSVEŠINĀTĀKI CITS NO CITA, MĒS JAU TAGAD DZĪVOJAM BIOROBOTU LAIKMETĀ.CILVĒKI NEREDZ, NEDZIRD UN NESAPROT CITS CITU; PADZIĻINĀTA KOMUNIKĀCIJA STARP CILVĒKIEM UN ĢIMENĒS SEN VAIRS NAV TRADĪCIJA, BET GAN UZ MIRKLI IEZOGAS TIKAI SMAGĀS KRĪZĒS. CILVĒKI NEAPZINĀS, KA ATRODAS BEZDIBEŅA MALĀ. ATSVEŠINĀTĪBA, VIENTULĪBA UN VIENALDZĪBA IR TĀ KAPITĀLISMA IZGLĪTĪBAS BAGĀTĪBA, KO MŪSDIENĀS MĒS BAUDAM VISI. TEHNOLOĢIJU LAIKMETS NEDRĪKST NOTEIKT CILVĒKATTIECĪBAS! JA NOTIEK CITĀDI, PASAULE DEGRADĒJAS. DIEMŽĒL ŠIS JAU SEN VAIRS NAV TIKAI PIEĻĀVUMS. TIKAI NO VECĀKIEM PAŠIEM BŪS ATKARĪGS, VAI VIŅI SPĒS IZKĀPT NO SAVĀM KASTĒM UN SPĒS AIZSTĀVĒT SAVUS BĒRNUS NO NELIMITĒTĀS, "DRAUDZĪGĀ INTERNETA" TEHNOLOĢISKĀS DEBILIZĀCIJAS VISATĻAUTĪBAS!

Kapitālistu plāni pasaules sabiedrības debilizācijai. Krievijas stāsts

 Uguns spēj sildīt, bet, kad tā iegūst karstuma spēku un varu, objektiem un dzīvām radībām nonākot tās tuvplānā, tā paņem visu, iznīcina. Tas pats notiek ar internetu. Jo vairāk sabiedrība nesātīgi un bezatbildīgi gremdējas interneta informācijas plašumos, jo vairāk spēlējas ar uguni. Parādiet tos cilvēkus, kuri savu laiku ineternetā pārsvarā pavada ļoti jēdzīgi un kvalitatīvi, piemēram, atbilstoši vajadzībai pēc pašizglītības reālajā laikā un telpā? To nav daudz. Un te nerunāju par tiem, kuri internetā veic savus darba pienākumus, bet gan par viņiem un mums, kas laiku, ko saucam par savu "brīvo laiku", izšķiež bezatbildīgai izklaidei. Internets daudziem ir kā narkotika, kuras varu apzinās tuvu ne katrs.

Mēs sākam jau pierast pie realitātes, ka varam iztikt cits bez cita, tikai ne bez interneta.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt