Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Paralēlie notikumi pasaulē. Cīņa pret organizēto noziedzību.

 Slepenpolitika un notikumi pasaulē. Cīņa pret korumpētām valdībām un sātaniskiem spēkiem, pret cilvēku tirdzniecību un visām tās formām ir realitāte. Mēs esam ierauti cīņā ne pēc savas pašu izvēles...

 
 Vai aizvadījām karstu vasaru? Rudens un ziema būs 'vēl karstāka'! 
 

 

Patriotisms vai vājprāts?

 Skarbi stāsti par lojalitāti varai un sistēmai. Skats no malas. Ir cilvēki, kuri ir gatavi pildīt jebkādas pavēles, ja tas būs uzdots "no augšas".

Viens stāsta fragments un piemērs no vēlēšanām Krievijā šī gada septembrī; otrs stāsts no šī gada pavasara, kad visā pasaulē tika aktivizēts covididiotisms, par policistu, kas apliecina, ka gatavs pildīt jebkādas pavēles un rīkojumus.
Nav lieki pieminēt, ka tādi sistēmas nozombēti un viltus patriotisma piesātināti cilvēki ir katrā valstī un sistēmā. Tie ir cilvēki, kas gatavi sava atalgojuma un atlīdzības dēļ īstenot noziedzīgas pavēles. Šī ziņa krievu valodā.
 
 

Baltkrievija. Kā pret režīmu un viņa algotņiem cīnās vietējās sievietes?

Kopš Baltkrievijas prezidents panāca vienošanos ar Krievijas prezidentu Putinu par atbalstu protestu slāpēšanā, Baltkrievijas pilsētu ielās parādījušies vīri maskās, bez kādām piederības zīmēm drošības iestādēm. Vietējie neslēpj, ka ir atmaskoti jau vairāki Krievijas pilsoņi, kas pilda algotņu un pasūtījuma, noziedznieku darbu režīma labā. Pat sievietes cīnās pret varas patvaļu un visatļautību.

Tramps aicina pasaulē izkaisīto ASV armiju atgriezties dzimtenē...

 ASV prezidents Donalds Tramps pavisam nesen paziņoja, ka ir par to, lai neskaitāmās ASV armijas daļas, kas izskaisītas pa desmitiem vietu pasaulē, atgrieztos mājās. Tam iebilst politiķi un īpaši tie, kuru galvenā misija un korupcijas uzdevums ir lobēt ASV ieroču industrijas kompāniju intereses...