Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Vietējā politiskā elite aicina tautu būt gatavai "x" stundai...

 Vai tas nav paradokss, ka vietējā politiskā elite aicina tautu uz gatavību pašaizsardzībai, lojalitātei pret varu un gatavībai "x" stundām, bet nesargā tautu jau tagad, kad pasaulē draud izplatīties Ķīnas vīruss? Kamēr Latvijā beidzot varas gaiteņos parādās kaut kādas samaņas pazīmes, tikmēr citviet pasaulē jau sen iebraucēji no tālās Ķīnas tiek rūpīgi pārbaudīti. Jau dažos no pēdējiem saviem rakstiem informēju, ka Latvijas varneši piekopj bezatbildīgu, tuvredzīgu un vājprātīgas domāšanas politiku, bezkontrolē laiž savā zemē nezināmo apdraudējumu un atver durvis uz parējo Eiropu un pasauli iespējamiem vīrusa nēsātājiem.

 Šoreiz pieminēšu pēdēja laika vienu no oficiālo mediju regulārajām, teju iknedēļas tēmām, kur varas pārstāvji cenšas audzēt tautas lojalitāti esošai varai un dod mājienu, ka tā "x" stunda var nebūt aiz kalniem un ka tai ir jāgatavojas...

Lasīt tālāk ...

Šī ir Tava iespēja Latvijas balsošanas aparātu samazināt uz pusi.

Šī ir Tava iespēja Latvijas balsošanas aparātu samazināt uz pusi. Šī ir TAVA IESPĒJA 100 ŠAKĀĻU BARU SAMAZINĀT PAR 50%!!!

 Ir tāda "zvēraudzētava", drīzāk nezvēru un vēl vairāk, sektantiska vienība un partokrātijas barotava vārdā "Saeima", kura Latvijas valsts Satversmi pēdējo apmēram 30 gadu laikā ir bradājusi ar čekistu un karjeristu, tautas nodevēju tupelēm, no zodzmaņiem līdz pat šī brīža knariņiešiem. Daudzas partijas- viena sekta- kura īsteno genocīdu pret Latvijas tautu demokrātijas murgu aizsegā, vientiešus piebarojot ar pašizdomātiem valsts "veiksmes stāstiem"...Viņiem Latvijas sabiedrība, parastie cilvēki un viņu ģimenes ir kā beņķis, uz kura pakāpties, lai iegūtu pašlabumu, nerēķinoties ne ar vienu, kā vien tiem, kas ar "kukulīšiem" apdāvina.

Patreiz ir 100 demokrātijas spēles āksti, iespējams, paliks 50, lai gan vislabāk būtu to nejēgu un parazītu kantori vispār likvidēt, sliktāk no tā nepaliks.

Lai vai kā, Tu vari nobalsot, un tas ir pussolis pareizā virzienā(skatīt ceturto ierosinājumu):

https://www.latvija.lv/pv

Ja nenobalsojāt par pārējiem trīs ierosinājumiem, vēl ir laiks- izdariet to, nenoslinkojat; neļaujat korumpētai varai lemt Jūsu vietā!!! 

Šī ir Tava iespēja mazināt partokrātijas un korupcijas izdzimumu varu Latvijā!!! Nobalso un dalies ar šo ziņu ar citiem!

Lasīt tālāk ...

Latvija pirms simts gadiem un tagad. Kāds viedoklis.

"Atjaunotās Latvijas" varas pārstāvji dažkārt, vismaz savās valsts svētku runās, atsaucas uz to Latviju, kāda tā bija tās pirmsākumos. Pēdējos gados mūsu valsts demokrātija jau tiek rūpīgi pieskaņota Asv regulu un rīkojumu/pavēļu ietvaros. Mūsdienu Latvija ir pazaudējusi līdzību ar savu "pirmo tēlu", valsts sākumu un tàs būtību; šìs dienas "4.maija republika" ir zaudējusi teju jebkādu latviskuma un Latvijas kā suverēnas valsts identitāti; tas, kas pēdējos gados izpaužas Latvijā ir nevis brīvības un demokrātijas attīstība, bet gan pakļautas, okupētas un koloniālas pārvaldes ìstenots genocīds pret vietējiem iedzīvotājiem, kurš nebeidz turpinàties. Mūsdienu Latvija, gribam to atzīt vai nē, ir kangaru, karjeristu un vietējo varu, partokrātijas mafijas noziedzīgi pārvaldīta valsts.

Lasīt tālāk ...

Jaunlatvijas laiku valsts noslēpums. Demokrātija uz papīra, totalitārisms dzīvē...

 Arvien vairāk balsu mūsu Latvijā vairs neklusē un dalās savās atmiņās, pārdomās, savā redzējumā un atgādina mūsu tautiešu kopējo pieredzi pēdējo 30 gadu laikā. Viena lieta ir politika, ko "redzam uz paplātes", pavisam cita- tās aizkulises un notikumi, ko parastie mirstīgie sāk apjaust tikai tad, ja prot modelēt notikumu gaitu un spēj lasīt procesus, notikumus "atpakaļgaitā"... Tas nebūt nav vienkārši, spriest par cēloņiem, uziet tos, vadoties pēc sekām, atšketinot notikumu un pavērsienu ķedes posmus!

 Starp citu Latvijas grāmatu plauktos ir parādījusies kāda valsts noslēpumus atmaskojoša grāmata, kuru atļaušos pareklamēt ar sekojošo video:

Lasīt tālāk ...