Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Gripa nāk??- skan tik pat vareni kā - krievi nāk...

 Katru gadu ar sistēmisku regularitāti tiek baidīti cilvēki. Tad nacionāli nelīdzsvaroti demagogi skandina ierasto mantru:"Krievi nāk", pēc viņiem seko valsts sistēmiskā mašinērija, kura tā vietā, lai mudinātu cilvēkus uz veselīgāku un apzinīgāku dzīvesveidu, krietnu daļu veselīguma apzinīgumu saslēdz bailēs no iespējamām epidēmijām un nepieciešāmībā vakcinēties, netieši pasakot mūsdienu cilvēkiem, ka tas ir pareizais ceļš uz veselības sargāšanu.

Atkal un atkal parādās pasūtījuma raksti, kuros "kremlini nāk" un "vakcinēšanās vajadzība" tiek pasniegta kā tāda reliģija, kuru nav atļauts ignorēt... :) Sanāk pat paradoksāli, tie, kas pieņem politiskus lēmumus mūs sargāt ar armijas un Nato palīdzību, ir tie paši, kas labprāt nemaksātu mediķiem atalgojumu, kādu to nosaka likums.

No vienas puses sistēma tiek barota un sargāta, bet tiklīdz ir stāsts par vienkāršo cilvēku un viņa tuvinieku likteni, tad ir būtisks vērtību kritums. Kāpēc tā? - vai tāpēc ka Latvija jau no pēdējās 30gades pirmsākumiem ir nekas vairāk kā biznesa projekts čekistu bandu rokās? Ir liekulīgi valsts līmenī runāt par Latviju kā aizsargātu valsti, ja tās galvenā vērtība- cilvēks- ir  nekas vairāk kā izredzēto sistēmnieku pakalpiņš. Un, ja cilvēki nejūtas labi, droši un novērtēti, valstiski cienīti savā zemē, tad nestāstiet tiem globalizācijas un Dombrovska genocīdpolitikas "veiksmes stāstus"; nestāstiet melus, ka veselības aizsardzības programmas ir domātas cilvēku veselības aizsardzībai. Kad saredzēsim, ka armijas sistēmas kā valsts aizsardzības garants ir vien formāla padarīšana un jau tagad ir pakļauta NATO un ASV interesēm Latvijā, tad sapratīsim, ka arī veselības aizsardzības programma ir no tās pašas operas...Bizness ir pāri visam!

Bet atgriezīsimies pie veselības tematikas:

Lasīt tālāk ...

Genocīdpolitikas stratēģi neslinko. Kā informatīvā programmēšana par Latvijas tautas nevarību tiek zombēta mūsu prātos?- jeb kā tirgot nolemtību...

 Laiku pa laikam ar sistēmisku regularitāti medijos uzpeld ziņas par to, ka latviešu tautai ir bijusi smaga vēsture, esam vergu tauta(bijusi), taču to uzsver tā, lai paliktu ieprogrammēts tautas kolektīvajā apziņā, ka arvien esam beztiesiski šajā stāvoklī un, ka labāka Latvija nav iespējama, jo "viss taču notiek korekti, vajag tikai domāt un mācēt paskatīties pozitīvi", ko varas un melu kantoru demagogi papildina ar savu tēzi,- "mēs tomēr virzamies labklājības un valsts attīstības virzienā..."

Tiek zombēts un potēts līdz nemaņai,ka esam maziņi, nevarīgi, ka Latvijā dzīvojošā šabiedrība ir sašķelta, trūcīga, mazproduktīva savā darbā, slinka, nevarīga, bailīga, kašķīga un kā tik vēl ne, neparādot ceļu uz labāku Latviju un uz godīgāku valsts pārvaldi. Tiekam baidīti ar "kaščejiem bezsmertnijiem", ar "krievi nāk" šizofrēniju, tiekam skaloti ar propogandu, kas vēsta par "veiksmes stāstu" pieaugumu, tādējādi arī to, kas patiešām ir labs Latvijā, diskreditējot un padarot par nicinājumu un izsmieklu.

Viltus, manipulācijas ar sabiedrības apziņu un salkani un trekni meli, ir alkatīgās valsts pārvaldes sirdsapziņa.

