Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Sabiedrības pretnostatīšanas politika Latvijā.

Autors Draugu draugs

  Latvietis pret krievu vai cittautieti, mediķi pret skolotājiem, pensionāri pret ģimenēm, turīgie pret ne tik turīgiem, formāli izglītotie pret formāli mazākizglītotiem un kā tik vēl nē, bet cilvēki tiek sistēmiski un  sistēmātiski regulāri naidīgi noskaņoti cits pret citu. Vai nešķiet pazīstami?- Tā diemžēl notiek arī Latvijā.

Tas ir viegls veids, kā sabiedrību turēt nejēdzīgu konfliktu un manipulāciju pavadā; aizņemtībā ar cepšanos par tēmu un beztēmu pavadā. Saturs, par ko cilvēki satraucas var būt patiess un atbilstošs realitātei, bet mēŗķis, uz kuru un kā virza sistēmiskie provokatori ir cits- iznīdēt pašas sabiedrības prasmes saprasties, cienīt vienam otru un galvenokārt individuālo un kolektīvo pašapziņu. Vai manis pieminētais liekas maz ticams?- varbūt, bet tikai līdz tam brīdim, kad saprotam padziļināti procesus, kas notiek ar mūsu Latviju pēdējā trīsdemsitgadē.  Cilvēku naidošana, šķeltniecība un neuzticēšanās vairošana- tā nav nelaimīga sakritība vai sagadīšanās. Tā nav tik daudz cilvēku stulbuma dēļ, cik alkatības dēļ pieļauta politika- Sorosa fondu vārds Latvijā un pasaulē ne velti tie minēts. Viņa biznesa projekti ir jau sen kļuvuši par mūsu valsts "mugurkaulu"- kā saimniekam vajag, tā izrīkojas ar tautas likteni. Tas nav par skaļu teikts. Neticiet?!- uzdodiet sev jautājumu, kas, atskaitot formālās, neizkontrolējamās vēlēšanas Latvijā notiek pēc pašas tautas un sabiedrības demokrātiskā vairākuma gribas??? Mēs jau sen dzīvojamies totalitāras iekārtas mašinērijā, likumus pasūta citi, bet saeima apstiprina mazākumpārvaldes diktatūras uzstādījumus. Mazs atgādinājums kaut vai par tām pašām saeimas vēlēšanām: vai atceramies sabiedrības politisko izvēli par labu divām reformu partijām, kuras izrādās kopējā teātrī atdeva varu veco neliešu rokās un "Vienotība" un citu partiju Sorosa stipendiāti turpina diriģēt tālāk Latvijas pazudināšanas orķestri.

Sabiedrības pretnostatīšanas politika Latvijā.Paradoksāli arī tas, ka pēc nosaukumiem elegantās partijas kā "Vienotība" un "Saskaņa" ar savu politiku ir realizējušas lauvas tiesu no koruptīvas pārvaldes Latvijā, kā arī noziedzību piesegšanas un savu noziegumos lojālo kadru rotēšanas sistēmas pasūtījumu, šķeļot sabiedrību un vairojot neticību un neuzticēšanos jebkurai pilsoniski aktīvu cilvēku grupai un viņu godprātībai. Paši labu nedara un citiem arī neļauj darīt! Sistēmā tiek algoti cilvēki, kuriem galvenie pienākumi tiek saistīti ar mākslīgās konfliktsituācijas uzturēšanu, ražošanu un tās tālākattīstību. Vai citas lielās partijas tāpēc ir labākas, ka vairāk kā divas krietni izceļās uz pārējo fona?- nebūt nē!- ņem, kuru partiju gribi, tās visas rīkojas pēc vienas programmas un pēc viena plāna- iznīcināt un paverdzināt Latviju un tās atlikušos cilvēkus no iekšpuses. Neticiet?!- vērtējiet nevis partiju vārdus un saukļus, bet darbus, reālos darbus sabiedrības labā un Jūs pamanīsiet, ka "saskaņietis", "vienotībnieks", "zemnieks", "nacionālis" utt. ir vienas bandas brāļi, kangaru un nodevēju dzimta. Viņu savstarpējie strīdi ir teātris un spēle uz tautas jūtām, viņu darbi ir noziegumu pret cilvēci caurstrāvoti. Ielikteņu un politisko ieleņu vara diktē notikumus mūsu reiz sapņotā, bet pa īstam nepiedzīvotā brīvvalstī.

