Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kroņvīrusa aizsegā. Piespiedu vakcinācija.

 Kad teju visa pasaule "vienā balsī" ne bez iemesla galvenokārt skandina ziņas par kroņvīrusa bīstamību un attīstību, sabiedrības uzmanības fokuss tiek deformēts un daudzas no būtiskām lietām var tikt palaistas garām.

Lai arī valstu oficiālo ziņu kanāli šo informāciju, ko jau pieminēju virsrakstā, nelabprāt iztirzā un visbiežāk cenzē, alternatīvo viedokļu paudējiem piekarinot neskaitāmas safabricētu datu un pazemojošas birkas, tomēr ir vērts uz notiekošo pasaulē skatīties plašāk, nekā tikai Ķīnas sērga kontekstā. Nedrīkst aizmirst par projektiem, kurus pasaules lielvaras un viņu noteikumu realizētājvaras īsteno jebkurā pasaules valstī. Sekojošajai realitātei vajadzētu pievērst uzmanību- kroņvīrusa sērgas aizsegā tiek turpināti un izstrādāti projekti un pieņemti likumi, kas būtiski mainīs lietu kārtību pasaulē. Cilvēktiesības un pienākumus papildinās obligātie pasākumi, kurus katra valsts nostiprinās likumos savā laikā.  Ir valstis, kur jau tagadnē pastāv likumi, kas, piemēram, nosaka obligātu vakcināciju saviem iedzīvotājiem; citas valstis savukārt ir ceļā uz to. Nekad mūsdienās nav bijis tik labvēlīgs laiks, lai cilvēki piekristu topošajai jaunajai vakcīnai un obligātas vakcinācijas legalizācijai, kā tagad, kad Ķīnas sērga pļauj tik daudz dzīvību uz mūsu planētas. Cilvēki bailēs no neziņas un sērgas nodarījumiem būs pakļauti masu psihozei un, "bēgot no lāča, nonāks haizivs rīklē". Neziņa un panika, apvienojumā ar soda terapiju par nepakļaušanos norādījumiem no augšas, sekmēs daudzu "brīvo cilvēku" iekļaušanos jaunā modelī - viedo tehnoloģiju kontrolē. Par to parūpēsies jo īpaši 5G inovācijas sistēmas.

Lasīt tālāk ...

Mūsu paradumi un apziņa. Informatīvā kodēšana.

 Dzīves laikā cilvēki apaug ar ieradumiem, vairums no kuriem ir pretdabīgi un kaitīgi. Neskatoties uz to, daļai sabiedrības liekas patīkami procesi, kuri tos samaitā un nogalina. Pie reizes tiek izsmieti tie, kas atļaujas "nepeldēt pa straumi". Arī naudas, mantas, baudas un biznesa pasaule ir orientēta uz to, lai cilvēkus padarītu atkarīgus- un biznesam labi un valstīm labi, ka regulāri var ievākt dažādu līmeņu muļķu nodokļus. Tas "nekas", ka ar šādu savu iedzīvotāju programmēšanu valstu sistēmiskās info-mašinērijas "zāģē koku, uz kura sabiedrība sēž".

Tā nu ir noticis, ka biznesa un parazītēšanas intereses ir kļuvušas par šīs pasaules un mūsu laikmeta galvenajām interesēm. "Kas maksā, tas pasūta mūziku?"- tas attiecās arī uz ievērojamu daļu sabiedrības, kas labprāt maksā par priekšlaicīgu aiziešanu no savas dzīves, turklāt nereti parauj sev līdzi citus. Tā šī pasaule dzīvo, uzdzīvo un viegli pakļaujas samaitātības propogandai un modernai verdzībai, ko par "visi tā dara" modi sauc...

Lasīt tālāk ...

Spekulāciju valgi. Pārbaudi sevi, cik viegli padodies manipulēšanas mākslai!?

 Informāciju var iedalīt faktos un pieredzēs, uzskatos un pieņēmumos, vērtējumos un spriedelējumos, patiesībā, puspatiesībā, melos, spekulācijās un tā joprojām.

Kad lasām vai paši veidojam savu informāciju, mēs teju nemaz nedomājam par to, kādu ietekmi tā atstāj uz mums pašiem un cilvēkiem, kas mūs sadzirdēs. Vēl vairāk, mēs esam pakļauti dažādu viedokļu un patiesības un faktu interpretāciju apstrādei. Mums var likties, ka eksperti un autoritātes faktu un dzīves patiesību izzināšanā ir rūdītāki un zina labāk, taču ne tuvu vienmēr ir tā, kā no malas izskatās. Tieši autoritātes un viedokļu līderi dažkārt izspēlē "spekulantu kārtis"- tas var gadīties arī nejauši, pat labu gribot. Turklāt ir jomas, kur arī katrs no mums jūtas pietiekoši komfortabli, lai sajustu vismaz kādā jautājumā savu īpašo kompetenci. Tas, kas notiek ar cilvēkiem mūsu neapzinātībā, ir process, ko varētu raksturot īsos vārdos: Mēs manipulējam sevi un citus; starp mums nav izņēmumu. Mēs radām bumeranga efektu savā dzīvē. Un katram vārdam ir liels spēks. Gribat pārliecināties? :) Lūk, mazs uzskatāms piemērs, kuram, pateicoties mana teksta manipulācijai, Jūs būsiet daudz sagatavotāki atpazīt viltus spēli, nekā, ja saskartos ar sekojošo saturu bez brīdinājuma teksta:

Lasiet un vērtējiet informāciju ļoti vērīgi!-

Lasīt tālāk ...

Parazītpārvalžu dominance mūsdienu pasaulē.

Parazītpārvaldes turpina savu uzdzīvi. Ja agrāk tautas tika iekarotas, apspiestas, tad apdzirdītas un visādi citādi degradētas, padarītas par beztiesiskiem vergiem, tad tagadnē tautas tiek okupētas, pateicoties masīvam un nemitīgam informācijas karam, daudziem liekot noticēt "veiksmes stāstu" un melu stāstu, politisko varu mašinērijas viltībam un spekulācijām. Cilvēki dzīvo ilūzijā par tagadnē labāku un godīgāku pasauli nekā agrākos laikos; materiālisms un nemitīga dzīšanās pēc mantas apdullina mūsdienu "erudītos" prātus, tā ka daudzi neredz nedz pasaules sabiedrības tiesiskuma un suverenitātes deformāciju, nedz pieaugošo vispārējo nabadzību un neaizsargātību no valstu puses. Cilvēkus apstulbina un nemitīgi zombē ar progresa, labākas statistikas, bezjēdzīgu sasniegumu un attīstības terminoloģijas saukļiem, tā ka attopas no šiem neeksistējošās realitātes murgiem salīdzinošais mazākums; mazākums, kas atļaujas domāt ar savu galvu- atļaujas to, kas visvairāk kaitē parazītvarai un tās pārvaldniekiem...

 
Lasīt tālāk ...