Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vīrusa propogandas aizsegā noklusētā realitāte.

Autors Draugu draugs

 

 Kad teju visas cilvēces uzmanība tiek mērķtiecīgi pievērsta pandēmijai, ir vērts jautāt:"Kādēļ un kā interesēs tik ļoti tiek akcentētas vienas lietas, bet tiek noklusētas vai pat slēptas citas, ne mazāk būtiskas pasaulei un tās iedzīvotājiem?"(Informēju, ka šim video youtube vietne ir noteikusi 18+ vecuma ierobežojumu un tam ir daži iemesli).
 
Ja pavērtējam globālo masu informācijas līdzekļu darbu, tad viņi gandrīz visi kā viens bazūnē vienu un to pašu:"Ir pandēmija un gaidāms "otrais", tad turpmākie "pandēmijas viļņi", mērķtiecīgi programmējot sabiedrības apziņu ar bailēm, ar pakļaušanās politiku un ar sistēmas plānotā "cilvēces glābšanas plāna" gaidīšanas ziņām "superšprices" veidā.
 
Protams, pie visiem grēkiem jau nav vainīgs billijs heitīgais, Rokfelleri, Klintoni utjp., vislielāko pakalpojumu noziedzīgai sistēmai izdaram mēs paši - tie cilvēki, - kuri naivi, labticīgi, bez kritiskas un patstāvīgas izvērtēšanas ar atvērtu muti un bez ierunām pieņem un gatavi realizēt visu, ko valdības un varas "liek galdā".
 
Šaja video bez Covid-19 un vakcīnas jautājuma, tiek pieminēta arī kāda cita smaga modernās cilvēces tēma - pedofīlija, kura ir pat daudz aktuālāka problēma pasaulē un par kuras realitātēm pērkamie mediji nerunā vai runā par to tik klusu, lai neviens īsti nesadzirdētu, kā pati varu, politiskās elites un citu struktūru sistēma piedalās cilvēktirdzniecības projektos. Tas viss arvien notiek arī Covid-19 aizsegā...
 
 

Šeit Jūs varat parakstīties uz jaunākām ziņam

Ieslēdziet javascript lai šī forma darbotos

 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt