Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Miera triumfs ASV nemieru laikā.

ASV nemieri, 2020.gada 31.05. atsevišķās pilsētās pārtop par miera triumfu. Acīmredzami, neticami un tomēr arī tāda var būt realitāte, kad visas konfliktējošās puses izvēlas mieru un cieņpilnu attieksmi citam pret citu. Portlendas notikums ir ne tuvu pirmais šāds apsveicams pavērsiens krīzes laikā.

Lasīt tālāk ...

Ir vai nav Latvija izdevusies valsts?!- pavērtēsim kritiski!

Ir vai nav Latvija izdevusies valsts?!- pavērtēsim kritiski! Esam radināti vairāk domāt par citām valstīm un viņu sasniegto vai gluži pretēji nesasniegto un neveiksmēm, nekā par pašmāju un mūsu valsts iespēto un kļūdām. Cilvēka dabai raksturīga ne tikai vēlme izzināt un mācīties, bet arī vērtēt un pārvērtēt, glorificēt un glaimot, tāpat kā cienīt, kritizēt un nīst. Protams, tās ir vien dažas sabiedrības kolektīvās īpatnības no mūsu pa lielam samaitātā cilvēciskuma.

Paskatīsimies kritiski šoreiz ne uz citiem, bet uz sevi pašiem- uz savu valsti, kā to pārvaldām vai arī esam padevušies nolemtībai un citu varu ietekmei... Pieskāršos vien dažam detaļām, bet ar tām pietiks, lai pamanītu, kādā Latvijā mēs dzīvojam:

Lasīt tālāk ...