Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kroņvīrusa aizsegā. Piespiedu vakcinācija.

Autors Draugu draugs

 Kad teju visa pasaule "vienā balsī" ne bez iemesla galvenokārt skandina ziņas par kroņvīrusa bīstamību un attīstību, sabiedrības uzmanības fokuss tiek deformēts un daudzas no būtiskām lietām var tikt palaistas garām.

Lai arī valstu oficiālo ziņu kanāli šo informāciju, ko jau pieminēju virsrakstā, nelabprāt iztirzā un visbiežāk cenzē, alternatīvo viedokļu paudējiem piekarinot neskaitāmas safabricētu datu un pazemojošas birkas, tomēr ir vērts uz notiekošo pasaulē skatīties plašāk, nekā tikai Ķīnas sērga kontekstā. Nedrīkst aizmirst par projektiem, kurus pasaules lielvaras un viņu noteikumu realizētājvaras īsteno jebkurā pasaules valstī. Sekojošajai realitātei vajadzētu pievērst uzmanību- kroņvīrusa sērgas aizsegā tiek turpināti un izstrādāti projekti un pieņemti likumi, kas būtiski mainīs lietu kārtību pasaulē. Cilvēktiesības un pienākumus papildinās obligātie pasākumi, kurus katra valsts nostiprinās likumos savā laikā.  Ir valstis, kur jau tagadnē pastāv likumi, kas, piemēram, nosaka obligātu vakcināciju saviem iedzīvotājiem; citas valstis savukārt ir ceļā uz to. Nekad mūsdienās nav bijis tik labvēlīgs laiks, lai cilvēki piekristu topošajai jaunajai vakcīnai un obligātas vakcinācijas legalizācijai, kā tagad, kad Ķīnas sērga pļauj tik daudz dzīvību uz mūsu planētas. Cilvēki bailēs no neziņas un sērgas nodarījumiem būs pakļauti masu psihozei un, "bēgot no lāča, nonāks haizivs rīklē". Neziņa un panika, apvienojumā ar soda terapiju par nepakļaušanos norādījumiem no augšas, sekmēs daudzu "brīvo cilvēku" iekļaušanos jaunā modelī - viedo tehnoloģiju kontrolē. Par to parūpēsies jo īpaši 5G inovācijas sistēmas.

Ja iepriekš minētais izklausās dikti sazvērnieciski, tad tas lielā mērā tāpēc, ka daudz tiek pūderētas smadzenes oficiālo versiju kanālos, kas uzdodās par "vienīgo patiesas informācijas etalonu". Pērkamie kanāli atļaujas mobingot, diskreditēt un nozākāt openentus un citādi domājošos un viņiem ir liela ietekme sabiedriskās domas veidošanā, jo aiz viņiem ir liela nauda un milzīgas investīcijas, lai vēlamo propogandu iepotētu tautapziņā. Sabiedrības kolektīvā apziņa lēnu mostās, lai pamanītu, cik radikāli mainās pasaules kārtība patreiz. 

 Latvijas kontekstā, kad gadu iepriekš un ap pavasari aizsākās karstas diskusijas par 5G arī pie mums, lv oficiālie mediji, atsevišķi pašmāju zinātnieki, politiķi. telekomunikāciju industrijas pārstāvji un citas biznesā ieinetersētās puses gandrīz visi kā viens bazūnēja, ka ar 5G viss ir lieliski un kārtībā. Problēmas ir tikai jaunā laikmeta fobijās par visu jauno un tumsoņu galā, kas neredz, cik daudz naudas ienesīs šie projekti un cik daudz jaunu iespēju dos cilvēku un, cik eleganta būs lietu kārtības tālvadība un personalizācija. Nekas netika runāts no viņu puses nedz par riskiem un kaitējumu veselībai, dzīvībai un dabai, kā vien klārēts PVO(pasaules veselības organizācija) un citu oficiālo institūciju ziņojumi, ka "apdraudējumu un risku nav", nepasakot, ka nav tāpēc, ka neatkarīgos pētījumos līdz pat 2019.februārim nav ticis ieguldīts neviens pats ASV dolārs...Šis pats nevainības kults jau izsenis spilgti izpaužās savos ziņojumos par vakcinācijas "absolūto tīrību" un "unikalitāti" visiem cilvēkiem bez izņēmuma.

Gribu uzdot jautājumu, kas tad izklausās sazvērnieciskāk- apgalvojumi par vakcīnu tīrību un superefektivitāti, inovāciju un tehnoloģisko brīnumu cēlajiem mērķiem, to "dievišķo pareizību, perfektumu un svētumu", vai arī ziņojumi, ka viss ir jāpārbauda, un - ar jaunievedumiem ne tuvu viss it tik tīrs, kā mums cenšas iegalvot industriju apmaksāti zinātnieki, demagogi un plašsaziņu mediju grupas??? Kuri ir tie varas cilvēki, kuri var pierādīt pretējo, ka sazvērestība jeb vienošanās starp varām, valstīm, starp ekonomikām, starp militārām interesēm un citām sistēmām nenotiek???- Uzskatu, ka tie, kas noliedz lielvaru un sīkvaru vienošanos dažādos projektos, paši nonāk dziļās pretrunās ar realitāti, kas katru dienu atklāj arvien jaunas radikālu un ļoti nozīmīgu pārmaiņu vēsmas visā pasaulē.

