Manai tautai

Es dzīvoju, un Jums būs dzīvot!

Globālais terorisms- patiesība vai inscenējums?!

 Pasaule pēdējās desmitgadēs ir pieredzējusi vairākus šausminošos uzbrukumus un tūkstošiem cilvēku nāves. Vēl vairāk ir to, kas sakropļoti un ievainoti dvēselē un miesā uz visu savu mūžu. Cik daudz sāpju un pārdzīvojumu skāris ģimenes, kas zaudējušas savējos ļaunu varu darbības rezultātā. To visu ir grūti aptvert. Tajā pat laikā ir bijuši terorakti, no kuriem aizdomu ēna krīt pat uz oficiālām varàm- tie ir notikumi gan Krievijā, gan Amerikā, arī citviet.

 Septembris ir bijis spilgts teroristisku aktivitāšu mēnesis un pārpilns ar pasaules tautu asiņainiem stāstiem.

Lasīt tālāk ...

Videomateriāls par PSRS. Veltìts specdienestu demagogiem un cilvēkiem, kas atpazìst vēsturiskos melus un dokumentētus faktus.

 Savdabīgs kāda autora viedoklis par bijušo PSRS. Viens ir tas, ko zinām personīgi vai no sev tuvu cilvēku pieredzes, otrs ir tas, ko mācīja "padomju laikos; trešais ir tas, kā mùs māca un audzina mūsdienās. Ceturtais lai kalpo kā princips nr.1- padomāt ar savu galvu...

 Vēsture tiek interpretēta kā vien tīk politiskajām varām, bet vislabāk ir vērtēt viedokļus par dažādo politisko sistēmu reāliem darbiem un rezultātiem, kā un kāpēc bija tad, kas notiek tagad un analizēt, kurp virzamies nākotnē. Viens ir tas, kā viss izskatās uz papīra, pavisam cita lieta, kā ir realitàtē un praksē.  

 Runājot, piemēram, par aizgājušās PSRS sekām mūsu Latvijas valsts pārvaldes kontekstā - lv 4.maija čekistu, karjeristu un  prihvatizatoru republika uz papìra patiešām izskatās ļoti korekti; izceĺamies ar daudziem valstiskuma "veiksmes stāstiem", bet, kā ar tiem darbiem sabiedrības un tautas interesēs?- to laikam vislabāk pasaka tādi fakti, kā demogrāfiskā situācija Latvijā un cilvēku brīvprātīgā un daudziem apstākļu smaguma spiestā aizceļošana no savas tēvu zemes.

Lasīt tālāk ...

Facebook saturs Latvijas izcilnieku(drošībnieku) rokās??!

 Ja esat no cilvēkiem, kas aktīvi publicē savas pārdomas, vai dalās ar citu rakstiem, agri vai vēlu nākas/nāksies saskarties ar cenzūru dažādās sabiedrībā populārās interneta vietnēs. Šo pieredzi daudzu gadu gaitā ir nācies sastapt teju visur. Pēdējā laikā konstatējumus dokumentēju un vienu no tiem publicēšu arī te, lai sabiedrība redz, kāda ir Latvijas vārda brīvība, piemēram,  interneta aizkulisēs. Šis nebūs tas nopietnākais ierobežojums, ko redzēsiet/dzirdēsiet video, bet nelielu priekšstatu varēsiet iegūt...

https://m.facebook.com/

Lasīt tālāk ...

Latvijā bizness pāri visam?!

Drīz būs aizsteigušies divi mēneši, kopš Latvijā notiek varas izmisīgi centieni apkarot diskusiju par 5G sabiedrībā. VAI ESAM PAMANĪJUŠI KO UNIKĀLU?- Proti, ŠOBRĪD VARAS DEZINFORMĀCIJAS KANĀLU SAUKLIS "KRIEVI NĀK" PILNĪBĀ TIEK AIZĒNOTS AR AKTĪVU CĪŅU PRET 5G PRETINIEKIEM. Ļoti trāpīgi notiekošais mūsu zemē tiek vēŗtēts sekojošā rakstā(aicinu izlasīt to ikvienu!): https://nra.lv/

Lasīt tālāk ...

Koorporāciju komercnoslēpumi, arī valsts noslēpumi- genocīdpolitikas aizsegs.

Šķiet, visa pasaule zina faktu iz dzīves par ĢMO eksperimentiem ar cilvēci. Kad šī sazvērestība un "komercnoslēpumi" tika atmaskoti, kaitējums dabai un cilvēkiem arvien turpina savu ietekmi. 
 
 Ja agrāk pirms inovāciju ieviešanas notika eksperimenti, piem. ar žurkām, tad tagadnē, lietošu citu piemēru- 5G tehnoloģiju ieviešot, eksperimenti notiek(s) bez "starpposma-žurkas"- pati sabiedrība tiek nodota eksperimentiem.
 
Lasīt tālāk ...