Viena no galvenajām "tēzēm", ar kuru bombardē cilvēku prātus, ir pieņēmums, ka esošajā valsts politikas situācijā mēs neko nevaram darīt, neko nevaram mainīt, galu galā mums cenšās iegalvot, ka "valsts attīstības virziens ir pareizs". Un tā, varas dezinformācijas un melu apdullināti, kā valsts mēs arī dzīvojam- krīzē, kuras programmu ar ES un valūtas fonda, pasaules bankas akceptu īsteno mūsu politiķi...

Nepievērsim acis uz ne tik seno vēsturi, kuras vadlīnijas visai trāpīgi ieskicē sekojošais video vēstījums:

 Informatīvā programmēšana par Latvijas tautas nevarību, par mūsu sašķeltību, pretnostatot cilvēkus utjp. ir daļa no genocīdpolitikas realizācijas taktikas.Nav labāka veida, kā valdīt pār sabiedrību, kā apspiežot un salaužot tās pašapziņu un ticību sev un saviem laika biedriem. Gadu gadiem mums ir centušies uzspiest "mūžīgos politiķus", kuru vietā nav un nevar būt aizvietotāju- to cilvēku prātos ar mediju atbalstu ieperina regulāri, mazinot sabiedrisko iniciatīvu efektivitāti. Ja neesi sistēmas cilvēks un politiķis vai karjerists, tātad, ja esi tomēr sabiedriski aktīvs cilvēks, kas neslēpj savu viedokli citiem, Tevi apkaros, mobingos, diskreditēs un visādi pazemos, piesies oligarhu varas un pat kremlina bumbuļus vai citu valstu specdienestu sadarbības, tādējādi neļaujot pašai sabiedrībai saredzēt, kā vara norobežojas no tautas, neļaujot pat "par puscentimetru" sabiedrībai iesaistīties politiskajos procesos.

Sistēmiski ir "par visu padomāts", lai Latvijā vara nepiederētu tautai.   

Turklāt mums nemitīgi cenšās iegalvot, ka visi labākie cilvēki Latviju ir jau sen pametuši- ar šo puspatiesību piebaro tautu ikreiz, kad Latvijā palikusī sabiedrība grib apvienoties neatkarīgam darbam, lai mainītu esošo valsts pārvaldību.

Lasīt tālāk ...

Sabiedrības pretnostatīšanas politika Latvijā.

Sabiedrības pretnostatīšanas politika Latvijā.Latvietis pret krievu vai cittautieti, mediķi pret skolotājiem, pensionāri pret ģimenēm, turīgie pret ne tik turīgiem, formāli izglītotie pret formāli mazākizglītotiem un kā tik vēl nē, bet cilvēki tiek sistēmiski un  sistēmātiski regulāri naidīgi noskaņoti cits pret citu. Vai nešķiet pazīstami?- Tā diemžēl notiek arī Latvijā.

Lasīt tālāk ...

Globālā sasilšana- pārspīlējums, mīts, vai patiesība?!?!

 Globālā sasilšana- pārspīlējums, mīts, vai patiesība?!?!Lai arī cik apsveicamas nebūtu rūpes par veselīgu vidi, lai arī cik nozīmīga ir katra cilvēka apzinīga dzīve un paradumi, tomēr ir lietas, ko pieņemts uzskatīt par patiesību, lai gan patiesība ir tālu no secinājumiem un atziņām, ar kurām esam baroti līdz šim. Nav lieki pieminēt, ka katru gadu globālās sasilšanas apkarošanas projektiem tiek novirzīti ap 150miljardiem ASV dolāru. Daudzi paspējuši jau aizmirst, kāpēc savā ziņā izjuka Kopenhāgenas samits un noslēdzās ar neko, jo hakeri bija nopludinājuši informāciju par to, ka globalās sasilšanas dati ir viltoti biznesa interesēs....Lai sabiedrība to paspētu aizmirst, tika ieturēta pauze... Tāpēc vēlāk tika lielas cerības liktas atjaunot melu kampaņas un panākt vienošanos Parīzes klimata jautājumu samitā. 

 Aicinu noskatīties video vēstījumu par globālo sasilšanu, par to, ko oficiālā vara, pērkami zinātnieki un varas cilvēku organizācijas nestāstīs:

Lasīt tālāk ...