Kam gan tas nebūtu zināms, ka mediji atļaujas to informāciju, kas tiek lielo pasūtītāju apmaksāta; tieši tas pats attiecās uz zinātni, politiku, populārajiem valdību viedokļu līderiem, viņu demagoģiju un visu citu, ko valstīs sauc par "sistēmisko un valstiski pareizo"?!

Lielo mediju, regulāri pieaicināto ekspertu, politologu, daudzu zinātnieku, statistiķu, aptaujas kantoru utjp. neatkarīgums ir tikai sauklis uzticamu ziņu statusa noturēšanai sabiedrībā. Kā piebarojums un ēsma zivīm, tā kalpo skaļi paziņojumi par mediju neatkarību un ziņu satura korektumu. Pie šīs realitātes jau sen esam pieraduši, ka tiek melots visās malās, sabiedrisko diskusiju par jebko jau tās pirmsākumos pasludinot par nevēlamu procesu, kas novedīs tumsonībā. Pasaule mainās, bet meli pieaug. Tie, pateicoties cilvēces vispārējai degradācijai, paliek daudz grūtāk atšķetināmi, tā kā salīdzinošais mazākums ir radis domāt patstāvīgi, kritiski, pārbaudot ne tikai ziņu avotus, bet arī informatīvās vadlīnijas un to slēptos mērķus.

 Mana raksta(u) mērķis nav noniecināt visu, kas saucas oficiāls, bet gan izzināt, vēŗtēt, sekmēt pašas sabiedrības diskusiju un likt cilvēkiem aizdomāties, ka visa patiesība nav nevienā galā- ne oficiālo ziņu kantoros, ne alternatīvajos. Nav neviens resurss, neviens cilvēks, neviena autoritāte, kam var ticēt uz vārda. Katram pašam ir "jārok dziļi" un jāsaprot lietu kārtība pasaulē, saredzot to, kā tā mainās un mēs paši līdz ar to. Viena lieta ir tā saucamie fakti, atziņas un pieredzes, cita lieta mūsu katra paša godprātība un motivācijas tīrība, jebkuras ziņas interpretēšanā. 

Turpinājumā iekļaušu kādu video, kur autors līdzdala savu veidokli par to, kā viņš saredz pēdējā laika notikumus pasaulē. Uzsvēršu, tas ir konkrētā autora viedoklis un viņa izpratnes vadlīnijas, kuras nav svešas miljoniem cilvēku pasaulē. Jebkurš viedoklis un redzējums ir daļa no vadlīnijām, kuras ir sabiedrisko diskusiju un sarunu vērtas. Atbildes jāmeklē katram pašam:

Sabiedrībai ir jāsaprot, ka patiesība nav neviena cilvēka, neviena medija kompetence. Mūsu atziņas- vienalga oficiālās vai neoficiālās- ir informācija un neskaitāmas tās interpretācijas, kura neatkarīgi no tā, cik daudz cilvēku piekrīt kāda viedoklim jebkurā jautājumā, ir tikai "leduskalna redzamā daļa" no visas pieejamās zināšanu, pieredžu, izzināmās un cilvēku prātiem neizzināmās pasaules plašumiem. Labākais, ko katrs var darīt, ir domāt ar savu galvu un meklēt savas dzīves vadlīnijas un dzīvei nozīmīgās atbildes. Kas meklē, atradīs...

 Un viens ir skaidrs- pasaule strauji mainās šī laika globalās pandēmijas un sērgas aizsegā. Melu un manipulāciju ietekmes palielinās. Oficiālās varas runā to, ko tām atļauts sacīt, liecinot pārsvarā par "monētas vienu pusi" dažādajos problēmjautājumos. Urķi jeb hakeri rok kā katrs prot. ŠIS LAIKMETS PRASA ĪPAŠU VĒRĪBU NO KATRA CILVĒKA.

Katra paša izvēle ir - zināt, nezināt, apjaust, neapjaust, mācīties dzīves skolā vai to nedarīt; galu galā domāt patstāvīgi vai ļaut citiem noteikt savu domu lidojumu. Savu domu programmēšana nav jāuztic nevienai sistēmai; ir visu jāvērtē pašam, dzīvojot un vienmēr mācoties...

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Komentāri   

+1 # Ziks 2020-03-25 14:10
Vakcinācija obligātā jau ir atsevišķos štatos ušmerikānijā.Par to jau 2009 gadā viņi čakarēja tautai prātu.

A vāczemē arī ieviesa nesen, ja neviļ atmiņa, pagājušajā gadā vai šoziem.

Bet par to, ka Dānijā, - ja vigika autoram var ticēt, - to ieviesīs, tas gan man jaunums. Nepārprotami, COVID-19, ir izcils iegansts, lai tādu likumu pieņemtu.
Atbildēt | Paziņot administratoram

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt