Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Kā vērtējam Latvijas saeimas, valdības vadītāja un viņa sabiedroto darbību Latvijā?

Akcīzes kariņi ar Igauniju; slimnīcu un skolu tīkla samazināšana; apņēmība minimālās algas paaugstināšanu iesaldēt  līdz 2021.gadam, maskējoties aiz būtiski svarīgās neapliekamā minimuma paaugstināšanas, ko jāveic pirms tam, bet, visticamākais, tā arī paliks tikai manipulāciju un viltīga vārdu spēle, jo pietrūks, kā līdz šim, politiskās gribas un sajēgas. Šis ir vērtējuma kritiskās puses fragments; aicinu Jūs pievienot, Jūsuprāt, paveikto darbu arī pozitīvo pusi, ja to saredzat.

Tāpat aicinu izteikt Jūsu viedokli komentāros par to, kuru politisko censoņu darbs valdībā un saeimā Jums ir sagādājis pārliecību par viņu godprātību un reālām pūlēm sabiedrības interešu labā, un kuri deputāti Jums sagādājuši jaunu vilšanos viņu darbībā. 

 Turklāt, aicinu norādīt, par kurām partijām Jūs balsotu, ja saeimas vēlēšanas notiktu šodien? Paldies Jums!

Aptaujas mērķis: sekmēt diskusiju sabiedrībā par valsts politiķu faktisko pienesumu vai kaitējumu Latvijas tautas interesēm, dodot iespēju pamatot un skaidrot savu viedokli līdzcilvēkiem. 

Aptaujas laiks: 18.07.19.-17.09.19.

Lasīt tālāk ...

Čeku loterija vai čekistu loterija- vai par maz varas mahinatoriem spēļu ar Latvijas tautas likteņiem?!

Čeku loterija vai čekistu loterija- vai par maz varas mahinatoriem spēļu ar Latvijas tautas likteņiem?! Kā būtu precīzāk to saukt- čeku vai čekas loterija?

Čeku loteriju, vienalga, cik svēts, glīts un korekts pirmajā brīdī neliktos šādas prakses motīvs, ir nejēdzība, kas cilvēkus padarīs nevis godprātīgākus, bet gan aizrautīgākus ar valsts mēroga sistēmisku stulbumu, paralēli reklamējot latloto azartspēļu valsts varas mafijas lobēto parazītu kantori, kas, ja pieejamā informācija ir korekta, izmaksās balvas čeku spēles azartistiem.

Lasīt tālāk ...

Kā apturēt karus un kariņus pret Latvijas tautu?!

 Gadu gadiem neatkarīgi no jebkāda pasūtījuma esmu padziļināti vērtējis faktisko realitāti, kuru izbauda uz savas ādas kritiskais vairākums Latvijas iedzīvotāju un varu bez jebkādām šaubām apgalvot- LATVIJĀ TIEK MĒRĶTIECĪGI ĪSTENOTA GENOCĪDA POLITIKA PRET MŪSU VALSTS IEDZĪVOTĀJIEM- FAKTISKI TAS IR KARŠ, KURĀ ESAM IERAUTI MĒS VISI, GRIBAM ATZĪT TO VAI NĒ, REDZAM TO VAI NEREDZAM! Tikai maza un smieklīga sakritība, ka kādam publiski labi zināmam varas diriģentam lv politsistēmā ir uzvārds-Kariņš. VIŅŠ UN VIŅA BĪDĪTÀJI, DĪDĪTĀJI UN PIESEDZĒJI UN APDULLINĀTIE VARAS DEMAGOĢIJAS ZOMBĒTI ATBALSTĪTĀJI PATIEŠĀM KARO- VIŅI KALPO, VIŅI KARO UN, PAVISAM DROŠI VAR TEIKT, NE LATVIJAS INTERESĒS!!! TIKAI VISPĀRĒJAS KORUPCIJAS IETEKMĒ VIŅI SPĒS IZDZĒST(NOTUŠĒT) ŠO NEPĀRPROTAMO VIŅU VARAS BŪTĪBU- NODEVĪBU PRET LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM UN JO ĪPAŠI PRET LATVIEŠIEM!

Vai tas būtu pārspīlēti teikts?- nē! Vai tas būtu apmelojums?- arī nē!- Katrā ziņā viņi nespētu, pat izcilākais no viņu daiļmuldētājiem, pierādīt pretējo!  PADOMĀJIET PAŠI PAR TO, KO IR PAVEIKUŠI UN PLĀNO VEIKT MŪSU VARAS VIENOTĪBAS, SASKAŅAS, ZZS UN CITU MAFIJAS SISTĒMAS IZDZIMUMU BANDA UN JŪS SAPRATĪSIET, KA JAUTĀJUMS,KO IEKĻĀVU VIRSRAKSTĀ UN, KAS PIRMAJĀ BRĪDĪ IZKLAUSĀS PĒC LĒTAS PROVOKĀCIJAS, PRASA NOPIETNU ATBILDI un dažas no tām simboliski ieskicēšu, izvēršot šo problemātiku ar Latvijas bēdu stāstu plašāk...

Lasīt tālāk ...

Latvijā vietējo kangarveidīgo cariņu daudz un visi spēlē politkariņus pret tautu...

Ir atkal atdzimusi politmafijas sen lolotā un lielā mērā jau īstenotā ideja par reģionālo slimnīcu skaita samazināšanu. Darījums ir noticis- veselības nozarē strādajošiem algas paaugstinātas, tagad, lūdzu, klusumu, kad tiek plānots likvidēt nākamās mazās slimnīcas. Latvijas mediji atspoguļojuši lv valdības galvenā tautas apkarotāja "daiļos" domu graudus, kurus varam lasīt, piemēram, te:

https://jauns.lv/

 Kādu atbildi cariņveidīgajai domāšanai var atrast šeit:

Lasīt tālāk ...