Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Manipulāciju vara. Ko likt tai pretī?

Autors Draugu draugs

Aizejošais gads turpina aizritēt baiļu propagandas attīstības virzienā. Daudzi, kas ir covidisma nobiedēti, sāk ievērot rekomendācijas, kuras vēl pirms gadiem paši uzskatītu par neprātu un pat vājprātu. Bailes izslēdz domāšanu, precīzāk sakot, notrulina to līdz dzīvnieciskuma un vadāmības līmenim. Daudzi, kuri šodien izdara, viņuprāt, sava paša brīvo izvēli, pat neapzinās, ka ir padevušies kā aitas, ko ved uz nokaušanu un kā zivis, kam āķis ir lūpā. Piemēram, cilvēki uzpurnī un maskās, ir cilvēki, kas "iet pret dabu,"- kas cīnās nevis par dzīvību un tās nosargāšanu, bet pret dzīvību un veselību, pret imunitāti. Sistēma, savā sabiedrībai nolaupīto resursu pārbagātībā un ar savu pērkamo mediju palīdzību gan ir pamanījusies iegalvot un iebarot kā ēsmu pilnīgi pretējo un tai arvien ir daudz fanātisku, apdullinātu ticīgo, daļa no kuriem modīsies, bet citi turpinās sevi barot ar maldiem, nezinātnē balstītiem sistēmas "pareizajiem uzstādījumiem" un nepārprotamu tumsonību.

Par nožēlu jāatzīst, ka tie, kas labprāt lieto tās pašas maskas, lai it kā sargātu sevi no vīrusa, nemeklē atbildes tālāk par tām, ko viņiem ieborējusi sistēma. Viņiem ir gana ar to, ko citi viņu vietā izdomājuši. Cilvēcei jau pieejamā patiesība netiek meklēta, pat tas, cik ļoti uzpurņu lietošana ir tālu no zinātnes, tas viņus, šķiet, nerūp un neinteresē. Ja saka valdība, ja saka vara; ja saka komandieris, tad viņam vienmēr ir taisnība, pat, ja nav taisnība! - vai tā? - vai tas būtu mūsdienās cilvēkcienīgi?
Tad nu ko darīt ar manipulāciju varu? Jautājums ir:"Vai spējam kaut uz kādu laiku norobežoties no covidisma propagandas, lai padomātu ar savu galvu?" Būtiskās atbildes nebūs tālu jāmeklē. Manipulāciju vara pār mums beidzas tad, kad ir ieslēgta mūsu pašu neatkarīga un kritiska domāšana, kas spēj palūkoties ārpus fokusa, ko spekulatīvi ilustrē varas sistēmu uzraugi un kalpi. Tevi nevar vadīt, ja vadības grožus turi savās rokās un savā vislabākajā sirdsapziņā...