Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Вы все еще верите в зомбоящик(ТВ)? Проверьте сами, как честно работают СМИ!

 Вот Вам пример один из тысячи, как работают СМИ и как создают дезинформацию и ложь, чтобы "поймать на удочку" наивных, властям верующих нетрезвых умов. А после получения дозы дезинформации наркоинформаны неспособны задать критические вопросы и проверить то, что считают правдой. Их бог - зомбоящик(ТВ), в таком мире живем, где вранье преподоют как неoпровержимую правду. Так "честно" работают СМИ во всем мире...

'Šprices onkulis' draud pasaules iedzīvotājiem:"Jums izvēles nebūs!"

Jauni akcenti pasaules covidpolitikā.

Atklājas vairākas interesantas lietas, piemēram, ka slavenais "labdaris" B. Geitss pandēmijas laikā ir veicis milzīgas, vairāku simtu miljonu ASV dolāru "investīcijas" mediju platformu uzpirkšanā. Tiek atklāti paziņots, ka ierobežotas tiesības un brīvības būs vien pieejamas tiem, kas būs pieņēmuši covidvakcīnu un citus sistēmas uzstādījumus. Kam tā visa nebūs, būs izslēgti no sabiedriskām aktivitātēm, pat no darba iespējām, tiks liegtas ceļošanas un brīvas pārvietošanās iespējas utt.
No šī materiāla 10-ās minūtes ir pataupīts "saldais ēdiens", - kur šo to par cilvēces pakļaušanu un kontroli izpļāpājas tādi vīri, kā Putins un jau pieminētais Geitss, pēdējais no kuriem atļaujas pat sacīt:"Cilvēki uzvedās tā, it kā tiem būtu izvēle. Jums nav izvēles..."
 
Šī ziņa krievu valodā.
 

Piemērs, kā sistēmas mediji veido savus supervaroņus, un kā tiek pievilta pasaule?

 Mediji kā ierocis pasaules globālās sistēmas pārvaldnieku rokās. Kā gūt sabiedrības atbalstu saviem projektiem, izrādās, neko daudz jau nevajag, lai cilvēkus, vienvārdsakot, pieviltu.

Šis video parādīs piemēru, kā sistēma sagatavo savus sūtņus un misionārus, nākamos "supervaroņus un pasaules glābējus", liekot tiem uzsūkt nezināmu režisoru tekstus un kā skaitāmpantiņu nodot tālāk sabiedrībai. Grēta Turnberga ir ne tikai aktīva un drosmīga meitene, bet viņas piemērs konkrētajā video parāda, ka bieži tiek lasītas iepriekš sagatavotas, ne viņas pašas domas. Tā teikt, cilvēks runā to, ko liek citi. Kas pasūta šādu "mūziku", vērtējiet paši?!
Katrā ziņā šie paši mediji, kuri sagatavo ceļu sistēmas ielikteņiem līderiem ir tie, kuri slavē un glorificē viņus, tajā pašā laikā viņi ar zombijcienīgu apetīti bezkaunīgi diskreditē jebkuru, kas atļaujas runāt ko citu - ne to, ko globālais komandcentrs paredzējis.
Vērtējiet visu paši un kaut vai uz mirkli padziļināti ielūkojieties šī video nobeigumā, kur zviedru meitene pasaka kaut ko "ārkārtīgi gudru", bet viņas sejas izteiksme "netiek līdzi" un nespēj noslēpt, ka viņa pateica vārdus un domu, kuros pašai pietrūka sajēgas. Savukārt raidījuma vadītājs liekulīgi pauda sajūsmu, nespējot noslēpt, ka šī intervija ir stāsts par korupcijas sistēmai noderīgu iestudējumu un tas viss ir tālu no patiesuma un taisnības.
 
 
 

Manipulāciju vara. Ko likt tai pretī?

Aizejošais gads turpina aizritēt baiļu propagandas attīstības virzienā. Daudzi, kas ir covidisma nobiedēti, sāk ievērot rekomendācijas, kuras vēl pirms gadiem paši uzskatītu par neprātu un pat vājprātu. Bailes izslēdz domāšanu, precīzāk sakot, notrulina to līdz dzīvnieciskuma un vadāmības līmenim. Daudzi, kuri šodien izdara, viņuprāt, sava paša brīvo izvēli, pat neapzinās, ka ir padevušies kā aitas, ko ved uz nokaušanu un kā zivis, kam āķis ir lūpā. Piemēram, cilvēki uzpurnī un maskās, ir cilvēki, kas "iet pret dabu,"- kas cīnās nevis par dzīvību un tās nosargāšanu, bet pret dzīvību un veselību, pret imunitāti. Sistēma, savā sabiedrībai nolaupīto resursu pārbagātībā un ar savu pērkamo mediju palīdzību gan ir pamanījusies iegalvot un iebarot kā ēsmu pilnīgi pretējo un tai arvien ir daudz fanātisku, apdullinātu ticīgo, daļa no kuriem modīsies, bet citi turpinās sevi barot ar maldiem, nezinātnē balstītiem sistēmas "pareizajiem uzstādījumiem" un nepārprotamu tumsonību.

Par nožēlu jāatzīst, ka tie, kas labprāt lieto tās pašas maskas, lai it kā sargātu sevi no vīrusa, nemeklē atbildes tālāk par tām, ko viņiem ieborējusi sistēma. Viņiem ir gana ar to, ko citi viņu vietā izdomājuši. Cilvēcei jau pieejamā patiesība netiek meklēta, pat tas, cik ļoti uzpurņu lietošana ir tālu no zinātnes, tas viņus, šķiet, nerūp un neinteresē. Ja saka valdība, ja saka vara; ja saka komandieris, tad viņam vienmēr ir taisnība, pat, ja nav taisnība! - vai tā? - vai tas būtu mūsdienās cilvēkcienīgi?
Tad nu ko darīt ar manipulāciju varu? Jautājums ir:"Vai spējam kaut uz kādu laiku norobežoties no covidisma propagandas, lai padomātu ar savu galvu?" Būtiskās atbildes nebūs tālu jāmeklē. Manipulāciju vara pār mums beidzas tad, kad ir ieslēgta mūsu pašu neatkarīga un kritiska domāšana, kas spēj palūkoties ārpus fokusa, ko spekulatīvi ilustrē varas sistēmu uzraugi un kalpi. Tevi nevar vadīt, ja vadības grožus turi savās rokās un savā vislabākajā sirdsapziņā...

Vīrusa propogandas aizsegā noklusētā realitāte.

Kad teju visas cilvēces uzmanība tiek mērķtiecīgi pievērsta pandēmijai, ir vērts jautāt:"Kādēļ un kā interesēs tik ļoti tiek akcentētas vienas lietas, bet tiek noklusētas vai pat slēptas citas, ne mazāk būtiskas pasaulei un tās iedzīvotājiem?"(Informēju, ka šim video youtube vietne ir noteikusi 18+ vecuma ierobežojumu un tam ir daži iemesli).

Lasīt tālāk ...