Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Dr.Rainers Fulmičs: PVO ir šarlatāni, farmācijas mafija. C-19 noziegumi pret cilvēci tiek izmeklēti!

Jau trīs mēnešus notiek neatkarīgu ekspertu covidpandēmijas izmeklēšana, kura atklājusi daudz būtisku detaļu par to, kā strādā Pasaules veselības organizācijas mafija farm-industrijas interesēs.

NOTIEK NOZIEGUMS PRET CILVĒCI!

Doktors Rainers Fulmičs ir viens no tiem, kas ceļ gaismā un atmasko nepārprotami noziedzīgu sistēmu un kriminālsodāmas darbības, kurās iesaistījušās teju visas pasaules valdības, apkarojot savas zemes iedzīvotājus. Fulmičs saka skaidri:"Notiekošais ir noziegums pret cilvēci un kovidgenocīda organizatorus sagaida tribunāls!"
Genocīdpolitika un PVO šarlatāni, sistēmiski legalizētā pasaules valdību organizētā noziedzība ir jāaptur - tas ir iemesls, kāpēc jau tūkstošu tūkstošiem brīvības un taisnības cīnītāju pasaulē aicina cilvēkus nepadoties, nepakļauties politiķu, noziedznieku antihumānajām prasībām. Ir jācīnās!
Dr. Rainers Fulmičs ar savu ekspertu grupu veic neatkarīgu izmeklēšanu. Šis ir laiks, kad vajadzīga arī Tava palīdzība cilvēces kopēja lietā; ir vajadzīga katra labas gribas un godīga cilvēka iesaistīšanās - katram jāveic savs mazumiņš, lai apturētu politiskā neprāta, farmācijas mafijas un pērkamu valstu amatpersonu noziegumus pret cilvēci. Un ir lietas, ko katrs var darīt visas sabiedrības un cilvēces labā. Ir jāsaprot, ka mēs neesam vieni šaja cīņā! Ja padosimies, necīnīsimies, baidīsimies un atstāsim šo situāciju pašplūsmā, mēs pļausim fašisma realitātes "augļus"...
 

C-19. Kanādas zinātnieks Deniss Rankorts : Valdības īsteno sabiedrības psiholoģisko teroru.

 Kanādas zinātnieks Deniss Rankorts : Valdības īsteno PVO pasūtīto sabiedrības psiholoģisko teroru, slēpj savus noziegumus pret cilvēci un atklāti melo. Varas īsteno nevis zinātnes vadlīnijas, bet gan genocīda politiku. Covid-19 melu projekts ir krāpnieciska manipulācija, kur ar uzpurņu nēsāšanas praksi tiek iesaistīta cilvēce, kas nespēj vairs atšķirt labu no ļauna.

'Šprices onkulis' draud pasaules iedzīvotājiem:"Jums izvēles nebūs!"

Jauni akcenti pasaules covidpolitikā.

Atklājas vairākas interesantas lietas, piemēram, ka slavenais "labdaris" B. Geitss pandēmijas laikā ir veicis milzīgas, vairāku simtu miljonu ASV dolāru "investīcijas" mediju platformu uzpirkšanā. Tiek atklāti paziņots, ka ierobežotas tiesības un brīvības būs vien pieejamas tiem, kas būs pieņēmuši covidvakcīnu un citus sistēmas uzstādījumus. Kam tā visa nebūs, būs izslēgti no sabiedriskām aktivitātēm, pat no darba iespējām, tiks liegtas ceļošanas un brīvas pārvietošanās iespējas utt.
No šī materiāla 10-ās minūtes ir pataupīts "saldais ēdiens", - kur šo to par cilvēces pakļaušanu un kontroli izpļāpājas tādi vīri, kā Putins un jau pieminētais Geitss, pēdējais no kuriem atļaujas pat sacīt:"Cilvēki uzvedās tā, it kā tiem būtu izvēle. Jums nav izvēles..."
 
Šī ziņa krievu valodā.
 

Вы все еще верите в зомбоящик(ТВ)? Проверьте сами, как честно работают СМИ!

 Вот Вам пример один из тысячи, как работают СМИ и как создают дезинформацию и ложь, чтобы "поймать на удочку" наивных, властям верующих нетрезвых умов. А после получения дозы дезинформации наркоинформаны неспособны задать критические вопросы и проверить то, что считают правдой. Их бог - зомбоящик(ТВ), в таком мире живем, где вранье преподоют как неoпровержимую правду. Так "честно" работают СМИ во всем мире...

Manipulāciju vara. Ko likt tai pretī?

Aizejošais gads turpina aizritēt baiļu propagandas attīstības virzienā. Daudzi, kas ir covidisma nobiedēti, sāk ievērot rekomendācijas, kuras vēl pirms gadiem paši uzskatītu par neprātu un pat vājprātu. Bailes izslēdz domāšanu, precīzāk sakot, notrulina to līdz dzīvnieciskuma un vadāmības līmenim. Daudzi, kuri šodien izdara, viņuprāt, sava paša brīvo izvēli, pat neapzinās, ka ir padevušies kā aitas, ko ved uz nokaušanu un kā zivis, kam āķis ir lūpā. Piemēram, cilvēki uzpurnī un maskās, ir cilvēki, kas "iet pret dabu,"- kas cīnās nevis par dzīvību un tās nosargāšanu, bet pret dzīvību un veselību, pret imunitāti. Sistēma, savā sabiedrībai nolaupīto resursu pārbagātībā un ar savu pērkamo mediju palīdzību gan ir pamanījusies iegalvot un iebarot kā ēsmu pilnīgi pretējo un tai arvien ir daudz fanātisku, apdullinātu ticīgo, daļa no kuriem modīsies, bet citi turpinās sevi barot ar maldiem, nezinātnē balstītiem sistēmas "pareizajiem uzstādījumiem" un nepārprotamu tumsonību.

Par nožēlu jāatzīst, ka tie, kas labprāt lieto tās pašas maskas, lai it kā sargātu sevi no vīrusa, nemeklē atbildes tālāk par tām, ko viņiem ieborējusi sistēma. Viņiem ir gana ar to, ko citi viņu vietā izdomājuši. Cilvēcei jau pieejamā patiesība netiek meklēta, pat tas, cik ļoti uzpurņu lietošana ir tālu no zinātnes, tas viņus, šķiet, nerūp un neinteresē. Ja saka valdība, ja saka vara; ja saka komandieris, tad viņam vienmēr ir taisnība, pat, ja nav taisnība! - vai tā? - vai tas būtu mūsdienās cilvēkcienīgi?
Tad nu ko darīt ar manipulāciju varu? Jautājums ir:"Vai spējam kaut uz kādu laiku norobežoties no covidisma propagandas, lai padomātu ar savu galvu?" Būtiskās atbildes nebūs tālu jāmeklē. Manipulāciju vara pār mums beidzas tad, kad ir ieslēgta mūsu pašu neatkarīga un kritiska domāšana, kas spēj palūkoties ārpus fokusa, ko spekulatīvi ilustrē varas sistēmu uzraugi un kalpi. Tevi nevar vadīt, ja vadības grožus turi savās rokās un savā vislabākajā sirdsapziņā...