 Turklāt, vai saprotam, kāpēc pašas tautas viedoklis jebkurā valstiski būtiskā jautājumā tiek informācijas telpās bloķēts un apkarots?- tie, kas strādā šajā frontē, zina, kāds spēks ir informācijai, kas nonāk līdz kolektīvai pašapziņai. Saimnieka biznesam neder domājoša tauta, bet gan sadrumstalota sabiedrība, kas pretnostatīti cits pret citu, aizņemti savā savstarpēji makslīgi radīto problēmu risināšanā un nejēdzīgos kašķos un viltus diskusijās. 

 Kāds sabiedrības pazinējs ir reiz sacījis:"Dodiet cilvēkiem tautas ienaidniekus un Jūs varēsiet  tautas pārstāvjos viņiem piespēlēt varoņus pēc savas politiskās patikas." Tas jau sen ir noticis ar mūsu valsti, tautai vara ir nozagta. Esam gadu gadiem zombēti ar frāzi "krievi nāk", lai gan viņi nekur nav aizgājuši, tāpat kā vācieši un amerikāņi- globālā politika un svešvaru biznesa un politiskās intereses pie mums ir vairāk kā pārstāvētas, ja būtu citādi- Latvijas rūpniecība netiktu iznīcināta, mūsu zeme un meži netiktu izpārdoti un izlaupīti, mūsu bērni netiktu pakļauti nabadzībai un ģimenes izmisumam, mūsu tautas nepiedzīvotu genocīdpolitiku ar visām no tā izrietošām sekām. Bet ir citādi- pastāv realitāte, ko jau pieminēju- cilvēki tiek mērķtiecīgi pretnostatīti un dalīti savējos un svešajos. Tas ir izcils veids, kā koorporāciju vadīti ielikteņi var īstenot pasūtītu parazitāro valsts pārvaldes un cilvēktiesības nīstošu genocīdpolitiku.

  Tautai ir jāapvienojas pret bezatbildības un vienaldzības politiku, neatkarīgi no jebkādiem statusiem, formāliem sasniegumiem, reliģiskās, nacionālās vai citas piederības. Mēs nedrīkstam pieļaut turpmāku tautas varas izlaupīšanu, stāvēt malā, vai arī nodoties savam gļēvumam- nez vai mūsu bērni un bērnu bērni priecāsies par mūsu kolektīvo nodevību, nez vai tad dziedās, lai Dievs svētī Latviju, kuras vairs nebūs... Ja gribam atgūt brīvību, vispirms ir jāizprot notiekošo, tad ir jāzina tie "varoņi" un viņu bīdītāji, kas sekmējuši politiku, kas Latvijas cilvēkus spiež ārā un dzen projām no mūsu tēvu zemes. Pēc tam sirdsapziņa mudinās uz citām godprātības izpausmēm visas sabiedrības interesēs.Pasivitāte un neitralitāte, redzot Latvijas iznīcināšanu, ir līdzdarbošanās esošajai genocīdpolitikas mašinērijai. Aicinu par notiekošo Latvijā domāt, vēŗtēt pašiem un kolektīvi, pilsoniski pretoties politiskajai visatļautībai Latvijā! Brīvība vispirms ir jāatgūst, lai to varētu nosargāt un audzēt tās likumīgo  cilvēktiesību un pienākumu spēku.

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Please enable the javascript to submit this form

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt