Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Moderno tehnoloģiju draudi cilvēcei

Autors Draugu draugs

 Pasaules ekonomikas forumā Davosā multimiljardieris Soross izteica bažas par notiekošo kādā no pasaules lielvarām:" Komunistu pārvaldītā Ķīna ir izstrādājusi sistēmu, kurā ietverta sejas atpazīšanas tehnoloģija, lai novērotu savus pilsoņus. Soross sacīja, ka ar algoritmiem tiks aprēķināts, cik lielus draudus režīmam var radīt atsevišķi indivīdi."

 Lasot šādas ziņas der ielāgot, ka šāda cilvēku kontroles sistēmas jau sen pastāv arī citviet pasaulē un to pielieto gan atsevišķu lielvalstu hakeru specvienības, kas strādā valdību labā, gan citas pasaules sabiedrības uzraugošas institūcijas.. Kopš pastāv internets tiek ieguldīti milzīgi resursi  lai modernizētu šādas programmas, ar ko atmaskot iespējamos varas nedraugus, radikāļus un citādi nepakļāvīgos sistēmai. 

Soross "pakratot ar pirkstu" Ķīnas virzienā, liekulīgi nevienu vārdu nebilst par līdzvērtīgām cilvēces kontroles sistēmām savā valstī..  Patiešām tādas pastāv daudzviet pasaulē un tās tiek fanātiski modernizētas, jo tie, kad saprot šīs lietas priekšrocības, zina, ka runa ir gandrīz par absolūtu cilvēces fiziskās pasaules un komunikācijas uzraudzību..

 Starp citu un, kas nav nekāds noslēpums, sabiedrības kontroles sistēmas tiek plaši izmantotas arī specifisku un parazītisku biznesu interesēs. Piemēram ,arī azartspēļu industrija pielieto savu klientu kontroles sistēmas interneta vidē. Nelielu priekšstatu par programatūrām var iegūt ikviens, kas papētīs jebkuras vietnes iestatījumus un programmatūru sastāvdaļas, kas nodrošina azartistu apspēlēšanu jeb, precīzāk sakot, aplaupīšanu.. Palasiet internetā par kompānijām, kuru pakalpojumus viņi izmanto; iespējams, Jums uzzinātie fakti būs jaunums.. Taču der zināt, ka cilvēces kontroles mehānismu attīstības budžeti lielvaru sistēmās krietni pārsniedz ieguldījumus valstu aizsardzībā, faktiski to pat definē, kā aizsardzības stratēģiju, nolūkā aizsargāt cilvēci.. Melodami un cilvēkus krāpdami un akcentējot drošības un kontroles sistēmu lietošanu cilvēces aizsardzībai, pasaules lielie un varenie paslepus iekļauj mūsdienu interneta sabiedrību "modernās pasaules paradīzē", kontroles un uzraudzības sistēmā.. Programmas un roboti strādā to labā, kas ietekmē un nosaka pasaules globālo politiku un ekonomiku.. Un pats Soross lai neliekuļo aizrādīdams Ķīnai un facebook īpašniekiem par kontroles sistēmu pielietošanu pret cilvēkiem, jo kopā ar savu agrāko sāncensi, bet tagad, pēdējo gadu draugu Rotšildu viņi paši finansē un piedalās cilvēces kontroles mehānismu modernizācijā un attīstībā.. Norejot Ķīnu, Soross pārliek akcentu no sevis uz citiem, tādējādi slēpjot savas un savu partneru mahinācijas. Tā ir cīņa ar konkurentiem, tā nav cīņa pret komunisma ideoloģiju vai ko tamlīdzīgu, tās ir varas un biznesa intereses.. Soross un pietuvinātie sorosīti labi saprot, ka jebkura spēcīga citas varas alternatīva cilvēces izsekošanas un kontroles sistēma ir apdraudējums viņa izstrādās kontroles sistēmas priekšrocībām un efektivitātei..  Soross, Rotšildi un spēki, kas stāv aiz viņiem necietīs sāncensību un konkurenci arī šajā pozīcijā.. Pat, ja viņiem būtu visas pasaules nauda, ir viena lieta, ko viņi nespētu, proti, kontrolēt cilvēku domas un prātu. Analītiski labi attīstīts prāts un patstāvīgi domājošs, vērīgs un gudrs cilvēks ir viņu uzbrukumu mērķis un jo īpaši tad, ja indivīds neiekļaujas kontroles sistēmas rāmjos..

Moderno tehnoloģiju draudi cilvēcei

 Fakts, ka sabiedrība tiek kontrolēta un izsekota jau sen ir pierādāma informācija. Ja tiekam izsekoti, ir vērts iepazīties ar resursiem un "tīkliem, ēsmām, kā sabiedrība tiek nozvejota"..  Būt vērīgiem un skaidrā prātā, domāt padziļināti un analītiski- tie ir tikai daži no priekšnoteikumiem, lai nenonāktu kontroles sistēmu uzraudzībā.. Diemžēl mūsdienās to pilnībā izbēgt vairs nevar, ja gribam aktīvi lietot komunikācijas iespējas interneta pasaulē.. Taču ir lietas un mūsu izvēles, ko veicam ikdienā, kas nosaka to, cik vadāmi, ietekmējami un kontrolējami varam būt.. Jo vairāk neapdomīgas, patērētājdzīvesveida un degradētas, kontrolējamas sabiedrības, jo globālāka ietekme uz pasauli kopumā..

Tie, kas aplaupa cilvēci un iegrožo mūsu brīvību rūpīgi strādā pie sabiedrības morāles un tikumisko vērtību iznīcināšanas. Viņiem ir vajadzīga patērētājsabiedrība, kura ir viegli "uzķerama uz naudas, baudas, izlaidības, netiklības un bezatbildīga dzīvesveida ēsmas".. Izpatīkot šādām cilvēces vairākuma izvēlēm, tiek veidotas sabiedrības uzraudzības un kontroles sistēmas.. Respektīvi, jo bezatbildīgāk dzīvojam, jo vieglāk vadāmi un kontrolējami esam un vēl jo vairāk būsim izsekošanas sistēmām tiekot modernizētām..

 Padomāsim par sevi un saviem tuviniekiem, par savām izvēlēm un ne katru risku un izaicinājumu, ko piedāvā šī "baudas, izklaides un naudas pasaule" ir vērts pieņemt!  Būsim skaidrā prātā!

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt