Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

ASV sabiedrība pret masku vājprātu!

Kamēr Latvijā uz īsu atelpas brīdi ir atcelta obligāta masku nēsāšana atsevišķās publiskās vietās, ir valstis, kur varas cilvēki arvien nav nākuši pie samaņas, neizprotot, ka masku nēsāšana nekādi nespēj sargāt no vīrusa un ir pat kaitnieciska cilvēkiem, kas ilgtermiņā to lieto.

Amerika, lai cik tas nebūtu neticami, cīnās par to, lai sabiedrībai būtu likumīgas tiesības elpot brīvi - bez maskām. Protams, tas nav tikai Amerikas stāsts. ASV pēdās dodās daudzas mūsdienu augsti attīstītās valstis. Nez, kas gan tā par attīstību absolūta neprāta virzienā?

Lasīt tālāk ...

Čekistu jaunās paaudzes cenzūra Latvijā.

 Mans pieredzes stāsts par čekistu jaunās paaudzes darbību Latvijā. Šī būs gan niecīga daļa no manas subjektīvās pieredzes, kas gūta pēdējo gadu laikā, dzīvojot savā zemē.

Sabiedrība redz nelietīgas politikas procesus savā valstī, bet nereti nemaz nenojauš un nezina vēl netīrākās šīs politikas aizkulises.
 
Lasīt tālāk ...

Protesti un grautiņi Amerikā tiek sponsorēti...

 Ja palūkojamies šī brīža Amerikas pieredzē, tad redzama spēcīga manipulācija ar tās cilvēkiem, turienieši ir apjukumā, un nemieru radītās bailes liedz saskatīt notikumu aizkulises. Donalds Tramps šodien padalījās tviterī ar kārtējo video, kur redzams, kā afroamerikāņi tiek uzpirkti ar Sorosa naudiņām, lai sekmētu valsts apvērsumu un haosu.

Lasīt tālāk ...

Pasaule noziedzīgu varu rokās. Džona F. Kenedija un Ronalda Bernarda liecības.

 Katrs cilvēks pasauli jūt, redz, apzinās pa savam un liela daļa no tā, ko saucam par realitāti, ir mūsu iztēles un iedomātās realitātes produkti.

 Šis video ir ar aicinājumu palūkoties uz notiekošo pasaulē plašāk. Ja Džona F. Kenedija vārds papildus informāciju neprasa, tad par Ronaldu Bernardu ne katrs ko zinās un jāteic, ka viņš ir cilvēks, kas līdzīgi kā Eduards Snoudens, ir sistēmas disidentu un atkritēju sarakstos, tā sauktais "whistleblower", un viņam ir ko sacīt un atklāt par sistēmas darbības aizkulisēm...

 
Lasīt tālāk ...

Ēnu valdību cīņa ASV. Donalds Tramps atmasko globālas mafijas noziedznieku sistēmu Amerikā.

 Kopš covid-19 sērga kļuvusi par visas pasaules notikumu, tā fonā palikusi kāda specoperācija pret pasaules ēnu valdības noziedzniekiem, kura ir notikusi un turpinās ASV. Šis video fragments atspoguļo ASV prezidenta Donalda Trampa runu, kurā viņš neslēpj, ka tieši pēdējā laikā daudzas valsts augsta līmeņa amatpersonu organizētās noziedzības lietas un dokumentu viltojumi ir atklāti un vēl daudzas lietas nāks gaismā, tā kā turpinās izmeklēšana.

Lasīt tālāk ...